Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2007., 19:39   #21
Quote:
Natch kaže:
sta cijelu?
Ma samo se kurčim, naravno da ne cijelu, ali i rađe bih cijelu nego dlačicu ispod pazuha, eto...ima nas svakakvih
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 19:53   #22
Quote:
Natch kaže:
sta su to prepone?
Bikini zona.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 19:57   #23
bome na depilaciju pazuha i pice ja se ne usudujem bez opce anestezije nema sanse. svaka cast svima vama koje to dobro podnosite.
crnokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 19:58   #24
Quote:
lana369 kaže:
Zanima me čime se depilirate(npr.noge)...što duže traje...nije skupo i ne boli?
Najjeftinije i najbrze je sa ziletom ...


Ja koristim za noge Braunov Silk-epil eversoft. Imam ga vec nekih 2godine mislim.. platila sam ga oko 60eura(nisam bas sigurna) i imam mira od dlacica oko 4 tjedna

Za bikini zonu i pazuh koristim zilet. Ne usudim se aparaticem nikako
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 19:58   #25
Quote:
Natch kaže:
i mogu ti reci da je ovo fantazija. jednom tjedno, nekad i rjedje pocupam si tih par dlacica koje niknu (puno su tanje) i onda sam danima mirna.
stvarno je efikasno.
jedino je prvi put bilo malo krvi i trebalo je dezinficirati prije i poslije, te obilato naprasiti antibiotskim praskom (bivacinom).
ali NIKAD mi se nije nista upalilo, i koza je super mirna, za razliku od prije, kad sam se brijala, i stalno imala problema s ekcemima i perutanjem koze.
Potpuno identičan slučaj! Prvi put je bilo gadno ali kasnije sve lakše i lakše. Zanimljivo je to što su mi od aparatića dlačice jako urastale po nogama, ali ispod pazuha nikad nijedna. Što je najbolje, pazusi više nisu sive zone nakon brijanja, nego su savršeno glatki i normalne boje.

Sad aparatić koristim samo za pazuhe, i nekad, vrlo rijetko, ljeti za noge.
ditta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 20:32   #26
Quote:
ditta kaže:
Potpuno identičan slučaj! Prvi put je bilo gadno ali kasnije sve lakše i lakše. Zanimljivo je to što su mi od aparatića dlačice jako urastale po nogama, ali ispod pazuha nikad nijedna. Što je najbolje, pazusi više nisu sive zone nakon brijanja, nego su savršeno glatki i normalne boje.
bas tako!
efekt je fantasticno iznenadjujuci!
a aparatic je, da vidimo, philips za 160 kuna
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 22:26   #27
Wink

noge voskom kod kozmetičarke, bedra samo ljeti a bikini šečernom pastom,puuuno manje boli, ne iritira kožu a traje koja 3 tjedna

mislim probati i pazuha, već mi ide na živce svakodnevno brijanje a uvijek ti ostane siva fleka
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 00:59   #28
Quote:
ikas kaže:
mislim probati i pazuha, već mi ide na živce svakodnevno brijanje a uvijek ti ostane siva fleka
I ja bih se oprobala, ali me je nekako strah. Šta ako napravim neki problem sa žlezdama?
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 01:01   #29
Quote:
Enchantress kaže:
I ja bih se oprobala, ali me je nekako strah. Šta ako napravim neki problem sa žlezdama?
najbolje ti je prvi put se depilirat dok si na nekim antibioticima
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:27   #30
Quote:
lana369 kaže:
Zanima me čime se depilirate(npr.noge)...što duže traje...nije skupo i ne boli......ima za kupit u dućanu...DM-u...???

nima mi lipše od prirodne 'naturalne' divojke i njezine lipe svježe i mirisne ruže.

nemojte se čupat - mi muški to ne volimo. Onaj ki kaže da voli obrijane - laže.
taj je pedofil i taj voli DICU.

PRAVO MUŠKO VOLI PRAVO DLAKAVO ŽENSKO
RAMBO IZ ZAGORE is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 19:50   #31
Quote:
Enchantress kaže:
I ja bih se oprobala, ali me je nekako strah. Šta ako napravim neki problem sa žlezdama?
to je i meni panika al ne znam dok ne probam, kozmetičake me uvjerava kak i ona sa šecenom pastom depilira se ispod ruke i da je ok
ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 19:51   #32
Quote:
RAMBO IZ ZAGORE kaže:
nima mi lipše od prirodne 'naturalne' divojke i njezine lipe svježe i mirisne ruže.

nemojte se čupat - mi muški to ne volimo. Onaj ki kaže da voli obrijane - laže.
taj je pedofil i taj voli DICU.

PRAVO MUŠKO VOLI PRAVO DLAKAVO ŽENSKO

ikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 21:41   #33
A šta je sa depilacijom grudi? Oko bradavica imam dlacice, koje bih da otklonim, ali ne znam kako.

Čupanje mi je ginekolog zabranio, brijanje ni pod razno ne bih...Ima li iko kakav savjet?
bez_lica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 14:05   #34
Imaš ili brijanje ili čupanje, čupanje ne, to već znaš, a brijat, ako ti smeta
pa potegni, ili sa škaricama odreži, polako tih uz kožu.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 14:22   #35
Šta sam ja ovde još jedini primjerak koji se brije od glave do pete?

hebiga, bila jednom na depilaciji nogu,išla mi krv ka luda..o boli neću ni pričat..

tlaka se brijat, pogotovo liti, al brate mili kda mi netko spomene depilaciju voskom
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 14:23   #36
skupljam hrabrost za brazilian... pas mater mislim da cu cijelu piksu ketonala strusit, pa ti cupaj di oces

jos kaj je najgore, ja NEMAM dlaka nigdje drugdje na tijelu osim standarnih kosa/obrve/trepavice, pazuh i privates i onda me to jos vise pili u mozak sto se nemrem trajno rijesit tih dolje...

jel itko probao laserom?
Nighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 15:26   #37
ja sam probala laserom.. obe noge (bez bikinija) 3000kn.. sa bikini zonom 3800kn.. mac love pa sam se odlucila samo na gornji dio noge i bikini.. pet tretmana, nisu skroz nestale ali su jako oslabile, krace su i kad ih sad pocupam voskom nema nikakvih velikih problema sa iritacijama ili urastanjem dakle pomaze i moram rec da me stvarno nije nista bolilo..je da te oni prije umrtve tamo nekim ledom i sta sve ne

kazu da treba nekih 7 tretmana da bi skroz nestale..ali cisto sumnjam da te male napasti ikad otidu zauvijek

e da i laser se preporuca ljudima sa sto svijetlijom puti i tamnijim korijenom dlake.. dakle ako imas svijetlije dlake nece imati efekta.. zato su zene cesto nezadovoljne sa laserom lica
inace za lice kozmeticari preporucju elektrolizu.. bolno
rijecanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 16:14   #38
riječanka, ti si išla kozmetičarki ili u neku polikliniku?
naiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 17:07   #39
one & only - britvica (venus)
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 17:13   #40
britvicom, tako mi je najbolje i najjednostavnije, a i već sam se tako naučila i ispraksirala
__________________
Kako oblikovati potpise
Natasha_s is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.