Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 21:17   #8221
trebam savjet
kako prići curi na školskom hodniku?
nemam nikakvih zajedničkih prijatelja ili aktivnosti. bojim se da ću ispasti creep i da će se razgovor svesti na pola minute neugodnoga razgovora za obje strane, nakon toga će se sve svesti na neugodne poglede na hodniku do mature. nikad prije nisam imao curu nit ijednoj pokušao prići. ne znam sta i kako da radim
__________________
Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around and no one's there?
redjohn6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:36   #8222
Bojat ćeš se sve dok se ne riješiš tog straha.
Ako se i obistine tvoji strahovi, jbg, čudni pogledi, proći će brže nego što misliš.
Uleti nekako spontano, nešto se dogodi i ''slučajno'' se nađeš blizu nje, komentiraš.
Jel ak dodeš samo ''Bok, ja sam Red John'', pobjeći će i zvat će CBI, Patricka i det. Lisbon da te uhapse

Zajebavam se malo, ali možeš doći isto tako spontano i pitati ju nešto bez veze o školi, početi razgovor i ne se usrati ko grlica.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:17   #8223
Quote:
BlueMissy kaže: Pogledaj post
istina je da ima dosta sponzi, al ajmo ne generalizirat, jos nas ima *normalnih* koje se ne loze na (toliko) starije. kakva ekonomska sigurnost lol
Drago mi je to čuti, iako naći tu nekolicinu danas je poput nalaženja jednoroga.

Na kraju dana, možda sam ja u krivu i tražim na krivom mjestu. Ima li neko mjesto okupljanja tih "normalnih" djevojaka?
JaimeLav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 13:45   #8224
di se skupljaju normalne cure? hm.. hahah mene zanima di se skupljaju normalni decki?
nemam pojma, doma?
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:43   #8225
Pozdrav svima,
Mene zanima kako postati popularniji među curama, tj.da im se počinjem više sviđati. Hvala
favorit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:28   #8226
Quote:
BlueMissy kaže: Pogledaj post
di se skupljaju normalne cure? hm.. hahah mene zanima di se skupljaju normalni decki?
nemam pojma, doma?
Teško da ćemo se ikad naći ako se skupljamo doma

Šalu na stranu, mislim da su ti šanse da nađeš normalnije dečke svakako veće. Samo nemoj tražiti u ljigavim klubovima i na konju si.
JaimeLav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 14:59   #8227
Thumbs up

Quote:
redjohn6 kaže: Pogledaj post
trebam savjet
kako prići curi na školskom hodniku?
nemam nikakvih zajedničkih prijatelja ili aktivnosti. bojim se da ću ispasti creep i da će se razgovor svesti na pola minute neugodnoga razgovora za obje strane, nakon toga će se sve svesti na neugodne poglede na hodniku do mature. nikad prije nisam imao curu nit ijednoj pokušao prići. ne znam sta i kako da radim
zvekni ju po bulji buraz i nemas frke,i probaj ju zazvalit,najbolje ti je bit direktan
morskivuk13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:00   #8228
Quote:
favorit godine kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Mene zanima kako postati popularniji među curama, tj.da im se počinjem više sviđati. Hvala
proteini,plazma i mleko
morskivuk13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:02   #8229
Quote:
BlueMissy kaže: Pogledaj post
di se skupljaju normalne cure? hm.. hahah mene zanima di se skupljaju normalni decki?
nemam pojma, doma?
bilo bi ti bolje da odes na misu pa ces tamo nac nekog normalnog,a ne tu se po internetu vrtit,ko zna na koga mozes naletit,stare perverznjacine
morskivuk13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:03   #8230
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Bojat ćeš se sve dok se ne riješiš tog straha.
Ako se i obistine tvoji strahovi, jbg, čudni pogledi, proći će brže nego što misliš.
Uleti nekako spontano, nešto se dogodi i ''slučajno'' se nađeš blizu nje, komentiraš.
Jel ak dodeš samo ''Bok, ja sam Red John'', pobjeći će i zvat će CBI, Patricka i det. Lisbon da te uhapse

Zajebavam se malo, ali možeš doći isto tako spontano i pitati ju nešto bez veze o školi, početi razgovor i ne se usrati ko grlica.
ko si ti da dajes savjete
morskivuk13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:12   #8231
Quote:
favorit godine kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Mene zanima kako postati popularniji među curama, tj.da im se počinjem više sviđati. Hvala
Budi pristojan prema njima, daj im tu i tamo neki kompliment, poradi na smislu za humor, drži do izgleda i najbitnije, ne daj im previše pažnje. Znači, baci udicu i dalje nastavi u svom smjeru. To su neke osnove.
B1rdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:17   #8232
Quote:
redjohn6 kaže: Pogledaj post
trebam savjet
kako prići curi na školskom hodniku?
nemam nikakvih zajedničkih prijatelja ili aktivnosti. bojim se da ću ispasti creep i da će se razgovor svesti na pola minute neugodnoga razgovora za obje strane, nakon toga će se sve svesti na neugodne poglede na hodniku do mature. nikad prije nisam imao curu nit ijednoj pokušao prići. ne znam sta i kako da radim
Ako nemate zajednickih aktivnosti ili interesa, nadji ih. Dakle, malo se raspitaj o njoj ili hvalabogunafejsu pogledaj jel ima kakvih informacija tamo. I polako. Ne moras joj odmah prici. Za pocetak joj skreni paznju na sebe. Ne mislim da tu pravis idiota od sebe da bi te skuzila. Kad vidis da te primjetila onda neku komunikaciju probaj ostvarit, upadni joj sasvim s lezernom spikom. Ne ide to sve bum iz vedra neba.
B1rdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 16:57   #8233
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Gledam teme na koje sam pretplaćen i vidim post ovdje, pa rekoh da pogledam kaj se događa i vidim ovo kaj si i sam opisao, oko čega današnji klinci stvaraju vrijednosti.


Ne znam koliko godina imaš, brijem da jedva 15-16, jer si spomenuo početak srednje, no svejedno, da ne ispada da pametujem ili nešto, reći ću ti nekaj. Ove sve stvari kaj te muče, to je sve ok, sve je to normalno, svi smo u tim godinama imali takvih nedoumica i pitanja, samo eto, tada se to nije sve vrtjelo oko fejsa, snapa i instagrama. Vama je to danas bitno, da vam se lajka, komentira, da si tepate preko mobitela i sve je to ok. Ali je zakurac jer na kraju dana ti fali ono što ne možeš pokazati uživo, a možeš preko interneta, a to su muda. Povučen si, s frendovima si ok u komunikaciji, dok s curama šteka, nije lako, ali da se ja mogu vratiti u srednju, s ovim mindsetom kojeg sad imam, tj. iskustvom kojeg imam, jer sam i ja takav bio u osnovnoj i srednjoj, povučen i čudan malo, ne bih se nikad ustručavao napraviti korak prema curama. Ama baš nikad, jer da sam radio sve te korake kada je trebalo i da sam popio hrpu odjeba, da mi se ekipa smijala zbog toga par dana i to bi prošlo. No ja sam se mučio s time kako će netko reagirati na moj ulet i smišljao sam hrpu imaginarnih situacija koje su me dovele do toga da na kraju u velikoj većini nisam ništa ni napravio..

Mislim, ti imaš svoj život, svoj put, ne mora biti isto kao i kod drugih, ali što se ovih stvari tiče, skupi muda i uleti, pa makar ti se smijali svi, 90% njih ionako nakon završetka srednje nećeš ni vidjeti osim na godišnjicama mature. Vjeruj mi, nek ti srednja bude za pamćenje, ne moraš raditi sranja, ali te neke situacije s curama, s društvom i sl., sve te bedaste stvari, odjebe i prolaze kod cura, s time ćeš se moći zajebavati za 10 godina i sprdati kaj si sve radio, vaditi razne priče i tak, svašta nešto. Vi ste sad generacija pod nekakvim pritiskom prihvaćanja u društvo kroz nekakve norme koje se nameću preko interneta, nije lagano, no vjerujem da nije sve tak crno i da ono uživo kaj sve napraviš, da se bude i dalje cijenilo, pa makar popio odjeb, barem ćeš si skratiti muke oko toga dal je neka cura za ili nije. Uglavnom i vrlo vjerojatno nije jer cure će ti u srednjoj vrlo brzo dati do znanja da si im zapeo za oko, ali kaj sad, vrijedi probati.

A ono sa "seen"-anjem, to je kakti neki indirektni odjeb, ali sve dok ti to ne napraviš uživo, pred curom i da to osjetiš na svojoj koži dal ćeš dobiti odjeb ili ne, to neće biti to. Više se cijeni ulet uživo, pa makar popio odjeb od nje, barem ćeš biti veći u očima onih koji to nisu imali muda napraviti. Ili me nemoj poslušati jer ovo iz mene govori kruškovac i kola
Bio sam učinio to što si rekao, poslao sam joj poruku, evo bit će sad 4 tjedna otkad nije ni pogledala , nea veze čini mi se da više ni nemam interesa za nju iako opet sjeda iza mene ili pored mene, ili me gleda ili gleda di sam .
__________________
~Kome smeta neka pati~
Dekso-Rok is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 15:52   #8234
Quote:
Dekso-Rok kaže: Pogledaj post
Bio sam učinio to što si rekao, poslao sam joj poruku, evo bit će sad 4 tjedna otkad nije ni pogledala , nea veze čini mi se da više ni nemam interesa za nju iako opet sjeda iza mene ili pored mene, ili me gleda ili gleda di sam .
Jarane moj, nisam čitao sve i vidio, al iz ove poruke ti mogu reći da ja ak ne pogledam poruku odmah, ili pogledam i ostavim, u 90% slučajeva totalno zaboravim na nju. A tako i većina ljudi koje znam. Mož nije znala šta da napiše pa eto zagubila se poruka. Il imala posla pa onda neće čitat odmah i opet isto.

To nije baš nešto po čemu se moš ravnat. Al ev kažem opet, ostatak nisam čitao pa nemam pojma
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2018., 18:45   #8235
Pozdrav, pošto sam u nedoumici već par godina, želio bih postaviti jedno pitanje,
u kojem sam na dilemi. Inače sam tinejdžer, uskoro punoljetan. Da li vrijedi pronalaziti curu i prepuštati se iskušenju, jer:
-Nemam samopouzdanja
-Introvert sam sa drugima, ali sa bližnjima i bff znam biti extrovert
-Nesnalažljiv sam u priči na sastanku, posebno na kafi.
-Osjećam da moja djevojka ne bi imala zaštitu kao kod drugih muškaraca (U društvu, ulica..)
-Bojim se odbijanja i muvanja nekih cura u blizini
-Osjećam se fizički neatraktivno
-Može se reći da sam čak i neiskusan po pitanju veza i to, jer sam imao te ''vezice'' par godina prije

Nabrojao sam neke stavke i imam u planu rada na sebi ali jednostavno u toku svega toga,
slabo pronalazim izlaz..
TheGuy00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 00:07   #8236
Quote:
TheGuy00 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, pošto sam u nedoumici već par godina, želio bih postaviti jedno pitanje,
u kojem sam na dilemi. Inače sam tinejdžer, uskoro punoljetan. Da li vrijedi pronalaziti curu i prepuštati se iskušenju, jer:
-Nemam samopouzdanja
-Introvert sam sa drugima, ali sa bližnjima i bff znam biti extrovert
-Nesnalažljiv sam u priči na sastanku, posebno na kafi.
-Osjećam da moja djevojka ne bi imala zaštitu kao kod drugih muškaraca (U društvu, ulica..)
-Bojim se odbijanja i muvanja nekih cura u blizini
-Osjećam se fizički neatraktivno
-Može se reći da sam čak i neiskusan po pitanju veza i to, jer sam imao te ''vezice'' par godina prije

Nabrojao sam neke stavke i imam u planu rada na sebi ali jednostavno u toku svega toga,
slabo pronalazim izlaz..
Pozdrav, imam 17 godina i sličan sam bio prije dvije godine dana poprilično. Pa da ti pomognem koliko god mogu.

Ne kažem da sam sada preiskusan, ali eto imam popriličnu dozu 'iskustva' jer sam savladao svaku vrstu straha. Najbitnija stvar je samopouzdanje. Samopouzdanje tako što ćeš postati važan član društva, sredine.. Npr ako si najbolji u fudbalu, sviraš gitaru, ističeš se od ostalih po nečemu..

Kako se planiraš nadograditi? Mene nešto djevojke nisu zanimale u prošloj godini, bolio me kurac i ogadilo mi se jer nisam u nijednoj pronašao to što sam tražio. Sad kad sam odlučio malo šta sprčit, krenut ću u teretanu pa da na 2m visine nabijem 100 kg. Sad sam na 86.

Što se tiče same konverzacije jebiga, moraš poraditi na sebi i da si u mogućnosti da pričaš o svim temama. Npr ako pratiš samo sport nemaš nikakve šanse pred ijednom normalnom curom. Proširi malo vidike jebem ga ja. Čitaj, prati filmove, muzika, budi IN u svemu. Moraš biti opušten samo što se tiče konverzacije. Testiraj se malo i pred ogledalom, gledaj se kad pričaš da vidiš da nisi mutav.

Ta nesigurnost, nabiješ se malo u teretani vidjet ćeš efekta. Skupi muda i prebij nekog nasilnika koji zlostavlja slabije od sebe.

Šta fali ako te odbila, 99% nas je pretrpjelo odbijance. Probaj kod 10 treba, uspijet će kod jedne jebem ga ja. Samo muda, opušten pristup. Sruši tu mentalu barijeru u glavi i padat će cure ko od šale. Uživaj.
Lyrical Leon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 01:59   #8237
Ljubavni problemi Teensa

Quote:
Lyrical Leon kaže: Pogledaj post
Sad kad sam odlučio malo šta sprčit, krenut ću u teretanu


Nek si ti odlucio roki, nece tebi niko govorit sta ces ti sprcit nakon teretane
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 07:36   #8238
Nije roki nego ranko
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2018., 23:10   #8239
Dan. Imam 16 god. i zadnjih 8-9 godina ljudi su mi rugali zbog ADHD-a. Kad sam došao u srednju školu, ljudi su me izazivali a inače sam miran tip, povučen. Uspio sam dignuti malo samopouzdanja ali tu dolazi sljedeći problem-kako naći curu?! Sve cure su em drogerasice em neke kurve koje mole 20 kn za cigare. Jednoj sam tako odvalio šamar pa nije više pitala. Ali ima jedna cura koja mi se sviđa nije drogerasica i nije kurva jos je blizu mene ali druzi se sa drogerasicom koja me zna i znade me zajebavat u iber. Kako da joj priđem?

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
AntonioDivljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2018., 18:49   #8240
Quote:
AntonioDivljak kaže: Pogledaj post
Dan. Imam 16 god. i zadnjih 8-9 godina ljudi su mi rugali zbog ADHD-a. Kad sam došao u srednju školu, ljudi su me izazivali a inače sam miran tip, povučen. Uspio sam dignuti malo samopouzdanja ali tu dolazi sljedeći problem-kako naći curu?! Sve cure su em drogerasice em neke kurve koje mole 20 kn za cigare. Jednoj sam tako odvalio šamar pa nije više pitala. Ali ima jedna cura koja mi se sviđa nije drogerasica i nije kurva jos je blizu mene ali druzi se sa drogerasicom koja me zna i znade me zajebavat u iber. Kako da joj priđem?

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
Slušaj, trollu, ako si stvarno odvalio šamar toj curi, ne zaslužuješ onda ni imati kućnog ljubimca, a kamoli curu. I kako te nije sram druge ljude oko sebe nazivat kurvama? Kužiš kako patetično onda ti sam izgledaš tu nama na forumu? ADHD jest poremećaj i žao mi je ako su te maltretirali, ali to ne umanjuje tvoj problem u ophođenju prema drugima. Moj savjet ti je da kreneš raditi prvo u tom aspektu pa se onda javi kako napreduješ.
__________________
Like a bullet from a gun some things can never be undone so easily
enzoh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.