Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2014., 19:41   #121
A da li je ogranicen broj besplatnih oglasa, jer sam stavljala do 40 a trebala bi jos staviti
MalaAn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2014., 11:42   #122
Kako obrisati Njuškalo korisnički račun?
havana007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 14:01   #123
kupovina mobitela preko njuskala

Pozdrav!

Mislim kupiti mobitel preko njuskala kod prodavaca JSTAZIC .

Ima li itko iskustava s njime, je li pouzdan ?

Zahvaljujem !

http://www.njuskalo.hr/samsung-galax...oglas-11867770
(zvucao mi je ok, daje garanciju, racun, mobitel na uvid...)
pitam1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 21:36   #124
Pozz ekipa naime zanima me dali se ja kao maloljetna mogu registrirati na njuskalo?
mala ana12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2014., 13:10   #125
http://www.njuskalo.hr/index.php?ctl...ias=disclaimer

koliko sam uspio pročitati iz gore navedenog linka, ne piše ništa o malodobnim osobama (osim u točki 5. ali to nema veze sa registracijom)
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 10:08   #126
Thumbs down prevara Idris Hadžisaković

Gospodin Idris Hadžisaković koji ima na svoje ime prijavljen obrt Smartphone Aid, Jurja Dalmatinca 18, Vinkovci traži kaparu kako bi bio siguran da ćete preuzeti paket pa kada mu sjedne na račun se ne javlja ni na jedan broj ni mail. Ni u jednom trenutku nisam pomislio da se radi o prevari, dok naravno paket nije stigao, tako da budite posebno oprezni!

brojevi:
091 466 5567
091 466 5568 (ovaj je bio vezan za oglas)
091 497 8126

google+: https://plus.google.com/118115847350382654795/posts
google+ obrta: https://plus.google.com/103862813871894686693/about
mail: [email protected]
mail obrta: [email protected]
broj računa: HR7723600001501500299

fotografija s IMEI brojem navodnog mobitela: http://imgur.com/Za9su4Z


Ako vidite bilokoji od ovih podataka, ne nasjedajte!!
ir100sic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 16:57   #127
Quote:
MalaAn kaže: Pogledaj post
A da li je ogranicen broj besplatnih oglasa, jer sam stavljala do 40 a trebala bi jos staviti
Koliko ja znam nema ogranicenja po pitanju oglasa.
Hostinger is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 21:29   #128
Koja sramota njuškalo. Oglas za najam stana u trajanju "do najma" 120kn.
Sto dvajst fakin kuna. Pa to je dnevnica minimalca.
Fuj.

*Oglašavanje u kategorijama Nekretnine, Usluge i Turističke usluge se naplaćuje*
Za najam stana

30 dana - 90kn
60 dana - 99kn
do najma (max. 6 mjeseci) - 120 kn (kao bilo je 204 kn, sad je neki super popust na 120kn)

A oglašavanje za sve prevare i za svo smeće ovoga svijeta koje se nastanilo na auto-moto rubrikama je besplatno.

Veliki, veliki minus za njuškalo.
trashet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 09:22   #129
ovako ako netko poznaje Zdravko Jerbić iz Zagreba javite mi
http://prntscr.com/49pck5
njegov oglas
uplatio sam novce rekao je da je poslo medutim paketa 4 radna dana nema
imam razgovor na fb sa njim...rekao je 31.7 da sutradan dolazi i od tada je fb obriso,gmail,na mob se ne javlja
jedino preostalo je ovo ako je tocno i ako je to on
http://prntscr.com/49pd3v
supersport ima njegove podatke kada se registriro i blokirali su mu
ako netko zna za njega javite mi
barestony is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 10:05   #130
Quote:
barestony kaže: Pogledaj post
ovako ako netko poznaje Zdravko Jerbić iz Zagreba javite mi
uplatio sam novce rekao je da je poslo medutim paketa 4 radna dana nema
imam razgovor na fb sa njim...rekao je 31.7 da sutradan dolazi i od tada je fb obriso,gmail,na mob se ne javlja


Ma mislim da ne valja kupovat ništa preko Njuškala, imam i ja jedno negativno iskustvo. kupuje se čisto preko povjerenja, s osobom koju nikad nisi ni vidjel ni čul, ni nemaš pojma dal se dobro predstavlja ni dal ima dobre namjere. netko će dobro proć, netko ne.

Barem da postoji neki rating i komentari kao što ima Ebay..
pic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 01:23   #131
Evo da podijelim svoje iskustvo. Redovito prodajem stvari koje mi ne trebaju, jer mi zauzimaju mjesto. Prodao sam radnu memoriju, spavaću sobu, par bojlera, sjemenski kukuruz... nabralo se toga. Uglavnom imam dobra iskustva kad JA prodajem. Živciraju me oni koji stalno zovu i spuštaju cijenu. Te od_ebem.

Ali čuo sam za neugodne situacije i to iz prve ruke. Naime, jedna prijateljica i jedan poznanik, kupili su mobitele preko njuškala - ubrzo ih je kontaktirala policija. Mobiteli su bili ukradeni. I to čujem sve češće.

Kupovao sam laptop nedavno. Pristao na cijenu, dogovorili dan i mjesto, ali čudna stvar, nije htio ući u kafić na 20min, sjesti, dok upalim taj laptop i vidim radi li. I nakon što sam mu u lice rekao da ne namjeravam kupiti laptop koji nisam probao upaliti, inzistirao je da ga kupim. Dobio je moj pogled "koji si ti kreten" i odjebitis.
__________________
Takva osoba može biti inteligentna, šarmantna, intrigantna, razumna i više ili manje uspješna, ili pak mlitava, nesposobna i uvijek u neprilici. Ono što im je zajedničko, ako nas uopće nešto straši u devijantnom ponašanju, jest nedostatak inklinacije i straha od posljedica.
Lord Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 22:58   #132
Kako saznati u koje vrijeme dana je najviše posjetitelja na njuškalu? Na infografici (podaci 2013.g.) koja se može pronaći pod Oglašavanje piše između 20-21h.

Ima li neki drugi način kako to saznati?
coki27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2014., 19:59   #133
možeš čekati i brojati
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 12:22   #134
skok na vrh

Njuškalo povećao cijenu "skoka na vrh" sa 0,48 kn na 0,62kn, to je 30% !!! Stvarno su postali lihvari, već naplaćuju oglašavanje nekretnina, usluga. lagano će početi naplaćivati sve oglase.

Trebalo bi napraviti neku grupu na fejsu da ih se bojkotira tako da ljudi ne osvježavaju oglase "skokovima na vrh".
šemso is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 19:40   #135
Znaci sad moramo i placati oglase!? Katastrofa....
smoke9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 15:41   #136
Vec sam imala racun na njuskalu, no morala sam sredivati laptop itd, da ne duljim...Nisam znala lozinku za racun, ali sam zatrazila novu. I sve pet. Dobijem na email obavijest , upisem lozinku i kad se ocu prijaviti...Ups! Došlo je do greške.
Pomno pregledaj obrazac i navedi podatke koji nedostaju ili su pogrešni.


Dobro. Napravim novi email racun, probam se registriati kao novi korisnik, ista stvar. Zna netko o cemu se radi?
__________________
Neka bude tako, nisam taj ti nisi ta...
TinaVedder is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 20:57   #137
Ima par dana sam kupio mobitel u 'hrvojac' preko njuskala, covjek je iz splita i sve je proslo ok.

Vidio sam da je netko i prije pitao za njegovu legitimnost u ovoj temi, tako da eto ...
Balkana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:27   #138
Kupila sam stvar preko Njuškala, čizmice, povoljno. Primopredajom. I kupila smeće. Od gđe. koja je na Njuškalu je pod zeljkazdesic, suprug je došao na primopredaju, onako užurbano, tako da nisam detaljno provjeravala, samo sam zavirila u vrećicu. Dakle, te čizme toliko smrde po vlazi i plijesni, da je to samo za baciti!

Naravno, tek poslije sam išla pogledati sve njene oglase... to je 55 fckn stranica robe, koja je evidentno raznog i vrlo čudnog porijekla.
Tako da pazite da i vas ne zaje...

Btw. Šemso... tko je još toliko glup da plaća toj lihvarskoj bagri skok na vrh, kad će ti za par sati oglas opet biti na 3 ili 5 stranici? Fino samo kopiraš tekst oglasa, predaš novi, a ovaj kopirani deaktiviraš, pa kad prođe mjesec dana, možeš ga opet aktivirati i skoči na prvo mjesto. Ja stalno tako radim, vrtim ih ukrug. Nisam pare na cesti našla, pa da ih bacam u vjetar.

Zadnje uređivanje dlhgi487 : 28.10.2014. at 11:12.
dlhgi487 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 11:55   #139
Radio sam tako pa su mi zablokirali račun, tako da kad bi stavio oglas oni su ga aktivirali tek za dan-dva.
šemso is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 22:37   #140
Kako vam se čini ova aplikacija: http://bozoou.com/njuskalo_spy/

..naime, aplikacija služi za praćenje novih oglasa u željenim rubrikama na njuškalu.

Recimo da kupujete mobitel
1.odete u rubriku/e mobitela koje želite kupiti
2. postavite filter cijene u rangu koji vam odgovara
3. tako dobiveni link kopirate u gore spomenutu aplikaciju
4. svaki put kad se pojavi novi oglas u rubrikama koje ste odabrali, vi dobivate direktno info na vaš e-mail da se pojavio novi oglas.

...te je na ovaj način full jednostavno pratiti željenu ponudu oglasa.

Comments?
bozoou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.