Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2011., 01:49   #1001
"Pozdrav,

evo da se i ja malo ovdje ubacim sa jednim mojim aktualnim pitanjem. Horarnu sam tek pocela proucavati, ali od kako sam si postavila ovo pitanje prije par dana, stalno dolazim preko interneta do novih saznanja oko pravila horarne, pa nikako da dodjem do nekakvog zakljucka! Stalno gledam tu kartu novim ocima i vise mi nista nije jasno.

Pitanje je bilo: da li ce doci do veze izmedju mene i njega ?

Postavljeno 21.02.2011. u 22:26, u Galwayu, Irska.

Asc. mi ispada 19:55 Vage, uklijesten sa jedne strane od retrogradnog Saturna, sa druge od Mjeseca koji je unutar Vie Combuste, ali na sretnoj zvijezdi Spici.

Moji Signifikatori: Venera i Mjesec, njegovi Mars (i Sunce??). Venera je u Jarcu, u kvadratu sa svojim dispozitorom Saturnom, a i sa Mjesecom, a to je separaciono, kao i konjunkcija MO0SA (to sve oznacuje moje unutarnje konflikte koji su se razvili u to vrijeme a u vezi tog odnosa - Vaga i SA na Asc?)

Venera ne radi nikakav aspekt na njegove signifikatore, ali je u znaku njegove (Marsove) egzaltacije, sto znaci da ga idealiziram (istina!).

Mjesec radi aplikacioni trigon od 6 stupnjeva na Mars, ali prije toga radi trigon na Neptun, koji je stupanj ispred Marsa - znaci prohibicija, los znak , je li tako??

Sunce kao njegov ko-signifikator ne radi nista na moje signifikatore, ali je u Ribama, znaku egzaltacije mojeg signifikatora. A i Mars je na zadnjem stupnju Vodenjaka, znaci skoro u Ribi isto - ima li to kakvog znacaja? Jer ne znam bas da li me idealizira kao ja njega, bilo bi zanimljivo znati...

Sto se tice situacije trenutno, pitanje je jos uvijek potpuno otvoreno (koliko ja vidim i znam) tako da mi je jos uvijek jednako relevantno kao i prije nekoliko dana kad sam ga postavila.

Vrlo sam zbunjena ovom kartom, ali ionako sam totalni pocetnik sa horarnom.

Ali cini mi se da odgovor naginje prije na NE nego na DA (ponajvise zbog ove prohibicije?).

Samo bih lijepo zamolila da mi enlil ili fensi ili netko tko se dobro kuzi u ovo, kaze jesam li sa ovom interpretacijom na pravom putu? I ima li kakvog znacaja sto je MO na Spici?

Puno hvala!"


Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Konacno jedan post gde se posiljalac potrudio da analizira kartu!
Tvoji vldarai su Mesec i Ve. Njegov vladar je Ma. Da bi se nesto desilo u buducnosti gledamo aplikacione aspekte i bas imas srece, sledeci aplikacioni aspekt Meseca je sa Ma!! (Ne, Ur i Pl ne koristimo u horarnoj, osim ako bas nisu na samim osama Asc/DSC ili mC/IC.) Ovaj aplikacioni aspekt je sasvim dovoljan za Da odgovor, a posebno sto je Mesec na najsretnijoj fiksnoj zvezdi Spici! Njegovo Su vec egzaltira tvoju Ve, ali i njegov Ma ce egaltirati tvoju Ve vrlo brzo cim udje u znak Pi, pa ce zadovoljstvo biti obostrano!
Pozdrav,

evo da nakon puno vremena ipak javim kako je proslo sa ovim mojim pitanjem iz veljace (sa str. 14). On se meni javio u roku tih 6 jedinica (dana), ali ja to nisam racunala jer sam bila prilicno uvjerena da to nikamo ne vodi. Medjutim, javio se ponovo iduci tjedan i onda smo nastavili tu "vezu", samo sto to nije bila veza kakvom je ja smatram, nego vise jedan "fling" - ukratko, trajalo je to samo do polovice ozujka otprilike, a doslo je do nekog svog prirodnog kraja iz razloga njegove nezainteresiranosti.

Tako da mi je i dalje ta karta nekako "mutna" (a moja prva horarna!), iz razloga sto pokazuje i pozitivno i negativno: aplikacioni trigon izmedju mojeg i njegovog sign, njegov ko-sign. sunce u znaku egzaltacije mojeg sign, Mjesec na spici, ali sa druge strane retrogradni saturn na Asc ... ne znam, mozda je u biti posve tocna jer je nekako i ispalo i pozitivno i negativno, tj. cisto tehnicki gledano veza se, kakva-takva, ostvarila, ali ja sam tu bila definitivno vise zagrijana strana (moj sign. Venera u znaku egzaltacije njegovog sign. Marsa, dok je taj njegov Mars bio nezainteresiran za mene u Vodenjaku, tj. on je za mene samo fizicki bio zainteresiran - kao sto rekoh, sunce u Ribama).

Mislim da je razlog mojem razocaranju to sto sam se previse ponadala od ovog Mjeseca na sretnoj spici, a premalo uzela u obzir taj prominentni retrogradni saturn!

I tako... jos jednom hvala na tom odgovoru fensi, mozda imas neki komentar i na ovaj moj feedback?
UpsyDaisy is offline  
Old 29.05.2011., 10:19   #1002
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
@Mjesecjezalutao

Draga ajde ponovno pogledaj svoje pitanje

Dakle to je bilo tvoje pitanje i ja sam na temelju tvoga pitanja i gledala kartu i odgovorila ti kako sam odgovorila,odgovarajući na to pitanje.

A ti mene poslije pitaš

Ako si ti kod postavljanja pitanja imala na umu ovo drugo pitanje onda si tako i trebala formulirati pitanje
U pravu si ...Prava sam konfuzija ....
mjesecjezalutao is offline  
Old 29.05.2011., 11:59   #1003
Hoću li u budućnosti živjeti u inozemstvu? split,11:59 Puno hvala!!!
vintageoverload is offline  
Old 29.05.2011., 12:40   #1004
Pozdrav!

Molim da mi netko odgovori hoću li uskoro ući u ljubavnu vezu?
Subotica, 12.37

Hvala
aivlisa is offline  
Old 29.05.2011., 13:13   #1005
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post


Draga Goco izgleda da je ipak prevladalo ovo što si ti navela i da čak ni činjenica da je Merkur imao jače slučajno dostojanstvo i da je Jupiter bio u bliskoj opoziciji sa Saturnom (a moram priznati toga me je bilo najviše strah)nije mogla utjecati na Barcinu pobjedu!
Kao što rekoh niti malo mi nije žao što mi je prognoza bila pogrešna, jerbo sam sretna zbog Barcine pobjede kao malo prase kad se stane valjati po blatu
ja se veselim što se vi veselite ... zezam se, i meni je drago što je Barca pobijedila

jel' se meni čini ili je u ovoj tvojoj karti Merkur, vladar MancUtd, Slow, vjerovatno je i to pridonijelo jer su zaista bili usporeni u odnosu na Barcu, tj. sva aktivnost se odvijala na njihovom golu

Zadnje uređivanje kandy7 : 29.05.2011. at 13:23.
kandy7 is offline  
Old 29.05.2011., 13:21   #1006
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
Da, nulti stupanj ascedenta često znači da je prerano za pitanje, jer bi se u budućnosti mogle pojaviti okolnosti koje nisu poznate u trenutku postavljanja pitanja, a koje bi mogle utjecati na horarni odgovor.

Kao što znaš ja u principu gledam sve karte, ali također znaš i što ja mislim o postavljanju sličnih pitanja, tako da ću se ovom prilikom ja suzdržati od analiziranja ove tvoje karte
meni je rani st. asc uglavnom značilo Ne odgovor
"prerano za pitanje" mi se čini kao da još nema mogućnosti za pozitivno rješenje pitanja
kandy7 is offline  
Old 29.05.2011., 13:49   #1007
Quote:
UpsyDaisy kaže: Pogledaj post
[I]"

Mislim da je razlog mojem razocaranju to sto sam se previse ponadala od ovog Mjeseca na sretnoj spici, a premalo uzela u obzir taj prominentni retrogradni saturn!

I tako... jos jednom hvala na tom odgovoru fensi, mozda imas neki komentar i na ovaj moj feedback?
Bogami, ti si ovu kartu mnogo bolje izanalizirala od mene, ja tek sad vidim da je Mesec bio u Via combust way, siguran znak da nista nije sugurno i da su moguca iznenadjenja, jer to je kao da je Mesec u konjukciji sa Uranom i nikad se tacno ne zna kako ce se stvar odvijati ili zavrsiti! Znaci kad je Mesec u Via combust way predikciju treba uzeti sa rezervom.
fensi88 is offline  
Old 29.05.2011., 15:01   #1008
Pozdrav!

Molila bih nekoga da mi pogleda šta on osjeća prema meni?

http://imageshack.us/photo/my-images...tion01hr4.gif/

Naime, nakon nedefiniranog odnosa, došlo je do naglog zahlađenja i povlačenja, pa me zanima postoje li tu ikakve osnove za nastavak makar prijateljskog druženja.

Hvala
moonshine123 is offline  
Old 29.05.2011., 16:21   #1009
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Bogami, ti si ovu kartu mnogo bolje izanalizirala od mene, ja tek sad vidim da je Mesec bio u Via combust way, siguran znak da nista nije sugurno i da su moguca iznenadjenja, jer to je kao da je Mesec u konjukciji sa Uranom i nikad se tacno ne zna kako ce se stvar odvijati ili zavrsiti! Znaci kad je Mesec u Via combust way predikciju treba uzeti sa rezervom.
OK, hvala.
UpsyDaisy is offline  
Old 29.05.2011., 18:06   #1010
hocu li uskoro uc u vezu? 18:06
__________________
I don’t need to be drunk to do stupid things.
blackdevilles is offline  
Old 29.05.2011., 19:37   #1011
Quote:
kandy7 kaže: Pogledaj post
ja se veselim što se vi veselite ... zezam se, i meni je drago što je Barca pobijedila

jel' se meni čini ili je u ovoj tvojoj karti Merkur, vladar MancUtd, Slow, vjerovatno je i to pridonijelo jer su zaista bili usporeni u odnosu na Barcu, tj. sva aktivnost se odvijala na njihovom golu
Kandy7, drago mi je da si ponovo na forumu!
Oba vladara su bila u fiksnom znaku i mislila sma da ce utakmica biti uzasno dosadna, ali sad vidim da u stvari Mesec govori kakva ce biti utakmica, jer Mesec je bio u kardinalnom i silovitom znaku Ovna!
fensi88 is offline  
Old 29.05.2011., 19:47   #1012
da li on (bivsi) jos uvijek nesto osjeca prema meni 19.47 Sarajevo.

Samo da malo pojasnim da je to bio krajnje nesvakidasnji odnos..Odnos ljubavi i i nekog prezira s moje strane, a s njegove...pa sad kad je sve zavrsilo nisam sigurna, jedino sto znam je da mi uzasno nedostaje...Vec skor dvije godine se tako vrtim u krug sa njim. Kad smo zajedno, ja jedva cekam da ga se rijesim. Kad ga se rijesim, pocne mi jako nedostajati...

Unaprijed hvala na odgovoru...
moonlightlady is offline  
Old 29.05.2011., 19:55   #1013
Hoćemo li se moj dečko i ja vidjeti u slijedećih 7 dana? Zagreb, 19:54

Hvala!
dinamovka is offline  
Old 29.05.2011., 19:59   #1014
hoću li biti u vezi sa osobom koja mi se trenutačno sviđa?
osijek,19.52
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...Gq-u1306691832
__________________
"Don't be afraid your life will end.Be afraid it will never begin."
laanaa is offline  
Old 29.05.2011., 20:08   #1015
Hvala Kandy i Enlil
Verovatno i jeste prerano...mada je bilo uopsteno u smislu IKADA za IKOGA
jacat is offline  
Old 29.05.2011., 22:04   #1016
u dilemi sam da li da poduzmem korak prema simpatiji ili ne..
šta kaže horarna, kad bi se ja počela upucavati tom tipu, da li bi završilo ok?
pitanje postavljeno u Rijeci u 22:04

hvala!
blue-bell is offline  
Old 29.05.2011., 23:02   #1017
Quote:
kandy7 kaže: Pogledaj post
ja se veselim što se vi veselite ... zezam se, i meni je drago što je Barca pobijedila

jel' se meni čini ili je u ovoj tvojoj karti Merkur, vladar MancUtd, Slow, vjerovatno je i to pridonijelo jer su zaista bili usporeni u odnosu na Barcu, tj. sva aktivnost se odvijala na njihovom golu

Kandy drago mi je da si opet tu s nama!

Je,on je nešto sporiji (0:51), ali nije opet taaako spor da bi izgubio svu snagu svog kretanja.Da mu je kretanje bilo samo oko 5-10 minuta, dakle da je bio skoro stacionaran onda bi to baš jako utjecalo na njihovu igru, ali ovo nije smjelo utjecati.Nije da se radilo o aplikacijskoj spaljenosti pa da oni izgube svu svoju moć.
Baš sam jučer Goci na PM rekla da me je baš brinula ova opozicija Barcinog vladara Jupitera sa Saturnom i to još iz 9. kuće(inozemstvo), a kad tamo nikakvih prepreka u Barcinoj igri, osim kaj su ovi malo na početku ih stisli.

Quote:
kandy7 kaže: Pogledaj post
meni je rani st. asc uglavnom značilo Ne odgovor
"prerano za pitanje" mi se čini kao da još nema mogućnosti za pozitivno rješenje pitanja
Ja se nešto onako mutno sjećam od lani (trebala bi pročešati stare postove) baš dobrog primjera za ovaj rani stupanj.
Čini mi se da je pitanje bilo da li će mi se poboljšati financijska situacija i isto je bio ovako rani stupanj ascedenta i ja sam dala tumačenje da bi se za otprilike 2 vremeske jedinice mogla popraviti situacija(ali isto imajući na umu rani stupanj ascedenta koji bi mogao utjecati na odgovor) i onda sam dobila
povratnu informaciju da je upravo razdoblje za dva tjedna ono kada bi forumašica trebala znati da li će raditi još jedan dodatni posao.
Što će ga reći upravo to je bilo ono što je bilo nepoznato u trenutku pitanja,(hoće li ili neće biti dodatnog posla) a to je itekako moglo utjecati na konačni odgovor.

EDIT-Nije mi vrag dal mira pa sam išla tražiti to pitanje sa ranim ascedentom i da, vezano je za financijsku situaciju točnije dugove.

U ovom postu je njezino pitanje i moj odgovor, a u ovom postu ona spominje taj mogući dodatni posao za kojeg će znati za dva tjedna.

Zadnje uređivanje Enlil : 30.05.2011. at 00:27. Reason: dodatak
Enlil is offline  
Old 29.05.2011., 23:30   #1018
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Kandy7, drago mi je da si ponovo na forumu!
Oba vladara su bila u fiksnom znaku i mislila sma da ce utakmica biti uzasno dosadna, ali sad vidim da u stvari Mesec govori kakva ce biti utakmica, jer Mesec je bio u kardinalnom i silovitom znaku Ovna!
Da te samo nadopunim da ljudi koji su gledali ovu moju horarnu kartu gdje pitam za Barcinu pobjedu ne bi ostali zbunjeni činjenicom da su u toj karti oba vladara u kardinalnm znaku,a da ti spominješ fiksne znakove.

Goca govori o karti za početak utakmice između Barcelone i Manu utd gdje su oba njihova vladara u biku, a ne o ovoj mojoj horarnoj karti gdje postavljam pitanje o mogućoj Barcinoj pobjedi
Enlil is offline  
Old 30.05.2011., 01:53   #1019
Da li cu ovo ljeto upoznati neke nove ljude, da li ce se ostvariti prijateljstvo ili neka vrsta romanse (seksualne veze) ? Mostar, 1:52
Ice_scorpio is offline  
Old 30.05.2011., 07:41   #1020
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
Da te samo nadopunim da ljudi koji su gledali ovu moju horarnu kartu gdje pitam za Barcinu pobjedu ne bi ostali zbunjeni činjenicom da su u toj karti oba vladara u kardinalnm znaku,a da ti spominješ fiksne znakove.

Goca govori o karti za početak utakmice između Barcelone i Manu utd gdje su oba njihova vladara u biku, a ne o ovoj mojoj horarnoj karti gdje postavljam pitanje o mogućoj Barcinoj pobjedi
Enlil, u pravu si, hvala puno na ovom objasnjenju, da, meni je "moja" karta dogadjaja za ovu utakmicu bila u glavi kad sam ovo rekla...
fensi88 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:47.