Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2012., 19:11   #41
Nije mi nešto fora koncept tipa koji ima preko 30 godina i jako dugu kosu. Onako, baš dugu do sredine leđa i to.

I nekako zbog te jako duge kose tip onda izgleda još stariji. Ne znam zašto, al' izgleda.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:34   #42
Quote:
garfield007 kaže: Pogledaj post
pa čuj, u mom slučaju sve ovisi o tome kako ti ta kosa stoji i u kakvom je stanju. Nemam ništa protiv duge kose, volim je na muškarcu ako je održava. Zapravo ne volim tipove obrjane glave ili onih vojničkih 3 cm kose.

Ali ako dođeš, kao jedan moj kolega s faksa, s grivom do struka, neopranom i neočešljanom dva tjedna, gdje se nakotilo bog zna čega.....FUJ!!!!
Meni se sviđa ta vojnička, skroz kratka frizura.

A duga kosa mi je totalno , to mi je baš odbojno. Nikad mi se nije svidio neki s dugom kosom.
Arilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 19:53   #43
Quote:
Arilana kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa ta vojnička, skroz kratka frizura.

A duga kosa mi je totalno , to mi je baš odbojno. Nikad mi se nije svidio neki s dugom kosom.
meni ta vojnička ne izgleda loše, opet ovisi od tipa do tipa...ali ja nekako volim dečke s dužom kosom, onako, da ih mogu malo počupat
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 21:17   #44
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Problem u tome što sam ja dosad bio uvjeren da cure generalno vole dugu kosu na muškarcima pa sam ju zato počeo i puštati.
I to je jedini razlog- jer si mislio da to cure vole? Ako je, šišaj odmah i to onako kako TI voliš.

Za mene duga kosa....na pravom paketu - m m m
__________________
sapiosexuality - a behavior of becoming attracted to or aroused by intelligence and its use
LillyOctober is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 22:27   #45
neprezaljena zelja za deckom duge kose
narcissa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 22:46   #46
duga definitivno. nije da mi je jedino kosa bitna, naravno.. ali puno je manja šansa da me netko privuče (fizički, logično) sa kratkom kosom nego sa dugom. 90% ljudi imho izgleda bolje sa dugom kosom.

još ako je gusta i baš jako duga.. uh
__________________

moj mali mačić
anonymous_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 22:54   #47
nikad ne bi ni pogledala takvog.
tynsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2012., 23:02   #48
Duga
ali ne duga na glavi koja bi se osisala jer cure vole kratku ili koja pusta jer cure vole dugu
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 04:03   #49
Quote:
Nemon-X kaže: Pogledaj post
Problem u tome što sam ja dosad bio uvjeren da cure generalno vole dugu kosu na muškarcima pa sam ju zato počeo i puštati. A ove reakcije su mi došle kao šok. Naravno počeo sam razmišljati o tome da li da se ošišam ili ne. Pitao sam i svoje frendice i one su mi dale pomalo čudne odgovore. Rekle su kao da meni moja duga kosa dobro stoji, ali da one osobno uvijek vole kratko ošišane tipove.

I sad sam ja u velikoj dilemi.... Šišati se ili ne, pitanje je sad.
Meni bi ovo bio golemi turnoff pa da imaš najljepšu kosu na svijetu.

Neke cure vole kratku kosu, neke vole dugu kosu, neke vole ćelavce, neke izrazito ne vole ćelavce, neke preziru dugokosce... Planiraš upoznati curu čija su mišljenja o bilo čemu prosjek mišljenja svih drugih cura?

Imaj kosu kakva ti se sviđa.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 12:04   #50
duga kosa mi je nešto najljepše na muškarcu!!

bilo koje dužine, ali još ako je onak tamna, malo kovrčava 15 - 20 cm dužine

za takvim ću se uvijek okrenuti, na žalost isto se nisam baš nešto zguštala u životu s takvima

a, što se ove tvoje situacije tiče - mislim da je problem u tebi, a ne kosi.
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2012., 14:10   #51
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Duga
ali ne duga na glavi koja bi se osisala jer cure vole kratku ili koja pusta jer cure vole dugu
He-he, bas tako, jer na kraju krajeva bitna je glava, a ne kosa.
Jer onaj taj s dugom kosom koji te privukao, nerijetko za 20 godina bude celavac.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 18:45   #52
Quote:
efodiks kaže: Pogledaj post
Musko sam, ali svejedno cu odgovoriti s stanovista odrzavanja kosice. Imao sam duzu kosu, no nakon vojske NIKAD vise.
Uff...kako je dobro umiti se ujutro i potegnuti hladnu vodu sve do tjemena pa se samo kasnije s rucnikom osusit. Po ljeti nema prekomjernog znojenja i masne kose.
dajte se potrudite malo...muskarci duge kose su tako sexy...mucimo se i mi ljeti
NAZAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 18:56   #53
Srednje duga kosa generalno gledano baca na romantiku, vitezove, trubadure. Vrlo duga ili na metalce (ako je još i masna), ili hipije. To znači inteligentnije tipove, s time da su metalci obično analitički tipovi, matematičari-informatičari, koji se time bore da ih ne proglase za nerdove, a hipiji su društvenjaci. Prema tome, prosječno inteligentnim curama ne odgovaraju, a takvih ima više (samo 2-5% ljudi je stvarno natprosječno inteligentno).

Predlažem da se zamisle i o tome da su neki likovi iz tipičnih ženskih maštarija o grubosti i divljini često dugokosi:

a) drvosječa (zar u šumi ima frizera)?
b) pećinski čovjek / pračovjek
c) indijanac / divljak
d) vojnik iz ratova američkog sjevera i juga

Kratkih kosa ili ćelavi su uglavnom

a) moderni vojnici
b) zatvorenici
c) plivači

Eto, tako stvari stoje. Ove što vole kratkokose isključivo naginju kriminalnim ili vojničkim tipovima, tipično za zemlje u tranziciji ili koje su prošle neki rat. Bezdlake plivače pretpostavljam vole tamo gdje ima mora. To sve sugerira poštivanje neke hijerarhije (i u kriminalu), discipline, stege. Kao peseki. Kratkokosi se sviđaju ženama koje vole subinteligentne peseke koje se da disciplinirati i kontrolirati.

Zadnje uređivanje Pino Mazzetti : 22.07.2012. at 19:02.
Pino Mazzetti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 21:15   #54
ja slusam rock metal godinama i svakakve jos pravce u glazbi koji su slusljivi malo ljudi.al ugl nikad nisam mjesao izgled i glazbu.,naime uopce se nikad nisam ni nosio
kao rocker il metalac jer se ne vidim po stilu u tom niti sa dugom kosom jer smatram da mi ne stoji zato imam kratku kosu i to jeto.tko voli i kom stoji zasto ne? zar ne ?
Anon87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 23:19   #55
Duga kosa meni bas nije nesto. Zapravo, to stvarno ne volim.
MsZee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 02:12   #56
meni su muškarci kao Samsoni-snaga tj. seksipil se krije u kosi
ali to mi se uglavnom odnosi na neku "jared leto", "ville valo" ili "robert pattinson" dužinu...a nemam ništa ni protiv james deana, sve dok muško nema neku dječačku frizuru ili ćelu...doduše sad sam se sitila vin diesela, pa mi ta teorija pada u vodu
dužinu do pola leđa ne preferiram, pogotovo jer su uglavnom nenjegovane...samo jednog tipa sam upoznala koji ima crnu, glatku, ravnu, njegovanu kosu do ramena, koju je nosio u repu i malo bacao na indijanca al je bi sexxxxxy...
nemoj se šišat!
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 02:21   #57
Quote:
Pino Mazzetti kaže: Pogledaj post
Srednje duga kosa generalno gledano baca na romantiku, vitezove, trubadure. Vrlo duga ili na metalce (ako je još i masna), ili hipije. To znači inteligentnije tipove, s time da su metalci obično analitički tipovi, matematičari-informatičari, koji se time bore da ih ne proglase za nerdove, a hipiji su društvenjaci. Prema tome, prosječno inteligentnim curama ne odgovaraju, a takvih ima više (samo 2-5% ljudi je stvarno natprosječno inteligentno).
Koji masivni bulšit
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 02:26   #58
Quote:
Pino Mazzetti kaže: Pogledaj post
a) moderni vojnici
b) zatvorenici
c) plivači
d)Boban Rajović
__________________
We need change, we need it fast
Before rock's just part of the past
Username_in_use is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 02:37   #59
fuj.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 08:57   #60
Je, je, vole samo kratko ošišane, a da im priđe netko ovakav

http://www.24sata.hr/image/niko-kran...0ce0550d22.jpg

ovakav

http://static.tvfanatic.com/images/gallery/dr-chase.jpg

ili ovakav

http://images2.fanpop.com/image/phot...-1693-2500.jpg

bi vrištale kao tinejdžerice na koncertu Biebera
JustOnPaper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger