Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2014., 09:37   #3861
Osijek-čišćenje snijega

Nudimo povoljno čišćenje snijega na području Osijeka.Cijena varira ovisno o površini koju je potrebno počistiti (od 20-35 kn po satu).
Za ostale informacije i dogovor možete me kontaktirati putem inboxa.
Hvala!
__________________
mala barbika <3
friškaPlavuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 11:10   #3862
Editirana su pravila koja se nalaze u prvom postu teme.
Dakle od danas je snazi sljedeće:
Zabranjeno je oglašavanje usluga pisanja seminara, diplomskih radova i ostalih stručnih radova.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 15:35   #3863
Tražim posao čišćenja stanova, ureda, peglanja, čuvanja djece, briga oko starijih, čuvanja pasa, pranja čaša u kafiću, pomoćni radnik u restoranu, rad u uredu.

Imam 28 god i par god radnog iskustava iz područja farmacije i medicine.
Također, imam iskustva u čuvanju djece i volontiram u kazalištu za djecu.




Sydney0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2015., 18:56   #3864
POSAO FRIZERA U KATRU

Pozdrav, ovaj oglas je službeno istekao, ali za FRIZERE još vrijedi:

http://www.moj-posao.net/Posao/24634...kom-salonu-mz/

Pogledajte njihove radove na http://instagram.com/paceeluce/

I sama uskoro idem tamo.

Za info me kontaktirajte na [email protected]
__________________
Šminkenzi bite! :D
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2015., 13:52   #3865
Thumbs up PRIPREMA ZA TOEFL, IELTS, FCE,CAE, CPE, INSTRUKCIJE ZA OSNOVNU I SREDNJU ŠKOLU

Razmišljate o odlasku u inozemstvo? Na rad ili studij? Potrebno Vam je obnoviti, usavršiti znanje engleskog jezika? Želite se pripremiti za uspješno polaganje međunarodnih ispita poput: Cambridge FCE, CAE, CPE ili akademskih ispita poput IELTS ili TOEFL, te drugih međunarodnih ispita po izboru? Tražite nekoga s iskustvom, tko Vam može pomoći ne samo u prenošenju znanja već i korisnim savjetima?

Obratite mi se s povjerenjem.

Školovana sam u Americi gdje sam i živjela par godina, živjela sam i radila u Irskoj i Velikoj Britaniji. Položila sam razne tečajeve za poduku engleskog jezika neizvornim govornicima, sama sam od školskih dana položila sve gore navedene testove. Pored toga, imam dugogodišnje iskustvom u davanju poduka iz engleskog jezika, u razne svrhe, svim generacijama. Pristup je individualan, prilagođavam ga Vašim potrebama i razini znanja. Mogućnosti su razne, sve prema dogovoru.

Instrukcije su moguće i u paru te za manje grupe, max do 4 ljudi, zbog efikasnosti. Također nudim usluge prevođenja i lektoriranja. Cijene su po dogovoru.

CIJENE:

45 minuta - 50 kn
60 minuta - 65 kn
90 minuta (2 školska sata) - 90 kuna

Navedene cijene se odnose na povremene poduke. Ako ste zainteresirani za pripreme (10+ sati), cijene su po dogovoru. Nudim razne popuste.

Kontakt na PP
LenaLou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 12:22   #3866
knjigovodja s visegodisnjim iskustvom (preko 10 godina) nudi profesionalne usluge.
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 11:00   #3867
Masaža u Vašem domu

Pozdrav!!!

Pozivam Vas da posjetite moju stranicu na kojoj možete detaljnije vidjeti koje vrste masaža imam u ponudi http://mrzlazg.wix.com/home-massage

Znači, dolazim isključivo u Vaš dom, sa sobom donosim sve što mi je potrebno.
Masiram isključivo ženske osobe.

Garantiram profesionalnost i stručnost.

Ukoliko biste imali bilo kakvih pitanja, slobodno me kontaktirajte putem maila: [email protected]

Lijepi pozdrav,
Marija O.
MrzlaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 00:38   #3868
Pozdrav,
studentica traži posao za 500kn mjesečno, u Karlovcu
Think Pink! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 14:56   #3869
trazim bilo kakav honoraran posao(pristojan) na području zg, koji ne uključuje moja financijska ulaganja...ponude u inbox

isto tako tražim nešto za svog oca ,bravar s višegodišnjim iskustvom, razne vrste popravak po kući i oko nje
sanja.... is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 21:53   #3870
Studentica dizajna traži honorarni posao.
Sve što se tiče grafičkih stvari - logotipi, vizitke, redizajn nečega, prijelomi svega i svačega, letci, brošure.
Aktivno se bavim i fotografiranjem, stoga sam kompletno otvorena i za to područje. Od fotografiranja evenata, ambijenta, portreta, fashion fotki, do uređivanja i sređivanja drugih fotki.

Javiti se u inbox za sve detalje. Hvala!
__________________
Drink coffee, create things and sleep.
BriggiteBardot is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 21:23   #3871
Tražim bilo kakav povremeni posao u Zagrebu, koji ne zahtijeva baš previše stajanja.

Nudim prijevoz sitnica, srednje velikih paketa ili zujanje biciklom bilo gdje po gradu za neke vaše potrebe.
Sigurno i pouzdano.

Javite se.
Brusina75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 00:54   #3872
Trazim zidara za sitne poslove u kuci-zidanje, zbukanje, glazura. okolica Zaboka
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 13:03   #3873
Honorarno

Tražim neki honorarni posao po mogućnosti vikendom ali može i u tjednu. Inače sam zaposlen, starosti 38 god. ali u svakom slučaju još neka kunica bi mi dobro došla. Moguće na ugovor. U obzir dolazi neka vrsta posla tipa osobnog asistenta ili rad od kuće ili ... ne znam ni sam. Zato sam otvoren za sve prijedloge pa da vidim kaj bi mi odgovaralo. Inače se ne bojim nikakvog posla. A što se tiče mene - pouzdan sam, pokušavam biti precizan i točan i sve ono kaj se od pravog poštenog čovjeka očekuje. Govorim engleski, sporazumijevam se na njemačkom i koristim se kompjuterom i spreman sam naučiti sve drugo potrebno.
Zozo
__________________
OLI BILO OLI CRNO

Zadnje uređivanje Ruralna : 18.01.2015. at 11:32. Reason: uklanjanje mail adrese
dallapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 12:08   #3874
Šetnja pasa :)

Šetam pse u Centru Zagreba(Zrinjevac, Stross, Ribnjak itd.) , bavim se time godinu dana a uz to imam i svog psa. Odgovorna sam i pouzdana, puna ljubavi prema cetveronoscima.
Ako nemate vremena, u gužvi ste, umorni ste ili nesto cetvrto prepustite mi svoje ljubimce sa povjerenjem.
Cijena po dogovoru.

Za vise info u pp.
__________________
In the depth of winter, I finally learned that within me there lay an invincible summer....
MsJudyMarks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 18:32   #3875
Tražimo osobu s iskustvom u radu u autocad-u (plaća pristojna -po dogovoru, ovisno o znanju i marljivosti) -posao u zagrebu. Start od slijedećeg tjedna. Predviđeno trajanje posla: 4 mjeseca (moguće i dulje). Prijava ili student servis (samo preko papira). Fleksibilno radno vrijeme.
Više podataka na pp. Hvala
tegner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 18:33   #3876
Autocad crtanje /elektro sheme

Tražimo osobu s iskustvom u radu u autocad-u (plaća pristojna -po dogovoru, ovisno o znanju i marljivosti) -posao u zagrebu. Start od slijedećeg tjedna. Predviđeno trajanje posla: 4 mjeseca (moguće i dulje). Prijava ili student servis (samo preko papira). Fleksibilno radno vrijeme.
Više podataka na pp. Hvala
tegner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 22:28   #3877
..

Ako imate problema s mišićnom ukočenosti i boli, ili ako želite poboljšati cirkulaciju potrebna Vam je Medicinska masaža..

Javite se ako ste na području Osijeka ili bliže okolice..

Zajamčena je odgovornost i profesionalnost prilikom rada, cijene povoljne.
Možete se javiti i na mail:

Zadnje uređivanje Ruralna : 23.01.2015. at 13:28.
masažaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 21:10   #3878
IZRADA WEB STRANICE ZA OGLAŠAVANJE PRIVATNOG SMJEŠTAJA

Honorarno izrađujem web stranice za oglašavanje privatnog smještaja u Hrvatskoj.
Imam iskustva. Detalji na pp.

Što nudim?

- Izrada jednostavne web stranice za oglašavanje Vašeg objekta (vile, apartmani, sobe...) u Wordpressu, vrhunskoj platformi namijenjenoj za vlastito izdavaštvo, a naglasak je na estetici
- Redovito održavanje i ažuriranje web stranice (opcija)
- Promoviranje Vaše web stranice putem društvenih mreža (Facebook, Twitter, Instagram, forumi i ostalo)

Koliko to sve košta?
- Izrada web stranice iznosi (upit na pp)
- Redovito održavanje i ažuriranje web stranice:
Opcija I. Ukoliko želite sami voditi računa o svojoj web stranici, tada plaćate samo 1.800,00 kn za izradu web stranice.
Opcija II. Usluga održavanja i ažuriranja web stranice ovisi o Vašim potrebama i željama, pa se cijena formira prema dogovoru.

Ažuriranje web stranice u Wordpress-u vrlo je jednostavno i lako i Vi ćete dobiti podatke za pristup administraciji, te ćete moći jednostavno uređivati Vaš web sadržaj.
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 21:55   #3879
Thumbs up

Trazim suradnike za prodaju prirodnih preparata, firma je tek par mj u Hrvatskoj dok u susjedstvu posluje duze i jako uspjesno.

Limes Pirot je firma koja ljekovito bilje sa Stare Planine
prerađuje i pretvara u kvalitetne EKOLOŠKE proizvode za
njegu tijela,osobnu higijenu, čišćenje i dezinfekciju
površina u domaćinstvu, i ljekovite preparate
__________________
You only live once, but if you do it right once is enough
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 15:26   #3880
Lektura i copywriting

Povoljno lektoriram maturalne, diplomske, seminarske i ine radove. Cijena lekture je 10 kn po kartici, a za studente i učenike i manje od toga (prema dogovoru i ovisno o količini teksta).

Također, nudim usluge copywritinga - pisanja tekstova u promotivne svrhe; prvenstveno pišem tekstove za web-stranice. Ako imate web-stranicu, blog ili društvenu mrežu kojoj nedostaje tekstualan sadržaj, ja sam tu. Na uvid vam mogu poslati reference.

Diplomirana sam profesorica hrvatskoga jezika i književnosti. Ako ste zainteresirani, javite mi se privatnom porukom.
MekoKuhanoJaje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.