Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2014., 16:31   #1
Navijači i nacizam

Nije mi jasno kakve veze imaju navijači sa nacizmom.. paa vas molim da mi netko objasni
NDL is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:02   #2
Pa i nemaju. Odakle Ti to da su povezani?
cindroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 17:33   #3
Na fejsu imam prijatelje neke, znam da su dečki navijači i stalno objavljuju kukaste krizeve i pokazuju da im je Hitler "idol" a sa drugih su kraje države, znači nemaju nikakve veze, tako da nije neka furka u društvu.. isto tako puno navijača objavljuje KKK i wpww
NDL is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 15:14   #4
Quote:
NDL kaže: Pogledaj post
Na fejsu imam prijatelje neke, znam da su dečki navijači i stalno objavljuju kukaste krizeve i pokazuju da im je Hitler "idol" a sa drugih su kraje države, znači nemaju nikakve veze, tako da nije neka furka u društvu.. isto tako puno navijača objavljuje KKK i wpww
ma ne znaju ni oni šta će. žele biti buntovni pa traže ono čega se ljudi groze pa se onda s tim junače.
ringingpeace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 19:21   #5
Odgovoro stoji u isključivosti..Biti za jedan klub,nacistima je to protokol.Jedan vođa i narod,a protiv infiltracije drugog/suprotnog.Tu se ne dijeli mišljenje tolerancije i nedajbože demokracije.
Samo jedan banner,samo jedna istina..Jedno kao čisti odgovor na sve.
Dakle,isključivost.
Blackie Hoare is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 20:48   #6
Pa ima klubova kojima su navijači desnica, ali isto tako ima klubova kojima su navijači žešće komunjare....
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 16:30   #7
Istina je to.Bilo kako bilo,lijeva ili desna isključivost istu štetu nanose ako ne znaju mjeru,ali spomenut ćemo i to da je ipak za nekoliko kopalja desni ekstremizam pristuniji,rašireniji i prisutniji.Lijevi ekstremizam ograničen.
Blackie Hoare is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.