Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2012., 06:48   #3901
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Boze, pa to je fakat puno! Ja sinoc bio kod dokt i mene pola od 25 smlavi, pa to vise necu. Ali ova tvoj doza je visoka, mislim, visoka za nesanicu. Sjecam se da si imala grdih problema s Velafaxom. Nisi ti na Fevarinu? Mislim, Edronax je, kako se to ono kaze, noradreno- nesto. A Velafax je istom dijelom takav, meni ti nor- nesto neodgovaraju, mozda ti je zbog toga? Ali to bi tvoja dokt trebala znati, pa sumnjam da je od toga, ne znam.... Si probala Dormicum?
imas pm
ray of light is offline  
Old 12.09.2012., 06:50   #3902
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Koja je tvoja dijagnoza ,ako se može znati?
33.2 i 60.8
*nasljedna, inace, depresija*
ray of light is offline  
Old 12.09.2012., 09:41   #3903
rece mi jutros dr, tj. napise da idemo na dozu 100 mg ili q-pina ili seroquela, koji je već lijek jeftiniji i da će mi se po njemu i po danu smanjiti anksioznost osim kaj bi trebala dobro spavati jer se uzima navečer
ray of light is offline  
Old 12.09.2012., 11:34   #3904
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
a od koliko sad pijes
i kako ti je u tijelu

edit: sad vidjela da pijes od 25 mg
pa sta je to
bolje se makni od tog smeca
ma rejo ima staža...zato joj ne rade tablete
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 12.09.2012., 12:54   #3905
zvonx a lazes da te pola od 25mg ubije hhahahha, a tebi rejoflajt sad dolaze velike narandaste od 100mg hahhah nemoj uzimat bas prije spavanja jer kad se probudis ces se osjecat pospano jako i zbunjeno vec budi par sati na njoj da vidis kak ti djeluje pa onda u krevet jel zna neko mozda cijenu q-pin-a od 100mg??
PhatMind is offline  
Old 12.09.2012., 13:38   #3906
Quote:
PhatMind kaže: Pogledaj post
zvonx a lazes da te pola od 25mg ubije hhahahha, a tebi rejoflajt sad dolaze velike narandaste od 100mg hahhah nemoj uzimat bas prije spavanja jer kad se probudis ces se osjecat pospano jako i zbunjeno vec budi par sati na njoj da vidis kak ti djeluje pa onda u krevet jel zna neko mozda cijenu q-pin-a od 100mg??
ako imaš dopunsko, ne košta ništa, zvala danas ljekarnu

hvala na savjetu

i ne plaši me tim tvojim avatarom
ray of light is offline  
Old 12.09.2012., 15:38   #3907
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ako imaš dopunsko, ne košta ništa, zvala danas ljekarnu

hvala na savjetu

i ne plaši me tim tvojim avatarom
hehe ma nista im'o sam ih hrpu i pio sam da vidim kak djeluju,nemam nikakav poremecaj ni nis..valjda hhhh

ahahhah to je dr. greenthumb cypress hill
PhatMind is offline  
Old 12.09.2012., 16:02   #3908
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
rece mi jutros dr, tj. napise da idemo na dozu 100 mg ili q-pina ili seroquela, koji je već lijek jeftiniji i da će mi se po njemu i po danu smanjiti anksioznost osim kaj bi trebala dobro spavati jer se uzima navečer
je,je zaspat ces uz kljucanje al isto tako se ujutro neces imat snage dici

sve koje znam a tabletomani su zestoki imaju par kutija Serq.doma i ja se cudila pa zasto i to ne piju dok nisam probala
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
ma rejo ima staža...zato joj ne rade tablete
a-ha
Quote:
PhatMind kaže: Pogledaj post
zvonx a lazes da te pola od 25mg ubije hhahahha, a tebi rejoflajt sad dolaze velike narandaste od 100mg hahhah nemoj uzimat bas prije spavanja jer kad se probudis ces se osjecat pospano jako i zbunjeno vec budi par sati na njoj da vidis kak ti djeluje pa onda u krevet jel zna neko mozda cijenu q-pin-a od 100mg??
Inace dodju oko 500-tinjak kn al to ne placas ako imas zdravstveno
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Old 12.09.2012., 17:52   #3909
Quote:
PhatMind kaže: Pogledaj post
zvonx a lazes da te pola od 25mg ubije hhahahha, a tebi rejoflajt sad dolaze velike narandaste od 100mg hahhah nemoj uzimat bas prije spavanja jer kad se probudis ces se osjecat pospano jako i zbunjeno vec budi par sati na njoj da vidis kak ti djeluje pa onda u krevet jel zna neko mozda cijenu q-pin-a od 100mg??
Ma ne lazem Vjerojatno bih trebao biti sretan
zvonx78 is offline  
Old 12.09.2012., 21:34   #3910
Quote:
ZiggyStardust kaže: Pogledaj post
A Helex osjetiš? Ja sam ga počeo piti prije cca dva mjeseca, 0.25, jednu dnevnu (navečer). Vrlo brzlo više nsam osjetio djelovanje. Sad uzimam 0.5, otprilike svaki drugi dan jednu, ali ne osjećam djelovanje. Reče mi liječnica da je Helex moguće uzimati 'po potrebi', dok bi Zoloft morao uzimati određeno vrijeme bez prestanka. Uglavnom, čitao sam dosta o lošega o Zoloftu pa ga ne uzimam. Doduše, psihijatrica mi reče da je Zoloft odličan i da je čula da ljudi imaju odlična iskustva s tim lijekom. Ipak, ne uzimam ga.

Inače, kod mene je anksiozno-depresivni poremećaj u pitanju (i paranoidni poremećaj osobnosti).

A šta ceš kada ti helex od 1mg ne bude dosta?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 12.09.2012., 22:26   #3911
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
A šta ceš kada ti helex od 1mg ne bude dosta?
Dobro ti je rekla doktorica, Zoloft trebas piti redovito i on bi i trebao smanjiti ovo zbog cega sada pijes Helex. Sam Helex nije dovoljan, to ti je, pazi sad usporedbe pametne, kao da imas gnojnu anginu i ne zelis piti antibitoike nego neke analgetike da te grlo ne boli. AD su super, nisu savrseni, ali puno pomazu. Plus psihoterapija, naravno.
zvonx78 is offline  
Old 12.09.2012., 22:30   #3912
Quote:
zvonx78 kaže: Pogledaj post
Dobro ti je rekla doktorica, Zoloft trebas piti redovito i on bi i trebao smanjiti ovo zbog cega sada pijes Helex. Sam Helex nije dovoljan, to ti je, pazi sad usporedbe pametne, kao da imas gnojnu anginu i ne zelis piti antibitoike nego neke analgetike da te grlo ne boli. AD su super, nisu savrseni, ali puno pomazu. Plus psihoterapija, naravno.
E, da. I ono sto ljudi pisu lose o AD-u uglavnom se odnosi na prva dva-tri tjedna dok se tijelo ne privikne i ne nestanu nuspojave. A ako te bas brine stetnost za organizam u cjelini, pa AD je stetan kao i bilo koji drugi lijek, nista ekstra. Pogotovo ovi noviji, tipa Zoloft, Cipralex, Seroxat...
zvonx78 is offline  
Old 13.09.2012., 00:20   #3913
predoziranje eliceom

uzea san malo veci broj elicee nego sta san treba ocu zatrudnit? D al srsly sta ce mi bit?
Flu- is offline  
Old 15.09.2012., 21:38   #3914
Quote:
Flu- kaže: Pogledaj post
uzea san malo veci broj elicee nego sta san treba ocu zatrudnit? D al srsly sta ce mi bit?
lik jos spava... il je umro?
PhatMind is offline  
Old 16.09.2012., 22:32   #3915
Trebao bi i ja na kontrolu..nešto ne valja..sve je bilo dobro i onda od jednog dana sam pao opet u depru.nista mi se neda,itd. nemam vvolje za život koji mi je usamljen.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 17.09.2012., 23:03   #3916
jel mi netko moze reci nesto o rivotrilu,hvala
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Old 18.09.2012., 01:09   #3917
Pozdrav svima!Imam jedno pitanjce tj. dilemu,već 9mj pijem Cymbaltu 30mg ujutro radi dijagnosticiranog anksiozno-depresivnog poremečaja sa napadima panike,eto nakon početnog 'klanja' sa antidepresivom on je počeo super djelovati i vratio me na pravu stazu-eee sada ja bih polako to prestala piti i znam da se nesmije odjednom prestati-inače idem privatno psihički-a trenutno nemam viška novaca-pa bi ja to nekako solo htjela izvesti-problem je u tome što je cymbalta u kapsuli i neznam kako da onda postepeno smanjujem dozu?Dali je netko od vas imao iskustva s tim i uopće sa skidanjem s cymbalte?Moram napomenuti da nikakve druge ljekove ne pijem
malenaa is offline  
Old 18.09.2012., 11:57   #3918
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
jel mi netko moze reci nesto o rivotrilu,hvala
antiepileptik, ima anksiolitičko djelovanje, stabilizator raspoloženja
ja ga pijem oko godinu i više
ray of light is offline  
Old 19.09.2012., 14:26   #3919
forumaši moji..ovih dana mi stvarno teško. Imam stalno suicidne misli...ali ne želim ici na psihijatriju jer sam vec previše puta bio primljen upravo zbog toga,pa se bojim da ce mi stavit onu luđačku majicu te me prisilno ostavit na odjelu. neznam kaj da radim. A na termin kod shrinka moram cekat mjesec i pol NAJMANJE !
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 19.09.2012., 15:58   #3920
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
forumaši moji..ovih dana mi stvarno teško. Imam stalno suicidne misli...ali ne želim ici na psihijatriju jer sam vec previše puta bio primljen upravo zbog toga,pa se bojim da ce mi stavit onu luđačku majicu te me prisilno ostavit na odjelu. neznam kaj da radim. A na termin kod shrinka moram cekat mjesec i pol NAJMANJE !
ja sam prošli puta u takvom stanju otišla na hitnu.....
vilenjačica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.