Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 14:42   #9901
Trenutno mi najveće veselje predstavlja činjenica da nad sudbinom generala Praljka i ostalih nariču podržavatelji one politike i stranke koja je izručila generale Haagu.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Old 29.11.2017., 14:42   #9902
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Istina je da bi srbijanski političari trebali podići monumentalni spomenik Haaškom tribunalu što ni u kom slučaju ne može abolirati aktere presuđenog UZP-a na hrvatskoj strani.

Historija se nastavlja ...
Ne mogu da mu dizu spomenik mnogi jer su u Hagu i zavrsili

Ono sto jeste izbegnuto, Srbija je oslobodjena optuzbe drzave BiH za agresiju i genocid... i niko od politicara i vlasti iz Srbije nije osudjen za ono u BiH(dimnjacar, Martic je bio Kninu, ne u BiH)...

Posto si ti Sarajlija... jel se zapitas nekad da nije mozda premalo Bosnjaka tamo osudjeno... cisto iz radoznalosti...
DzonziBG is offline  
Old 29.11.2017., 14:42   #9903
Za naše generale: https://www.youtube.com/watch?v=kEO5IL0Hsow
analitikos is offline  
Old 29.11.2017., 14:43   #9904
Quote:
Tore kaže: Pogledaj post
reć ću ti ja šta dobiva s tim da se ''pravi lud'' - NIŠTA.

je, on je popio otrov a oni su znajući da je popio otrov pomislili ''pih, vidi njega s otrovom, nastavimo ''

znači u ovom slučaju sudac ama baš ništa ne dobiva time da se ''pravi lud''. iz nekog razloga su ljudi reagirali kako su reagirali na ovu situaciju, pa čak i ljudi smješteni u njegovoj blizini.

čovječe koje histerizirane šizoteorije. da pravio se lud.
Ponovno pogledaj snimku pa ćeš vidjeti da onako kako je reagirala haška gerijatrija ne reagiraju ljudi, nego bezosjećajni lešinari.

Ali ako si dio ovog drugog možda onda ne možeš shvatiti to.
JesenjeKise is offline  
Received Infraction
Old 29.11.2017., 14:43   #9905
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Ne mogu da mu dizu spomenik mnogi jer su u Hagu i zavrsili

Ono sto jeste izbegnuto, Srbija je oslobodjena optuzbe drzave BiH za agresiju i genocid... i niko od politicara i vlasti iz Srbije nije osudjen za ono u BiH(dimnjacar, Martic je bio Kninu, ne u BiH)...

Posto si ti Sarajlija... jel se zapitas nekad da nije mozda premalo Bosnjaka tamo osudjeno... cisto iz radoznalosti...
Ako se pogleda, cilj suda je obavljen.

Srbija je agresor prema Hrvatskoj.
Hrvatska agresor prema BiH.

Krivnja podijeljena.
TauraDendarii is offline  
Old 29.11.2017., 14:43   #9906
Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
Mi Hrvati smo najhrabriji narod na svijetu ne zato što se ničaga ne bojimo nego zato što se ničega ne sramimo.
Šešelja citiraš

Samo ne znam zasto govoriš "mi"
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Old 29.11.2017., 14:43   #9907
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Lol uspoređuješ jednu Španjolsku, članicu EU i njenu autonomnu pokrajinu, sa prčijom zvanom BiH ?

BiH se može raspast za 5 dana ako zaiskri. Nema jedinstvene vojske, nema jedinstvene policije, nema jedinstvenu vlast i u konačnici raspad nema tko zaustaviti osim zapada ali ni oni neće pomoći s obzirom koliko su usporeni.
BiH je međunarodni protektorat, svezan u luđačkoj košulji. I usto golema sigurnosna prijetnja na rub u Europe. Bolje ne razmišljati što se događa sa terorističkim ćelijama kojima je protektorat premežen
__________________
----
Novi233 is offline  
Old 29.11.2017., 14:44   #9908
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Istina je da bi srbijanski političari trebali podići monumentalni spomenik Haaškom tribunalu što ni u kom slučaju ne može abolirati aktere presuđenog UZP-a na hrvatskoj strani.

Historija se nastavlja ...
cca 80% svih osuđenih u haagu su srbi. izvukli su se od uzp-a u bih jer su se karadžić i mladić toliko osilili da im ni slobo nije mogao ništa čak i kada je htio. 93. ih je preklinjao da prihvate owenov plan jer je slobi trebalo skidanje sankcija, ali ovi su ga otfikarili. poslije im je čak i uveo sankcije.

ali uzp im je potvrđen za hrvatsku i kosovo, a srbi su za zločine u bosni osuđeni na valjda preko 1000 godina zatvora uključujući i 5-6 doživotnih.
Billy Piton is offline  
Old 29.11.2017., 14:44   #9909
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Lol uspoređuješ jednu Španjolsku, članicu EU i njenu autonomnu pokrajinu, sa prčijom zvanom BiH ?

BiH se može raspast za 5 dana ako zaiskri. Nema jedinstvene vojske, nema jedinstvene policije, nema jedinstvenu vlast i u konačnici raspad nema tko zaustaviti osim zapada ali ni oni neće pomoći s obzirom koliko su usporeni.
Baš zato što je BIH sitna riba, a RS još sitnija, zapad lako dovede u blokadu svega ako se pređe crvena linija, razne sankcije su moguće koje bi paralizirale secesioniste. Izolacija za jednu zemlju je smrt danas, pogledaj Sj.Koreju
__________________
"Uvjerenje nije samo ideja koju neki um posjeduje; to je ideja koja posjeduje um." http://www.ateizam.net
"If you could reason with religious people, there would be no religious people." https://mimovi.weebly.com/
BertrandRussell is offline  
Old 29.11.2017., 14:45   #9910
Da smo pametni i hrabri pa odigrat kako je netko stranicu prije napisa

welcome mr Putin , goodbye EU
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Old 29.11.2017., 14:45   #9911
Quote:
Violence kaže: Pogledaj post
Problem je u tome šta si glup k'o kurac i generaliziranje ti je hobi.
Uopće nije problem smijati se hadezeovcima koji podržavaju politiku svoje stranke koja je izručila generale Haagu.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Old 29.11.2017., 14:45   #9912
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Koja sudska presuda u haagu ili bilo kojem drugom međunarodnom sudu nema političke implikacije? Koju god presudu da su donijeli.
Ono što mene čudi kod razumnih ljudi je da uz tolike godine suđenja, iskusne suce, izvrsne branitelje, desetke tisuće dokumenata i stotine svjedoka ovdje desna ekipa sve zna bolje od svih njih a to je u pravilu da niti jedan naš ništa nije kriv. Tako i u srbiji a tako i u bosni, ruandi ili darfuru. Ako to nije apsolutno ludo onda ne znam što jest. Nemoj se ljutiti ali ti tamo ljudi imaju nešto malo više uvida od tebe ili mene u cijeli postupak. Da je tako lako rušiti uzp odvjetnici bi ga već srušili. Tko je uopće amnestirao srbiju od ičega? Pa jel jedan njihov zaglavio u haagu? Uostalom, uzp srbije ne amnestira uzp rh.....Da se razumijemo ako nema optužbe za uzp u srbiji to je veliko sranje ali i dalje ostaje uzp rh. Zato sam te i pitao koju logiku slijediš? Da li je to logika ako nisu njih onda niti mene. Ili drugačije ako sam ja zgazio čovjeka na cesti da li i ja ne idem u zatvor ako nije otišao horvatinčić
ja ne negiram zlocine...shvati to vec jednom.

ali ovdje se ne radi o tome. RH je jedina koja je kao drzava defatko osudjena...

I da budem vrlo jasan -ako Srbija nije osudjena na UZP -nije trebala ni RH...apsolutno nije. Sve ostalo je iskrivljavanje istine i onoga sto se dogodilo. Tu logiku sljedim..ne znam zasto ti nije jasna...

Ako se ne varam i ti si bio jedan od onih koji je uvijek pisao i naglasavao da nema kolektivne krivnje i da ne mozemo sve Srbe kriviti za rat, ali ovdje s druge strane izrazito lako prihvacas upravo to -kolektivnu krivnju drzave. Jer UZP je upravo to...


(Horvatincic je individua i nemoj mjesati neke stvari....)
denijama is offline  
Old 29.11.2017., 14:46   #9913
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post

Ali to sa UZP je osuda cijele Hrvatske. Dok Srbija nije osuđena za ništa. Republika Srpska je provela genocid, a Republika Hrvatska je imala udruženi zločinački pothvat - eto, to su rezultati Haaga. Srbija čista ko suza. A i Bošnjaci.
Mislim da bi trebalo istražiti temeljem čega je Haag iznjedrio:

"Srbi su kurvini sinovi.
Hrvati su podli kurvini sinovi!"
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 29.11.2017., 14:47   #9914
Tehnički limit teme je dostignut i otvorena je nova https://www.forum.hr/showthread.php?p...5#post66755785
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.