Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2008., 16:35   #1
Ko je jaci - zenske ili muski?

Nisam mislio u fizickom smislu… tu su muskarci jaci… zasigurno… znam jednog sto moze dici 100 kg… doduse ima i jakih zena … no ja sam mislio na nesto drugo…recimo ona i on se posvadjaju i sad se oboje hoce pomiriti a niko ne zeli napraviti prvi korak… on njoj cvijece ( feministicama brijac) a ona njemu npr. kolekciju Alana Forda.
Ako mene pitate ja mislim da su zene jace… te vam ne bi nazvale pa kad bi se i o glavi radilo… to je jedan od razloga zbog kog ja mrzim zenski rod… a i srednji kad place…
no sto vi mislite ?
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 16:47   #2
Ženke su verbalno puno jače, komunikacijske vještine isto tako, neverbalno mogu postić čuda.. čuda prirode.. a da manipulatori takvi da ih se malo koji muški može posramit.. Kaj ono bijaše u Bibliji, Eva i Adam...ta nas je zeznula za sva vremena...prevrtljivica jedna..sram je bilo
__________________
Some boys take a beautiful girl and hide her away from the rest of the world, I want to be the one to walk in the sun... Girls just wanna have fun
bambi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 17:17   #3
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Nisam mislio u fizickom smislu… tu su muskarci jaci… zasigurno… znam jednog sto moze dici 100 kg… doduse ima i jakih zena … no ja sam mislio na nesto drugo…recimo ona i on se posvadjaju i sad se oboje hoce pomiriti a niko ne zeli napraviti prvi korak… on njoj cvijece ( feministicama brijac) a ona njemu npr. kolekciju Alana Forda.
Ako mene pitate ja mislim da su zene jace… te vam ne bi nazvale pa kad bi se i o glavi radilo… to je jedan od razloga zbog kog ja mrzim zenski rod… a i srednji kad place…
no sto vi mislite ?
drago mi je što si me poslušao i otvorio novu temu
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 18:48   #4
marijaći volim te jel se možemo sad pomiriti
:kri::kri::kri:
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 19:01   #5
šta je ovo? samit kloniranih?
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 19:04   #6
hm, kad malo razmislim, svi ste vi bolesni.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:15   #7
bambi: eva je seta rodila kad je adamu bilo 100g... sto sve nije jadnik morao raditi kako ona ne bi pricala... s druge strane vjerojatno ju nije varao
gloria: su ti vilenjaci u glavu?
pjegava: da sam ja padao na zenske suze...........
provincijalka: jel da kako smo se dobro klonirali
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:18   #8
najjači je marijači
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:28   #9
sto jest jest...
nego trazim stan.. nesto mi ne ide... sto mislite nadjem s nekom zenskom a ona jaca od mene... mislim verbalno ce sigurno biti ali ako bude imala bicepse i cepse ko veliki blek onda ce necija krava crnu vunu da prede...
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 18:45   #10
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
sto jest jest...
nego trazim stan.. nesto mi ne ide... sto mislite nadjem s nekom zenskom a ona jaca od mene... mislim verbalno ce sigurno biti ali ako bude imala bicepse i cepse ko veliki blek onda ce necija krava crnu vunu da prede...
Ako ima veće bicepse od tebe, odvali je nogom u jaja
__________________
Šta je bolje od Red bula?
Red pršuta, red sira...
protective is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 20:57   #11
Quote:
protective kaže: Pogledaj post
Ako ima veće bicepse od tebe, odvali je nogom u jaja
Kaže se ovarije bentejajnoneosvještenog.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 10:12   #12
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Ako mene pitate ja mislim da su zene jace… te vam ne bi nazvale pa kad bi se i o glavi radilo…
fino si to rekao
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 13:30   #13
marijaći, marijaći opet si se izgubio kao i tvoj potpis. moram ti nešto vrlo važno ispričati: jutros dok sam se tuširala u razrjeđivaču zaokupila me jedna vrlo bitna misao...što ti misliš da je kojim slučajem žena bila Superman ili Spiderman ili Superhik ili Modesti Blejz bi li spasila planetu za razliku od ove muške niškorisne nejači?
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 15:55   #14
hm… delikatesno pitanje.. ( si vidjela film delikates...francuski)… modesti je poginula,,. nju zaboravi kao i spajdera,.,, zaljubjo se u kokos… a kombinacija spajdera i kokosi ne moze na dobro izaci… supermen se znao dobro maskirati ( sa naocalima),,, nikako mi nije bilo jasno kako ga drugi ne mogu prepoznati ali izgleda da je i njemu otkriponilo… dalje banana men je razbio himena da je bilo krvi do koljena… ne znam… vidis svi ti poznati su umrli a ni ja se nesto dobro ne osjecam… ani4pistolja je bila moj idol… koliko ono mali rendzer ima godina..16?
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 22:35   #15
marijači, jesam li jača od nekolicine ako imam nekolicinu alan fordova?

jesi se uselio? kakva je cimerka?

i ako imate kakav dobar savjet, dajte slobodno. skupljam besplatne stvari.
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 14:16   #16
marijaći..jučer dok sam gatala iz mačje kakice vidjela sam Spidermana kako se penje požarnim stubama tako da se ovi tvoji podaci ne podudaraju s mojima, a jutros sam pojela jednog bananamana, nije se baš držao junački. ova glorija čita alan forda, a tamo su sami bolesnici glorija kako je dizajniran alan ford? nego marijaći di si ti bio kad ti je ono bilo otkriponilo?
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 09:01   #17
uh..uh.. danas krecem s novim zivotom... odlucio sam to... napokon... jucer sam za dlaku izbjegao sudar... a imao sam jedan prosli mjesec... ovih nekoliko zivota sto mi je preostalo treba sacuvati... zivot je lijep... ljudi su dobri... ne treba ni vrijedjati ostale osobe.. ono sto sam govorio da su feministice brkate i sl.... nije to bilo lijepo od mene... znaju one to same a ja sam im jos isao na muku... kako je lijepa ova kisa sto mi je namocila jaknu... i ovaj vjetar koji puse sa svih strana... cak sam i krevet spremio... mozda si i juhu skuham... za koji dan... ili da promjenim avatat...tà ja sam nova osoba danas.. dobar mi dan... a i vama... puno uspijeha svima zelim
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 10:49   #18
marijaći da nisi bolestan? nekako se ni ja ne osjećam najbolje...bio je onaj neki rekao dođite svi koji ste umorni uglavnom izgubila sam adresu pa ne znam ko je taj pa mu je daleko kuća
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 00:14   #19
marijači, ako te nije umlatila ona sa bicepsima, ako si samo započeo novi život, onda mi samo reci, je li vrijeme da se krene?
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 12:36   #20
ziv ziv..ziv sam.. sve sto te ne ubije cini te jacim...
pjegava: mozda njemu nije daleko kuca... mislim mozda si ti daleko od njega pa mislis da je tako
gloria: vrijeme je ... a gdje ides? opet porodjajno... tebe bas nesto serijski krenulo...
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.