Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Da li je biti plačipička uvjet ili posljedica
nemreš bit prvak ak nisi plačipička 7 50.00%
plačipička si samo zato što si prvak 7 50.00%
Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2007., 09:32   #1
Svjetski prvaci - plačipičke

Evo, još tamo od Senne nije bilo svjetskog prvaka a da ga ili ovi ili oni nisu popljuvali i proglasili plačipičkom....pa me čisto interesira, jesu plačipičke zato što su prvaci, ili su prvaci zato što su plačipičke
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 09:55   #2
jasno je da ce uvijek biti placipicaka
ali i prvaka
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 14:56   #3
Ne znam baš...

Budimo iskreni, danas je uloga vozača svedena na najnužniji minimum, sve se vrti oko telemetrije, traction controla, aerodinamike i ostalih tehnikalija, tako da vozači nikad nisu imali manji i jednostavniji posao. Još kad su pretendenti na naslov u identičnom bolidu...jako je teško reći na stazi da je ovaj ili onaj bolji.

E tu dolaze do izražaja igrice van staze. Malo popljuvati protivnika, uznemiriti duhove, malo se požaliti novinarima, postaje korisnije od onoga što se dešava na stazi.

Tako da je "plačipička" možda i nužna karakteristika prvaka.

Doduše neki se rode s tim, a neki nauče.
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 15:26   #4
A nekima se kaze da on danas budu placipicke kao mladom Hamicu
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 15:31   #5
schumi nije bio plačipička
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 16:04   #6
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
schumi nije bio plačipička
kak se ovo zove

http://www.youtube.com/watch?v=EOQjYCwgLdE

seljačina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 16:08   #7
od akd gledam formulu...tamo od 97-98 g. samo hakinen nije to sta si reka...tj pokvareni prvak...

a ostali su svi kreteni...mozda zasluzenio prvaci...PONEKAD...ali najcesce su prvenstvo osvojili POKVARENOSTI, LUKAVOSTI i SRECOM...a jako rijetko vozackim iskustvom
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 16:08   #8
nemrem gledat jubito al pretpostavljam da se radi o presici nakon monze kaj je izjednačio sennin rekord.
to su emocije, nije plakao, tata ovaj mi je uzeo bombon
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 16:39   #9
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
schumi nije bio plačipička
al njegovi navijači jesu
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 16:48   #10
nisu
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 17:10   #11
ajme ljudi ajmo prestati srati o drugima...
sta vi a i ja osobno znamo o vozacima...osim onoga kako nam ih plasiraju mediji...i onoga kako sef tog medija njega zamisli...jer ako on zamisli nekog kao gada o njemu ce samo sranja govoriti i nalaziti...a nama nece davati i pokazivati nista ljepo o njemu...pa cemo i mi steci misljenje kao sta je njegovo...IAKO NEZNAMO SVE CINJENICE!!!!!

zato ajmo prestati srati o vozacima...
jer oni imaju vlastiti zivot, svoje obitelji o kojima neznamo nista...

ja osobno ne volim mihaela schumahera al to ne znaci da ga mogu omalovazavati i srati o njemu...kao sto ne volim i alonsa...al isto nemogu reci da je nesto ako ga ne poznajem...mogu reci da mi se ne svida jer nevolim kad neko vozi na pokvaren nacin...al to ne znaci da je kreten od covjeka...niti ja imam ikakvo pravo srati o nekome...

a ti rain si obicna budala...i bas bi volio znati sta ti uopce radis ovdi...samo seres o svima...prvo si srao a i seres o kimiju...pa o alonsu, MSC i hamiltonu...pa daj prekini vise...koj ti je????

ako samo znas srati odi ca...ako volis formulu ka ostala ekipa onda pocni lipo pricati...a ne samo vrjedati druge
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 17:20   #12
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
al njegovi navijači jesu
Niti je Schumacher bio plačipička, niti su njegovi navijači plačipičke!
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 19:29   #13
Zavisi kako na to gledaš, kad god je Schumacher izgubio naslov, tome su bile krive neke druge stvari, pravila, bodovanje, gume, itd....ni jednom nisam vidio nekog ferrarijeva navijača da bi rekao "da stvarno, imali su bolji bolid i boljega vozača, barem u toj sezoni"

Sad se npr. pljuje na ograničenje motora. A zaboravlja se kako je McLaren doslovno sjeban zabranom korištenja berilija. A ne sjećam se da su ti motori imali nekih problema s pouzdanošću.

Kad ponestane argumenata onda je najjača fora bubnuti nešto tipa: ma on ne valja ništa, ali ima beskrajno puno sreće.....
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 19:39   #14
kad smo kod tog, više me živcira koja neuspjehe opravdava kakvom nesrećom
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 20:34   #15
Quote:
seljačina kaže: Pogledaj post
Pa u pi... ovaj stvarno rida, koji seronja
mishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 23:58   #16


u zadnje vrijeme sam lak na "ban" gumbu, smirite se malo, svi po redu
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 10:28   #17
auuuu Sepa ala si opasan
Vespazijan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 10:58   #18
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
al njegovi navijači jesu
glavno da su Lojzekovi lavljeg srca bahahaha!!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 11:00   #19
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Zavisi kako na to gledaš, kad god je Schumacher izgubio naslov, tome su bile krive neke druge stvari, pravila, bodovanje, gume, itd....ni jednom nisam vidio nekog ferrarijeva navijača da bi rekao "da stvarno, imali su bolji bolid i boljega vozača, barem u toj sezoni"

Sad se npr. pljuje na ograničenje motora. A zaboravlja se kako je McLaren doslovno sjeban zabranom korištenja berilija. A ne sjećam se da su ti motori imali nekih problema s pouzdanošću.

Kad ponestane argumenata onda je najjača fora bubnuti nešto tipa: ma on ne valja ništa, ali ima beskrajno puno sreće.....
...dok lojzekovi svi trče da kažu, hamilton je bio bolji od alonsa ove sezone i
zaslužuje naslov!!!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 11:01   #20
Glavno da se sad računa kako bi po starom sistemu možda alonso bio u predosti itd... Ono sere mi se lagano!!
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.