Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2018., 12:38   #5041
Kupi neki od onih proizvoda za čistit tapecirung u autu i ribaj.
Nama kad smo se selili iz stana u stan, je u autu ostao najlon sa smrznutim morskim plodovima. Bilo je u autu na suncu dva dana jer nismo vozili. Ja sam mislila da ću krepat od tog smrada kad smo otvorili auto nakon dva dana. Išli po sredstvo za čišćenje, luftali, čistili i otišao smrad lignji.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:17   #5042
Vidim da ste se bile raspisale o folijama, pa da pitam:

Uskoro ću uređivati teen/dječju/ono između sobu. Ormare imamo, ali potomstvo je izrazilo želju za ukrašavanjem. Pošto se antitalent u likovnom izražavanju prenosi generacijama, zanima me mogu li se naljepnice za zidove (oni stickeri), lijepiti i na ormare ili samo na zidove.

Crtala i slikala ne bih. Ne bu dobro
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 17:47   #5043
može se, ja imam u mačjoj blagovaoni stiker zaljepljen za stranicu ormara umjesto na zid.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:02   #5044
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Kupi neki od onih proizvoda za čistit tapecirung u autu i ribaj.
Nama kad smo se selili iz stana u stan, je u autu ostao najlon sa smrznutim morskim plodovima. Bilo je u autu na suncu dva dana jer nismo vozili. Ja sam mislila da ću krepat od tog smrada kad smo otvorili auto nakon dva dana. Išli po sredstvo za čišćenje, luftali, čistili i otišao smrad lignji.
Hvala
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 18:04   #5045
Quote:
Poubelle kaže: Pogledaj post
Imam jedan super šos koji teško navlačim (pošto sam kruška ), znači u struku mi je dobar ali u bokovima zapinje. Kad ga uspijem navuči, super stoji ali je skidanje prava muka. Ima kratki ciferšlus i mislila sam staviti dulji i tako riješiti problem ali kaže šnajderica da ne može. I još decidirano kaže da nikakav oblik proširivanja ne dolazi u obzir.
Gledam malo po netu i vidim da se može npr. izrezati na struku trokutić pa umetnuti elastika (kao na cipelama npr.) ali moja šnajderica očito nije s tim upoznata. Da li to funkcionira, probao netko? Da tražim drugu šnajdericu ili je ova u pravu?
ne vidim zašto ne bi išlo.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 09:41   #5046
Ni ja.
I ja sam imala šnajdericu starog kova od koje sam uvijek morala trpit pola sata iščuđavanja nad ovom današnjom modom i krojevima.
Ono ženo, ubaci trokut široke lastike s obje strane struka i šuti. Ako nećeš nemoj. Đenja.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 09:42   #5047
možda nemaju kruška oblik tijela pa ne razumiju da bi nama to olakšalo život iako nije po strogim pravilima šivanja.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:08   #5048
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
može se, ja imam u mačjoj blagovaoni stiker zaljepljen za stranicu ormara umjesto na zid.
Super. Dat ću im budžet pa nek se raspištolje s motivima koje žele.
VeronaM is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:08   #5049
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ni ja.
I ja sam imala šnajdericu starog kova od koje sam uvijek morala trpit pola sata iščuđavanja nad ovom današnjom modom i krojevima.
Ono ženo, ubaci trokut široke lastike s obje strane struka i šuti. Ako nećeš nemoj. Đenja.
Naravno, samo što je ova moja mlada.
Toliko me zbunila sa samouvjerenošću i kategoričkim odbijanjem svakog mojeg prijedloga da sam se sva pokunjila i odustala.
A ništa, mijenjam šnajdericu. Glavno mi je da sam ovdje dobila potvrdu da nisam luda i da ne tražim čudesa...
Poubelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:17   #5050
Kako se cisti majica ili haljina na kojoj pise da se ne pere i ne cisti kemijski?
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:29   #5051
Ipak se pažljivo opere i na kraju bude sve ok.
Inače koji ima je u zadnje vrijeme?!...na većini toga kaj kupih u zadnje vrijeme piše ili bez pranja ili samo ručno pranje. Nikakvi posebni materijali, aplikacije, krojevi...
To im valjda dođe ko osiguranje neko.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:24   #5052
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Ipak se pažljivo opere i na kraju bude sve ok.
Inače koji ima je u zadnje vrijeme?!...na većini toga kaj kupih u zadnje vrijeme piše ili bez pranja ili samo ručno pranje. Nikakvi posebni materijali, aplikacije, krojevi...
To im valjda dođe ko osiguranje neko.
Valjda bi trebalo obuc jednom pa kupit novo? Mada mi nije jasno tko nosi odjecu iz trgovine bez da je prvo opere
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 14:33   #5053
Niti valjaju materijali, niti valjaju boje... To ti je za jednokratnu upotrebu i zračenje. Užas. Komade koji ne idu bar na 40/60 ni ne uzimam u obzir kakvi god bili, a kemijska nema šanse.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 15:01   #5054
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post


Nista, odluka je pala. Pa ako ne nadjem po lokalnim ducanima, budem nekom drugom prilikom kupila/narucila i to tako rijesila. Nema se smisla zafrkavati icim drugim.
Mozes napraviti gore decoupage sa stripovima tl sam negdje kod nekoga vidjela i prefora je.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:50   #5055
Nije pitanje za domacinstvo ali mozda uspijem.
Ima l' negdje u uzem centru zga neki salon koji radi od 7ujutro u koji bi se prije posla mogla doci isfenirati i nasminkati? Imam neko snimanje pa da izgledam bolje nego inace.
Znam da se nadje friz.salona tu uru. Ali sminkeraj?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 19:09   #5056
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Nije pitanje za domacinstvo ali mozda uspijem.
Ima l' negdje u uzem centru zga neki salon koji radi od 7ujutro u koji bi se prije posla mogla doci isfenirati i nasminkati? Imam neko snimanje pa da izgledam bolje nego inace.
Znam da se nadje friz.salona tu uru. Ali sminkeraj?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
Nađi nekog tko radi/šminka na crno. Ima ih koliko hoćeš.
Ili priupitaj u nekom kozmetičkom salonu koji nudi usluge šminkanja.
Za 50ak kn više sigurno će doći ranije....

Čula sam da su ovi dobri, nisam bila, rade od 7, nema naručivanja, koliko znam i šminkaju:
https://m.facebook.com/vikleriruz/?locale2=hr_HR
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 09:05   #5057
O super. Tnx!

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:11   #5058
Drage žene,
Prala sam crveno rizik veš skupa, par stvari je bilo na crvene pruge i ofarbao se taj dio prugica koje su bile bijele i žute. Žao mi je ko psu

Ima li tome pomoći? Onaj Dr beckermann prašak? Krv djevica i crna kokoš? Kakve magije?
__________________
Love and rockets
poison_eLf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:40   #5059
Moraš obući tu odjeću i pod punim mjesecom stati u bačvu punu žabljih očiju, a oko vrata trebaš nositi teleći jetru, na glavi crnu mačku bez lijevog oka.

Tako stoji 5 minuta, onda se 6 puta okreni u smjeru kazaljke na satu i 9 puta u suprotnu stranu.

I to bi trebalo biti to.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:59   #5060
Samo pazi da jetra bude u vrećici jer ćeš inače imati drugu fleku koja ti neće pasati na one već postojeće
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.