Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2006., 20:37   #1
Par viceva o medi i zeki...

Medo organizirao tulum u šumi povodom svog rođendana, i rekao je ako mu itko išta donese na dar da će ga tući kurcem. Dolazi lisica sa cd-linijom i medo na to kaže -sviđa mi se poklon, naprijed! Dolazi vuk i donosi kućno kino, a medo oduševljen kaže- naprijed vuče. Dolazi zeko s jabukom i medo se razbjesnio i počeo tući zeku, a zeko umire od smijeha. Pita se medo-zašto se ti zeko stalno smiješ? Ovaj mu odgovori: dolazi jež i nosi ti krušku!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 05.10.2006., 16:49   #2
Hehehehe...medo i zeko dobitna kombinacija
 
Old 06.10.2006., 10:23   #3
Sjedi zeko na panju u šumi i piše nešto po papiru...
Dolazi lija...
LIJA - Zeko, zeko šta radiš?
ZEKO - niš, evo pišem diplomski...
LIJA - Ma da! A koja je tema?
ZEKO - "Zeko, najjača životinja u šumi"
LIJA - ROFL "Ajd zeko ne seri nabijem te kad god se sjetim..."
ZEKO - Samo se ti kurči lijo, ajmo u omaj grmić paš vidit kako ću ti pičku polomit...
LIJA - Ajde...
Odu njih dvoje i čuje se TRAS, BUM, KRC... Izlazi lija sva slomljena iz grma i nestane. Vrati se Zeko nazad svom piskaranju..

Dolazi Vuk:
VUK - Zeko, zeko šta radiš?
ZEKO - niš, evo pišem diplomski...
VUK - Ma da! A koja je tema?
ZEKO - "Zeko, najjača životinja u šumi"
VUK - ROFL "Ajd zeko ne seri polomiću te ko cupi ak ne prestaneš srat..."
ZEKO - Samo se ti kurči vuče, ajmo u omaj grmić paš vidit kako ću te zdrobit...
VUK - Ajde...
Odu njih dvojica i čuje se TRAS, BUM, KRC... Izlazi vuk sav slomljen iz grma i nestane.
Izlazi Zeko iz grma a za njim izlazi Medo. Zeko se smješka:
ZEKO: He, he, nije bitna tema, već mentor!!!
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Old 06.10.2006., 10:37   #4
Idu šumom dva najbolja prijatelja: Medo i Zeko! Naiđu na Zlatnu kornjaču koja im kaže da će svakome od njih ispuniti po tri želje!
Prvi kaže Medo: Želim da sam najveći jeba* u ovoj šumi!
Kaže mu Zlatna kornjača: Ispunilo ti se!
Kaže Zeko: Želim najbrži motor na svijetu i to žute boje!
Zlatna kornjača: Ispunilo ti se!
Pored Zeke se stvori najbrži žuti motor.
Medo: Želim da u ovoj šumi postoje samo medvjedice!
Zlatna kornjača: Ispunilo ti se!
Zeko: Želim najljepšu kacigu na svijetu, da je žute boje da paše uz motor!
Zlatna kornjača: Ispunilo ti se!
Pored Zekinog motora stvori se najljepša žuta kaciga.
Medo: Želim da su sve medvjedice u ovoj šumi lude za mnom!
Zlatna kornjača: Ispunilo ti se!

Zeko sjeda na svoj motor, stavlja kacigu na glavu i kaže: Želim da je Medo PEDER!!!
mrzm smglsnk is offline  
Old 06.10.2006., 21:50   #5
Hvala ti šta si napisao ono šta ja nisam uspijela postati!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Old 06.10.2006., 22:12   #6
Postroji lav sve životinje iz šume na obližnju liticu i kaže: "tko ima muda da skoči s litice postati će moj najbolji prijatelj a također ću mu dopustiti da jebe moju lavicu". Ostale životinje se pogledaju i zašute. Prolazi tako 2 sata, 5 sati, pada mrak. Tek tada lav začuje: "tras". Pogleda on, a ono medo briše prašinu sa sebe i kaže: "lave sada ću ti jebati lavicu, a tebi zeko ću jebati majku!"
__________________
PES EXPERT.
Junkyard Dog is offline  
Old 08.10.2006., 03:54   #7
Quote:
Junkyard Dog kaže:
Postroji lav sve životinje iz šume na obližnju liticu i kaže: "tko ima muda da skoči s litice postati će moj najbolji prijatelj a također ću mu dopustiti da jebe moju lavicu". Ostale životinje se pogledaju i zašute. Prolazi tako 2 sata, 5 sati, pada mrak. Tek tada lav začuje: "tras". Pogleda on, a ono medo briše prašinu sa sebe i kaže: "lave sada ću ti jebati lavicu, a tebi zeko ću jebati majku!"
odličan!!

trči zeko šumom, trenirka, majica na tregere, tenisice. dođe do lije, a ona pripremila 3 lajne bijelog. kaže zeko:"lijo, daj se nemoj drogirat, nije ti to dobro, gle kak sam se ja okrenuo zdravom životu i baš mi je super!"
gleda lija, čudno joj, al misli si, ak može zec, pa mogu se i ja ostavit droge. i lija navuče triko, tene i džogirat sa zekom.
trče oni tako po šumi, naiđu na medu. medo špricu pripremio, zasukao rukave. kaže zec:"daj medo, nemoj se bost, gle kak lija i ja fino džogiramo, zdrav život, jebo drogu"
veli medo:"daj zec nemoj me zajebavat!"
"ma ozbiljno, ajde ostavljaj to i ajde s nama."
i medo navuče šorc, majicu, tene, trčat s njima.
trče oni, naiđu na vuka. a vuk sortira bonkase, baš je parti u susjednoj šumi pa se mora malo urokat. "vuče, daj jebo bonkase, gle kak je super zdravo živjet, trčanje, rekreacija!"
"ma da", kaže vuk, "idem na partijanu, džogirajte vi kolko hoćete."
"daj, vuče, ne zajebavaj, ostavljaj se toga, izjest će te!"
misli vuk "pa u pravu je taj zec ludi" i baci sve bombone, trenirku, tenisice, trčat s njima.
gleda sve to vjeverica sa stabla i komentira sovi:"jebote, taj ludi zec kad se napuši dobre trave natjera cijelu šumu da trči za njim!"
x-type is offline  
Old 09.10.2006., 13:50   #8
Dobar, dobar!!
mEDO007 is offline  
Old 20.10.2006., 19:20   #9
Imao medo rođendan i kaže da ko mu donese sranje od poklona da će ga jebat u leđa.
Prva dođe kornjača i donese Hi-Fi liniju i medo kaže: "Dobro."
Zatim dođe lisica i donese plasmu TV. Medo kaže: "Dobro."
Zatim dođe zec i donese walkman, i dođe medo: "Žao mi je zec, al ću te morat jebati u leđa." Na to će zec: "Čekaj da vidiš što ti je tek jež donio, pa hoćeš li i njega jebat u leđa?!"
I dođe jež s kruškom.
Russ is offline  
Old 26.10.2006., 23:50   #10
Zamolio Medo Zeku da mu pričuva gorilu (ma što gorilu, King Konga) dok je Medo na godišnjem.
- Slušaj Zeko; za doručak mu daj banane, za ručak banane i za večeru banane. I to je sve što trebaš raditi. Ali ni slučajno, ni za živu glavu nemoj da
ga diraš. Da li si čuo!?
-OK, ok!, kaže Zeko
I tako ga Zeko hranio par dana, i sve je bilo u redu. Treći dan ne da vrag mira Zeki i on odluči pipnuti gorilu. Prikrao mu se s leđa i lagano ga takne po ramenu. Gorila naglo ustane i okrene se s razjapljenim ustima. Zeko se u panici da u trk, a gorila za njim. I trči Zeko preko polja i potoka, kroz šume i šumarke, preko brda i dolina, a gorila mu stalno za petama. Trajalo je to cijeli dan i Zeko se već umorio, mutilo mu se pred očima, a i nije više poznavao kraj koliko su daleko otišli. A gorila ne odustaje i sve mu je bliže. I u jednom trenutku Zeko se spotakne preko neke grane, padne i ostane ležati na leđima teško dišući. Gorila ga dostigne, prijeteći se nadvije nad Zekom, širokih nosnica i još šireg osmijeha pokazujući očnjake. Ispruži ruku, takne Zeku po ramenu i kaže: Sad ti loviš!
mrzm smglsnk is offline  
Old 27.10.2006., 00:39   #11
LOOOOOOL
babarog is offline  
Old 22.08.2007., 14:49   #12
Quote:
Junkyard Dog kaže: Pogledaj post
Postroji lav sve životinje iz šume na obližnju liticu i kaže: "tko ima muda da skoči s litice postati će moj najbolji prijatelj a također ću mu dopustiti da jebe moju lavicu". Ostale životinje se pogledaju i zašute. Prolazi tako 2 sata, 5 sati, pada mrak. Tek tada lav začuje: "tras". Pogleda on, a ono medo briše prašinu sa sebe i kaže: "lave sada ću ti jebati lavicu, a tebi zeko ću jebati majku!"
vic je inace dobar ali ga ti nisi dobro ispricao..
__________________
/ovdje ide potpis/
restekpa is offline  
Old 22.08.2007., 21:34   #13
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
odličan!!

trči zeko šumom, trenirka, majica na tregere, tenisice. dođe do lije, a ona pripremila 3 lajne bijelog. kaže zeko:"lijo, daj se nemoj drogirat, nije ti to dobro, gle kak sam se ja okrenuo zdravom životu i baš mi je super!"
gleda lija, čudno joj, al misli si, ak može zec, pa mogu se i ja ostavit droge. i lija navuče triko, tene i džogirat sa zekom.
trče oni tako po šumi, naiđu na medu. medo špricu pripremio, zasukao rukave. kaže zec:"daj medo, nemoj se bost, gle kak lija i ja fino džogiramo, zdrav život, jebo drogu"
veli medo:"daj zec nemoj me zajebavat!"
"ma ozbiljno, ajde ostavljaj to i ajde s nama."
i medo navuče šorc, majicu, tene, trčat s njima.
trče oni, naiđu na vuka. a vuk sortira bonkase, baš je parti u susjednoj šumi pa se mora malo urokat. "vuče, daj jebo bonkase, gle kak je super zdravo živjet, trčanje, rekreacija!"
"ma da", kaže vuk, "idem na partijanu, džogirajte vi kolko hoćete."
"daj, vuče, ne zajebavaj, ostavljaj se toga, izjest će te!"
misli vuk "pa u pravu je taj zec ludi" i baci sve bombone, trenirku, tenisice, trčat s njima.
gleda sve to vjeverica sa stabla i komentira sovi:"jebote, taj ludi zec kad se napuši dobre trave natjera cijelu šumu da trči za njim!"







Predobro, predobro.. vic je nenadjebiv, najbolji vic koji sam čuo sa zečevima

SynTh is offline  
Old 22.08.2007., 21:37   #14
Quote:
restekpa kaže: Pogledaj post
vic je inace dobar ali ga ti nisi dobro ispricao..
Sad me baš zanima kako glasi bolja verzija...
Daj ti onda ispričaj da se malo bolje nasmijemo
SynTh is offline  
Old 23.08.2007., 13:14   #15
Quote:
SynTh kaže: Pogledaj post
Sad me baš zanima kako glasi bolja verzija...
Daj ti onda ispričaj da se malo bolje nasmijemo
Evo ja ću pokušati:

Okupile se životinje na vrhu najvećeg vodopada u Africi i gledaju u dubinu. Među njima je i lav koji reče:
- "Onaj ko bude skočio dolje, dobit će moju najljepšu lavicu da je jednom opali".
Svi i dalje gledaše dolje ne govoreći ništa. Odjednom se začu nekakav nejasan krik i vidješe svi kako se nešto izgubilo u izmaglici vode u dubini. Nakon kratkog vremena netko se polako počeo penjati uz liticu. "Penjač" je bio sve bliži i odjednom životinje raspoznaše medvjeda. Bio je sav još u šoku i polako je vraćao svoju prirodnu boju. Nakon nekoliko minuta dođe on k sebi i reče:
- "Lave, odoh ti sad jebati lavicu, a kad se vratim jebati ću mater onom tko me gurnuo!"
__________________
Iznajmljujem ovaj prostor...
FORUMASH78 is offline  
Old 23.08.2007., 13:31   #16
o da,ovo je velika razlika
junkyard-odlican!!
missh is offline  
Old 23.08.2007., 13:43   #17
Quote:
missh kaže: Pogledaj post
o da,ovo je velika razlika
Pa što mene napadaš, nisam ja napao Junkyarda. Samo želim vidjeti je li moja verzija više po ukusu restekpi.
__________________
Iznajmljujem ovaj prostor...
FORUMASH78 is offline  
Old 23.08.2007., 15:27   #18
meni je bolja ona di će zecu jebat mater. jebo vic o životinjama ak se zec ne spominje
x-type is offline  
Old 23.08.2007., 15:59   #19
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
meni je bolja ona di će zecu jebat mater. jebo vic o životinjama ak se zec ne spominje
Pa i u onom je zeko krivac, samo medo to još ne zna.
__________________
Iznajmljujem ovaj prostor...
FORUMASH78 is offline  
Old 23.08.2007., 16:29   #20
Quote:
FORUMASH78 kaže: Pogledaj post
Evo ja ću pokušati:

Okupile se životinje na vrhu najvećeg vodopada u Africi i gledaju u dubinu. Među njima je i lav koji reče:
- "Onaj ko bude skočio dolje, dobit će moju najljepšu lavicu da je jednom opali".
Svi i dalje gledaše dolje ne govoreći ništa. Odjednom se začu nekakav nejasan krik i vidješe svi kako se nešto izgubilo u izmaglici vode u dubini. Nakon kratkog vremena netko se polako počeo penjati uz liticu. "Penjač" je bio sve bliži i odjednom životinje raspoznaše medvjeda. Bio je sav još u šoku i polako je vraćao svoju prirodnu boju. Nakon nekoliko minuta dođe on k sebi i reče:
- "Lave, odoh ti sad jebati lavicu, a kad se vratim jebati ću mater onom tko me gurnuo!"
Bolja prva verzija.
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.