Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Za koga glasati u slučaju novih parlamentarnih izbora?
SDP-HSU-HSS 33 24.44%
IDS 2 1.48%
MOST 31 22.96%
Živi zid 20 14.81%
Pametno 35 25.93%
za neku drugu lijevu-liberalnu stranku 14 10.37%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 00:26   #1481
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
znala sam da si duševna i osjetljiva žena

a kaj se ona uvrijedila? pa čovjek je rekao istinu
Hoćeš reći da ja na njenim odličnim koncertima od 3 sata ponekad gledam u njeno dupe? I moj klinjo od 7 godina ? Nemoj srat Kiss majketi. Njene fotke su samo dio posla, a da je to dovoljno svaka koje se pokazuje imala bi stotine gaža što znamo da nije slučaj. Osim toga on priča o utjecaju na djecu. Kakva su to djeca na koju loše utječe dupe na Instagramu? Možda sjebana od tate?
KatarinaRi is offline  
Old 10.07.2017., 07:40   #1482
dr. Fritz & Ptica

https://www.youtube.com/watch?v=-YTEbzKqI3E
Bolji od tebe is offline  
Old 10.07.2017., 08:04   #1483
čije je dupe u pitanju???
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 10.07.2017., 09:11   #1484
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
čije je dupe u pitanju???
A odakle se pak tu javljaš? Iz neke pećine na Biševu?
Razna dupeta su u pitanju, Lidija Bačić, Nives, a dečki se ljute što nemaju pristup.
KatarinaRi is offline  
Old 10.07.2017., 11:00   #1485
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Hoćeš reći da ja na njenim odličnim koncertima od 3 sata ponekad gledam u njeno dupe? I moj klinjo od 7 godina ? Nemoj srat Kiss majketi. Njene fotke su samo dio posla, a da je to dovoljno svaka koje se pokazuje imala bi stotine gaža što znamo da nije slučaj. Osim toga on priča o utjecaju na djecu. Kakva su to djeca na koju loše utječe dupe na Instagramu? Možda sjebana od tate?
Njene fotke su jedini razlog što se malo digla iz prosjeka, jednako kao Nives Celzijus. Nitko ne zna ni jednu Niveskinu pjesmu, ali zato znaju kako joj sisa izgleda
Što je sasvim ok. Nemam ja problema sa takvom vrstom promocije ili građenja karijere. Tako se diže lova. Ali ono što mi je gadljivo je glumatanje neke moralne veličine, a svjesno igraš na niske strasti na dnevnoj bazi.
Ono, šta ga sere...
A što se tebe tiče..
Ideš na koncert Lidije Bačić? 3 sata slušati "viskija, viskija, viskija, viskija..."?
Aj u kurac
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 10.07.2017., 11:29   #1486
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Njene fotke su jedini razlog što se malo digla iz prosjeka, jednako kao Nives Celzijus. Nitko ne zna ni jednu Niveskinu pjesmu, ali zato znaju kako joj sisa izgleda
Što je sasvim ok. Nemam ja problema sa takvom vrstom promocije ili građenja karijere. Tako se diže lova. Ali ono što mi je gadljivo je glumatanje neke moralne veličine, a svjesno igraš na niske strasti na dnevnoj bazi.
Ono, šta ga sere...
A što se tebe tiče..
Ideš na koncert Lidije Bačić? 3 sata slušati "viskija, viskija, viskija, viskija..."?
Aj u kurac
Čuj jebote oprosti sta na ribarskima i sličnim feštama ne nastupa Pavarotti
Sereš kvake nevjerovatno. Lidija, Jole, Maja su ekipa za zabavu, dobru zabavu, kao što jedemo i biftek i ćevape. I znam sve Niveskine tri pjesme od kojih su Katanfili vrh
Kao da razgovaram s onim Dudom iz Pipsa koji se grozi sisa i cajki, ali sav je pun opravdanja za sebe i pjesmu u kojoj pjeva Bokserom u glavu za Dinamovu slavu.
Kiss nisam zadovoljna s tobom.

Mislim zašto Lidija na kraju balade ne bi bila moralna vertikala? Znaš za neki njen nemoralni postupak u životu?
KatarinaRi is offline  
Old 10.07.2017., 13:45   #1487
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
A odakle se pak tu javljaš? Iz neke pećine na Biševu?
Razna dupeta su u pitanju, Lidija Bačić, Nives, a dečki se ljute što nemaju pristup.
kate ispalila
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 10.07.2017., 14:02   #1488
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
kate ispalila
Pa ne znam šta ti drugo reć, zemlja pred kolapsom od dupe-problema, a on Tko? Šta? Kamo?
KatarinaRi is offline  
Old 10.07.2017., 15:13   #1489
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Lidija, Jole, Maja su ekipa za zabavu, dobru zabavu, kao što jedemo i biftek i ćevape.
a kakvu tek "Tonson" napravi feštu....
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 10.07.2017., 16:12   #1490
[QUOTE=KatarinaRi;64597151]Čuj jebote oprosti sta na ribarskima i sličnim feštama ne nastupa Pavarotti
Sereš kvake nevjerovatno. Lidija, Jole, Maja su ekipa za zabavu, dobru zabavu, kao što jedemo i biftek i ćevape. I znam sve Niveskine tri pjesme od kojih su Katanfili vrh

Iskreno, nemam pojma kako ni di ona uživo pjeva, ali ovo viski, kaktus i ostalo mi baš ne budi neku nadu, ali uz alkohol sam ja svašta revala, pa bi vjerovatno i nju
Nemam pojma ni Niveskine pjesme, od Bačićke jednu, ali refren... i jebli te Karanfili

Quote:
Mislim zašto Lidija na kraju balade ne bi bila moralna vertikala? Znaš za neki njen nemoralni postupak u životu?
Omašila si fudbal.
Kad cijelu karijeru izgradiš na slikanju napumpanih sisa i prčenju dupeta i time se izdigneš iz mase, onda ne vidim na temelju čega imaš bit uvređena?
Da razjasnimo - nemam ništa protiv. Žena je namirišala kako se mlati lova - tako da krkanima redovito servisiraš komad sise ili dupeta. Good for her
Ali ja ne kužim zašto je uvređena? Šta je to čovjek krivo ili netočno napisao? Ili može slikat međunožje i sise, ali ne i spominjati? Nije fino?

Quote:
Kiss nisam zadovoljna s tobom.
Popravit ću se
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 10.07.2017., 17:25   #1491
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
a kakvu tek "Tonson" napravi feštu....
Ako si u filmu da taj dan reveš ko lud onda je odlično.
A na Prijatelje, Vjetre s Dinare, Tajna dvaju svjetova se obično plače ko za prvorođencem.

Nego, ja vidim ti i dalje mene kvotaš, čitaš, pratiš...a ja dvojnik Ace K.

Šta ti to treba?
KatarinaRi is offline  
Old 10.07.2017., 17:32   #1492
Kiss ona je prozvana za neki loš uzor, popljuvalojoj trud i rad pa se žena propela. Šta se koji k. čudiš. Pogotovo kad te u usta uzme lik koji se predstvavlja kao oličenje mirnoće, staloženosti, tolerancije i uvažavanja različitosti.

Zašto ne uvaži njen način rada?
Jesmo mi u Saudijskoj Arabiji pa ćemo se čudit golom ženskom tijelu?
Sljedeći korak je da ju prozove da izaziva vraga???


Što se koncerata tiče ovo ljeto imam u planu samo Bijelo dugme i Balaševića...ove po feštama mora, sunca i ćevapa ne brojim.

I ako skupim ekipu išla bi se razbit na jedan nastup Bobana Rajovića, onako ko Mamić, Boki je car.

Dijagnoza, dijagnoza haos i nervoza
KatarinaRi is offline  
Old 10.07.2017., 18:22   #1493
Ko dira Lilu???
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 10.07.2017., 19:34   #1494
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ko dira Lilu???
Kiss
KatarinaRi is offline  
Old 11.07.2017., 09:28   #1495
Cuka obrati pažnju na prvu rečenicu u linku

http://m.buro247.hr/lifestyle/eksper...dije-ba-i.html
KatarinaRi is offline  
Old 11.07.2017., 11:44   #1496
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Kiss ona je prozvana za neki loš uzor, popljuvalojoj trud i rad pa se žena propela. Šta se koji k. čudiš. Pogotovo kad te u usta uzme lik koji se predstvavlja kao oličenje mirnoće, staloženosti, tolerancije i uvažavanja različitosti.

Zašto ne uvaži njen način rada?
Jesmo mi u Saudijskoj Arabiji pa ćemo se čudit golom ženskom tijelu?
Sljedeći korak je da ju prozove da izaziva vraga???
Prvo - on nije prozvao nju, nego kompletnu tu ekipu... jebo vas, idite pa čitajte tekstove, a ne raspravljajte napamet
Drugo - ako mu je imala potrebu uzvratiti, onda je to trebala napraviti puno pametnije i duhovitije, samo... i za to treba imati kapaciteta.
Si vidla kako je to Jurković napravio Diksiju?
Jer ići javno glumatati uvrijeđenost, kako tebe netko može svesti na sise i gu'ice, a jedino što si zadnjih godina radila je da si ulupavala lovu u razne doktore i stručnjake, da bi od
ovog - https://www.tportal.hr/media/thumbnail/w1000/34308.jpeg
postala ovo - https://www.google.hr/search?q=lidij...AC5NqpSNJGG9M: je u najmanju ruku smiješno i ispadaš glupača.

Nitko njoj ne osporava pravo da gradi karijeru kako hoće, ali kad ti instagram izgleda ovako https://www.google.hr/search?q=lidij...acic+instagram onda moraš biti poprilično deficitna tuka da ideš okolo objašnjavati kako si ti umjetnica i da ti na koncerte dolaze zbog tvojih pjesama...
..jeah, right

Šimleša je budaletina, ali i Bačićka je ispala glupača i peškaruša i jedan jedan su

Quote:
I ako skupim ekipu išla bi se razbit na jedan nastup Bobana Rajovića, onako ko Mamić, Boki je car.

Dijagnoza, dijagnoza haos i nervoza
Moj broj imaš, tako da ne bi bilo izgovora zašto me se nije pozvalo

Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ko dira Lilu???
Ženi ću te reć
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 11.07.2017., 12:03   #1497
Kiss pročitaj link koji sam dala Cuku, izvanredna analiza, jedan u nizu koji propituje zašto se netko slika gol i jasno da je propitivao ženu. Prozvao ju imenom.

Ti imaš strašne predrasude o ljudima. Tebi nikako nije jasno da netko voli nešto što ti ne voliš i smatraš glupim i primitivnim. Pa onda misliš da su bolesni ili da je nešto zbog dupeta.
Prvi redovi na Rozgi, Lidiji i Sevki su djeca, onda žene i pokoje muško.
Ljudi nekad imaju potrebu za zabavom i lakim notama.
Neki to stalno slušaju.
Utuvi si to u glavu.

A ovaj krkan od Šimleše se grozi gole guzice i smatra da tu ima puno sponzoruša, ali s druge strane pada u nesvijest kad nekome istospolni brak nije adekvatan.

Jer ispravno je ono što Šimleša kaže da je ispravno

Išla bi samnom na Bobana???
KatarinaRi is offline  
Old 11.07.2017., 17:55   #1498
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Kiss pročitaj link koji sam dala Cuku, izvanredna analiza, jedan u nizu koji propituje zašto se netko slika gol i jasno da je propitivao ženu. Prozvao ju imenom.

Ti imaš strašne predrasude o ljudima. Tebi nikako nije jasno da netko voli nešto što ti ne voliš i smatraš glupim i primitivnim. Pa onda misliš da su bolesni ili da je nešto zbog dupeta.
Prvi redovi na Rozgi, Lidiji i Sevki su djeca, onda žene i pokoje muško.
Ljudi nekad imaju potrebu za zabavom i lakim notama.
Neki to stalno slušaju.
Utuvi si to u glavu.
Joj pročitala. Tekst humoristična i zanimljiv ko da ga je ona Andrassi pisala.

Nemam ja predrasude, nego si ti zadojena tuka koja samo čita da netko ne plješće onom što je tebi super, pa ti mozak uopće ne registrira ostatak teksta.
Svak pjeva šta hoće i svak sluša šta hoće.
Ja se samo izrugivam Bačićkinoj uvređenosti, jer je netko napisao da je karijeru gradi slikajući napumpane sise i naprčeno dupe na dnevnoj bazi. Mislim, kako je damo mogao?
Dala sam ti i link instagrama. Njenog.
Maknimo na stranu što je Šimleša smor i seronja koji puta - šta je to on krivo rekao? Ili da budemo precizniji - šta je netočno rekao?

Quote:
Išla bi samnom na Bobana???
Platit ću i cugu ak me pofuraš
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 11.07.2017., 19:55   #1499
Kiss nemoj ono.
Čovjek je javno napao više žena da pokazuju tijelo, a da on više cijeni um. Pa ga je dama lijepo upozorila da je možda moguće i da ona ima nešto uma. Kao i ostale. I pitala zašto ne poteže pitanje muških golaća.

Recimo Boban kojeg bi išla slušati je muška Bačićka, stalno neko bildanje, sto stilista, pjeva ono što momentalno donosi lovu..zajedničko im je da 15-20 godina rade ko konji, pogotovo Boban, leti s jedne strane svijeta na drugi i pjevaju po smrdljivom klubovima i pokojoj dvorani.


Da l je netko takve muške pitao išta.

Ovaj Šimleša koji je prije toga imao srcedrapateljni tekst od jednakosti muškaraca i žena pokazao je da je kretenko zreo za mjesto tajnika U ime obitelji.

Neka je odgovorila i neka je reagirala.

A ako je on u cijelom društvu baš Nives i Bačićku detektirao kao probleme za svoje kćeri gadno mu se piše

A da ne pričam o tome kako kreten javno piše kako je kod njegove djece nešto nemoguće.
Samo mu se mogu nasmijat, kladim se u janje da će kroz koju godinu profili njegovih kćeri obilovati fotkama s napućenim usnama.
I koliko pratim nije ništa bolji tata od Nives...koja je pored djece još imala na drbači i muža kockara, i sve je prebrodila. Žena i pol za mene.
KatarinaRi is offline  
Old 11.07.2017., 22:06   #1500
Djevojke Šimleša je tukac.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:29.