Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2011., 12:44   #1
Nescafe Dolce Gusto

Eto s obzirom da sam pretražila forum i da ne mogu naći ovu temu odlučila sam ju otvoriti...

Kakva su vaša iskustva sa Dolce Gusto aparatima i kavom?
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 13:08   #2
Meni se ne sviđaju ti napici. Probao sam različite kapsule u Hrvatskoj i Austriji.

U Beču sam kupio prijatelju Dolce Gusto Piccolo crvene boje za 39,90 €. Ta je cijena i u Grazu, MediaMarkt.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 16:54   #3
Probala sam dvije vrste kave iz tog aparata i nije mi ne znam kak fino...Ok, kava, nije loša, al nije ni bogzna što. Da idem kupovat aparat definitivno bi uzela neki drugi.

Super je ak voliš kapučina, al na kraju sve skupa ispada skupo jer su kapsule skupe. Po meni je za one koji piju šalicu dnevno ok, al za žešće kavopije mislim da je skupi sport. No, ali ako ti to ne predstavlja problem, kupi
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 10:08   #4
Kupila sam ga prije par mjeseci i ja sam zadovoljna s njim osim naravno cijena kapsula... Ne pijem nešto previše kave 1-2 dnevno i to kupujem onu espresso intenso i sama si dodam mlijeka, ali vidim sada da su na naše tržište došle i neke nove vrste pa ne znam jel netko probao?

npr jel netko probao ovu:
http://online.konzum.hr/categories/6...ducts/60047385
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 22:29   #5
Bez veze je.Em imas samo par okusa em nije nesto.To je za one koji nemaju bas nesto previse vidova za kave i kavena pica pa im je to onda kao izmisljeno...a mi smo jako bogati po tom pitanju i nama je to golo sr.... da izvines!
NorthernLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 16:07   #6
dolce gusto kava

Ey,htio bih znati mogu li negdje u Zg-u probati Dolce gusto kavu od nescafea,ona za koju treba poseban aparat jer mozda bih kupio aparat ali neznam jel mi valja kava pa nezelim kupit aparat pa da mi se onda ne svidi kava.
mironick3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 16:41   #7
Pa ja vidim svako malo po trgovackim centrima degustacije
Mozda da nazoves zastupnika pa pitas gdje ce slijedece imati degustaciju
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 17:18   #8
Quote:
mironick3 kaže: Pogledaj post
Ey,htio bih znati mogu li negdje u Zg-u probati Dolce gusto kavu od nescafea,ona za koju treba poseban aparat jer mozda bih kupio aparat ali neznam jel mi valja kava pa nezelim kupit aparat pa da mi se onda ne svidi kava.
Da li si pročitao ovu recenziju, vrlo je realna, za cappuccino se s autorom potpuno slažem, dok za espresso ne dijelim njegovo mišljenje. Meni je o.k., nešto viši prosjek koji mi nije dovoljno aromatičan. Aparat nemam, probao sam na degustaciji, mislim da ne zaslužuje taj novac pogotovo što te veže isključivo na preskupe Nescafeove kapsule.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 11:41   #9
Vidim da je tema već pa da ju malo osvježim...
Eto ja svoj dolce gusto koristim i dalje, i vrlo sam zadovoljna kavom, pa sam naletila na jedan link koji je malo stariji, ali je recenzija na dolce gusto baš lijepo napisana, pa ako nekog zanima može pogledati

http://blog.hrvojemihajlic.com/dolce...dy-2-recenzija
Pozz
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 14:09   #10
Ja sam to probala prije par godina u Njemačkoj i za mene je totalna glupost! Nit je kava nešto fina, nit je isplativo (štoviše, preskupo je)...
__________________
"For what shall it profit a man if he shall gain the whole world, and lose his own soul?"
mimi_2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 14:32   #11
Meni je jedino aparatić presladak, ko neki pesek. . Razmišljala sam da uzmem, ali mi se činio jako skup, a kava pogotovo.
Sestrična ga ima pa sam kod nje probala, mislim da je bio cappucino. Uglavnom, stavljala je dvije kapsule. Meni je kava bila bezveze. Doduše, i inače sam više fan esspressa i turske kave, nego tih instant mućkalica, ali, ukusi se razlikuju.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 08:57   #12
Meni recimo nije jasno zašto je Nestle na HR tržište odlučio uvesti Dolce Gusto a ne Nespresso kao što je i bilo najavljivano prije godinu dana.
Em je bolja kava (jer je pravi espresso), em koliko znam velik broj ljudi u Zagrebu ima Nespresso aparat i po kapsule odlaze u Graz, tako da im taj potez sigurno ne bi bio ekonomski neisplativ.

Edit: A Dolce Gusto je "srednja žalost" od kave.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 08:37   #13
Mi smo kupili aparat lani za Božić, Konzum ga je imao na akciji za 699 kuna, na 6 rata i nisam nešto osjetila da ga otplaćujem, a kava je pravo zadovoljstvo, imali smo i aparat za filter kavu, i za espresso kavu, i sa ovim smo najzadovoljniji, i slažem se dosta su skupe kapsule ako kupujete one sa mlijekom unutra jer je tamo onda 8 kava, ali ako kupite onu kutiju u kojoj je 16 kava (ima više okusa), kava ne ispadne tako skupa, uvijek je neopisivo dobra, ma pravo zadovoljstvo pijenja kave....
Ima svakakvih komentara eto mi smo jedni od onih koji su prezadovoljni ....
nat13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 08:40   #14
Thumbs up

Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Kupila sam ga prije par mjeseci i ja sam zadovoljna s njim osim naravno cijena kapsula... Ne pijem nešto previše kave 1-2 dnevno i to kupujem onu espresso intenso i sama si dodam mlijeka, ali vidim sada da su na naše tržište došle i neke nove vrste pa ne znam jel netko probao?

npr jel netko probao ovu:
http://online.konzum.hr/categories/6...ducts/60047385

Mi smo probali, meni je Intenso bolja, a mojem mužu ova, moraš probat...
nat13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 10:01   #15
Probao sam i ovu Barrista i bolja mi je od Intenso, mala je razlika, ali ipak mi barrista ima nekako finiji, mekši okus. I primjetio sam da kod njih kava teče sporije nego kod intensa, kao da je više nabita što je po meni plus.
belmondo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 09:45   #16
neka mi netko kaze jeli kava ista kao iz onih aparata sto daju nes
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:40   #17
Quote:
belmondo kaže: Pogledaj post
Probao sam i ovu Barrista i bolja mi je od Intenso, mala je razlika, ali ipak mi barrista ima nekako finiji, mekši okus. I primjetio sam da kod njih kava teče sporije nego kod intensa, kao da je više nabita što je po meni plus.
barrista je najbolja i meni, okus (i ime) sugeriraju da je najviše nalik espressu iz pravih kafe aparata
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2011., 23:41   #18
Ja sam u problemima sa svojim aparatom. Jednostavno ne zeli pumpati vodu. Ubacim kapsulu na mjesto,stavim vode u spremnik i okrenem na crveno a kava uopce ne krece. Uopce ne znam sta mu se dogodilo...
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 09:47   #19
Quote:
LiLi87 kaže: Pogledaj post
Ja sam u problemima sa svojim aparatom. Jednostavno ne zeli pumpati vodu. Ubacim kapsulu na mjesto,stavim vode u spremnik i okrenem na crveno a kava uopce ne krece. Uopce ne znam sta mu se dogodilo...
Jel redovito čistiš kamenac?
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 19:48   #20
Dolce gusto

Quote:
German kaže: Pogledaj post
Jel redovito čistiš kamenac?
I meni se pojavio isti problem... Kako uopće očistiti kamenac? Kad uopće ne propušta vodu
Zna li itko gdje je servis Dolce gusto?
pustinjska ruža is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.