Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 18:00   #541
Ciljenica je da ti brojis ko kakva baba.
Daj unesi u zivot malo zaigrane umjetnosti.

Dok se ti bavis sintaksom, uzitak pobjeze.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:33   #542
Solo na snowboardanje, fućkaš more!
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:47   #543
ako trenutno živim solo u gradu na moru se to računa ?
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:59   #544
Samo ako plivas svaki dan bar km😘
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 00:59   #545
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Nije mi cilj bila nadrkanost, isprike ako je tako zvučalo


Riječ solo meni podrazumijeva jednu osobu. Ako sam solo, u kontekstu partnerskih odnosa, nemam curu, nemam FF, nemam avanturice. Ako solo idem u šoping, ja sam trpam kolica i plaćam račun.


Ako idem solo na more, ja sam idem na more, bez prijatelja, djevojke, ljubavnice, elitnih prostitutki Dakle, nemam seksajuće osobe u toj situaciji i malo mi je čudno navoditi primjer da je super kada ljetuješ s osobom koju ševiš. Da, je, ali ne priča se o tome
Same.
I ja sam tak shvatila temu .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 07:00   #546
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Same.
I ja sam tak shvatila temu .
To mi je sasvim logično. Sam kao pas, čak i bez psa

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 07:22   #547
I ja idem svaki dan solo na more. Ima li koja đevojka iz Pule da mi pravi društvo?
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 15:15   #548
Ja bijah u dva navrata, 2008 zadnji put.
Preko dana sam uživao, svaki dan druga plaža dok ne bih našao što mi odgovara, istraživanje okolnih mjesta i krajolika, fotografiranje...a onda navečer je pomalo ćelavo, koja cuga, promatranje šetača...nema nekog izbora. Nisam baš tip koji lako sklapa poznanstva, prilazi nepoznatima, čavrlja i sl.
Ide mi se opet i ovog časa, no ovaj drugi dio me ipak malo sputava. Frendovi su mi za nježnik što se toga tiče.

Uglavnom, kao i u ljubavnom životu, ima svojih prednosti i dobrih strana, također i mana.
Stage is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 01:49   #549
Ma najbolja opcija je kad imaš frendove koji žive na moru i onda ideš "solo" kod tih frendova na more. I onda na pet destinacija se prođiraš jer svi žive u drugim mjestima. To je moj pojam ovogodišnjeg "solo" mora

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 08:33   #550
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Ma najbolja opcija je kad imaš frendove koji žive na moru i onda ideš "solo" kod tih frendova na more. I onda na pet destinacija se prođiraš jer svi žive u drugim mjestima. To je moj pojam ovogodišnjeg "solo" mora
Znači, ti imaš strateški raspoređene frendove, kao ja rodbinu.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 10:43   #551
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Ma najbolja opcija je kad imaš frendove koji žive na moru i onda ideš "solo" kod tih frendova na more. I onda na pet destinacija se prođiraš jer svi žive u drugim mjestima. To je moj pojam ovogodišnjeg "solo" mora

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Ima zgodna tema o tom pojmu godisnjeg odmora: https://www.forum.hr/showthread.php?t=656230
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 12:13   #552
@Wayfaring super je link baš san malo prošvrljala

Odma san se sitila prve godine na faksu u Zg kako san se šokirala kad mi se par ljudi s faksa pozvalo doći u goste nalito a nismo bili ni nešto bliski.. a to još mogu razumit jer studenti

A ovo di se cile obitelji same pozivaju i gostuju mi je grozno, mojoj mami svaki godišnji prođe u kuvanju i pranju ne stigne se ni okupat i onda naravno ni ja ni sestra jer ne želimo da se izmuči pa pomažemo..
Al kad je rič o najbližoj rodbini i prijateljima teško im je reći ne

Solo litovanje mi se prema ovom gori čini raj
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 00:50   #553
Ove godine sam se odlučio otići sam na more, prvi put. Odabrao sam za destinaciju Šibenik, zvao sam par mjesta gdje bih spavao i samo se trebam odlučiti gdje ću spavati. Nisam bio nikad u Šibeniku pa se nadam da će biti zanimljivo Ako slučajno se tamo netko nađe, javite se za neku cugu
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 11:58   #554
Definitivno si uzmi cili dan za na slapove Krke Imaš i brodom iz Skradina (a i Skradin je prekrasan) i autom ili busom s kopnene strane ali brod ti svakako preporučujem jer ide i na Roški slap i Visovac, ljudi su opušteniji u druženju na brodu kupanje ručak ovisi koji paket uzmeš al def se isplati
Ja san bila nedavno na Kornatima imaju i oni takve ture al ne može mi se usporedit s NP Krka

A Šib hrpa tvrđava gradska plaža Banj koncerti dobra mista za hranu sad ovisi kakav ti je budžet..uživaj
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:41   #555
Ja za par dana idem na more, ali još uvijek ne znam da li solo ili s nećakom. On se, naime, još uvijek premišlja...

No u svakom slučaju, kao i svake godine do sada, idem solo u smislu bez partnera (kojega ionako nemam).
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 18:21   #556
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Definitivno si uzmi cili dan za na slapove Krke Imaš i brodom iz Skradina (a i Skradin je prekrasan) i autom ili busom s kopnene strane ali brod ti svakako preporučujem jer ide i na Roški slap i Visovac, ljudi su opušteniji u druženju na brodu kupanje ručak ovisi koji paket uzmeš al def se isplati
Ja san bila nedavno na Kornatima imaju i oni takve ture al ne može mi se usporedit s NP Krka

A Šib hrpa tvrđava gradska plaža Banj koncerti dobra mista za hranu sad ovisi kakav ti je budžet..uživaj
Hvala na preporukama! Imao sam u planu i koji dan provesti izvan Šibenika, tako da bit će očito Krka u pitanju. Budžet nije problem, hoću se počastiti
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:58   #557
U tom slučaju restoran Pelegrini već par godina zaredom proglašen najboljim restoranom u Hrvatskoj, malo skalama iznad od šibenske katedrale al rezerviraj stol ranije jer ofc uvik gužva

I na južnom izlazu iz grada na Brodarici riblji restoran Zlatna Ribica bia je u x emisija, ukusna svježa hrana i pogled na otok Krapanj Isto gužva/rezerviraj ranije Ima svugdi dosta dobrih pizzeria i restorana pogotovo ako ćeš ić u Vodice, Tribunj..Uživaj i lipo se provedi
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:51   #558
Ja nebih to nikad mogao. Mislim došao bih solo do dolje..ali kaj da radim...sam na plaži po cijele dane? Pa možda 2-3 dana i to je to za idućih deset godina. A opet bolje i solo nego loše društvo.
__________________
konzistentnost je igralište budala
PepsiMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:56   #559
Ponekad je bolje solo otići nekud nego biti doma, ali i meni bi nakon par dana dosadilo biti sama.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 10:59   #560
ja već godinama ljetujem solo. da, zna ponekad biti dosadno, ali ja iovako odlazim na more kako bih se kupala i odmorila. nije mi do izlazaka.
kikuchi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.