Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 16:55   #281
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
I najavio otvaranje novog nicka.
Koji ćemo jako teško provalit
listen21 is offline  
Old 21.02.2018., 17:01   #282
Quote:
listen21 kaže: Pogledaj post
Koji ćemo jako teško provalit
Kaj si se samo zbog ovog posta isla prijaviti na forum danas
salevart is offline  
Old 21.02.2018., 17:14   #283
Inace ne komentiram na ovakvim temama,ali jednostavno ne mogu sutjeti.Kao prvo,ocito je da si frustriran i ti svoju frustraciju projiciras na svoju djecu,i oni ce imati zbog toga traumu,kao i zbog zeninog ponasanja.Ti hoces samo osvetu i to te bu sjebalo do kraja,sebican si jako i mislis samo na sebe Dobro ti drugi govore,misli na djecu,ne na sebe samo.Da se tako nešto meni dogodi,da imam takve starce,iskreno radije bi izabrala da idem kod udomitelja nego da moram birati kod koga bih bila.I da,po nesreći o kojoj si govorio i sve,lako se skuzi iz kojeg si grada,i pls ne govori da kod nas nitko ne valja jer ima jedna odlicna psihijatrica koja je meni pomogla u vezi sa anksioznosti i depresijom u koju sam upala zbog nekih problema koje sam si sama zapravo stvorila i koji su sad iza mene.

Smiri se i stani na loptu,iako mi se cini da se to kod tebe nebu dogodilo,nego ces i dalje raditi po svojem i raditi sranja najvise svojoj djeci.Ko zna,mozda shvatis sve kaj ti mi govorimo na ovom topicu jednom,ali bi to moglo biti prekasno.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Old 21.02.2018., 17:30   #284


Jao. Ovo nema smisla.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.