Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2007., 16:50   #61
Upit-nick ,svaka čast na odgovorima...
A vi ostali, puna su vam usta Bosne, a ne znate ni ono malo Posavine koje nam je ostalo...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 10.07.2007., 20:06   #62
Da vam olaksam, sva ta naselja, opcine i gradovi su u BiH i BiH pripadaju. Eto, sad mozete ici.
Prolaznik_ is offline  
Old 10.07.2007., 20:11   #63
Quote:
Prolaznik_ kaže: Pogledaj post
Da vam olaksam, sva ta naselja, opcine i gradovi su u BiH i BiH pripadaju. Eto, sad mozete ici.
Ići gdje? Tamo ili odatle?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 10.07.2007., 20:21   #64
Quote:
Gdje su bili muslimanski bedemi u Brckom? Poklali vas ko janjad. A sta je sa ostalim vecinski muslimanskim mjestima u BiH?

Doboj - popusili!
Tako sto smo se vratili u grad, a selo 2 km udaljeno od centra Doboja je u Federaciji.Pola Ozrena nase.Ako je to tebi ''pusiona'' nek ti bude


Quote:
Prijedor - popusili, kao i Sanski Most koji su vratili na krilima HV-a.
Ako ti vjerujes u te lazi, do tebe je



Quote:
Donji Vakuf - popusili, vratio im ga HV
Donji Vakuf, kao i Vinac je oslobodila Armija Bih


Istocna Bosna:

Quote:
Bijeljina vecinski bosnjacka - popusili
Bosnjaci zivjeli u gradu, okruzeni od 56 Srpskih sela.To je pusiona, za svakoga, bez obzira koje nacije, kad nemas logistiky



Quote:
Zvornik, Visegrad, Foca, Rogatica, Vlasenica, Srebrenica, bratunac, Zepa, sve pusiona do pusione. Ostala jedino Kalesija.
Sve su to kasabe, Zepa ima 300 stanovnika.Srebrenica, je pusiona Un.Bratunac ista prica, nasi ulazili 3 puta u grad tamo, samo kad imas Srbiju preko Drine tesko je drzati mjesto

Zaboravio si dodati Gorazde od 20 000 stanovnika

Quote:
Dio sarajevske opcine - popusili,


Tako je Otes je bila pusiona, ali to su Hrvatske snage branile.A oni su vjesti pusaci i heroji po ratistima

Gradacac sva Hrvatska sela pala, nijedno Bosnjacko
Bijeljina 3 dana Bosnjaci drzali grad, na kraju kako su bili u okruzenju 56 Srpskih sela.Vidjelo se
Brcko, tolika je to pusiona bila, nakon sto su Brcko cetnici uzeli, nisu mogli siri koridor, kad je bila ''Rs'' tamo od 3 km stvoriti

pusiona, pusiona.Pogledaj Hrvate danas

majetici is offline  
Old 10.07.2007., 20:24   #65
Odzak i Orasje.Ovo mora da je najpametnija tema, ovog foruma


Posavski kanton 5 zivorodjenih april 2007.Odzak ima trecinu Bosnjaka danas.Sve vise i vise mladih katolika tamo se osjecaju Bosnjacima ili Bosancima.Orasje isto takodjer.Jedino neko Hrvatsko mjesto Posavine danas je Domaljevac

Gledas maticnu knjigu rodjenih u Odzaka.Svaki drugi pa ''balija'' i Bosnjo

Ako se nastavi, idem ja u Zagreb, za 5 godina, Odzak ce biti Bosnjacka opcina.Grad je odavno Bosnjacki, kao i Orasje
majetici is offline  
Old 10.07.2007., 20:36   #66
Quote:
majetici kaže: Pogledaj post
Odzak i Orasje.Ovo mora da je najpametnija tema, ovog foruma


Posavski kanton 5 zivorodjenih april 2007.Odzak ima trecinu Bosnjaka danas.Sve vise i vise mladih katolika tamo se osjecaju Bosnjacima ili Bosancima.Orasje isto takodjer.Jedino neko Hrvatsko mjesto Posavine danas je Domaljevac

Gledas maticnu knjigu rodjenih u Odzaka.Svaki drugi pa ''balija'' i Bosnjo

Ako se nastavi, idem ja u Zagreb, za 5 godina, Odzak ce biti Bosnjacka opcina.Grad je odavno Bosnjacki, kao i Orasje
Filateista ...
Nitko više ne nasjeda na tvoje laži i provokacije...
__________________
.

Zadnje uređivanje WRITER1989 : 11.07.2007. at 01:07. Reason: Bez psovanja!
Michael Collins is offline  
Old 10.07.2007., 20:52   #67
A, boze, pa zadnje izbore, onaj iz Hdz za 100 glasova, vise dobio od Bosnjaka.Spremamo se da uzmemo Odzak 2008.Kao i centralnu Bosnu.Nek ti izbori 2008, kazu sta je sta

A ako je ovo laz Zadnji Izbori Odzak 2006

http://www.izbori.ba/rezultati/preds...itet=A&kod=017

Predsjednistvo Bih:

Jovic Miro 1400 glasova
Tihic Sulejman 1213 glasova
Ljubic Bozo 914
Silajdzic Haris 887
Komsic Zeljko 594
Ivankovic Mladen 562
Jurisic Zvonko 341
Ajanovic Mirnes 43

Hrvatskih glasova cistih 3217
Bosnjackih glasova cistih 2143
Jos vecina ovih iz Sdp su Bosnjaci,


Dokaz 2:Zastupnicki dom Federacije Bih

http://www.izbori.ba/rezultati/PoOsn...vo=402&kod=017

Hdz 1342
Sda 1274
Hdz 90 1058
Sdp 725
Rad za Boljitak 514
Stranka za Bih 411
Hsp 403
Stranka penzionera 68

Ukupno glasova 5795

Bosnjacke stranke 1715 iako vecina iz Sdp su Bosnjaci.Znaci, Bosnjaka trecina u opcini, ako ne vise


Dokaz 3

http://www.izbori.ba/rezultati/PoOsn...vo=202&kod=017

Skupstina kantona Federacije Bih

Sda 1513 glasova
Hdz 1319
Hdz 90 959
Sdp 889
Rad za boljitak 563
Hsp 429
Sbih 257
Penzioneri 83

Nek su penzioneri popola Bosnjaci i Hrvati

Hdz+Hdz 2+Hsp=2707 glasova
Dodajmo rad 563, sigurno 10% su Bosnjaci.To je 3207 Hrvatskih glasova.I Penzioneri 40 3247

Bosnjaci 1513+257=1770 Glasova
Dodajmo penzionere 1800+ glasova

3200+1800=5000 Glasova

Opet 33%+ Bosnjac
majetici is offline  
Old 10.07.2007., 20:56   #68
Od 6020+ glasaca opcine Odzak

Etnicki cistih Bosnjackih je 2200.1800+400 Iz Sdp

Dosao sam do cifre 400, jer po Odzackim selima, gdje su Hrvati, Sdp je dobio malen broj glasaca

Znaci 36,51% Glasaca su Bosnjaci.Uz brojnije Bosnjacke porodice, broj Bosnjaka u opcini Odzak se krene znaci minimalno 32,17%-42,24%

Po meni 35%.Kakvo mi je to Hrvatsko mjesto, Bosnjaci umalo uzese izbore.Izgleda 2008 imamo realnu sansu da uzmemo opcinu Odzak.Smijese nam se Zeleni izbori 2008 godineusovaca, Odzak, Novi Travnik, Vitez

majetici is offline  
Old 10.07.2007., 21:02   #69
Bošnjo moj, ne zaboravi, ako ode RS, Odžak i Orašje idu RH...
(kao uostalom i Z.Mostar,Livno,Tomislav grad,Zapadnohercegovačka županija i Kupres)
__________________
.

Zadnje uređivanje WRITER1989 : 11.07.2007. at 01:08. Reason: Bez uvreda!
Michael Collins is offline  
Old 10.07.2007., 21:07   #70
Quote:
majetici kaže: Pogledaj post
... Un.Bratunac ista prica, nasi ulazili 3 puta u grad tamo, samo kad imas Srbiju preko Drine tesko je drzati mjesto
...
Hej file, sjecam se jednog tog "ulaska" 1992 u bratunac, ni sat vremena niste bili PREDgradom kad su vasi poceli da bjeze... nismo uspjeli ni da pripremimo odbranu kako treba...
VucibatinA is offline  
Old 10.07.2007., 21:08   #71
Quote:
Bošnjo moj, ne zaboravi, ako ode RS, Odžak i Orašje idu RH...
(kao uostalom i Z.Mostar,Livno,Tomislav grad,Zapadnohercegovačka županija i Kupres)
Vi ste tipične kukavice, jaki ste kad treba na Hrvate, a niste ni pisnuli kada su se Srebreničani htjeli odvojiti...
Vaš strah od Srba je jadan...
Zap Mostar je dio grada.Pricate puno, malo radite.Eventualno mozete dobiti jos nesto Hrvatskih izbjeglica iz Bosne u Hrvatsku.Kako bjeze ljudi ka Hrvatskoj, dobro bi nam doslo

Zapadna Hercegovina, jel to kamen do kamena

majetici is offline  
Old 10.07.2007., 21:08   #72
Quote:
VucibatinA kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se za ovvtopic, ali moram da pitam.

File, koliko ti banova na dan dobijes i koliko nickova si do sada promijenio?
Ali vidi i neke dokaze za to, pa da te predamo za guiness book... sa najvecim brojem banova
Offtopic
On i Ris su tu negdje...

koji sanjari nekakAV "KORIDOR DO STAMBOLA", a npr. nema pojma o zemljopisu: rekao je "Makedonija će postati Albanska, koji će shvatiti da su Bošnjaci, a onda iamo koridor do Stambola".
, ali neka, ga, ali ne kuži, da Makedonija i Turska ne graniče, ima mala prepreka i zove se Grčka...
__________________
.

Zadnje uređivanje WRITER1989 : 11.07.2007. at 01:10. Reason: Bez uvreda!
Michael Collins is offline  
Old 10.07.2007., 21:11   #73
Quote:
File, koliko ti banova na dan dobijes i koliko nickova si do sada promijenio?
Ali vidi i neke dokaze za to, pa da te predamo za guiness book... sa najvecim brojem banova
To, tvoja sestra, kad mi pusi kobasicu.Nije nesto, ruzna je kurvica, ali eto

Vlasi su dobri za pusenje i gluposti.Zato vrijeme, dolazi Stambul kraj Bosne

Od 2000 kad sam dosao na ovaj forum.Bilo je pametnije raje.Iako i tada, su bili degenerici tipa tebe.Kolicina i talog budala je porastao u zadnjih 7 godina ovdje.Nista vise a ni manje

Pogotovo, neki bubuljiasti, 23 godisnji papcic Michael Kolins, koji se ribe najeo na moru, dok je Vukovar bio cetnicki.Bit ce ponovo Danke Deutschland, papcicu

majetici is offline  
Old 10.07.2007., 21:12   #74
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...snaetnicka.gif
Jaranka is offline  
Old 10.07.2007., 21:14   #75
T
Quote:
o je frustrirani mali Bošnjak koji sanjari nekakAV "KORIDOR DO STAMBOLA", a npr. nema pojma o zemljopisu: rekao je "Makedonija će postati Albanska, koji će shvatiti da su Bošnjaci, a onda iamo koridor do Stambola".
Ludo samo po sebi, ali neka, ga, ali ne kuži, da Makedonija i Turska ne graniče, ima mala prepreka i zove se Grčka...
Postoji i MEDITERANSKO MORE.Kako si ti bio u Puli, i jeo govna morska, dok ti je grad bio u cetnickom dijelu, trebao bi znati sve za more

Ne, papcino.Granici Makedonija i Bugarska.A uvijek imas i morski pristup, preko Mediterana.Mislio sam da si samo glup, ali sad vidim, da je ovaj forum zesci supljak

Krelac mali i glupi.Prvo nauci se geografije, procitaj knjigu, da te ljudi ne bi samarali znanjem.Kao i Vlah Batina.Imas Brokinu retardiranost.Nisam ti ja kriv, sto ne znas, sta je to
majetici is offline  
Old 10.07.2007., 21:23   #76
Quote:
majetici kaže: Pogledaj post
Pickicu, evo ti foruma majmune 1000 clanova

Dobijas ban u roku 7 minuta, a svi misle kao i ja

http://www.plbih.org/forum/viewtopic.php?t=1486
hvala za informaciju... sad znam gdje da idem da se nasmijem...
nego nesto drugo (opet offtopic)... kad ides na odmor?... znas ono Kuba & Guantanamo?
VucibatinA is offline  
Received Warning
Old 10.07.2007., 21:29   #77
Ajd dok si još tu, pogledaj ovu snimku i reci mi šta misliš:
https://www.forum.hr/showthread.php?t=188296
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 10.07.2007., 21:41   #78
Quote:
majetici kaže: Pogledaj post
Ne moras se ti objesiti.Samo ne znam, kako si prosao geografiju ili ''zemljopis '' u skoli.Koja ti je tuka od uciteljice predavala.To mene zanima

Covjek 23 godine, ne zna osnove geografije.I prica meni o curama Jacku.A, koji si ti pacenik
Ja paćenik...
Ja svoju domovinu imam, ti ćeš u USA uvijek biti stranac...
"I prica meni o curama Jacku" što ti to znači?

A za Bugarsku vrijedi što i za Grčku-Pravoslavci vas baš i ne ljube...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Received Warning
Old 10.07.2007., 21:50   #79
Quote:
majetici kaže: Pogledaj post
a

Ti stranci su na utjecajnim mjestima danas


"

Znaci, imao sam raznih boja cura, dok ti nisi vidio crnkinje u zivotu





Postoji mediteransko more

Imam i ja kucu u Rajvosa.Pa, sta sad.A Jajce Bosnjacko.A Uskoro ce i Odzak

Imas ti Danke Deutschland.Znaci, Cetnici drze Brcko, Bihac, Jajce, Sarajevo, Istocni Mostar, Bugojno, Travnik, Gorazde, Zenicu, Tuzlu

Dobro je da znam, jer sve je kako ti kazes

E moj mali bošnjo, tebi je eventualno neki crnjo mater naguzio, a možda i tebe...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Received Infraction
Old 10.07.2007., 22:11   #80
Quote:
majetici kaže: Pogledaj post
Tako rece mali Pujcic Michael.Previse si jado, zivio u smecu i sad zivis tamo

Nema biblioteke u Vukovaru.Steta, jebi ga

volim vas glupe, jebes Serbian Cafe

projiciraš pobjeguljo, a? Nego kako forum minhenska brigado, još uvijek si jedini član ili si si otvorio par klonova pa se zabavljate?

Već te vidim 91' kako si zbrisao uz poznatu "Bježte pete, posrat ću vas!" ccc tko te ne zna posranac, skupo bi te platio ...
__________________
Geza: Tako kaže geza i geza kaže Istinu!
lesa is offline  
Received Warning
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.