Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2013., 09:32   #2981
Quote:
čobankardiš kaže: Pogledaj post
i baš zato je zanimljivo ...jednoumlje jok .....ima nas ovdje dosta koje smo gledale na turskom i komentirale na osnovu toga ,... tri serije sam prvo pogledala na turskom, a utisci se nisu promijenili ni nakon gledanja sa prevodom. možda se ne pohvataju sve sitnice, fine nijanse dijaloga, ali utisci o likovima ostaju isti. meni je baš zanimljivo tvoje viđenje serije, a i energija ti je dobra
i pusa što mi je vraćena vjera u različitost jer je u tome ljepota foruma, ja volim pročitati dijametralno suprotno mišljenje od mog, zanimljivo je vidjeti kako neko istu scenu shvati drugačije i što ga privuče i zadrži da odgleda seriju do kraja.
Da se vratim, mene uvijek privuče love story (da se ne lažemo, žena je uvijek žena), međutim pošto me ovdje nisu uvjerili u istu,( i dalje volim pogledati lijepe glumce), ono što me drži jeste usporedna priča o turskim običajima, položaju žena u njihovom društvu.
I to me mogu priznati zgražava, da li se nešto promijenilo od snimanja serije do danas ne znam, ali da u 21 stoljeću zbog nekog običaja, "časti" tako lako ubijaju žene i cijele obitelji mi ostavlja gorak okus u ustima.
Nesretnu Ajše vraćaju mužu nasilniku jer ona njemu pripada i on može da radi što hoće. Pa čak i Boran Aga jedini pravednik u Mardinu podleže što ljubomori, što "pravu" muža i nasilno prekida svoju strpljivost.
Kad se odmaknem od pukog gledanja serije i sagledam je na ovaj način omakne mi se osmijeh olakšanja što sam se rodila na ovoj strani svijeta.
Ne kažem da je kod nas rodna ravnopravnost idealna, ali je njen izostanak više ekonomske prirode a ne stanja uma ljudi...
dostana is offline  
Old 07.02.2013., 09:40   #2982
35.ep

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post


Deseti dar, ti si tako detaljna. :)
Hvala.

Bas je divno to sve sto je rekao. :cerek
Tacno se osjeti (i kad nema prevoda) da govori fino o ljubavi koju je Azad imao za Narin, pretpostavljala sam da je ubacio i nesto o tome kako su se zbog te ljubavi imali priliku upoznati on i Sila, ali mislila sam da opet fantaziram i pretjerujem (kao proslo vece za Jezdu )...pa me bas zanimalo sta pricaju...

Nije tesko povezati da zatim slijedi onaj dio kad ostanu sami i onda ide prica do kad bi vratio vrijeme...i drzanje za ruke...

A ta terasa je vani.
Kad Sila dodje kod majke, na pocetku, prvo vece sjede ona i Narin na toj terasi i Sila gleda zvijezde i kaze nesto kao da je sanjala te zvijezde i da se osjeca kao da je opet djevojcica.

A ono: prvi, drugi, treci - znaci da je epizoda podijeljena u 3 dijela?
Vidjela sam na netu da su stavili 33. epizodu tako iscjepkano, ali sam mislila da je to zbog toga sto ih stalno brisu...i tako iscjepkano je kratko bilo, ja nisam stigla na vrijeme.

Dakle u 35 jadni Boran pod napadima Sile.
danas su u igri brojke..

1.bold... je @desetka se vratila u najboljoj formi

2.bold... nije epizoda podijeljena nego to ona radi lakšeg snalaženja. .

3. bold... imala ja i noćas ovo spremno al bi bio treći post pa ostavila za jutro



eMarina13 is offline  
Old 07.02.2013., 09:54   #2983
Azad.. drugi put

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
...


Imam nekoliko opaski na ove hvalospjeve o Azadu,ali necu ti kvariti tenutak.Stvarno vrijedi ono o mrtvima sve najbolje.
eh draga a tek ja...
evo npr. kad je ona nesretna /zaboravih ime/ došla kod njih u Istanbul=Sila pozvala ..on komentira zajedno sa ocem da to nije dobro/a to što su se oni sklonili od zla je naravno sve pod moranje jer je on Silin brat.. u 21.ep





ili sad pri kraju puna su mu usta davanja kruha/para=zaposlenja radnicima a zaboravio kako je on brinuo za te iste radinke u vinogradu i poslao ih kući "da ne troše aginu hranu"..
ah.. ja ponekad imam slonovsko pamćenje.
eMarina13 is offline  
Old 07.02.2013., 10:01   #2984
Skroz su mi zabrijali s onom pucacinom Borana i Dzihana kada je ozljedjen Dihanov brat. Totalno nerealna scena.ispalili cijeli arsenal metaka.Meci lete na sve strane, njih dvojica jedva dva metra jedan od drugoga a na kraju price njih dvojica malo okrznuti.
I bas mi je bezveze sto kada je Boran došao Sili sa zamotanom rukom ova ga nije ni pitala sto je bilo. Kao da se ništa nije desilo a ovom ruka cijela u gipsu.
Jellle is offline  
Old 07.02.2013., 10:25   #2985
Smile 35.ep..okršaj kod OK korala

Quote:
Jellle kaže: Pogledaj post
Skroz su mi zabrijali s onom pucacinom Borana i Dzihana kada je ozljedjen Dihanov brat. Totalno nerealna scena.ispalili cijeli arsenal metaka.Meci lete na sve strane, njih dvojica jedva dva metra jedan od drugoga a na kraju price njih dvojica malo okrznuti.
I bas mi je bezveze sto kada je Boran došao Sili sa zamotanom rukom ova ga nije ni pitala sto je bilo. Kao da se ništa nije desilo a ovom ruka cijela u gipsu.
dakle.. ja se ulovila da brojim hice.. i pitam se kakav je to šaržer
o susretu sa Silom sam već rekla.. scenaristice zaboravile da joj je on muž kojeg voli i da nije slijepa/ak je već gluha na njegove riječi..
eMarina13 is offline  
Old 07.02.2013., 10:33   #2986
Quote:
dostana kaže: Pogledaj post
pusa što mi je vraćena vjera u različitost jer je u tome ljepota foruma, ja volim pročitati dijametralno suprotno mišljenje od mog, zanimljivo je vidjeti kako neko istu scenu shvati drugačije i što ga privuče i zadrži da odgleda seriju do kraja.
Da se vratim, mene uvijek privuče love story (da se ne lažemo, žena je uvijek žena), međutim pošto me ovdje nisu uvjerili u istu,( i dalje volim pogledati lijepe glumce), ono što me drži jeste usporedna priča o turskim običajima, položaju žena u njihovom društvu.
I to me mogu priznati zgražava, da li se nešto promijenilo od snimanja serije do danas ne znam, ali da u 21 stoljeću zbog nekog običaja, "časti" tako lako ubijaju žene i cijele obitelji mi ostavlja gorak okus u ustima.
Nesretnu Ajše vraćaju mužu nasilniku jer ona njemu pripada i on može da radi što hoće. Pa čak i Boran Aga jedini pravednik u Mardinu podleže što ljubomori, što "pravu" muža i nasilno prekida svoju strpljivost.
Kad se odmaknem od pukog gledanja serije i sagledam je na ovaj način omakne mi se osmijeh olakšanja što sam se rodila na ovoj strani svijeta.
Ne kažem da je kod nas rodna ravnopravnost idealna, ali je njen izostanak više ekonomske prirode a ne stanja uma ljudi...
Drago mi je da si tu, za sve napisano , meni glavni junaci priče svojom glumom, energijom, kemijom uopće nisu oduševili, daleko od toga, pogledala sam gotovo sve i ne vjerujem da ću promijeniti mišljenje, čak mislim da aga bolje funkcionira u kadru s doktoricom, njegov pogled i izraz lica su puno blaži i miliji, da se razumijemo doktorica me užasno nervirala od svuda je iskakala,
i nastavljam gledati s prevodom zbog boldanog.

Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
Kako nisam mogla odoliti i docekati sutra(danas) za 36 ep, morala sam ju gledati bez prijevoda(po drugi put)

Sila pizdi jer je dosla Jezdima rodbina..... iz tvornice ju zovu(ali nisam skuzila zbog cega)...... ugl, svadjaju se stalno, jedno jutro Boran sjedi za stolom, a ona pored njega prolazi ko pored turskog groblja i govori Ajse da ju bole noge, on se dize od stola i odlazi u sobu i preko Ajse je zove da dodje u sobu..... Hoce joj oprati noge da joj se malo opuste, a ona naravno opet sa onim svojim sarkazmom prema njemu pa htjela sam ju zviziditi preko monitora, hoce joj pomoci i sve, a ona takva prema njemu grrrrrrrrrrrr
Stvarno je napraviše rospijom u ovim epizodama, bol nije isprika da zadaješ niske udarce, branila sam je i razumjela, ali u ovom periodu je baš otrovna prema mužu, popraviće se, a i on će dijelom vratiti...

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Ajjjj kaj reci...Nije tako strasna kao 34.Ona me rastuzila.Ova me onak sve pomalo,na trenutke odlicna,na trenutke tuzna,pa me razljuti(Sila naravno).Pa se na trenutke uhvatim kako navijam k'o na utakmici.Danas sam B-tim apsolutno.
Ne samo da jadnog agu zena ne pita kaj mu je s rukom,nije niti mater.Bas se usrecio s obe.
Tooooooo aga.Ako ne mozes zenu srediti bar mater usutkaj
U današnjoj utakmici vodi aga s mnogo više, samo su protivnici tupi i bleje kako su pokazali karakter i ostavili srce pa uvjeravaju sebe i druge da su pokradeni.
Ovo s rukom i ženinom brigom svima je upalo u oko, ´bem ti ljubav i nesebičnost(ženinu i materinu), još bi dodala, mater ne biraš, a ženu bi trebao. On nije ni to birao, još se zaljubio. E moj aga kome se nije dalo taj te nije ..sro. Kažu da ti nije nužno neprijatelj onaj ko te uvali u gvna. Ljubav je čudna, a aga se uvalio i ne znam kako će se iskoprcati

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
U moru sivila i jedna lijepa scena kad razgovaraju na onom krevetu vani(tak izgleda).On govori da bar moze vratiti vrijeme,ona pita do kud bi ga vratio,do trenutka kad je Azad ziv,ili ako hoces jos ranije,dok ti nisi dosla ovdje,onda se ona prisjeca susreta na cesmi, i kaze ona(prvu pametnu danas) Ne,to ne zelim naravno on kaze ni ja i prime se za ruke,aaaaa predivno
Ovo mi je bilo jako lijepo, žensko sam šta da kažem, padam na takve stvari.


Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Narin,tuga i jad,kad ju vidim,jeza me prode.Niti ne zelim pokusati zamisliti tu bol....
Netko upita za Abaya,eto njega nema,ali je Lusi bila kod Narin.Valjda ce naci neko objasnjenje za Abayevo izbivanje.
Narin, Bedar, Emir, a posebno Ljubimac kad se ga sjetim odmah mi se plače.
Kad su se snimale ove epizode Abaj je valjda vršio korekcije, trebalo bi pitati Aginicu ona možda ima informacije iz prve ruke.


Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Nauci ga i da je sve u zivotu prolazno.Ali postoji nesto bez cega ne bi bilo ni zivota.A to je ljubav.Azad te je jako dobro poznavaoi volio do smrti.I darovao nam mnoge stvari.Kao meni Silu.Azad nas je mnogocemu naucio.Kako zbog ljubavi biti hrabri jastreb.Ili golubica puna ljubavi.
Imam nekoliko opaski na ove hvalospjeve o Azadu,ali necu ti kvariti tenutak.Stvarno vrijedi ono o mrtvima sve najbolje.
Bez obzira na opaske (ja sam isto pomislila na isto) ovo mi se dopalo, a još su mi bolje bile Siline riječi da je imao hrabrosti pobjeći s aginom kćeri i da će nastaviti činiti stvari zbog kojih bi mu oči zasvijetlile.
Spadalica is offline  
Old 07.02.2013., 11:13   #2987
Quote:
dostana kaže: Pogledaj post
i pusa što mi je vraćena vjera u različitost jer je u tome ljepota foruma, ja volim pročitati dijametralno suprotno mišljenje od mog, zanimljivo je vidjeti kako neko istu scenu shvati drugačije i što ga privuče i zadrži da odgleda seriju do kraja.
pa ne bih rekla da ti imaš vjeru u različitost mišljenja, a pogotovo ne voliš pročitati dijametralno suprotno mišljenje od tvoga, jer ti jedino odgovaraju mišljenja istovjetna tvome. A prema suprotnom mišljenju imaš nepotrebno oštar ton. Lako se provjeri u postovima unatrag

I dalje tvrdim da se jako, jako puno gubi gledanjem bez prijevoda i dobiva krivi dojam. To tvrdim iz iskustva jer sam pokušala. Doživljaj je potpuno suprotan. To je moj stav sviđao se tebi ili ne. Na njega imam pravo, isto kao i ti. S time da ni ti ni ja to mišljenje ne trebamo iznositi kao bilo kakav zaključak koji bi trebao vrijediti za sve. Mišljenje može biti potpuno jedinstveno, nitko se s njim ne mora složiti, nitko ne mora isto tako misliti. Ja sam ti samo preporučila da pogledaš istu epizodu ili scenu i s prijevodom. Zato me ne treba linčovati!
Ako ne znam što sam vidjela, ili sam vidjela na preskokce, samo lica koja su ljuta, ozarena, plačna...kako mogu komentirati te emocije bez da znam što ih je izazvalo, što se dogodilo? No, samo ti nastavi gledati kako želiš, nemam namjeru to više komentirati. Nema tu dijaloga. Samo dijametralno suprotnog mišljenja koje ti ne dogovara i koje ne voliš pročitati.

Upravo zato hvala @deseti dar na detaljnom opisu scena i razgovora.

Glavni glumci su odlično obavili svoj posao i dojmljivo nam pokazali ljubav Sile i Borana. Dokaz tome su komentari na ovoj i temi Sila. U svakom slučaju serija vrijedna pažnje jer interes za nju ne jenjava, dapače.

Zadnje uređivanje Didily : 07.02.2013. at 11:34.
Didily is offline  
Old 07.02.2013., 11:53   #2988
Quote:
Spadalo123 kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si tu, za sve napisano , meni glavni junaci priče svojom glumom, energijom, kemijom uopće nisu oduševili, daleko od toga, pogledala sam gotovo sve i ne vjerujem da ću promijeniti mišljenje, čak mislim da aga bolje funkcionira u kadru s doktoricom, njegov pogled i izraz lica su puno blaži i miliji, da se razumijemo doktorica me užasno nervirala od svuda je iskakala,
i nastavljam gledati s prevodom zbog boldanog.
Za prvi bold, hvala za vjetar u leđa, sad me se nećete riješiti
Drugi bold, točno sam i ja pomislila kad sam uspoređivala odnos s doktoricom i Silom. Čak mi je način pogibije doktorice previše stavio akcenat na njenu nesretnu ljubav. A realno nije se trebala zadržati dulje od 3 epizode, sve preko je mučenje. Čini mi se da su prerano uveli lik (zaboravih ime)
mlade suradnice s početka u koju se Abaj zagledao, nedovršena uloga koja da je kasnije uvedena mogla je poslužiti u ovu svrhu.
Još ću postati fan scenaristica Ece i Melek, nekada su mi se one činile nedosljedne u scenariju, kad ono....
dostana is offline  
Old 07.02.2013., 12:15   #2989
Ja sam jos uvijek pod dojmom od sinoc 34 i 35 su me totalno bacile down, em sto se tice Silinog ponasanja prema Boranu, jbt koda je on ubio Azada, em sto ga uvijek napada a ne zna cijelu istinu price, a i njegovo sto joj nikad ne kaze kad hoce nekog zastiti, i naravno da se onda svajdaju ko pas i macka.....Ove ep sto sad idu sve dalje mi se sve manje gledaju jer znam da ce me kostati zivaca i zivaca(nakraju ce stvarno stradati tv) pogotovo kad bude dosla doktorka malo je falilo da monitor ne razbijem kad sam gledala bez prijevoda, jbt nema di se nije pojavljivala, a i Boran mi je tu dizao tlak, sta on ima s njom ici po kavama
lipo is offline  
Old 07.02.2013., 12:21   #2990
Quote:
Didily kaže: Pogledaj post
pa ne bih rekla da ti imaš vjeru u različitost mišljenja, a pogotovo ne voliš pročitati dijametralno suprotno mišljenje od tvoga, jer ti jedino odgovaraju mišljenja istovjetna tvome. A prema suprotnom mišljenju imaš nepotrebno oštar ton. Lako se provjeri u postovima unatrag
volim pročitati različita mišljenja, ali ne komentiram suprotna jer svaka prepiska inspirisana suprotnostima prelazi u prepucavanje ili ubeđivanje (kao što vidimo),a to niti mi je namjera, niti je to svrha foruma i mog svakodnevnog otpadanja na istom . Moj post je zbog tvoje reakcije na moje poimanje viđenog, prevedenog, ne prevedenog kako god.... ali dobro kapat na ovu temu. Ili sam ja možda prva prokomentirala tvoj post,bilmiyorum... o.k sad je kapat
dostana is offline  
Old 07.02.2013., 13:04   #2991
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
Ja sam jos uvijek pod dojmom od sinoc 34 i 35 su me totalno bacile down, em sto se tice Silinog ponasanja prema Boranu, jbt koda je on ubio Azada, em sto ga uvijek napada a ne zna cijelu istinu price, a i njegovo sto joj nikad ne kaze kad hoce nekog zastiti, i naravno da se onda svajdaju ko pas i macka.....Ove ep sto sad idu sve dalje mi se sve manje gledaju jer znam da ce me kostati zivaca i zivaca(nakraju ce stvarno stradati tv) pogotovo kad bude dosla doktorka malo je falilo da monitor ne razbijem kad sam gledala bez prijevoda, jbt nema di se nije pojavljivala, a i Boran mi je tu dizao tlak, sta on ima s njom ici po kavama
Znaci Boran ne smije po kavama sa prijateljicom iz djetinstva, a gospodja Sila moze sa njonjavim Emrekom na kavu, caj, malo avionom do Stambola na Bosporu, malo mu se u zagrljaj bacit....
rosa967 is offline  
Old 07.02.2013., 13:18   #2992
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
Znaci Boran ne smije po kavama sa prijateljicom iz djetinstva, a gospodja Sila moze sa njonjavim Emrekom na kavu, caj, malo avionom do Stambola na Bosporu, malo mu se u zagrljaj bacit....
Mene bas raduju epke sa doktoricom
Taman da Sila shvati zasto je Boranu smetalo Emreovo konstantno prisustvo.
A i kada ju je Emre posjetio tj. dosao da je vodi u Istanbul zbog parnice, ona se cudila sto to smeta Boranu, a Boran joj je rekao da danas ili sutra mogu zamjenitit mjesta, pa da ona bude ljubomorna, a ne on.
Čak joj je i rekao da postoji mogucnost da je napusti, a predhodno ju je cijeli dan ignorisao.
Meni je eto bilo lijepo vidjeti da ona trči za njim, a on mrtav hladan
__________________
“Se ti succede qualcosa, qualunque cosa, io li ammazzo tutti quanti.”-Ciro e Gennaro-best eefin ship ever! ❤ (ina84)
Adèle Delettre et Thomas Rocher
Xavi-8 is offline  
Old 07.02.2013., 13:23   #2993
Quote:
lipo kaže: Pogledaj post
Ja sam jos uvijek pod dojmom od sinoc 34 i 35 su me totalno bacile down, em sto se tice Silinog ponasanja prema Boranu, jbt koda je on ubio Azada, em sto ga uvijek napada a ne zna cijelu istinu price, a i njegovo sto joj nikad ne kaze kad hoce nekog zastiti, i naravno da se onda svajdaju ko pas i macka.....Ove ep sto sad idu sve dalje mi se sve manje gledaju jer znam da ce me kostati zivaca i zivaca(nakraju ce stvarno stradati tv) pogotovo kad bude dosla doktorka malo je falilo da monitor ne razbijem kad sam gledala bez prijevoda, jbt nema di se nije pojavljivala, a i Boran mi je tu dizao tlak, sta on ima s njom ici po kavama
A baš, aga zna da mu je žena od onih kojima treba crtati, pa 18 joj je godina...pa onda nek joj crta ili nek se ne jedi na njene ishitrene reakcije
A u gledanju ne posustaj, čim si na spojlerima, znaš da je kraj sretan, a i tko bi gledao 79 epizoda od sat i po pustog milovanja i maženja
ball is offline  
Old 07.02.2013., 13:30   #2994
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
Znaci Boran ne smije po kavama sa prijateljicom iz djetinstva, a gospodja Sila moze sa njonjavim Emrekom na kavu, caj, malo avionom do Stambola na Bosporu, malo mu se u zagrljaj bacit....
Ma da, samo prijateljica iz djetinstva, pa žena ga je proganjala da su i ptičice na grani vidjela, samo aga yok, mudri aga niš
I jes mi razlog za silnu ljubomoru, Emre drži malca u krilu, ne vidim ništa loše u tome, šta ga je trebala ne primiti u kuću, reći ne diraj moje dijete, ni ona ni on nisu ništa krivo napravili, sjede ljudi na terasi i najnormalnije razgovaraju i oni su prijatelji iz djetinstva, a tek poslije...durenje na kub, ne javljanje na telefon, vrhunac uzeti dijete i šetkati i vozikati okolo, pa brate ne pristoji jednom agi, pribranoj glavi porodice i plemena...
Spadalica is offline  
Old 07.02.2013., 13:55   #2995
Ovo je moj doživljaj 35.epke http://youtu.be/yP5SCw5Z8u4 ,Boran je ko ovaj jadni magarac samo tu još fali Sila koja ga bode otrovnom iglom.
animirana is offline  
Old 07.02.2013., 14:01   #2996
Pogledah i ja 34. s prijevodom. Stvarno je preteška. Mislim da je na početku trebalo pisati upozorenje - nije za one sa slabim živcima!

Ono što bih ja iskomentirala je ovo: Azadovu smrt sam doživjela kao prekretnicu. Netko je spomenuo da je Azad od početka plesao sa smrću. Zapravo ta prijetnja još uvijek čeka Silu i Narin. Dosada kao da su svi živjeli sa nekom nadom... No, Azadova smrt je dokaz da je strah bio opravdan, i da običaji ne popuštaju- kao u onoj knjizi što je Emre čitao- ona je poput zmije (a personificira se u obliku Džihana )

Nakon svih divnih scena između Borana i Sile, ovaj nesretni trenutak je osvijestio i Borana da, iako je aga, možda ipak neće moći zaštititi svoju ženu i nerođeno dijete (i sam je priznao da Azada nije mogao). Zato je šalje u Istanbul. OK, Sila kao Sila, neće ga poslušati, no to nije ništa novo, zar ne?

Taj element straha prisutan je i kod Sile, samo što ga ona ispoljava na totalno krivi način, onaj koji nas tjera da napravimo ovo -
Netko je spomenuo da je to njezin obrambeni mehanizam... Valjda i je. Ja samo u toj gomili njenih nelogičnih postupaka pokušavam naći neko opravdanje za nju, koliko god mi bilo teško... Zašto nam je lakše opravdati agine postupke?
__________________
Prava ljubav nema sretan kraj. Ona jednostavno nema kraj.
charra3005 is offline  
Old 07.02.2013., 14:12   #2997
Quote:
charra3005 kaže: Pogledaj post
. Zašto nam je lakše opravdati agine postupke?
Mislim da je to zbog toga što u svakoj situaciji postupa s razumijevanjem i ljubavi.Zato što je uvijek uz Silu,zato što plaća lječenje magaraca,zato što je čovjek u svakom aspektu i segmentu života i zato što za sve ovo treba imati nadljudsku snagu i konjske živce.Eto to je moje viđenje i zato volim Boranov lik.

Zadnje uređivanje Bhea : 07.02.2013. at 17:41. Reason: [QUOTE=charra3005;43517146]
animirana is offline  
Old 07.02.2013., 14:25   #2998
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
A u gledanju ne posustaj, čim si na spojlerima, znaš da je kraj sretan, a i tko bi gledao 79 epizoda od sat i po pustog milovanja i maženja
Ja bih gledala.

Uopste mi ne bi smetao nedostatak zapleta, sve dok se oni 'zaplicu' po krevetu (i samo mazenje i pusice mi ne bi smetale, kad se oni tako divno maze).

Sasvim bi mi bilo zadovoljavajuce da se epizoda sastoji od njihovih zajednickih budjenja, dorucaka gdje hrane jedno drugo, pa malo odmaraju u sobici, pa rucaju hraneci jedno drugo, pa popodnevni odmror, pa vecerica gdje gugucu kao golubici, pa opet u krevet.

Mogu i do golubarnika svratiti ili prosetati katkad po poljima ili obici zivotinje.
Pa ko moze pozeljeti vise...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 07.02.2013., 14:31   #2999
deseti dar cak i da ne gledam epizode, uz tvoje analize kao da sam i gledala, svaka cast svaka ti je na mjestu.
ja nakon rucka ipak odgledala 34., mozda navecer 35., rekla sam sama sebi da mi je bolje ne gledati, ali kako da propustim agu
rastuzila sam se oko azada, al i razljutila oko sile narin jos to dobro i podnosi.
a pucacine na kraju...

i svidjelo mi se da je dzihan konacno malo ljudskosti i brige za umu pokazao. al nece to esma samo tak pustiti... ja sam bas mislila da ce ju boran sresti kad je dosao u onaj hotel, iako to mozda i nje taj isti
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...
anna_maria is offline  
Old 07.02.2013., 14:49   #3000
slike u silinoj tvornici

ja nisam jos pogledala 34. i 35.cekam da mozda napune do 39.pa da maraton napravim,,po iscrpnim postovima znam sta me ceka,,pa mi mozda bude lakse u komadu

ali morala sam pisati,,vec se danima mucim hocu-necu,,ali sada je bilo na tv-u pa ipak moram: slike na zidu u silinoj tvornici???????????
pa tko je isao u setnje sa njima i slikao ih??
mama kevser ili firuz-aga????
ja sam se potrgala kada sam te slike vidla na zidu
mislim super zamisljeno,,ali mi je toliko nerealno
nekada me vrjedaju te scenaristicke greske,,,pa ako gledam seriju onda i zapazam detalje
ali dobro,,,sada treba izdrzati silu znaci ovih par epizoda,,,mislim i inace sam na aginoj strani,,a sta cu tek ovih par epizoda do poroda
__________________
...Deniz ti si moje blago....
kerimboran is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.