Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2003., 13:45   #41
Americano, uvijek sam se divio čovjeku koji može otvoriti svoj topic na ženskom kutku, a sad nakon ovoga sa Austinom moje divljenje postalo je upravo nevjerojatno.
Deca, ako neka ne padne na ovih 25 načina, to više nije žena nego... Sad bi reko, al bi se asa naljutila
<- asi
<- Americano ali i Watashi
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 17:45   #42
Leb, ne bi da te hvalim...

Ti si po svemu sudeci #1 na forumu, izuzevsi ZK. Kokosinjac je moj. Hmmm, previse pricam, jel da?
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2003., 18:04   #43
Heh, evo jos jedna ideja... pridjes curi i otpjevas joj ovu pjesmicu. Pada garant.
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2003., 08:18   #44
za sve te folove kako uletiti curama,preporucujem temu "mala skola barenja i zavodjenja,to je na ljubav,seks topicu.....vjerujem da ce mnogi nauciti sa tog foruma jer ima prepunih caka,koji su razni citatelji prilozili,stoga uzivajte..............
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 01:20   #45
Kako prići curi/dečku (united topic)

Zasto se cure rjedje odlucuju na "prvi korak" ?

You c .. nemam previse srece s ovakvim stvarima, zapravo nikakve i razocarao sam se, jelte, u par navrata .. medjutim, nedavno sam promjenio razred i naravno, poof, ..opet se neko naso .. jedna cute cura, .. onak, simpa .. bed je u tome sam sto sam smotan, em sto nemam iskustva, em sam sramezlijv ... prilicno ... sad me zanima, ..ono, is there a way ...

neki nacin, na koji bi bar dobio neku naznaku o emocijama doticne osobe, a da opet sebe ne kompromitiram, tj. svoje osjecaje prema njoj .. jer, ne bih volio da ste ista stvar ponovi, da se opet razocaram i izbjegavam cure .. + uzmite u obzir da sam sramezljiv kad uopce razgovaram s curom, bila to prijateljica ili ne .. goddamit .. jebga, call me a looser, ali takav sam kakav jesam .. i ne izlazim van, jer mi nije cilj "izbit" se kao sto neki moji frendovi rade, zapravo vecina, i onda ne znam sto cinit bauljajuci po gradu cijelu noc .. jednostavno, nisam takav .. zatim, u principu, nekako osjecam da nemam previse dodirnih tocaka, odn. tema o kojima bih mogao diskutirati, .. ono, sto, pozovem ju na kavu i ispadnem neki papaq jer ne znam odakle pocet .. Akakije Akakijevic .. tako nekako ,.. jos jedna vazna cinjenica, .. tek sam dosao u taj razrd, ali ono .. ne znam,.. puklo me sad to .. ne poznam ju .. jako malo,..vjerovatno bi bilo bolje sacekat ?
Ono sto je otezavajuca okolnost jeste da su oni kao razred 3 godine zajedno i ja sad odjednom dodjem ... 4. godina .. ne znam, .. jos mi je neugodnije pri samoj pomisli kako bi se osramotio da me odbije .. jednostavno, ne bih ju vise mogao gledao kao prijateljicu, ma koliko se trudio .. i onda, naravno, .. bedara ..

eto, sorry na gnjavazi, molim par savjeta .. hvala ..
__________________
But just I couldn't don't mean I lied to you...
Who decides who gets a second chance ?
Tha_Turtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 01:31   #46
Quote:
Tha_Turtle kaže:

Ono sto je otezavajuca okolnost jeste da su oni kao razred 3 godine zajedno i ja sad odjednom dodjem ... 4. godina .. ne znam, .. jos mi je neugodnije pri samoj pomisli kako bi se osramotio da me odbije .. jednostavno, ne bih ju vise mogao gledao kao prijateljicu, ma koliko se trudio .. i onda, naravno, .. bedara ..
E, to ti definitivno nije otežavajuća okolnost, samo može bit prednost, to je onaj štih misterioznosti koji nitko nema nakon 3 godine zajedno u razredu. Dakle, ja bih ti savjetovala, go for it, jer ipak, možda upali, a ako ne, hebi ga, to ti je samo jedna godina u životu, a sigurno neće bit tak strašna kak misliš da bude.
I da, cure su po prirodi sramežljive (prije 18te-19te, poslije se već nauče kak to ide)
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 01:36   #47
K, hvala na savjetu , ali kako da joj pridjem, sto, doznat broj, neki sms sklepat, pozvat na kavu ? Ili direkt (uf ... ) A jao, zamisli da kaze frendicama i da me ismijavaju,..ono gle luzera, sto si on umislja i te fore .. strah me .. jer, ajde da me znaju, mozda jos nekako, ovak ... :\

A probat cu ja to s kolegama iz razreda nes sredit .. ono, da mi pomognu malo

Nadam se da ce nes bit ..
__________________
But just I couldn't don't mean I lied to you...
Who decides who gets a second chance ?
Tha_Turtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 01:47   #48
A zasto joj ne bi prisao i rekao da bi zelio s njom otic na kavu posto si novi u razredu, a ona te se na prvi pogled najvise dojmila i da bi zelio s njom popricat o razredu i te sheme. Znam da je tesko, al vrijedi pokusat.

Ako odbije, nije te vrijedna! Zaboravi.

To ti je moj savjet!
__________________
Život je lijep!

Izgubljeno je vrijeme nemoguće nadoknaditi! B. Franklin
Plemenita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 01:51   #49
Imas pravo . Hvala.
Bas bih mogao cinjenicu da sam novi iskoristiti kao saveznika . E pa da, buduci da sam sad opci smjer umjesto prirodnoslovno-matematickog, moram polagati talijanski 3 godine, a profka je rekla, medju ostalim curama, da njoj to dobro ide ... hehe . Pa ono, instrukcije uz kavu bi mogle past .
Eto, ajde barem za pocetak imam ideju .. jos jednom hvala svima
__________________
But just I couldn't don't mean I lied to you...
Who decides who gets a second chance ?
Tha_Turtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 01:57   #50
Quote:
Tha_Turtle kaže:
Imas pravo . Hvala.
Bas bih mogao cinjenicu da sam novi iskoristiti kao saveznika . E pa da, buduci da sam sad opci smjer umjesto prirodnoslovno-matematickog, moram polagati talijanski 3 godine, a profka je rekla, medju ostalim curama, da njoj to dobro ide ... hehe . Pa ono, instrukcije uz kavu bi mogle past .
Eto, ajde barem za pocetak imam ideju .. jos jednom hvala svima
Al, nemoj se zaletit! Bit ce ocito sta zelis ak instrukcije budu uz kavu. Pitaj je moze li ti pomoc i nek ona izabere vrijeme i mjesto. Tako tijekom instrukcija u pauzi mozete popricat.
Vazno je da se prvo sprijateljite i da pocne osjecat simpatije prema tebi, onda ce sve ic lakse.

I pitaj je sigurnim glasom za pomoc, ne kao da se bojis i kao da ces svaki cas ucinit posao u gace. Rekao si da si smotan, al bar na prvu svladaj to. Jer kasnije tvoja smotanost joj moze bit samo simpaticna. U pocetku ne.
__________________
Život je lijep!

Izgubljeno je vrijeme nemoguće nadoknaditi! B. Franklin
Plemenita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 02:01   #51
Ok. Hm, .. dobro .. ma, zbunit cu se ja 100 % kad ju budem pitao , ali ajd, pokusat cu ostat ice-cold , ..
__________________
But just I couldn't don't mean I lied to you...
Who decides who gets a second chance ?
Tha_Turtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 02:04   #52
Re: ne znam ...

Quote:
Tha_Turtle kaže:
goddamit ..
jolie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 02:05   #53
pa uvijek je najteže napravit prvi korak. kasnije vidiš kako ide.
"eye contact" prvo (inače ovo mislim da ide pod obavezno!!), to puuuno govori kako bi se stvari mogle razvijat kasnije
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 02:18   #54
Quote:
Afrofeet kaže:
pa uvijek je najteže napravit prvi korak. kasnije vidiš kako ide.
"eye contact" prvo (inače ovo mislim da ide pod obavezno!!), to puuuno govori kako bi se stvari mogle razvijat kasnije
Quote:
jolie kaže:


Eh, da, eye contact, .. kojeg ne mogu zadrzat .. ne mogu, .. pogledam neku simpa curu i gotovo .. ak traje 0.5 sekundi, dobro je
Ali, neka, potrudit cu se .. neukusno je buljit, jelda ? Samo ono, tu i tamo pogledat ?

Well, sir, seems to me, God gave me a special gift, fashioned in me a fine instrument of warfare.

O my God, I trust in thee: let me not be ashamed, let not mine enemies triumph over me.

I jos jedna stvar, .. jel bed .. ak ne uspijem s njom, pokusat nes s jos jednom (zapravo kad bolje razmislim, dvije su vrlo cute , nista posebno, ali su mi jako simpaticne ) .. hvala vam, vec sam mislio da ce netko neki "sarkastican" komentar nabacit, ali vidim, svaka vam cast, .. i jos jednom hvala !

__________________
But just I couldn't don't mean I lied to you...
Who decides who gets a second chance ?
Tha_Turtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 16:54   #55
Re: ne znam ...

Quote:
Tha_Turtle kaže:
Zasto se cure rjedje odlucuju na "prvi korak" ?

You c .. nemam previse srece s ovakvim stvarima, zapravo nikakve i razocarao sam se, jelte, u par navrata .. medjutim, nedavno sam promjenio razred i naravno, poof, ..opet se neko naso .. jedna cute cura, .. onak, simpa .. bed je u tome sam sto sam smotan, em sto nemam iskustva, em sam sramezlijv ... prilicno ... sad me zanima, ..ono, is there a way ...

neki nacin, na koji bi bar dobio neku naznaku o emocijama doticne osobe, a da opet sebe ne kompromitiram, tj. svoje osjecaje prema njoj .. jer, ne bih volio da ste ista stvar ponovi, da se opet razocaram i izbjegavam cure .. + uzmite u obzir da sam sramezljiv kad uopce razgovaram s curom, bila to prijateljica ili ne .. goddamit .. jebga, call me a looser, ali takav sam kakav jesam .. i ne izlazim van, jer mi nije cilj "izbit" se kao sto neki moji frendovi rade, zapravo vecina, i onda ne znam sto cinit bauljajuci po gradu cijelu noc .. jednostavno, nisam takav .. zatim, u principu, nekako osjecam da nemam previse dodirnih tocaka, odn. tema o kojima bih mogao diskutirati, .. ono, sto, pozovem ju na kavu i ispadnem neki papaq jer ne znam odakle pocet .. Akakije Akakijevic .. tako nekako ,.. jos jedna vazna cinjenica, .. tek sam dosao u taj razrd, ali ono .. ne znam,.. puklo me sad to .. ne poznam ju .. jako malo,..vjerovatno bi bilo bolje sacekat ?
Ono sto je otezavajuca okolnost jeste da su oni kao razred 3 godine zajedno i ja sad odjednom dodjem ... 4. godina .. ne znam, .. jos mi je neugodnije pri samoj pomisli kako bi se osramotio da me odbije .. jednostavno, ne bih ju vise mogao gledao kao prijateljicu, ma koliko se trudio .. i onda, naravno, .. bedara ..

eto, sorry na gnjavazi, molim par savjeta .. hvala ..
Sine, uleti, jer STVARNO nemas nista izgubiti: jedino ti se moze dogoditi da te odjebe, a onda si na istom na cemu si i sada - bez cure!

Dakle, mozes samo dobiti.

Istina, mozes izgubiti par kuna kad joj budes placao pice... Ili vise stotina kuna ako joj placas veceru... Ili nekoliko tisuca kuna ako joj kupujes bundu...

ALI ONDA DOSTAVI RACUN ZENI AKO NE BUDE S TOBOM...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 17:07   #56
Re: ne znam ...

Quote:
Tha_Turtle kaže:
Zasto se cure rjedje odlucuju na "prvi korak" ?

You c .. nemam previse srece s ovakvim stvarima, zapravo nikakve i razocarao sam se, jelte, u par navrata .. medjutim, nedavno sam promjenio razred i naravno, poof, ..opet se neko naso .. jedna cute cura, .. onak, simpa .. bed je u tome sam sto sam smotan, em sto nemam iskustva, em sam sramezlijv ... prilicno ... sad me zanima, ..ono, is there a way ...

neki nacin, na koji bi bar dobio neku naznaku o emocijama doticne osobe, a da opet sebe ne kompromitiram, tj. svoje osjecaje prema njoj .. jer, ne bih volio da ste ista stvar ponovi, da se opet razocaram i izbjegavam cure .. + uzmite u obzir da sam sramezljiv kad uopce razgovaram s curom, bila to prijateljica ili ne .. goddamit .. jebga, call me a looser, ali takav sam kakav jesam .. i ne izlazim van, jer mi nije cilj "izbit" se kao sto neki moji frendovi rade, zapravo vecina, i onda ne znam sto cinit bauljajuci po gradu cijelu noc .. jednostavno, nisam takav .. zatim, u principu, nekako osjecam da nemam previse dodirnih tocaka, odn. tema o kojima bih mogao diskutirati, .. ono, sto, pozovem ju na kavu i ispadnem neki papaq jer ne znam odakle pocet .. Akakije Akakijevic .. tako nekako ,.. jos jedna vazna cinjenica, .. tek sam dosao u taj razrd, ali ono .. ne znam,.. puklo me sad to .. ne poznam ju .. jako malo,..vjerovatno bi bilo bolje sacekat ?
Ono sto je otezavajuca okolnost jeste da su oni kao razred 3 godine zajedno i ja sad odjednom dodjem ... 4. godina .. ne znam, .. jos mi je neugodnije pri samoj pomisli kako bi se osramotio da me odbije .. jednostavno, ne bih ju vise mogao gledao kao prijateljicu, ma koliko se trudio .. i onda, naravno, .. bedara ..

eto, sorry na gnjavazi, molim par savjeta .. hvala ..
pokazi sve svoje vrline, budi sarmantan... i onda se povuci... za max 1mj (gledajuci na godine) bit ce luda za tobom ako ne i prije... strpljenje je bogatstvo (zato ga ja nemam)
__________________
i tu ce doci nesto u svoje vrijeme
4me2you is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 20:04   #57
I budi dobar s njom, na tim kao instrukcijama, ali ne joj postat prijatelj. Bar ne onaj pravi. Jer će ti se šanse smanjit.
I jako dobro razmisli o onoj drugoj koju isto misliš barit. A opet, zašto ne??
__________________
hmmm...
Alia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2005., 22:25   #58
Zasad je dobro ..
Upoznali smo se malo bolje i zasad sam se dobro uklopio u razred .. ma gust .. sacekat cu jos neko vrijeme, cisto da ne forsiram ..
__________________
But just I couldn't don't mean I lied to you...
Who decides who gets a second chance ?
Tha_Turtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 02:53   #59
Quote:
Eh, da, eye contact, .. kojeg ne mogu zadrzat .. ne mogu, .. pogledam neku simpa curu i gotovo .. ak traje 0.5 sekundi, dobro je
ma ovisi. Recimo negdi vani, kafić ili tako nešto, onda preferiram malo buljenja prije akcije
Al ne isti dan, nego par dana prije buljiš, neku foru dobaciš, i onda tek u pravu akciju.
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 12:14   #60
Cool He,he

Ne znam kako da priđem curi jer mi se uvijek žuri, a kome se žuri tom se turi.
Kvrckavi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.