Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 12:37   #21
Quote:
Pixie777 kaže: Pogledaj post
Jbt, ova isprika bi mi vrijedjala inteligenciju naveliko
Da, zapravo kod varanja je najgore to što ti se vrijeđa inteligecija glupim izgovorima.


__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 12:39   #22
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Da, zapravo kod varanja je najgore to što ti se vrijeđa inteligecija glupim izgovorima.


nije to najgore.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 12:49   #23
A možda svi pretjerujete i čovjek je zaista mislio da je našao novo sjajilo na ulici pa ga je uzeo za svoju ženu.

I čudnije stvari se događaju - meni se baš zato čini da čovjek ne laže.

Svaki lažljivac bi imao uvjerljiviju laž koliko god bio zatečen. Jer laže svaki dan i nije mu se problem prebaciti u taj modus i reći nešto “pametno” .

Ovo je toliko glupo i smiješno da mora biti istina
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 12:59   #24
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post

Svaki lažljivac bi imao uvjerljiviju laž koliko god bio zatečen. Jer laže svaki dan i nije mu se problem prebaciti u taj modus i reći nešto “pametno” .
vjeruj mi, ne mora bit tako lažu u pripremljenim situacijama. ovo je i njega zateklo. a i nisu svi jednako talentirani lažljivci, koliko god dugo lagali.

i uzeo je to sjajilo s ceste za ženu pa mu je ispalo ispod sjedala, suvozačkog? nije ga stavio u vrata ili negdje? nego eto baš ispod suvozačkog i zaboravio na njega.

njima takve laži prolaze dok ima žena koje će radije zaključiti da je i takva laž istina, samo da se ne moraju nositi sa istinom.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:04   #25
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
A možda svi pretjerujete i čovjek je zaista mislio da je našao novo sjajilo na ulici pa ga je uzeo za svoju ženu.

I čudnije stvari se događaju - meni se baš zato čini da čovjek ne laže.

Svaki lažljivac bi imao uvjerljiviju laž koliko god bio zatečen. Jer laže svaki dan i nije mu se problem prebaciti u taj modus i reći nešto “pametno” .

Ovo je toliko glupo i smiješno da mora biti istina
Gle, da ja nađem izlapjeli afteršejv i strpam ga u auto, slagala bih mužu da imam ljubavnika, samo da se ne sramotim.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:13   #26
Tip nazalost ne zna slagati...
Puno uvjerljivije bi bilo da je rekao: "Vjerovatno je ispalo toj-i-toj, kolegici, koju sam danas povezao na xyz, jer je bilo usput..." ili tako nesto...

Doduse, tesko je smisliti uvjerljivu laz kad te iznenade...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:22   #27
Pade mi sad na pamet jedna istinita situacija: ozenjeni tip (poznajem ga) je odveo ljubavnicu (jebaljku) u pola dana na lokalni "jebodrom"...
i sve bi bilo OK, da ga, prilikom izlaska odatle nije slucajno (u prolazu, iz auta) vidjela komsinica, a i on nju, i naravno skontala gdje je bio...
Tip sad dodje kuci, brze-bolje spopadne zenu, u auto, i na isti "jebodrom"... odradi posao, sa izgovorom da se uzelio sexa u autu...
to vece, kad je komsinica nazvala njegovu zenu da joj "kaze nesto", zena je sa osmijehom rekla "znam, to sam bila ja"...

E TO se zove snalazljivost...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:30   #28
Quote:
Roodonja kaže: Pogledaj post
Pade mi sad na pamet jedna istinita situacija: ozenjeni tip (poznajem ga) je odveo ljubavnicu (jebaljku) u pola dana na lokalni "jebodrom"...
i sve bi bilo OK, da ga, prilikom izlaska odatle nije slucajno (u prolazu, iz auta) vidjela komsinica, a i on nju, i naravno skontala gdje je bio...
Tip sad dodje kuci, brze-bolje spopadne zenu, u auto, i na isti "jebodrom"... odradi posao, sa izgovorom da se uzelio sexa u autu...
to vece, kad je komsinica nazvala njegovu zenu da joj "kaze nesto", zena je sa osmijehom rekla "znam, to sam bila ja"...

E TO se zove snalazljivost...
Ne, to se zove izdržljivost.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:32   #29
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ne, to se zove izdržljivost.
Pa dobro, nije problem odraditi dvaput zaredom u razmaku od sat ili dva, cak ni starijim... ovaj je tad bio u tridesetim, tako da....
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:41   #30
A možda je samo smotan
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:42   #31
a mozda se muz voli sminkati?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:46   #32
promjereniji naziv teme bi bio-ugroziti brak zbog varanja.
preočito je da te vara, pitanje je samo dal ćeš ti preko toga preć ili ne.
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:00   #33
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Muški mozak čudno radi. Možda je vozio neku, ispalo joj, uspaničio se i rekao da je našao. Poanta je da ne mora značit odmah prevara. Možda i je, al nek da vremena sebi da onda nađe normalan dokaz. Sjajilo na podu to nije.
I ja mislim.
Napisala je da je popizdila kada je vidjela sjajilo na podu. Kako bi tek reagirala da je priznao da je vozio neku ženu.

Očito nije tema o sjajilu. Čak ni o ženi u autu. Nego ovo dvoje ima ozbiljnih problema u vezi.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:12   #34
Ja bih uvijek vjerovala samo svojoj intuiciji u takvim situacijama je me ona nikada nije prevarila.

Kad sam s nekim, vjerujem mu milijardu posto, inace ne bih bila s njim.

I ako nisam primijetila nikakve promjene u ponasanju, seksu, rasporedu dnevnih aktivnosti ne bih radila frku.

Mozda je covjek stvarno samo blesav.
Ili se potajno sminka
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:55   #35
da je stvarno bilo nevino, da je slučajno ispalo kolegici s kojom ništa ne muti, ne bi automatski išao izmišljati glupu priču koja zvuči kao da ju je dijete izmislilo.
iznenadilo ga je, nije se na brzinu sjetio ničeg boljeg, nije baš ni pametan ni iskusan prevarant... ako te to tješi.
problem je što i ako mu oprostiš, nećeš mu više ništa vjerovati.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:00   #36
Meni je strina jednom za rođendan poklonila rabljenu maskaru. OK, strina je bila prilično spaljena u glavi, ali sam bila šokirana i nisam se uspjela suzdržati od urlanja od smijeha. Onda se počela ispričavati da je to zabuna, da je greškom uzela staru umjesto nove koju je kupila za mene bla bla bla...

Nedavno sam otvorila prozor prema terasi i u zdjelici u koju inače stavljamo sitnice da se ne zagube u mraku ugledala krepanog šišmiša. Urlajući sam odjurila k mm-u, mislim prokleta živina je odlučila da crkne baš u mojoj zdjelici sa šarafčićima i sličnim pizdarijama, a mm je urlao od smijeha - u šetnji je našao dječiju igračku plastičnog zmajića, pokupio je, donio kući i ubacio u zdjelicu na terasi misleći da će mi biti baš fora.

Želim reći da ne zaključuješ na prečac. Ljudi nekad zaista naprave blesave stvari ne razmišljajući o posljedicama. Ok je biti na oprezu, ali nemoj dopustiti da ti ishitreno zaključivanje uništi vezu za koju kažeš da je inače super.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:00   #37
postoje ljudi koji kaznjavaju iskrenost kolko god istina nevina bila.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:14   #38
Ja i dalje mislim da je lik smotan. Ima takvih ljudi...ono sto je nama nepojmljivo, njima je normala.
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:17   #39
pa naravno da je smotan, kad tako loše laže.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:19   #40
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Ja bih uvijek vjerovala samo svojoj intuiciji u takvim situacijama je me ona nikada nije prevarila.

Kad sam s nekim, vjerujem mu milijardu posto, inace ne bih bila s njim.

I ako nisam primijetila nikakve promjene u ponasanju, seksu, rasporedu dnevnih aktivnosti ne bih radila frku.

Mozda je covjek stvarno samo blesav.
Ili se potajno sminka
Moram priznati da je mene ta neka intuicija,čak i prvi dojam nije pravario.

Ali,i 9 godina braka (vjerovatno i koja godina veze prije) nije mala stvar i nemožeš baš uvijek skužiti svaku promjenu,ima odličnih glumaca

I sam sam u životu nekada previše analizirao,prepostavljao. I ne treba raditi to.Muškima je teže sakriti da imaju ljubavnicu stoga je autorica (njezina prijateljica) u prednosti da ga drži na oku i da vidi promjene,kamo gubi svoje vrijeme.Na temelju ovoga samo-ne baš raditi ništa radikalno.A da i ima nešto,opet je do nje hoće li se pomiriti s time,oprostiti i nastaviti dalje,otići...samo na njoj.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:18.