Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 13:13   #5221
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post

Inace, kad narucujem ili kupujem pizzu, skuzila sam da sam vrlo stisnuta.
Znaci razmisljam prvo dugo kako bi mogla probati ovo ili ono, prsut, kulen, dimljeni, morski plodovi, na kraju moj neavanturizam prevlada uvijek i uvijek zavrsim s obicnom margaritom ili mijesanom.
Idem si na zivce

Cak su mi i 4 sira ekstravagancija.
Margarita je najbolja. Ta 4 sira znaju teško pasti.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:20   #5222
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Inace, kad narucujem ili kupujem pizzu, skuzila sam da sam vrlo stisnuta.
Znaci razmisljam prvo dugo kako bi mogla probati ovo ili ono, prsut, kulen, dimljeni, morski plodovi, na kraju moj neavanturizam prevlada uvijek i uvijek zavrsim s obicnom margaritom ili mijesanom.
Idem si na zivce

Cak su mi i 4 sira ekstravagancija.
Treba probati nešto novo. Zadnji novitet što se tiče pizze mi je kombinacija sir, rajčica, pršut, rukola, mozzarella i parmezan
A sutra idem u Kopar na International street-food festival

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Margarita je najbolja. Ta 4 sira znaju teško pasti.
Margherita je osnova, ako je ta kombinacija dobra, bit će i ostale. Ako pizza-majstor to zajebe, neka promijeni posao
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:25   #5223
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
E ma kuzim, sorry ako je krivo ispalo.

Neispavana sam i zivcana sto mi puca net
bolje da ti puca net nego k
ili ne?

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Margarita je najbolja.
+1
volim i s tunom ali doma kad si napravim jer iscijedim tunu. u pizzeriji mi bude premasna.
e i jeste li skužile kako je origano odjednom na veliko nasjeckan? probala sam ih nekoliko već (u običnim dućanima kupujem, ne znam za bolje) i svi su preveliko narezani.
da sameljem ja to u mlincu za kavu, ha?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:10   #5224
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Mozda su oni s 19 godina bili mrsavi, pa se pitaju kakvi li bi tek ti s 19 godina bili u 59-oj?

Ozbiljno, ne kuzim zasto netko mora sutit o necijoj debljini samo zato kaj je sam debel, pa ne znaci da nemas oci i da nisi svjestan da je nezdravo.
Mozda.
Ma samo mi je cudno da pokreces temu s kojom skreces paznju na vlastite nedostatke. Mislim, ja to ne radim.
Sto se pizze tice, bas sam jucer razmisljala kako to dugo nisam jela. Mislim da cu je prije napraviti, nego naruciti.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:40   #5225
Quote:
Lady Guga kaže: Pogledaj post
Mozda.
Ma samo mi je cudno da pokreces temu s kojom skreces paznju na vlastite nedostatke. Mislim, ja to ne radim.
Sto se pizze tice, bas sam jucer razmisljala kako to dugo nisam jela. Mislim da cu je prije napraviti, nego naruciti.
A mozda se neki tjese time.
Kao.. debel sam.. ali nisam toliko kao onaj tamo pa je ok
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:43   #5226
"mršava" je uglavnom pozitivan pojam, ja to kažem kao kompliment, i bila bi sretna da me netko tako nazove
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 14:47   #5227
u kojem je to svemiru mršavo isto kao debelo
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:13   #5228
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
u kojem je to svemiru mršavo isto kao debelo
U svemiru mrsavih koji se jedva nose s komentarima
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:19   #5229
Mršavo je itekako kompliment, sama to volim čuti. I mislim da većina ljudi koji nazovu tako nekoga kažu to iz dobre namjere, a ako ne onda su ljubomorni. Ne govorim sad o ekstremima kad se ima npr. 30-tak kg, kad je osoba stvarno bolesna, ali tu će se i tako malo tko usuditi komentirati, ali inače to je kompliment. Većina modela, glumica, pjevačica su mršave, kaj mislite da njima smeta kad ih netko nazove tako?
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:31   #5230
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
U svemiru mrsavih koji se jedva nose s komentarima
Da. "Šta si napravila od sebe!?!" A ja se samo vratila na staru sebe od prije samo 5 godina. I čitavog života, zapravo.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:34   #5231
na savršene mjere, savršenu kilažu, konfekcijski broj, ma savršeni izgled po kojem je kalibriran relevantan svijet okolo.. ajme predivno mršav. al neka baba s kriterijima za tegljenje izbašćine i nošenje po troje nejači na svakom boku kaže štastonapravila odsebe i to je presudno, uvreda. aha.

i zato je i na forumu svaki pdf pun tema punih žući i gađenja o mršavim ženama koje si nekaj zamišljaju..
je, baš je isto
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:40   #5232
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
na savršene mjere, savršenu kilažu, konfekcijski broj, ma savršeni izgled po kojem je kalibriran relevantan svijet okolo.. ajme predivno mršav. al neka baba s kriterijima za tegljenje izbašćine i nošenje po troje nejači na svakom boku kaže štastonapravila odsebe i to je presudno, uvreda. aha.

i zato je i na forumu svaki pdf pun tema punih žući i gađenja o mršavim ženama koje si nekaj zamišljaju..
je, baš je isto
Ma jasno da ni priblizno nije isto.

Mrsavima koje smetaju bapske opaske o mrsavosti savjetovala bih da podebljaju kozu.
Ili da se podebljaju ispod koze pa ce napokon dobiti approval selskih baba.
Nazalost ne i ostatka svijeta

Al ozbiljno evo. Ne kuzim kako neki ljudi ne vide da postoje osobe koje ravnaju svijet prema sebi i hrane se spustanjem drugih.
Kruze ko sokoli i samo gledaju gdje ce ubosti.
Takva osoba ako je sama debela zajahat ce vitku i kvocati joj.
Da je ista osoba mrsava prozivala bi debele po kvartu.
Ljudi su supci i to s tezinom ima najmanje veze.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:52   #5233
Govore mi jednako i debeli i mršavi. Onako, zabrinuto. Valjda je u mojim godinama moguće samo debljanje.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:58   #5234
ja sam mršava (sebi vitka ), pa mi počinju ići na kurac komentari - jel jedeš ti šta s odmjerevanjem od glave do pete.
ako se ne makneš, pojest ću tebe, nisam jela od nedjelje

da se razumijemo, nisu babe s troje nejači na boku u pitanju, nego žene prosječne kilaže (čak ne ni debele)

zbog toga se osjećam kao da izgledam ko vješalica
nije mi smetalo prije, ali kako se krenulo gomilati počelo mi je opako ići na živce


a i da izgledam ko vješalica, moj problem
ni ja ne hodam okolo i govorim ljudima - šta si se utegla, šlauf ti ispao, vidi kak si debela
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:01   #5235
Ja sam mršava, i nikad mi nitko nije rekao nijedan negativan komentar u vezi linije.
Okej, osim babe, al baba se ne računa.
Edit: Trebala sam za 666. post smislit neki zlobniji sadržaj.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:06   #5236
meni jako često, što sam starija, to više. Jer valjda je to bilo ok kad sam imala 20, a sad je skandalozno ... ne kužim uopće.
Iste sam kilaže skoro cijeli život. Imam 67 kg na 180 cm visine.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:08   #5237
Al cure pa to su debili i kreteni.
Seronje, da se tak izrazim.
Pun ih je svijet.

Pogotovo Gzena, mislim ne kuzim imas isto kila na istu visinu ko moja frendica i to je normalna tezina. Nikakva mrsavost
Debile treba poklopiti kad god krenu srati.

Mislim jebeno ne kuzim kaj bi se meni trebalo okrenut v glavi da bilo koga krenem iz cista mira prozivati zbog izgleda ili kila. Debilane.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:12   #5238
pa jesu seronje, to je jasno
to i dalje ne znači da mi nije pošlo ići na kurac
jer se inteziviralo nakon što sam rodila
valjda ljudima izgledam mršavije što mi je ok, ali nije mi ok to iščuđavanje kao da sam iz bijafre došla
sebe uopće ne bih nazvala mršavicom nego normalnom
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:13   #5239
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
pa jesu seronje, to je jasno
to i dalje ne znači da mi nije pošlo ići na kurac
jer se inteziviralo nakon što sam rodila
valjda ljudima izgledam mršavije što mi je ok, ali nije mi ok to iščuđavanje kao da sam iz bijafre došla
sebe uopće ne bih nazvala mršavicom nego normalnom
Mozda se ocekuje da.bi trebala biti debela nakon poroda ?

Mislim BTK. imas svo pravo bezobrazno uzvratiti.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 16:15   #5240
ma gzeno to ti je samozavaravanje; ak si ti ajme kak si mršava oni su skroooz normalni, kužiš
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.