Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 18:20   #81
I meni su za sada samo gridu buknule!! Za sad su narasle za jedan broj pa sam otišla do nekog dućana donjeg rubljai kupila neka dva najjeftinija, jer računam da će mi još rasti pa zašto trošiti. Ovi su za sad ok, ali uskoro bi mogla preći na prave trudničke padobrane.
Inače, ako budem kao mama ne gine mi barem sedmica!!
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 20:46   #82
ja se još natežem sa svojim starim i rastegnutim.. ali morat ću ovih dana u kupovinu..
EllaH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 09:45   #83
stigli grudnjaci za dojenje i iz Quelle(2kom 99 kn) i ipak preporučujem one iz Otto kataloga koje nosim već neko vrijeme(3kom 189kn) jer su mekši,udobniji,manje su bapski i ne ocrtava se ona poprečna crta ispod odjeće
maja m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 14:23   #84
evo da malo podignem ovu temu...mozda nas ima jos sa ovakvim problemcekom...

ja inace nosim Liscin minimizer 75E i naravno da mi je sad sve ispalo iz njega...

pa me zanimaju friska iskustva sa grudnjacima...
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 14:32   #85
i ja imam problema s grudnjacima
(a koja ih ovdje nema? )
ne pristajem na kompromis, tak da su problemi još veći
volim čvrste grudnake sa žicom, po mogućnosti čipkaste, i da su između košarica spojeni trakicom a ne onako debeli.
uspjela sam nabavit(zapravo dragi mi kupio za valentinovo ) 3 takva koja mi pašu(khm. 75D nosim, toga nigdje nisam našla, al zato 4 malo suzim pa je ok ) pa ih navlačim cijelo vrijeme
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 16:14   #86
i ja mucim muku inace nosim 75E ili F zica obavezno i nesmije biti babski. I sad s e pitam do kud cu sad dogurat. Valjda na 75 z. Grozno
__________________
25.03.2008.&21.10.2009.....i oscekujemo 09.03.2014.
lizzzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 18:20   #87
A joj....ja sam tek sad napunila 75 - 80 B. Sad su onako lijepo puni.
__________________
...a nije bilo jabuke ?
još 5 dana....
Ticker
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 18:52   #88
Ja sam privremeno odustala od push upa, cipke i zica.
Ali od crnog ne zelim odustati! Trudnicke, prilicno pristojne i nebabske sam u Aniti kupila ali za dojenje je nemoguca misija naci crni grudnjak.
Za sada imam samo jedan narancasti, jer sam ipak morala nesto kupiti a dalje zivim u nadi da cu negdje naci lijepe crne grudnjake.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:32   #89
ja sam imala za dojenje neki jeftini iz muellera, i drago mi je ta je tako jer su mi ti išli na živce, taj princip, pa sam kasnije samo našla svoj tip minimizera (nažalost- nužda nužda!) i to stalno nosim, uopće ne za dojilje jer bih se šugavo osjećala u njima, ovak je sve kao normalno (moš mislit! sise su mi ogromanske a opuštene) i ja kao polusretna
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:35   #90
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
evo da malo podignem ovu temu...mozda nas ima jos sa ovakvim problemcekom...

ja inace nosim Liscin minimizer 75E i naravno da mi je sad sve ispalo iz njega...

pa me zanimaju friska iskustva sa grudnjacima...
ok, ja imam 75C ili D liscin minimiser, s tim da mi jedan tip bolje paše od drugih.
ovaj mi je nekako najbolji http://www.lisca.com/index.php?page=...hr_HR&local=hr
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:40   #91
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
ok, ja imam 75C ili D liscin minimiser, s tim da mi jedan tip bolje paše od drugih.
ovaj mi je nekako najbolji http://www.lisca.com/index.php?page=...hr_HR&local=hr
ja imam takav crni i bijeli...ćim nađem svoju veličinu kupujem u svim bojama
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:46   #92
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
ja imam takav crni i bijeli...ćim nađem svoju veličinu kupujem u svim bojama
i ja!
prije sam kupovala jedan drugi liscin i isto u svim bojama čim bi dobili 75B i 75C, ovisno o tome jesam deblja ili mršavija, ali kako su se sad stvaro povećale trebam čvršći minimizer i to je to. ona romana mi ne paše toliko ovaj fino sjeda
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:48   #93
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
i ja!
prije sam kupovala jedan drugi liscin i isto u svim bojama čim bi dobili 75B i 75C, ovisno o tome jesam deblja ili mršavija, ali kako su se sad stvaro povećale trebam čvršći minimizer i to je to. ona romana mi ne paše toliko ovaj fino sjeda
90D
a sad,bože mi pomozi....
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:50   #94
ma samo da budete vas dvoje 2u1 i kasnije će bebinju biti ljepše namještat se za spavanje na mekanim grudima!! svi to vole, dojili ih ili ne
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:51   #95
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
ma samo da budete vas dvoje 2u1 i kasnije će bebinju biti ljepše namještat se za spavanje na mekanim grudima!! svi to vole, dojili ih ili ne
...i po mojim šlaufekima se penjati,to svi vole
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:56   #96
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
...i po mojim šlaufekima se penjati,to svi vole
čuj ovaj moj najviše poslije sisa na meni vpoli onaj kolut kože koji na trbuhu visi. za penjanje, za štipkanje, pokušaje sisanja.. you name it
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:27   #97
[QUOTE=SummerNight;20224746]Ja sam privremeno odustala od push upa, cipke i zica.
Ali od crnog ne zelim odustati! Trudnicke, prilicno pristojne i nebabske sam u Aniti kupila ali za dojenje je nemoguca misija naci crni grudnjak.
Za sada imam samo jedan narancasti, jer sam ipak morala nesto kupiti a dalje zivim u nadi da cu negdje naci lijepe crne grudnjake. [/QUOTE

Kako ćeš to iskuhavati? Mislim kad ti mlijeko procuri po njemu to moraš dobro oprati...
lucas07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 09:30   #98
[QUOTE=lucas07;20228046]
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Ja sam privremeno odustala od push upa, cipke i zica.
Ali od crnog ne zelim odustati! Trudnicke, prilicno pristojne i nebabske sam u Aniti kupila ali za dojenje je nemoguca misija naci crni grudnjak.
Za sada imam samo jedan narancasti, jer sam ipak morala nesto kupiti a dalje zivim u nadi da cu negdje naci lijepe crne grudnjake. [/QUOTE

Kako ćeš to iskuhavati? Mislim kad ti mlijeko procuri po njemu to moraš dobro oprati...
ma ne moraju se baš iskuhavati, ok, ja sam u samom početku imala pamučne ali ne samo njih. bilo je više problema kad bih zaboravila da se tu i tamo zna desitida provcurim p nisma nosila jastučiće
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 23:58   #99
Jel se može naći lijepi bijeli grudnjak kojem se mogu skinuti naramenice (za ispod vjenčanice) ? Prije trudnoće sam nosila 80C , a sad nemam pojma koji broj....ovi predtrudnički su mi naravno premali
ela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 14:13   #100
Quote:
tropical kaže: Pogledaj post
ok, ja imam 75C ili D liscin minimiser, s tim da mi jedan tip bolje paše od drugih.
ovaj mi je nekako najbolji http://www.lisca.com/index.php?page=...hr_HR&local=hr
da...takav i ja nosim...

samo mi sad i taj mali...

gdje ste kupovale trudnicke grudnjake?
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.