Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2012., 01:43   #41
Quote:
djovani7777 kaže: Pogledaj post
Slucajno naletio i poogledao sada seriju i mogu rec da vecinu stvari sam vec znao .. (75% toga se moze vidjet "na rubu znanosti") .. nije mi se svidjelo od sredine do kraja ,dosta izvrcivanja Kršcanstva .. govore tokom cijele serije da dolazi antikrist a na kraju govore kao Isus Krist je obmana u Krščanstvu .. (maknimo sa strance ime dedzala) .. anti znaci nesto suprotno pa ako od rijeci Isus Krist ,stavite anti ispred ,i onda mi kazete da je Krist obmana .. to mi je jedino zasmetalo ..

Inace kad pogledam sve vece vjere svjeta baziraju se na jednoj jako slicnoj stvari imaju jednog Boga kojeg zovu razlicitim imenima .. ako maknem sa strane vjeru onaj ostatak serije se isplati pogledat ,mada je sve dosta rastrgano i nedoreceno .. vise se isplati pogleda video Davida Ike-a i jos neke djelove koje su uzeli iz ostalih epizoda .. i pogledat kompletno o cemu taj covjek prica .. prica jako slicnu pricu (ili stvarnost oko nas) .. al ni u jednom trenu negovori nista lose ili protiv Krščana ,Muslimana ni ikog drugog ..
Sve je to navlakuša za polariziranje mase na dvoje da se pobiju ljudi.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 12:38   #42
Quote:
EliEliLama kaže: Pogledaj post
Sve je to navlakuša za polariziranje mase na dvoje da se pobiju ljudi.
potpisujem.
mada možda za isto ne mislimo da je navlakuša, ali navlakuša jest jedan kroz jedan.

toplo preporučujem svakom da ovo ne gleda!
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 19:16   #43
Bolje bi bilo da sami pokušaju da shvate što pojedini simbol ima značenje a ne da sugerirano ispolarizirano od onih je li koji tobože znaju prihvate jer im paše polarizacija uma na dvoje ili daod onih kojima polarizacija ne paše slijepo prihvate.
Ne verujte ni meni da je tu u pitanju ispolarizirani ljepak za mase neg sami proveravajte to je uvjek bolje.
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 07:47   #44
Serija je zakon a meni je najbolji dio koji govori o demonima.
__________________
Riječ je u najboljem slučaju jedna iskrena laž.
SimonSays is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 01:25   #45
I kakva vam korist sto ste pogledali.Nista promjenut nemozete,jer dragi Bogo je sve unaprijed predodredio.mora se desit,Sotona nemoze da nedodje,on to mora,spasit ce se tko je predodredjen.
Shvatite koliko je ovo glupo,I sve slicnosti s detaljima iz stvarnog zivota neznace nista,vec si zatrovan gledatelju ponudjenim odgovorima,u nemogucnosti si da sam provjeris.za mene to je jedno globalno hipnotiziranhe ljudi da nebi mislli o pravim problemima,u tu svrhu sluze filmovi glazba,igrice,I sl.
solosaroman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.