Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2011., 23:48   #221
Quote:
Dawar kaže: Pogledaj post
E da to bi moglo biti
Meni je povezan pa mi se ne vraća na hrvatski. Nešto ti briše cookiese vjerovatno.
redrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 23:42   #222
Wink

Evo malo za zahebanciju

http://www.youtube.com/watch?v=T7tJ4FvFtco
The FartMachine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 13:12   #223
Restart nakon pokušaja gledanja Youtobea

Od jučer imam problem da mi se kompjuter sam restarta nakon što pokušam skinuti nekakav materijal sa Youtubea, ili sličnih stranica. Inače imam Mozillu Firefox.

Hvala unaprijed!
sorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 19:02   #224
Trebam pomoć za stari acc na YouTube-u!!!

Ne znam di da pitam pa ću tu: pošto youtube ima ovaj novi pakt s google-om i od onda je mislim da nemoguće uć ljudima koji su se nekad prijavili preko nečega što nije gmail, jel postoji neki nešto di da se obratimo youtube-u i zamolimo da obriše naš stari acc s videima na njemu. Ja sam se prijavljivala preko net-ovog freemaila koji ima neku jadnu naviku nakon određenog vremena neaktivnosti brisati acc-ove pa tako ne mogu ući na taj mail da saznam koja mi je bila lozinka... ugl, jadna tehnologija
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 15:15   #225
mozes pokusat napravit ponovo isti mail na net.hr-u (znaci napravi si mail sa istim nickom) te onda ponovno zatrazit lozinku sa YT-a... tak je bilo mom frendu i ovaj savjet mu je pomogao, nadam se da ce i tebi
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 01:33   #226
Thumbs up e

Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
mozes pokusat napravit ponovo isti mail na net.hr-u (znaci napravi si mail sa istim nickom) te onda ponovno zatrazit lozinku sa YT-a... tak je bilo mom frendu i ovaj savjet mu je pomogao, nadam se da ce i tebi
E pa hvala i ja imam slicno ne s youtube ali vidis vratis isti mail i hehe
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 19:59   #227
Imam mali problem. Dobio sam ovaj mail danas:
Dear Dooky7,
Your video, Dinamo - Villarreal 1-0, Rukavina GOL[/URL], may have content that is owned or licensed by UEFA.
No action is required on your part; however, if you are interested in learning how this affects your video, please visit the Content ID Matches section of your account for more information.
Sincerely,
- The YouTube Team


Jel još netko dobivao takav mail? Znam da piše da trenutno ne terbam ništa raditi, ali svejedno ne bi htio neke nepotrebne probleme...

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 22.02.2011. at 20:24.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 01:28   #228
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
mozes pokusat napravit ponovo isti mail na net.hr-u (znaci napravi si mail sa istim nickom) te onda ponovno zatrazit lozinku sa YT-a... tak je bilo mom frendu i ovaj savjet mu je pomogao, nadam se da ce i tebi
tnx, pametan savjet, samo ne znam tocno koj mi je bio mail imala sam ih 3... a nista probat cu sva tir pa cemo vidjet Hvala!
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 19:37   #229
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Jel još netko dobivao takav mail? Znam da piše da trenutno ne terbam ništa raditi, ali svejedno ne bi htio neke nepotrebne probleme...
ili ce ti maknuti video ili ce biti "ogranicen" samo na neke zemlje. nis se ne sekiraj

http://www.youtube.com/my_videos_copyright
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 00:39   #230
Quote:
scripta elegans fe kaže: Pogledaj post
ili ce ti maknuti video ili ce biti "ogranicen" samo na neke zemlje. nis se ne sekiraj

http://www.youtube.com/my_videos_copyright
Thanks!

Iako, već sam ga ja maknuo.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 18:27   #231
nekontrolirano restartanje

Odnedavno imam problem da mi se kompjuter sam restarta nakon što pokušam skinuti nekakav materijal sa Youtubea, ili sličnih stranica. Inače imam Mozillu Firefox.

Hvala unaprijed!
sorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 21:04   #232
može savjet, kako skinutu filmić sa youtube-a ako se dobro sječam nekad davno sam skidao tako da sam samo kopiro link filmića i stavo ga na neku stranicu i tomo ga skinuo, ako neko za tak neš može link, ili neš jednostavno za skunut filmić
ror is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 19:12   #233
neznam zasto ali youtube mi zadnja 2 tjedna jako sporo radi...nije problem u brzini,4mb/s,zivim u velikoj gorici i imam amis internet i jako je brz,znaci prek torenta sve u tren oka skine,jedino mi youtube steka zadnjih 2 tjedna,a ovaj internet koristim vec 2 godine...komp je takoder brz...
kad udem na youtube,cekam uvijek neki 1-2 min dok se ucita video,inace mi odmah krene,cak mi i na starom kompu brze krene youtube nego na ovom novom,u cemu je problem ? hvala
Đorđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 15:11   #234
U novom kompu.

Možda ti je uključeno ono "uvijek vrti video najbolje kvalitete ako je moguće" (tako nekako) pa ti recimo 720p ili 1080p videe učitava sporo.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 19:58   #235
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
U novom kompu.

Možda ti je uključeno ono "uvijek vrti video najbolje kvalitete ako je moguće" (tako nekako) pa ti recimo 720p ili 1080p videe učitava sporo.
nije,na 200 i nesto mi je...
Đorđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2011., 23:39   #236
Probaj drugi browser.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 19:22   #237
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Probaj drugi browser.
i na drugima šteka xD
Đorđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 20:06   #238
Ne znam kaj bi moglo biti onda. Možda imaš neki virus ili nešto...

Jel ti i drugi videi tako štekaju? Oni sa dnevnik.hr-a, Jutarnjeg, Indexa itd.?
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 11:27   #239
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Ne znam kaj bi moglo biti onda. Možda imaš neki virus ili nešto...

Jel ti i drugi videi tako štekaju? Oni sa dnevnik.hr-a, Jutarnjeg, Indexa itd.?
ne,bas samo na youtubeu
Đorđ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 14:15   #240
Pitaj njih kaj bi mogli biti...

Ili Google ... Možda ovak nekaj: http://ezinearticles.com/?YouTube-Vi...nds&id=4258023
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.