Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2010., 15:42   #1
Idealne mjere 90-60-90 - da li je pretjerano?

-eto u ovom topicu zelim vasa misljenja...


..uz duzno postovanje nemogu razumjeti zasto bas te mjere,bombardiraju nas mediji,okolina i sl. uvjek mrsavice ,mrsavice i samo one ..druge ne prolaze..mislim di ide ovaj svijet..djeta ova djeta ona..kako da mi grudi i straznjica budu 30 centimetara vece od struka? kako to postici? koliko ste tjelesno aktivne?

da napomenem nikad nisam imala problema s kilazom,uvijek sam bila mrsavica ,visoka sam 165 i imam 51 kg ali opet nemam te mjere..pa me zanima sto vi mislite o tim mjerama..dali ih imate ili dali bi to zeljele..? da vas cujem..
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 15:49   #2
ni ne znam koje su mi mjere. ne opterećuje me to.

voljela bih se aktivno baviti nečim, ali sam generalno prelijena i uvijek kažem od ponedjeljka/od prvoga/od petnaestoga i tako stalno.

ne znam zašto te to opterećuje osim ukoliko se imaš ambicije baviti manekenstvom. ali sa 165 cm, ionak'
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 15:54   #3
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
-eto u ovom topicu zelim vasa misljenja...


..uz duzno postovanje nemogu razumjeti zasto bas te mjere,bombardiraju nas mediji,okolina i sl. uvjek mrsavice ,mrsavice i samo one ..druge ne prolaze..mislim di ide ovaj svijet..djeta ova djeta ona..kako da mi grudi i straznjica budu 30 centimetara vece od struka? kako to postici? koliko ste tjelesno aktivne?

da napomenem nikad nisam imala problema s kilazom,uvijek sam bila mrsavica ,visoka sam 165 i imam 51 kg ali opet nemam te mjere..pa me zanima sto vi mislite o tim mjerama..dali ih imate ili dali bi to zeljele..? da vas cujem..
Ja ih imam odavno, s tim da je struk 58m 1,60 visoka 53 kg nekad 52. Oduvijek sam tako gradjena i nisam nikad mjerila dok se nisu takva pitanja pocela vrtiti po novinama.
Sada mi smeta blago isturena guza jer smatram kako se vidi iz aviona. Suprug misli da sam budala on je prezadovoljn.
Smatram da opsesija tijelom i rasporedom je bezvezna. Ako ste same zadovoljne necete se ni mjeriti, nisam ni ja vec me je radoznalost natjerala.
Zimi malo deblja, ljeti mrsavija, volim jesti SVE i briga me sto ce biti.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 15:59   #4
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
kako da mi grudi i straznjica budu 30 centimetara vece od struka? kako to postici?
Tako da naslijediš gene koji će učiniti da izgledaš tako.

Možeš i potruditi se poraditi na pismenosti, to ostavlja dobar dojam na inteligentne osobe, čak i ako nemaš 60 cm u struku.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:08   #5
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
ni ne znam koje su mi mjere. ne opterećuje me to.

voljela bih se aktivno baviti nečim, ali sam generalno prelijena i uvijek kažem od ponedjeljka/od prvoga/od petnaestoga i tako stalno.

ne znam zašto te to opterećuje osim ukoliko se imaš ambicije baviti manekenstvom. ali sa 165 cm, ionak'
nemam te ambicije ,nit mi je to toliko bitno,ali nemozes da se ne opteretis kad te sa svih strana gnjave time..bar je meni tako.. zanimalo me zasto mediji rade takav pritisak ... cemu to? zar vas ne "umara " to?


ugl. nisam ni ja znala do nedavno svoje ali smo ih ja i frendice mjerili u svrhu neke ankete..pa eto..
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:13   #6
ne umara me iz razloga jer ne obraćam pozornost na to.
da te svaki dan bombardiraju kako je nova it boja kose zelena, bi li se obojala?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:15   #7
Quote:
idealne mjere 90,60,90
Glupe šablone i glupi trendovi!
Voli svoje proporcije kakve god one bile. Jedino ako su pogubne po zdravlju, onda se treba zapitati.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:17   #8
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
ne umara me iz razloga jer ne obraćam pozornost na to.
da te svaki dan bombardiraju kako je nova it boja kose zelena, bi li se obojala? :-o
ne..ali mi je oduvjek bilo bitno tude misljenje..neznam zasto,i voljela bih da nije tako i da se ne optereujem takvim bezveznim stvarima...jel uz sve velike brige ja se jos opterecujem glupostima..nemogu si pomoc i to je moj jedin problem.. samo sam htjela cuti vasa misljenja i da vam kazem zadovoljna sam..
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:21   #9
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
ne..ali mi je oduvjek bilo bitno tude misljenje..
Draga, ako ćeš se cijeli život dodvoravati onome što drugi zahtjevaju, nikada nećeš biti slobodna osoba. Jel se ti baviš time kako drugi izgledaju ili ih prihvaćaš onakvima kakvi jesu (osnovno pravo svakog pojedinca) ?
Zašto ovo potonje ne bi primijenila i na sebi?
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:22   #10
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Draga, ako ćeš se cijeli život dodvoravati onome što drugi zahtjevaju, nikada nećeš biti slobodna osoba. Jel se ti baviš time kako drugi izgledaju ili ih prihvaćaš onakvima kakvi jesu (osnovno pravo svakog pojedinca) ?
Zašto iz ovo potonje ne bi primijenila i na sebi?
mogla bih...upravo sam zbog vasih misljenja i otvorila temu jel se nalazim u zenskom drustvu koje je toliko optereneco time da jednstavno indirektno "filaju " i mene ..sve su drage,krasne i sl .al pokraj njih izgubim razum..ako razumijes sto zelim reci...

Zadnje uređivanje Ivy <3 : 07.08.2010. at 16:29.
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:26   #11
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
zanimalo me zasto mediji rade takav pritisak ... cemu to? zar vas ne "umara " to?
Ne rade mediji pritisak, nego ga ti sama sebi stvaraš.

Ne trebaju ti mediji da bi znala da te dimenzije znače sklad, proporcionalnost i simetriju oblika. Zato su percipirane kao oku ugodne i poželjne.

Kriviti medije za to jednako je kao kriviti ih što nam plasiraju preko reklama bijele i zdrave zube u bisernom pravilnom nizu. Takav zubi i takav osmijeh lijep je bez obzira na medije.

I kao što je netko već rekao, to ne možeš postići ako nemaš genetske predispozicije. Ili novca za plastičnu operaciju.

I time se ne trebaš opterećivati, kao ni izgledom općenito. O njemu treba brinuti, ali ne se njime opterećivati.

Bojim se da nisam niš novoga ni pametnoga rekla, ali eto...
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:31   #12
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Ne rade mediji pritisak, nego ga ti sama sebi stvaraš.

Ne trebaju ti mediji da bi znala da te dimenzije znače sklad, proporcionalnost i simetriju oblika. Zato su percipirane kao oku ugodne i poželjne.

Kriviti medije za to jednako je kao kriviti ih što nam plasiraju preko reklama bijele i zdrave zube u bisernom pravilnom nizu. Takav zubi i takav osmijeh lijep je bez obzira na medije.

I kao što je netko već rekao, to ne možeš postići ako nemaš genetske predispozicije. Ili novca za plastičnu operaciju.

I time se ne trebaš opterećivati, kao ni izgledom općenito. O njemu treba brinuti, ali ne se njime opterećivati.

Bojim se da nisam niš novoga ni pametnoga rekla, ali eto...
hvala na posticu ..
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:44   #13
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
mogla bih...upravo sam zbog vasih misljenja i otvorila temu jel se nalazim u zenskom drustvu koje je toliko optereneco time da jednstavno indirektno "filaju " i mene ..sve su drage,krasne i sl .al pokraj njih izgubim razum..ako razumijes sto zelim reci...
Sve su one drage i krasne zahvaljujući photoshopu, estetskim kirurzima, visažistima, frizerima, stilistima, modnim dizajnerima i drugima...
Nemoj da ti druge budu mjerilo kako bi ti trebala izgledati, pogotovo ne one koje to postižu neprirodnim putem. Nikada nećeš svima udovoljiti, koliko god se trudila, zato se trudi prvenstveno zbog sebe. Dok sam redovito trenirala, bila sam premršava i to nije valjalo. Kad sam prekinula sa sportom i radila uredski posao, imala sam veću kilažu - i ni to nije valjalo. Ali znaš šta - baš me briga.

Da ti otkrijem jednu sitnicu iz svog života. Rođena baka bi ne znala zivkati na telefon i pokušavala nagovoriti da si odem povećati grudi, jer je vidjela jednu curu na TV-u koja je isto imala male grudi i da je presretna otkako se dala pod nož.
Što misliš, jel me to diralo? Grudi mi možda jesu male, ali su moje.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:50   #14
Svatko ima svoju građu i svoju visinu. Kako bi to izgledalo da smo svi ispali s tvorničke trake i imamo 90-60-90. Normalno da ih nemam i ne znam kako bi izgledala da ih imam. Imam sasvim ravan trbuh i opseg mi je 67. Jedino ako bi povadila rebra bi mogla doći do tih čuvenih 60. Nakon toga bi još trebala na malo liposukcije i ugradnju silikona... i taaadaaaam, savršene mjere su ovdje...
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:56   #15
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Sve su one drage i krasne zahvaljujući photoshopu, estetskim kirurzima, visažistima, frizerima, stilistima, modnim dizajnerima i drugima...
Nemoj da ti druge budu mjerilo kako bi ti trebala izgledati, pogotovo ne one koje to postižu neprirodnim putem. Nikada nećeš svima udovoljiti, koliko god se trudila, zato se trudi prvenstveno zbog sebe. Dok sam redovito trenirala, bila sam premršava i to nije valjalo. Kad sam prekinula sa sportom i radila uredski posao, imala sam veću kilažu - i ni to nije valjalo. Ali znaš šta - baš me briga.

Da ti otkrijem jednu sitnicu iz svog života. Rođena baka bi ne znala zivkati na telefon i pokušavala nagovoriti da si odem povećati grudi, jer je vidjela jednu curu na TV-u koja je isto imala male grudi i da je presretna otkako se dala pod nož.
Što misliš, jel me to diralo? Grudi mi možda jesu male, ali su moje.
hvala ti scre, zlato si
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:58   #16
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
Svatko ima svoju građu i svoju visinu. Kako bi to izgledalo da smo svi ispali s tvorničke trake i imamo 90-60-90. Normalno da ih nemam i ne znam kako bi izgledala da ih imam. Imam sasvim ravan trbuh i opseg mi je 67. Jedino ako bi povadila rebra bi mogla doći do tih čuvenih 60. Nakon toga bi još trebala na malo liposukcije i ugradnju silikona... i taaadaaaam, savršene mjere su ovdje...
mozda glupo i nevjerovatno al fkt ste mi vratile samopouzdanje
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 17:01   #17
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
mozda glupo i nevjerovatno al fkt ste mi vratile samopouzdanje
Ma daj, ostavi te mjere... Moji bokovi su oko 100 cm na visinu od 163 cm. I ne izgledam ko nasukani kit. Ne bi ih smanjila za ništa.
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 17:01   #18
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
mozda glupo i nevjerovatno al fkt ste mi vratile samopouzdanje
Drago mi je zbog toga. Pusti šta selo (grad) priča, živi svoj život po svojim pravilima.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 17:21   #19
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
Svatko ima svoju građu i svoju visinu. Kako bi to izgledalo da smo svi ispali s tvorničke trake i imamo 90-60-90. Normalno da ih nemam i ne znam kako bi izgledala da ih imam. Imam sasvim ravan trbuh i opseg mi je 67. Jedino ako bi povadila rebra bi mogla doći do tih čuvenih 60. Nakon toga bi još trebala na malo liposukcije i ugradnju silikona... i taaadaaaam, savršene mjere su ovdje...
nije tu stvar u liposukciji
da bi imala 60 cm u struku, trebas imati prirodno naglasen struk
nije dovoljno biti samo mrsav
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 17:27   #20
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
nije tu stvar u liposukciji
da bi imala 60 cm u struku, trebas imati prirodno naglasen struk
nije dovoljno biti samo mrsav
Pod liposukciju sam mislila na bokov. U struku da se baš izgladnjujem i ne znam šta radim bi mogla izgubiti još 2-3 cm, ali teško da bi došla na 60. S obzirom da su mi bokovi 100, struk od 67 mi je sasvim dovoljno naglašen.
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.