Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 22:45   #1
Cool Teoretiziranje o izvanzemljacima

E vako, buduci da sam veliki fan svemiraca htio bi putem logike saznati sve o njima.
Putem logike jer drugih nacina nemamo.
Tema je opsirna stoga konkretnu problematiku mozemo zapoceti sa postom ispod uvoda.
Svatko sa onim sa cime zeli
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih

Zadnje uređivanje Alatnicar : 01.02.2017. at 22:56. Reason: Naslov, izvanzemaljci u izvanzemljaci.
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 22:50   #2
Ako su primjerice mali sivi evoulirali u bezspolce kako im je to uspjelo?
Znaci li da su ih predci rodili takvima i oni se sad ne razmnozavaju?
Koja je bila svrha da izgube spol?
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:10   #3
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ako su primjerice mali sivi evoulirali u bezspolce kako im je to uspjelo?
Znaci li da su ih predci rodili takvima i oni se sad ne razmnozavaju?
Koja je bila svrha da izgube spol?
Kakvo je ovo bogohuljenje
Nisu evoluirali već ih je holivud učinio takvima
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:14   #4
Nemoj pricat, ljudi pisu knjige o njima, slicno kao u sf serijama, doduse ima knjiga gdje su drugaciji, ne mali sivi.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 08:22   #5
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Nemoj pricat, ljudi pisu knjige o njima, slicno kao u sf serijama, doduse ima knjiga gdje su drugaciji, ne mali sivi.
navodno da 'mali sivi' nose siva odijela tanka kao tajice za cijelo tijelo skupa s pokrivalom za glavu, a zapravo da im je koza ruzicasta i osjetljiva na zemaljsku atmosferu
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:15   #6
I svi su bez spola
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:21   #7
Ne znam, kako mi se cini dosta bjeze od te tematike.
Nisam nikad citao te knjige, nesto nacuo i jednom sam citao neki sumanuti portal gdje pisu mase toga, kao netko je primao njihove objave, bilo je to ono dok je bilo aktualno on 2012 budenje svijesti, uzdizanje na visu razinu putem povisenja vibracija, pa oni kao nasi ucitelji, bla, bla, bla, pitaj Boga, svakakve budalastine.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:08   #8
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
E vako, buduci da sam veliki fan svemiraca htio bi putem logike saznati sve o njima.
Putem logike jer drugih nacina nemamo. Tema je opsirna stoga konkretnu problematiku mozemo zapoceti sa postom ispod uvoda.
Svatko sa onim sa cime zeli
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Nemoj pricat, ljudi pisu knjige o njima, slicno kao u sf serijama, doduse ima knjiga gdje su drugaciji, ne mali sivi.
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ne znam, kako mi se cini dosta bjeze od te tematike. Nisam nikad citao te knjige, nesto nacuo i jednom sam citao neki sumanuti portal gdje pisu mase toga, kao netko je primao njihove objave, bilo je to ono dok je bilo aktualno on 2012 budenje svijesti, uzdizanje na visu razinu putem povisenja vibracija, pa oni kao nasi ucitelji, bla, bla, bla, pitaj Boga, svakakve budalastine.
Strašno.
"Veliki fan svemiraca" si, znaš da ima puno knjiga o njima napisanih, ali ih nikad nisi čitao. Pa sad tražiš da ti ljudi pomognu da logikom nešto zaključiš. Zamoli nekoga tko je pročitao koju knjigu kja te zanima da ti napiše sažetak na par strana, možda samo 3-4 rečenice. Prosto-proširene da se ne umoriš od čitanja. Da nije smiješno bilo bi tragično. U pravu si ipak kad kažeš: "svakakve budalaštine".
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:52   #9
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
Strašno.
"Veliki fan svemiraca" si, znaš da ima puno knjiga o njima napisanih, ali ih nikad nisi čitao. Pa sad tražiš da ti ljudi pomognu da logikom nešto zaključiš. Zamoli nekoga tko je pročitao koju knjigu kja te zanima da ti napiše sažetak na par strana, možda samo 3-4 rečenice. Prosto-proširene da se ne umoriš od čitanja. Da nije smiješno bilo bi tragično. U pravu si ipak kad kažeš: "svakakve budalaštine".
Ne dozivljavam ozbiljno kritike osobe koja ne razumije sarkazam i za sobom vuce plahtu tudih izjava kako bi omalovazavala i ostavila dojam superiornosti.
Kakav lik.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 18:00   #10
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Kako je palo jednom primatu to na pamet i zašto je zabrijao na cjelokupni postupak..
Meni osobno nema logike..niti smisla
Mnogo toga nema logike, a smisla ima za one, koji u tome vide vlastite interese.
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ne dozivljavam ozbiljno kritike osobe koja ne razumije sarkazam i za sobom vuce plahtu tudih izjava kako bi omalovazavala i ostavila dojam superiornosti.
Kakav lik.
Na svaku plahtu może se stati

Hepok nije toliko loś, koliko je "hladan" na śalu ili sarkazam
Barem tako djeluje iz nekih upisa.

Nego koji je prema Tebi najuvjerljiviji event susret treće vrste s vanzemaljcima na zemlji?

PS: Svaka knjiga sadrżava i (ili iskljućivo) subjektivna miśljenja njenog autora, tako da możda niti jedna ne govori iskljućivo istinu/faktove.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 18:21   #11
Quote:
benny kaže: Pogledaj post

Nego koji je prema Tebi najuvjerljiviji event susret treće vrste s vanzemaljcima na zemlji?

PS: Svaka knjiga sadrżava i (ili iskljućivo) subjektivna miśljenja njenog autora, tako da możda niti jedna ne govori iskljućivo istinu/faktove.
Ima inpresivnih svjedocanstava vojnih pilota i ostalo, jedno od najinpresivnijih je svakako otmica onog bracnog para iz SAD.
Osobno smatram kako je odreden broj susreta 3 vrste demonskog porijekla, a vecina ih je cista laz.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 09:36   #12
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Ne dozivljavam ozbiljno kritike osobe koja ne razumije sarkazam i za sobom vuce plahtu tudih izjava kako bi omalovazavala i ostavila dojam superiornosti.
Kakav lik.
I ne očekujem da me ozbiljno shvatiš. Bez uvrede.
Jedan od preduvjeta za uspješnu komunikaciju je jedinstvenost u poimanju nazivlja i pojmova koji se koriste.
Prema enciklopediji je:
"sarkazam (grč.), oštra, pakosna poruga, jaka ironija, obično zasnovana na paradoksu. Polazište joj je negativan stav prema onomu kojem je upućena."

Tvoje izjave nisu sarkastične nego su odraz nepovezanih misaonih procesa. A ako ti misliš da su sarkastične, to je onda još gore jer pozivaš na dijalog osobe koje u startu vrijeđaš i pokušavaš poniziti.

A "moje plahte" nisu moje. Samo ih pokazujem drugima kakvih sve razmišljanja ima te kao dokaz o nužnosti ozbiljne (ozbiljnije od Jokićeve) kurikularne reforme koja našem društvu treba kao voda žednom u pustinji.
HepokS2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:14   #13
Quote:
HepokS2 kaže: Pogledaj post
I ne očekujem da me ozbiljno shvatiš. Bez uvrede.
"sarkazam (grč.), oštra, pakosna poruga, jaka ironija, obično zasnovana na paradoksu. Polazište joj je negativan stav prema onomu kojem je upućena."
Bez uvrede ali baci tu enciklopediju u koś ili izbriśi

Sarkazam upotrebljavam (naravno ne samo njega -da ne podskaćeś nepotrebno), isto do osoba s kojima imam dobar kontakt, a i kojih obożavam, a one mene.
Btw vidim da si i ovdje poćeo trolati
Pardon, tzn sipaś kokice na plahtu

@Alatnicar, o kojem braćnom paru je rijeć, jer ne mogu pronaći info ispod svog plafona?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 23:23   #14
Sve su to bezbožnici čim mogu evoluirat
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:14   #15
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
E vako, buduci da sam veliki fan svemiraca htio bi putem logike saznati sve o njima.
Putem logike jer drugih nacina nemamo.
Tema je opsirna stoga konkretnu problematiku mozemo zapoceti sa postom ispod uvoda.
Svatko sa onim sa cime zeli
Logike? Ljudske logike!??

Po meni moraš potpuno ispraznit um od svake logike, svega viđenog ili naučenog. Pogotovo holivudskih filmova.

Možda samo mala djeca mogu zamisliti prave vanzemaljce
memulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:24   #16
Navodno da ih najviśe ima medju moćnicima i politićarima.

Możda nisu daleko od istine
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:35   #17
Da li oni evoluiraju i što je kod njih po pitanju spola..pojma nemam
ali sam siguran da smo mi nastali genetskim inženjeringom sa njihove strane..piše u Bibliji, doduše malo porihtano ali poanta je tu
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:45   #18
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Da li oni evoluiraju i što je kod njih po pitanju spola..pojma nemam
ali sam siguran da smo mi nastali genetskim inženjeringom sa njihove strane..piše u Bibliji, doduše malo porihtano ali poanta je tu
Da li możeś ubaciti/citirati neki dio iz nje, koji bi na to mogao upućivati?

Ne jednom sam o tome proćitao na forumima par EU zemalja, ali ne znam o kojem dijelu/poglavlju se to nalazi, pa bih Ti bio zahvalan
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 08:59   #19
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Da li możeś ubaciti/citirati neki dio iz nje, koji bi na to mogao upućivati?

Ne jednom sam o tome proćitao na forumima par EU zemalja, ali ne znam o kojem dijelu/poglavlju se to nalazi, pa bih Ti bio zahvalan

Onaj dio kada Bog načini ženu od rebra Adamovog
..što se mene tiče to je čisti inženjering

Enoch također opisuje u jednom trenutku spuštanje "nebeske" kočije na nekom brdu..opisao je svemirski brod ustvari, u ono doba kada je kotač bio hi-tech

..Ima sigurno još ali su već prošla stoljeća kako sam čitao Bibliju pa zaboravih, draža mi je sotonistička
Katayama is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 17:53   #20
Quote:
Katayama kaže: Pogledaj post
Da li oni evoluiraju i što je kod njih po pitanju spola..pojma nemam
ali sam siguran da smo mi nastali genetskim inženjeringom sa njihove strane..piše u Bibliji, doduše malo porihtano ali poanta je tu
Nije to u bibliji genetika kakvu mi znamo. To je supernapredno stvaranje. Prvo napisan program gena osobe pa tek onda stvoreno stvorenje. A još tek obnavljanje tijela bilo kakve materije u sekundi, prema bibliji, to je mnogo više od neke genetike koju mi danas zovemo genetski inž. To je čisto stvaranje. Ljudi možda uspiju nekako klonirati muhu, ali ne mogu projektovati biče
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.