Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2014., 16:26   #4141
Bijela cokolada sa ljesnjacima, bellardon ili sl.sad su po 10tak kn 200g... Prefina je


Sent from my iPhone using Tapatalk
tyna is offline  
Old 23.11.2014., 21:33   #4142
Jel bi mogli skoro biti na akciji orasi/lješnjaci/bademi?
Marra is offline  
Old 24.11.2014., 11:06   #4143
Kupio onu zelenu kavu šta su neki ovdje hvalili.
Totalno bezveze, smrdi ko i Franckova
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 24.11.2014., 11:41   #4144
Madjarica iz Okusa zavicaja jaaako fina!
I Bio jogurt isto.
Kokosovo ulje uopce nisam vidjela.
micek-jerry is offline  
Old 24.11.2014., 13:38   #4145
kakva je ona nova gold eclipse instant kava?
__________________
...nikad se ne vracaj proslosti,jer ono sto si odbacio u proslosti vjerojatno se nije nimalo promijenilo...
petra_k is offline  
Old 24.11.2014., 16:15   #4146
Quote:
petra_k kaže: Pogledaj post
kakva je ona nova gold eclipse instant kava?
I mene zanima! Jel bolja od zelene? Zelena mi je ok, ali nescafe i jacobs su mi i dalje the best.
Kokosovo ulje se razgrabilo, bar kod mene, uhvatila jedno, pa danas htjela još jedno uzet, ali nije više bilo.
Kakvi su profiteroli i creme brulee iz deluxe linije?
ancica_8990 is offline  
Old 24.11.2014., 16:45   #4147
Quote:
ancica_8990 kaže: Pogledaj post
I mene zanima! Jel bolja od zelene? Zelena mi je ok, ali nescafe i jacobs su mi i dalje the best.
Kokosovo ulje se razgrabilo, bar kod mene, uhvatila jedno, pa danas htjela još jedno uzet, ali nije više bilo.
Kakvi su profiteroli i creme brulee iz deluxe linije?
Profiterole nisam probala, a creme brulee je meni savršenstvo. Kupujem ga kad god ga imaju, a bude to više puta godišnje. U francuskom tjednu isto. Svako malo se zaletim po još. Mogla bih i sada
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 24.11.2014., 18:54   #4148
delaks pašćeta sa 2%brusnica omotana u začinske biljke
delaks talijanska bržola (goveća), kad ostoji sat vremena prije konsumacije
grogo bolger is offline  
Old 24.11.2014., 18:56   #4149
Quote:
ancica_8990 kaže: Pogledaj post
I mene zanima! Jel bolja od zelene? Zelena mi je ok, ali nescafe i jacobs su mi i dalje the best.
Ja sam slučajno probala. Pila kod frendice, kava mi je bila super, mislila sam da je Nes, kad skužim nova Gold iz Lidla. Meni je odlična, puno bolja od zelene.
BitterSweet is offline  
Old 24.11.2014., 19:45   #4150
Joj, hvala ti! Znaci, gold stavljam na popis za probat. U svakom slucaju ce se popit.
ancica_8990 is offline  
Old 24.11.2014., 22:48   #4151
btw, creme brulee snižen na 8,99kn
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 25.11.2014., 06:31   #4152
Quote:
petra_k kaže: Pogledaj post
kakva je ona nova gold eclipse instant kava?
Quote:
ancica_8990 kaže: Pogledaj post
I mene zanima! Jel bolja od zelene? Zelena mi je ok, ali nescafe i jacobs su mi i dalje the best.
dobra je. sa zelene sam pešla na nju, baš kupljeno drugo pakiranje
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 25.11.2014., 08:24   #4153
Quote:
tyna kaže: Pogledaj post
Bijela cokolada sa ljesnjacima, bellardon ili sl.sad su po 10tak kn 200g... Prefina je


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tamna isto, prebacujem se u potpunosti na te cokolade, jer im dorine i milke nisu ni do koljena (sami secer ).
maya_zg is offline  
Old 25.11.2014., 08:50   #4154
probala sam tu zelenu eclipse instanticu, nije loša, ali nekako mi je kisela, tj kad je popijem imam osjećaj da mi kiselina nagriza zube, i to puno više nego bilo koja druga kava.
uglavnom, odustala sam od svih tih eclipse varijanti.

uzela sam neku 3u1, plavo pakiranje, uvjerljivo jeftinije od nessice, baš me zanima valja li štogod.
volim čokoladu is offline  
Old 25.11.2014., 16:06   #4155
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
btw, creme brulee snižen na 8,99kn
Uzela cijeli paket
Ajme koje oduševljenje je bilo kada sam vidjela da ju imaju i još da je na sniženju
black leather is offline  
Old 25.11.2014., 16:21   #4156
šta, nitko nije kupio set pašteta 6x90gr za 50 kn?
__________________
408 Request Time-out

Your browser didn't send a complete request in time.
mario_t is offline  
Old 25.11.2014., 16:37   #4157
Ima li za kupiti Torrone?
Ja bio par puta u Lidlu (Savica, Zg) i ništa, samo kad sam bio prvi put sam našao. Od tada k'o da je u zemlju propalo.



P.S.
Ima li u kojim drugim trgovinama za kupiti isti ili sličan proizvod tj. halva?
Sjećam se ko klinac sam ih kupovao u Dioni, duguljasto prozirno pakiranje s crvenim slovima.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 25.11.2014., 17:26   #4158
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ima li za kupiti Torrone?
Ja bio par puta u Lidlu (Savica, Zg) i ništa, samo kad sam bio prvi put sam našao. Od tada k'o da je u zemlju propalo.

http://www.lidl.hr/catalogmedia/hr/a.../6000367_f.jpg

P.S.
Ima li u kojim drugim trgovinama za kupiti isti ili sličan proizvod tj. halva?
Sjećam se ko klinac sam ih kupovao u Dioni, duguljasto prozirno pakiranje s crvenim slovima.
u lidlu na lanistu stalno ima halve, mislim iz grckog tjedna.
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..

Zadnje uređivanje L3go : 26.11.2014. at 03:32. Reason: img
Kymatica is offline  
Old 25.11.2014., 21:24   #4159
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Ima li u kojim drugim trgovinama za kupiti isti ili sličan proizvod tj. halva?
Sjećam se ko klinac sam ih kupovao u Dioni, duguljasto prozirno pakiranje s crvenim slovima.
to bi mogao biti mandulat od Bobisa, zaliven između dvije oblatne, u prozirnom celofanu sa jednostavnom bijelo-crvenom etiketom, bila je i neka "finjak" verzija, manji i u plavoj neprozirnoj foliji, i nisam ih već dugo vidjela u ZG.

u većim Konzumima viđah Sperlari, a u Lidlu je za "Talijanski tjedan" bio njihov torrone, neko mini pakiranje, moguće da se još negdje nađe.

ovaj Favorina bude oko blagdana, ako sam dobro skužila i sva sreća da je tak, ja se kraj takvih stvari otmem kontroli
__________________
To die by your side is such a heavenly way to die.
*sara* is offline  
Old 26.11.2014., 07:55   #4160
Quote:
*sara* kaže: Pogledaj post
to bi mogao biti mandulat od Bobisa, zaliven između dvije oblatne, u prozirnom celofanu sa jednostavnom bijelo-crvenom etiketom, bila je i neka "finjak" verzija, manji i u plavoj neprozirnoj foliji, i nisam ih već dugo vidjela u ZG.

u većim Konzumima viđah Sperlari, a u Lidlu je za "Talijanski tjedan" bio njihov torrone, neko mini pakiranje, moguće da se još negdje nađe.

ovaj Favorina bude oko blagdana, ako sam dobro skužila i sva sreća da je tak, ja se kraj takvih stvari otmem kontroli
Jel to ona zubočupalica ili je kao grčka alva od mljevenog sezama? Grčku obožavam.
rosemary505 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.