Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2009., 23:21   #161
Diskriminacija nudista

Naime, želio bih ukazati na problem s kojim se susreću nudisti u današnjem društvu. Unatoč tome što su neke skupine postigle potpunu ili djelomičnu emancipaciju i afirmaciju, nudisti su ostali na margini. Planiramo osnovati udrugu koja bi se zalagala za prava adamita i podizanje svijesti o toj problematici. Svi koji žele pomoći su dobrodošli.

Nudisti su danas diskriminirani na radnom mjestu. Ne smiju dolaziti u svom prirodnoj formi što ih sputava i umanjuje radni potencijal. Svedeni su na rezervate u kojima se mogu slobodno kretati. Isto tako imaju neugodnosti prilikom posjete sakralnih objekata.

Mi se zalažemo za dekriminalizaciju javne golotinje i podizanje svijesti o problemima adamita. Opširnije ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=505018
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:24   #162
ha ha ha vaša će inicijativa za hodanjem gradom bez odjeće, upaliti kad na vrbi rodi grožđe. I hvala Bogu na tome.

Nego, da nisi troll?
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:27   #163
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
ha ha ha vaša će inicijativa za hodanjem gradom bez odjeće, upaliti kad na vrbi rodi grožđe. I hvala Bogu na tome.

Nego, da nisi troll?
Molim lijepo, mi smo organizirana skupina, a uskoro planiramo i osnivanje udruge koja će promicati naša prava. I što vi imate protiv naše golotinje? Jel se mi budimo protiv vaše odjeće? Mi poštujemo vaš izbor, za razliku od vas.
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:28   #164
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Molim lijepo, mi smo organizirana skupina, a uskoro planiramo i osnivanje udruge koja će promicati naša prava. I što vi imate protiv naše golotinje? Jel se mi budimo protiv vaše odjeće? Mi poštujemo vaš izbor, za razliku od vas.
nasmijavaš me...ajde sretno! baš da vidim kako će to završiti...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:30   #165
...da,da nudist su na redu. U bivšem DDR-u se njegovao kult golotinje sustavno na nivou partije i društva, nije bila rijetkost da se seljaci ljeti upute na rad u polje potpuno goli. Stanovnici su se gotovo stalno u svakodnevnim poslovima kretali potpuno goli.
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:31   #166
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
nasmijavaš me...ajde sretno! baš da vidim kako će to završiti...
Iznesite racionalne razloge protiv naše golotinje? Naša golotinja nikome ne smeta. Jel to zbog vaše vjerske indoktrinacije? Ili odgoja u mržnji prema svima drugačijima?
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:34   #167
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Iznesite racionalne razloge protiv naše golotinje? Naša golotinja nikome ne smeta. Jel to zbog vaše vjerske indoktrinacije? Ili odgoja u mržnji prema svima drugačijima?
Kako ne smeta, sinko? Zamisli, ti i ja radimo zajedno, a ti ćeš mi doći na posao mlatiti svojim kurcem dok ja radim?
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:37   #168
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Kako ne smeta, sinko? Zamisli, ti i ja radimo zajedno, a ti ćeš mi doći na posao mlatiti svojim kurcem dok ja radim?
Kakve su to zablude! Nudisti ne mlate nikakvim "kurcem" nego normalno sjede i rade svoj posao kao i sav normalan svijet. Koliko predrasuda, to je strašno! Jel odjeveni ljudi na poslu mlate svojim "kurcem"?
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:39   #169
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Kakve su to zablude! Nudisti ne mlate nikakvim "kurcem" nego normalno sjede i rade svoj posao kao i sav normalan svijet. Koliko predrasuda, to je strašno! Jel odjeveni ljudi na poslu mlate svojim "kurcem"?
Njihov kurac nije na izvolite, pa ne mogu mlatiti.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:40   #170
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Kako ne smeta, sinko? Zamisli, ti i ja radimo zajedno, a ti ćeš mi doći na posao mlatiti svojim kurcem dok ja radim?
slažem se s golim ivanom! a vi žene, mislite da vam svi samo mlate kurcem... zbog toga i jeste pune predrasuda, mislite da vas svaki hoće samo pojebati. nudizam nema nikakve veze s seksualnošću, zar je tako teško shvatiti nekome da se mi tako ugodnije osjećamo? goli doma obavljamo razne poslove, kuhamo juhu, usisavamo, radimo aerobik...
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:40   #171
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Njihov kurac nije na izvolite, pa ne mogu mlatiti.
To i dalje ne dokazuje da bi nudisti u znatnijoj mjeri mlatili "kurcem" na radnom mjestu. To je stvar kućnog odgoja.
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:43   #172
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
To i dalje ne dokazuje da bi nudisti u znatnijoj mjeri mlatili "kurcem" na radnom mjestu. To je stvar kućnog odgoja.
Heroju Godivane, da se više ne zajebavamo, misliš li ti da će se to dogoditi u Hrvatskoj?
I postavi ovo negdje na politiku, jer s ljes-om ovo nema veze.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:44   #173
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Njihov kurac nije na izvolite, pa ne mogu mlatiti.
a dok je vama picica na izvolite ispod dopičnjaka koji vam se povlači prema pupku? koja je razlika onda između dopičnjaka i golotinje?

i obučeni čovjek i goli imaju isti potencijal za jebavanje. čak je i ovaj goli pristojniji jer je naviknut na picice i sisice i ne skače odma na njih ko oni obučeni divljaci, tako da ti teza ne stoji.
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:44   #174
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
To i dalje ne dokazuje da bi nudisti u znatnijoj mjeri mlatili "kurcem" na radnom mjestu. To je stvar kućnog odgoja.
Znati se odjenuti, je stvar kućnog odgoja.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:45   #175
Quote:
Hrčak Heroj kaže: Pogledaj post
a dok je vama picica na izvolite ispod dopičnjaka koji vam se povlači prema pupku? koja je razlika onda između dopičnjaka i golotinje?

i obučeni čovjek i goli imaju isti potencijal za jebavanje. čak je i ovaj goli pristojniji jer je naviknut na picice i sisice i ne skače odma na njih ko oni obučeni divljaci, tako da ti teza ne stoji.
Ravno na liječenje, prijatelju. A sada pozdrav...bilo mi je zadovoljstvo.

P.S. nemoj brate ovako glupo trollati...
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:46   #176
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Heroju Godivane, da se više ne zajebavamo, misliš li ti da će se to dogoditi u Hrvatskoj?
I postavi ovo negdje na politiku, jer s ljes-om ovo nema veze.
Trebat će prokrčit mnoge šume prije nego se razbiju te zablude, ali mi smo odlučni i uvjereni da to možemo. Kao i homoseksualci i ostale do jučer diskriminirane grupe borimo se za neka osnovna ljudska prava kao što je pravo na slobodu koje nam je godinama uskraćivano.
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:49   #177
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
Znati se odjenuti, je stvar kućnog odgoja.
Kao što sam već rekao, alternativne životne stilove kao što je odijevanje smatramo apsolutno ravnopravnim. Postoji li ljepša i ugodnija odjeća od golog ljudskog tijela?
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:50   #178
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Naime, želio bih ukazati na problem s kojim se susreću nudisti u današnjem društvu. Unatoč tome što su neke skupine postigle potpunu ili djelomičnu emancipaciju i afirmaciju, nudisti su ostali na margini. Planiramo osnovati udrugu koja bi se zalagala za prava adamita i podizanje svijesti o toj problematici. Svi koji žele pomoći su dobrodošli.

Nudisti su danas diskriminirani na radnom mjestu. Ne smiju dolaziti u svom prirodnoj formi što ih sputava i umanjuje radni potencijal. Svedeni su na rezervate u kojima se mogu slobodno kretati. Isto tako imaju neugodnosti prilikom posjete sakralnih objekata.

Mi se zalažemo za dekriminalizaciju javne golotinje i podizanje svijesti o problemima adamita. Opširnije ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=505018
ti bi na posao i u crkvu gol išao?i gdje su ti rezervati?za moje teme vele da su uzas i glupe al ti si me nadmasio.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:53   #179
Quote:
šumskičovjek kaže: Pogledaj post
ti bi na posao i u crkvu gol išao?i gdje su ti rezervati?
Da, išao bi gol jer se u tom stanju se najbolje osjećam i mogu dati svoj maksimum. Tako da je to i u interesu poslodavca i u krajnjoj liniji i države. Međutim jasno nam je da je to na ovom stupnju razvoja nemoguće, tako da trenutno zahtijevamo samo dekriminalizaciju javne golotinje.
Rezervati su tzv. nudistički kampovi, jedina mjesta gdje se možemo nesmetano prešetavat goli.
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 23:55   #180
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Da, išao bi gol jer se u tom stanju se najbolje osjećam i mogu dati svoj maksimum. Tako da je to i u interesu poslodavca i u krajnjoj liniji i države. Međutim jasno nam je da je to na ovom stupnju razvoja nemoguće, tako da trenutno zahtijevamo samo dekriminalizaciju javne golotinje.
Rezervati su tzv. nudistički kampovi, jedina mjesta gdje se možemo nesmetano prešetavat goli.


iskreno,mislim da si bolestan.gol bi išao u crkvu i na posao,al drago mi je da si tu jer si preuzeo štafetu od mene.
šumskičovjek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger