Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2017., 23:08   #41
Ja mislim da bi City mogao prosut bodove u Newcastleu
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 23:12   #42
Quote:
whitepowder kaže: Pogledaj post
Ja mislim da bi City mogao prosut bodove u Newcastleu

Bas si magare
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 23:13   #43
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Sorry sefe, sve si ali nisi inteligentan, cisto sumnjam da si u stanju raditi posao za 15k kuna mjesecno, ali hajd ako tako kazes neka te. Onda nemas problema, privatni biznis 10k mjesecno, bizmisi cvijeta. Nacin ako je istina na koji si zdonako 360k kuna pokazuje tvoj IQ.

Zalis se kao propao sam, a bizmisi cvijeta, lova pada, privatni bizmisi, vamo tamo lol. Stop trolling.

Ja sam inace jako ljubomoran covjek na tvojih 15k kuna, ti si oksimoron, ili si propao ili nisi, to je kao da ja nakon svakog loseg dana na pokeru pokrenem temu propao sam lol. Daj se saberi, ova tema ti je prekriveni brag da radis za 15k kuna i pokreces neki fantomska prijetnja bizmis s 10k, daj se saberi. Krenuo si s apokalipsom, na kraju kamilica i pun ko brod, lol sto je na kraju.
Meni isto nije jasno sa takvim prihodima da je 360tkn problem.... i to u 15 godina... to je ko da imaš neki malo skromniji hobi...
Ljudi našeg mentaliteta sa takvim primanjima voze aute skuplje od 50 kila eura i to dosta..
Tako da i ne vidim problem....Matematika ti ne štima..
Ako te tješi, ja ću nasljedit dug sličan tvom samo u eurima...
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 23:13   #44
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post

Bas si magare

ej draga
:*
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 23:56   #45
Gle ako covjek ne trola ja mu zelim srecu, da vrati te dugove i da ga zena ne ostavi, tko sam ja da sudim drugima, ali mislim da trola.

Sljedece nemam dugove, nikad ih nisam imao. Bavio sam se stvarima koje bi ljudi nazivali kockom, ali ljudi ne shvacaju da postoji kalkulirano preuzimanje rizika, postoji edge u nekim stvarima itd, necu ni objasnjavati. To nije klađenje ni igre u casinu vecinom , ali ok .

Nego meni upada u oci njegovo, gotovo je sve je propalo, da bi dva posta kasnije rekao, plata 15k i bizmis 10k mjesecno, pa sto je propalo, bog te ubio, kakva je to tema suluda. Jel propalo ili nije.

A sto se tice City-a f plus 2, Liverpool krsi Swansea, Man Utd ubija Burnley, duplajte imovinu braco.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 00:10   #46
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Gle ako covjek ne trola ja mu zelim srecu, da vrati te dugove i da ga zena ne ostavi, tko sam ja da sudim drugima, ali mislim da trola.

Sljedece nemam dugove, nikad ih nisam imao. Bavio sam se stvarima koje bi ljudi nazivali kockom, ali ljudi ne shvacaju da postoji kalkulirano preuzimanje rizika, postoji edge u nekim stvarima itd, necu ni objasnjavati. To nije klađenje ni igre u casinu vecinom , ali ok .

Nego meni upada u oci njegovo, gotovo je sve je propalo, da bi dva posta kasnije rekao, plata 15k i bizmis 10k mjesecno, pa sto je propalo, bog te ubio, kakva je to tema suluda. Jel propalo ili nije.

A sto se tice City-a f plus 2, Liverpool krsi Swansea, Man Utd ubija Burnley, duplajte imovinu braco.
Ti si isto ljubomoran na njegovu plaću, sposobnost i inteligenciju.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 00:19   #47
Sivko naravno, zar nismo svi, mi smo forumasi i ljudi "dao bog da susjedu umre krava".

Ja shvacam covjeka, ako je istina, ja volim akciju, znam se i zagemblati i zaigrati, ali pazim uvijek koliki je to % moje imovine (tekuce aka likvidne). Ja sam prosao bankrot, ali bas bankrot kada mi je jedan dragi prijatelj pomogao, to je bila 2010 kraj 2010 evo ovo vrijeme, bio sam momak mladi i imao sam ogromnu kolicinu novca za balavca kakav sam bio, cifre nisu bitne, ali sve sam u roku 4 dana izgubio, sve, zbog ega, zbog stava ja sam bog. Ostao sam na nuli, znaci nisam imao za kavu. Ja sam tada imao 19 godina, nisam ima odgovornosti ali svejedno nije ugodno stanje i znam tocno osjecaj, shvacam ga. Ali ova prica ne drzi vodu.

Rekao sam ako je istina, sretno, pomogao bi mu i misli da je u meditaciji spas, sportu i meditaciji. Ali prica progresirao od kolapsa, do biznisa i primanja od 25k up , sto je to kao da se ne moze odluciti sto je i di je lol.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 00:27   #48
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Sivko naravno, zar nismo svi, mi smo forumasi i ljudi "dao bog da susjedu umre krava".

Ja shvacam covjeka, ako je istina, ja volim akciju, znam se i zagemblati i zaigrati, ali pazim uvijek koliki je to % moje imovine (tekuce aka likvidne). Ja sam prosao bankrot, ali bas bankrot kada mi je jedan dragi prijatelj pomogao, to je bila 2010 kraj 2010 evo ovo vrijeme, bio sam momak mladi i imao sam ogromnu kolicinu novca za balavca kakav sam bio, cifre nisu bitne, ali sve sam u roku 4 dana izgubio, sve, zbog ega, zbog stava ja sam bog. Ostao sam na nuli, znaci nisam imao za kavu. Ja sam tada imao 19 godina, nisam ima odgovornosti ali svejedno nije ugodno stanje i znam tocno osjecaj, shvacam ga. Ali ova prica ne drzi vodu.

Rekao sam ako je istina, sretno, pomogao bi mu i misli da je u meditaciji spas, sportu i meditaciji. Ali prica progresirao od kolapsa, do biznisa i primanja od 25k up , sto je to kao da se ne moze odluciti sto je i di je lol.
Ma zezam se, ni meni priča ne drži vodu.
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 00:31   #49
Ma znam da si se zajebavao, ali u slucaju da covjek govori istinu

Pogledaj prvo film First Ascent, film je filozofski jako i mislim da nakon toga mozes izvuci zakljucak, nakon toga razgovaraj sa zenom i znati ces sto tocno reci.

Terapija ti nece pomoci ako sam ne shvatis koji je izvor tvog problema, moj je bio ego. Ego, volim reci da sam pao s razine svog ega na razinu svoje realne sposobnosti u to doba ubio bi se. Kad to shvatis onda mozes rijesavati stvari sam sa sobom, kad shvatis izvor problema zbog kojeg nesto radis tada si mozes pomoci. Mantrati sebi u bradu necu kockati, necu, necu ti nece pomoci.

Meditacija je must jer ti pomaze shvatiti i smiriti se, osjetiti trenutak prije eksplozije, to je najbitniji korak do zdravog zivota, nakon toga mozes shvatiti sebe i svoje osjecaje, prepoznati svoje okidace i razum postaje vodilja ne poriv.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 08:17   #50
da pojasnim nesto vezano za zadnje postove.
.15000 kn mjesecno zaradjujem i imam stalan posao. 10.000 kn jos nenam, tek sam prosli mjesec usao u taj posao i ocekuje se ta zarada za mjesec-dva i to ce rasti tako da tek od sljedeceg mjeseca cu imati i tih 10.000 kn. uz to sam primoran da radim vise (prekovremeni, poneka nocna smjena ili vikend) te i tako mogu zaraditi dodatnih 5.000 kn mjesecno.
I ne pizdim zbog dugova i ekonomijer jer ponavljam, mijenjam se u potpunosti a dio tih promjena ce biti i stednja, pa cak na granici skrtosti, nema luksuza, rasipanja, cascenja, pomaganja drugima... ja sam i na to mnovo novca stukao, nema vise...


ja pizdim sto sam dosao do toga da sam rasturio obitelj, najvise u emocionalnom pogledu jer nema vise tu ljubavi, harmonije, povjerenja. ekonomski njima barem do sada nista nije nedostajalo.. zivimo isto kao da imamo milion ustedjeno na racunu... ni luksuzno kako bi mozda mogli zivjeti da nije bilo kocke ali nismo ni bijeda da se nema za osnovne namirnice kao sto netko rece. Mogao sam davno kao sto takodje netko rece voziti bijesno auto od 50k ili 100 k eura, ali nisam, nije mi to prioritet u zivotu..vozim solidno auto i to je to..tako je i sa ostalim stvarima u zivotu.

Edwood, hvala na prijedlog za taj film, potrazit cu ga i pogledati obavezno prije nego sve priznam. a priznat cu sve nakon razgovora u klinici kod strucnjaka za odvikavanje od ovisnosti.

Samo pretpostavljam i nagadjam ovo, nisam strucan ali kao moguci uzroci mog kockanja mogu biti:
-genetika
-takodje i mog ego
- odnos (brak)

cak moze biti i kombinacija toga. nadam se da ce strucnjaci uspjeti to ustanoviti.

Zadnje uređivanje Samsung2007 : 25.12.2017. at 08:33.
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 09:24   #51
Uzrok tvojeg kockanja je neodgovornost.

Nadalje, ti nisi samo kockar vec i sustavno lazes svojim najblizima tj onima koje moras paziti najvise na svijetu jer su najvazniji, to je najvise sto imas.

I ne samo to, ti im krades njihovu buducnost i sigurnost, a oni to ni ne znaju.


Mislim da ni ne shvacas kolika si zmija.

Zelim ti puno pameti i srece da se izvuces.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:02   #52
Imam ja i plan D, zadnji plan u slucaju da izgubim sve u zivotu, da izgubim i obitelj, i stan i da ostsnem sam sa dugovima koje necu moci otplacivati. Dugo ce potrajati priprema za taj plan i u tom slucaju moram samo doci do odredjene kolicine novca i zaigrat cu na zadnju kartu i zestoko se obracunati i osvetit se kladionicama. Uci cu u odredjene krugove ljudi koje sam do sada izbjegavao u svom okruzenju radi obitelji i ugleda i direktno cu nastimati par utakmica i dici veliku lovu sa kladionica , otplatiti dogove i pravac Tajland ili Tunis. Ali nadam se iskreno da to toga necu doci.
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:06   #53
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Imam ja i plan D, zadnji plan u slucaju da izgubim sve u zivotu, da izgubim i obitelj, i stan i da ostsnem sam sa dugovima koje necu moci otplacivati. Dugo ce potrajati priprema za taj plan i u tom slucaju moram samo doci do odredjene kolicine novca i zaigrat cu na zadnju kartu i zestoko se obracunati i osvetit se kladionicama. Uci cu u odredjene krugove ljudi koje sam do sada izbjegavao u svom okruzenju radi obitelji i ugleda i direktno cu nastimati par utakmica i dici veliku lovu sa kladionica , otplatiti dogove i pravac Tajland ili Tunis. Ali nadam se iskreno da to toga necu doci.

Dokle god drzis taj plan u rezervi, nema tebi pomoci, svjestan si toga jel da?
Jer uvijek ces se izvlaciti na plan D.....
Ajme....
Stvarno, sretno.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:19   #54
kima pomoci jer ja imam planove sta da radim u odredjenim situacijana. Prvo i osnovno je da prestajem zauvijek sa kladjenjem. To uspijevam, evo 3. dan bez kocke (smijesan je to pokazatelj ali za mene je to veliki korak jer sam do neki dan kockao po 15-17 sati dnevno u prosjeku). Nakon toga, dakle sljedeceg tjedna slijede razgovori sa lijecnikom pa sa psihologom pa razgovor u klinici za odvikavanje sa strucnim osobljem. Nakon toga cemo utvrditi terapije i daljnji plan. Tek nakon toga slijedi razgovor sa suprugom i tu zavrsava prvi dio mog plana. Zavisno od ishoda za dalje sam napravio dva sljedeca plana u dvije razlicite situacije. Plan A1 ukoliko dobijem podrsku i zadnju sansu i plan A2 ukoliko ona samo odluci da je tu nas kraj

Lakse mi je sada priznajem nego u trenu kada sam ovo sve pisao. 3. dan bez kocke, zivim zivot konacno, igram se sa klincima, uzivam, mada mi je jos uvijek bura u glavi, ali promatram sta sam sve propustio u zivotu te sta me ceka ako iz toga izidjem kao pobjednik.

A tek na tren se sjetim i Mourinha i Reala i Messija i Ronalda i svih ostalih i svima se samo mame najebem kroz osmijeh..
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:22   #55
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
ima pomoci jer ja imam planove sta da rafim u odredhenim sutuacijana. Prvo i osnovno he da prestajem zauvijek sa klafjenjem. To uspijevam, evo 3. dan bez kocje (smijesan je to pokazatelj ali za mene je to veliki korak jer sam do neki dan kockao po 15-17 sati dbevno u prosjeku). Nakon toga, dakle sljedeceg tjedna slijede razgovori sa lijecnikom pa sa psihologom pa razgovir u klinici za odvikavanje sa strucnim osobljem. Nakon toga cemo utvrditi terapije i daljnji plan. Tek nakon toga slijedi razgovor sa suprugom i tu zavrsava prvi dio mog plana. Zavisno od ishoda za dalje sam napravio dca sljedeca pkaba u dvije razlicite situacije. Plan A1 ukoliko dobihem oodrsku i zadnju sansu i plan A2 ukoliko ona samo odluci da je tu nas kraj

Lakse mi je sada oriznajem nego u trenu kada sam ovo sve pisao. 3. dan bez kocke, zivim zivot konacno, igram se sa klincima, uzivam, mada mi je jjs uvihek bura u glavi, ali oronatram sra sam sve propustio u zivotu te sta me ceka ako iz toga izidjem kao pobjednik.

A tek na tren se sjetim i Mourinha i Reala i Messija i Ronalda i svih ostalih i svima se samo mame najebem kroz osmijeh..
Jesi sretan u braku? Jel u krevetu sve stima? Jesi li opcenito zadovoljan svojim zivotom ili smatras da si ga promasio?
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:32   #56
odgovori su NE, NE, NE i vjerovatno DA na to zadnje pitanje. Kompleksno je sve. Ne zelim sad da pizdim o tome ali ovdje se stekla slika o mojoj supruzi kao o nekoj svetici, dakeko je to od toga ali ne zelim da o tome pricam mada znam da ce psiholog do tih uzoraka doci veoma brzo.
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:37   #57
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
odgovori su NE, NE, NE i vjerovatno DA na to zadnje pitanje. Kompleksno je sve. Ne zelim sad da pizdim o tome ali ovdje se stekla slika o mojoj supruzi kao o nekoj svetici, dakeko je to od toga ali ne zelim da o tome pricam mada znam da ce psiholog do tih uzoraka doci veoma brzo.
Dao si to naslutiti u jednom postu iznad, pa me zanimalo.
Ali ako je tako, sto ne krenes skroz iz pocetka?
Vrijedi li spasavati nesto od cega bjezis?

Otiso mi post prije kraja.
Sto se tice tvoje zene, ne smatram je sveticom, ali pretpostavljam da je i ona u slicnoj situaciji kao i ti, i vjerojatno bi dala iste odgovore kao i ti, samo sto ona bjezi, nego se gusi u razocarenju i vjerojatno se stalno duri i time samo pogorsava situaciju za oboje.

Mogao si si platiti zene i barem biti zadovoljan umjesto sto si spizdio novce i osjecas se kao vreca govana.
Ok, pretjerujem sada, ali znas sto mislim.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:43   #58
Mislim da vrijedi jer smo bili jako sretni godinama i bila je to platonska ljubav. upravo me sjecanja na te dane drze u vjeri da pobijedimo sve prepreke, tako i nju jer smo pred ove krize sa kockom imali dvije druge krize kroz koje smo prosli uspjesno. ali sve ostavlja posljedice pa smo korak po korak dosli do ovog gdje smo sada.
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:47   #59
Quote:
Samsung2007 kaže: Pogledaj post
Mislim da vrijedi jer smo bili jako sretni godinama i bila je to platonska ljubav. upravo me sjecanja na te dane drze u vjeri da pobijedimo sve prepreke, tako i nju jer smo pred ove krize sa kockom imali dvije druge krize kroz koje smo prosli uspjesno. ali sve ostavlja posljedice pa smo korak po korak dosli do ovog gdje smo sada.
Samo cu ti reci sretno. Nadam se da ce ti biti.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:57   #60
Hvala ti. vrijeme ce pokazati.


Takodje sretno i tebi sve u zivotu i svim ostalim forumasima.

Cestit vam Bozic i Sretna nova godina!
Samsung2007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:23.