Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2012., 10:48   #281
Quote:
mrachni hajduk! kaže: Pogledaj post
Meni treba oko sat vremena. Od onog semafora pred naplatnima u Karlovcu do rotora. Uglavnom su naselja i ogranicenje na 50 a ja vozim oko 10 kmh vise od ogranicenja.
Hvala, bas idem uskoro prema Zg a ne zurim se pa bih mogao jednom da ne platim ni tih 20-tak kn za Karlovac - Zagreb, cisto zbog inata
A i da prodjem jedno po toj cesti, nisam nikad.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 11:04   #282
Jel netko vidio izvještaj o prihodima HAC-a i ARZ-a?
15% su digli cijene i uprihodili 1% manje nego prošle godine!!!! A koliko je tek ENC-ova kupljeno UNAPRIJED na kojima JOŠ ima love (na mom konkretno 122 kn).

Pa di je sad naš prepametni ministrić da objasni kak je to moguće - najbolja turistička sezona u vaseljeni i okolici od postanka prostor-vremena, cjene više 15% a ukupni rezultat -1%
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 11:23   #283
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jel netko vidio izvještaj o prihodima HAC-a i ARZ-a?
15% su digli cijene i uprihodili 1% manje nego prošle godine!!!! A koliko je tek ENC-ova kupljeno UNAPRIJED na kojima JOŠ ima love (na mom konkretno 122 kn).

Pa di je sad naš prepametni ministrić da objasni kak je to moguće - najbolja turistička sezona u vaseljeni i okolici od postanka prostor-vremena, cjene više 15% a ukupni rezultat -1%
e pa izvrsno,eto razlog ministru za novo podizanje cijena
vlaj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 11:29   #284
Da... da... sad bi trebali još dići cijene ako žele veće prihode
Francisco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 11:30   #285
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jel netko vidio izvještaj o prihodima HAC-a i ARZ-a?
15% su digli cijene i uprihodili 1% manje nego prošle godine!!!! A koliko je tek ENC-ova kupljeno UNAPRIJED na kojima JOŠ ima love (na mom konkretno 122 kn).

Pa di je sad naš prepametni ministrić da objasni kak je to moguće - najbolja turistička sezona u vaseljeni i okolici od postanka prostor-vremena, cjene više 15% a ukupni rezultat -1%
Da je to jedini slucaj bilo bi dobro, HEP prosle godine plus 500 miliona kuna, ove godine s novim direktorom minus 380 miliona kuna i 30% skupljom strujom za prvih 6 mjeseci .

Sto se tice HAC-a, da ja isto imam gore jos 550kn, sto se tice D1 nikad nisam vidio vise stranaca nego ovu sezonu i to sa dobrim autima. Ako imaju para ne znaci da su budale i da ce placati te bolesne cijene. To je ta domaca glupost, ako padnu prihodi podigni cijene da to kompenziras.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 11:37   #286
Quote:
vlaj1 kaže: Pogledaj post
e pa izvrsno,eto razlog ministru za novo podizanje cijena
Znaš što je žalosno - debili bi to i mogli napravit, nemreš ti budali objasnit da nekon neke cifre ukupan prihod pada a ne raste .... pa diži ti cjenu do neba.

Nego čujem ja i plan B .... D1 će bit pod naplatom
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 11:42   #287
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Znaš što je žalosno - debili bi to i mogli napravit, nemreš ti budali objasnit da nekon neke cifre ukupan prihod pada a ne raste .... pa diži ti cjenu do neba.

Nego čujem ja i plan B .... D1 će bit pod naplatom
Ili postave kamere po D1 pa ce put ZG-ST trajati 5.5 sati.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 12:29   #288
Quote:
Vwovac kaže: Pogledaj post
I ne,nisam platio kaznu u naseljenom mjestu..Iza Sinja negdje,prema Zagrebu,zavoj na kojem je znak ograničenja 50km/h i nakon njega lagana nizbrdica pa uzbrdica...Nikad ih tamo prije nisam vidio...I ode "ušteda" u državni proračun kao i kolegici..
Bit će nakon onog Škodinog salona?

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jel netko vidio izvještaj o prihodima HAC-a i ARZ-a?
15% su digli cijene i uprihodili 1% manje nego prošle godine!!!!
Pa di je sad naš prepametni ministrić da objasni kak je to moguće - najbolja turistička sezona u vaseljeni i okolici od postanka prostor-vremena, cjene više 15% a ukupni rezultat -1%
Nakon tog poskupljenja sam, čak i ja koji nemam veze s ekonomijom, prognozira takav rezultat
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 12:34   #289
i ti i bilo tko s tri ispravne vijuge
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 13:00   #290
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jel netko vidio izvještaj o prihodima HAC-a i ARZ-a?
15% su digli cijene i uprihodili 1% manje nego prošle godine!!!! A koliko je tek ENC-ova kupljeno UNAPRIJED na kojima JOŠ ima love (na mom konkretno 122 kn).

Pa di je sad naš prepametni ministrić da objasni kak je to moguće - najbolja turistička sezona u vaseljeni i okolici od postanka prostor-vremena, cjene više 15% a ukupni rezultat -1%
Gdje je moguće vidjeti izvještaj?

Quote:
Bono_ kaže: Pogledaj post
Da je to jedini slucaj bilo bi dobro, HEP prosle godine plus 500 miliona kuna, ove godine s novim direktorom minus 380 miliona kuna i 30% skupljom strujom za prvih 6 mjeseci .
Treba ipak uzeti u obzir da je trošak sirovina porastao 40% ili 1,1 milijardu (samo porast) na ukupni prihod od 6,6 milijardi.
frANZi50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 13:33   #291
Quote:
frANZi50 kaže: Pogledaj post
Gdje je moguće vidjeti izvještaj?
Evo:

http://www.jutarnji.hr/cestarine-15-...nje--/1054394/
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:30   #292
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jel netko vidio izvještaj o prihodima HAC-a i ARZ-a?
15% su digli cijene i uprihodili 1% manje nego prošle godine!!!! A koliko je tek ENC-ova kupljeno UNAPRIJED na kojima JOŠ ima love (na mom konkretno 122 kn).

Pa di je sad naš prepametni ministrić da objasni kak je to moguće - najbolja turistička sezona u vaseljeni i okolici od postanka prostor-vremena, cjene više 15% a ukupni rezultat -1%
CD, a kaj budeš, ovi na vlasti nikako da shvate da se podizanjem cijena nikad, ali baš nikada neće povećati prihodi, nego baš suprotno. Oni koji su u ovoj krizi zadržali iste, snizili cijene, dali nekaj gratis (ovisno o djelatnosti) i dalje rade, dok oni koji su ih digli u nebo više ne postoje ili su na tom putu.

Pred koja 2 mj. vozio u Opatiju, pa reko ajde idem sve od ZG do RI po AC jer mi se žurilo, pa ko hebe tih 100 kn. (barem sam mislio da ću toliko platiti), no kad sam došao na naplatu u RI već mi se pročitavši cjenik zaiskrilo pred očima, 166 kn (treća skupina), pa toliko natrag..., skoro pa godišnja A vinjeta, reko nikada više.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 08:57   #293
Čemu čuđenje kada nam vrli ministar prometa nema dana staža u realnome sektoru...

Čemu čuđenje kada nam vrli ministar rada jest doktor medicine i prosipa svoje umotvorine o zapošljavanju i pokretanju gospodarstva...(Btw, još samo čekam da se netko sjeti pa da za ministra zdravstva postavi dipl.inga prometa).

Čemu čuđenje kada jedini sposobni ministar (dakle čovjek koji ipak nešto zna o ekonomiji u realnome sektoru) jest Čačić...čovjek koji ima toliko sjeban moralni kompas i toliko je bešćutan da mu ni Bog više ne može posložiti gene...

Prošla vlada je bila korumpirana i relativno nesposobna.

Ova je JAKO nesposobna...a za korumpiranost tek treba vidjeti.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:08   #294
Znam da je malo stara tema, ali prikladna. Dosta sam pročitao, ali svako tupi svoje. Uglavnom u srijedu planiram do splita starom cestom, a nisam nikada išao D1. Nigdje mi se ne žuri, a i cijenom me izađe skoro duplo jeftinije. E sada, da li ima koja dionica na D1 da nije poželjna i da je ipak bolje otići autoputom? Hvala.
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:16   #295
Idi do Karlovca autoputom.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:30   #296
Quote:
-dominic- kaže: Pogledaj post
Znam da je malo stara tema, ali prikladna. Dosta sam pročitao, ali svako tupi svoje. Uglavnom u srijedu planiram do splita starom cestom, a nisam nikada išao D1. Nigdje mi se ne žuri, a i cijenom me izađe skoro duplo jeftinije. E sada, da li ima koja dionica na D1 da nije poželjna i da je ipak bolje otići autoputom? Hvala.
Moj savjet za autocestu.Zg Karlovac autocesta (nisi rekao odakle krećeš) uštedit ćeš puno na vremenu, zatim kod Udbine obavezno na autocestu recimo do Posedarja npr., izbjeći ćeš brdo zavoja i serpentina poslije Gračaca do Zatona Obrovačkog i skratit ćeš put 15km.
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:38   #297
Ok Hvala, da nisam naveo, Dugo Selo konkretno obilaznica pa do Karlovca to sam si i mislio. Iako sam nekada išao i starom do Karlovca, ali to je najmanji problem.
Hvala na savjetu za Udbinu, to me najviše i zanima. Ako netko još ima kakav savjet slobodno.
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:40   #298
Nikad više starom cestom

Autoputom ZG-ZD (2 i pol sata)

Starom ZD-ZG (4 i pol sata)

S time da na staroj nije bilo gužve
carevsin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:49   #299
a koliko si vozio po autoputu?


ja ako zurim idem autoputem al ni tad ne vozim preko 150...
i vec sam par auta isao kupovat iz nasica u zg navecer.. znaci oko 3 -5krenem i tamo sam oko 8... krecem kuc po mraku i obavezno kisa...
tada produzim za đakovo 30km više al nemam krndiju i 80km sela za proc...


ja ako na autoputu vozim cca 130 treba mi skoro jednako vremena od našica do zg... s tim da ako idem obicnom cestom cesto vozim preko ograničenja al skoro nikad preko 100
__________________
od jucer do danas
ma3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 14:14   #300
Quote:
carevsin kaže: Pogledaj post
Nikad više starom cestom

Autoputom ZG-ZD (2 i pol sata)

Starom ZD-ZG (4 i pol sata)

S time da na staroj nije bilo gužve
Autoputom 2 i pol sata ok,150 po autocesti, kroz tunele sporije... bez problema i za manje od 2 i pol, ali ovih 4 i pol sata po staroj, valjda si jedno sat vremena stao kod Macole ...
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.