Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2007., 18:39   #61
također kc, vidim partyloop se seli na ostale forume...

heh, ne idem često van u zadnje vrijeme, i postalo mi je svejedno gdje sam, na sve se mogu prilagodit, valjda zato kad rijetko idem van, pa nemam neka očekivanja.
al mogu reći da je najbolje mjesto club jer su tam najzgodnije konobarice
*pearl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 17:41   #62
Quote:
*pearl* kaže: Pogledaj post
također kc, vidim partyloop se seli na ostale forume...

heh, ne idem često van u zadnje vrijeme, i postalo mi je svejedno gdje sam, na sve se mogu prilagodit, valjda zato kad rijetko idem van, pa nemam neka očekivanja.
al mogu reći da je najbolje mjesto club jer su tam najzgodnije konobarice
neznam baš ona rudlava mi se baš ne vidi
John Lennon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 12:24   #63
Quote:
John Lennon kaže: Pogledaj post
neznam baš ona rudlava mi se baš ne vidi
kaj ti je? ta je najbolja!
*pearl* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 17:00   #64
a neznam nekak mi je malo čudna

malo kak ti da tuče na stranu


ako ju upoznam možda promijenim mišljenje, ali na prvu ruku je nekak ...... čak nemam ni riječ za to
John Lennon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2007., 21:49   #65
Ja sam iz KC - d metropola
:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 15:39   #66
Quote:
:::PiXiE cOrPsE::: kaže: Pogledaj post
Ja sam iz KC - d metropola
'd metropola' ?

__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2007., 17:12   #67
Quote:
-ana- kaže: Pogledaj post
'd metropola' ?

a kaj drugo?

:::PiXiE cOrPsE::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 14:55   #68
Kaj je s Kuglanom, kako to sad izgleda?
Skejt is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 18:09   #69
Generacija 1978.

Zovem se Suncica. Rodila sam se u Koprivnici 1978. ali odavno nisam vise u KC. Nadam se da ce mi se javiti neko iz moje generacije, Marija Petak, Rajh Darko, Ines Flamaceta, Jakupec Jelena...
Isla sam u 3. osnovnu skolu.

Pozdrav svim Koprivnicancima i onima koji se tako osecaju...
Sansajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 14:27   #70
Quote:
Sansajn kaže: Pogledaj post
Zovem se Suncica. Rodila sam se u Koprivnici 1978. ali odavno nisam vise u KC. Nadam se da ce mi se javiti neko iz moje generacije, Marija Petak, Rajh Darko, Ines Flamaceta, Jakupec Jelena...
Isla sam u 3. osnovnu skolu.

Pozdrav svim Koprivnicancima i onima koji se tako osecaju...
a di si onda kad te nema u kc?
zumbull is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 20:48   #71
Zajecar - Srbija
Sansajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 00:45   #72
sve mi se čini da je ovdje sestra Čeleketić... tj.jedna od njih dvije.
nego malo vedrija tema...kak vam se sviša nova gimnazija? čujem da je uspoređuju sa OZ-om... em ti našeg gradonačelnika...
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 02:48   #73
Quote:
octavius kaže: Pogledaj post
nego malo vedrija tema...kak vam se sviša nova gimnazija? čujem da je uspoređuju sa OZ-om... em ti našeg gradonačelnika...
Kako s koje strane - s jedne je cisto ok, s druge ko zatvor. Makar, dok cujem kako su sve lijepo sredili, postavili hrpu umrezenih racunala itd itd itd dodje mi da krenem natrag u srednju skolu
__________________
Nemam potpis
Korry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 18:48   #74
navodno je neko propao kroz pod
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 01:08   #75
momčad, pozdrav!

evo jedna pozdravna riječ od (nadam se) budućeg koprivničanca!
i imam jednu molbu za vas!
Pričajte mi o Koprivnici!!!!

jes. eto to je ta molba.
ja sam vam inače rođeni zagrepčnin, a datiram iz onog vremena kad je zagreb bio jedan ugodan i miran grad. moji starci su zagrepčani, moji deda i baka su zagrepčani i, uglavnom, mojih petsto osamnaest generacija unatrag bili su zagrepčani.
i, dečki moji i dečkice, ja bum bil prvi koji je potpisao kapitulaciju.
ovo više nije grad koji ja pamtim, ovdje više nema ljudi koje ja poznam, a i one koje poznam više ne mogu prepoznati.
oženjen sam bajnom djevom sa kamena studenca iz dječjih bajki i za dva mjeseca na svijet će doći jedan mali princ, kojemu ne želim podariti tu sudbinu da raste u jednom milijunskom sabiralištu za luđake. jok. hoću da mi dijete odrasta u humanoj sredini, nekako barem malo sličnoj onoj u kojoj sam ja odrastao.
odlučili smo prestati po cijele dane slušat tuljenje policijskih sirena, prolazit kraj kladonica ispred kojih me desetogodišnjaci žicaju da im uplatim tiket, gledat u školska dvorišta u kojima sredovječni kroneri mažnjavaju klincima sendviče šta su im mame spremile za gablec.
zagreb je postao jedan tužan grad.

i zato Koprivnica... jeah!

zato vas molim da mi pričate o njoj. ne o zgradama i trgovima, ne o mjestima za partijanje (tog smo se nauživali jednom davno ), nego o običnim stvarima. svakodnevnim. o atmosferi. o šetnicama. o mogućnosti zaposlenja. o kvartovima. o tome zašto ju volite, ili ne volite. o ljudima...

a ja čekam proljeće i stižemo brojčano snažniji za jednog malog kmekavca.

pozdrav!!!
Bogart is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 16:09   #76
Quote:
Bogart kaže: Pogledaj post
ovo više nije grad koji ja pamtim, ovdje više nema ljudi koje ja poznam, a i one koje poznam više ne mogu prepoznati...
Tocno te rijeci bih ja mogla upotrijebiti za opisivanje Koprivnice

Ali Kc je ipak zakon gradic i zelim ti puno lijepih trenutaka tamo.
__________________
Nemam potpis
Korry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 19:33   #77
Quote:
Bogart kaže: Pogledaj post
momčad, pozdrav!

evo jedna pozdravna riječ od (nadam se) budućeg koprivničanca!
i imam jednu molbu za vas!
Pričajte mi o Koprivnici!!!!

zato vas molim da mi pričate o njoj. ne o zgradama i trgovima, ne o mjestima za partijanje (tog smo se nauživali jednom davno ), nego o običnim stvarima. svakodnevnim. o atmosferi. o šetnicama. o mogućnosti zaposlenja. o kvartovima. o tome zašto ju volite, ili ne volite. o ljudima...

a ja čekam proljeće i stižemo brojčano snažniji za jednog malog kmekavca.

pozdrav!!!
Kak je super pročitat ovakav jedan post. Ja sam primjerice otišla iz Kc pred 4 godine, i evo me vraćam se doma, nakon Zagreba koji, slažem se, više nije onaj isti grad. Ali Koprivnica je svakako bolja nego kaj je bila pred 4 godine. Svaka čast Mrletu, mora mu se priznat da je uspio napravit dosta.

Što se tiče zaposlenja, nude ti se mogućnosti poput: Podravke, Belupa, Danice, Carlsberg pivovare itd...svakako iznad prosjeka u odnosu na veličinu grada (ja bih rekla cca. 30 tisuća, kaj velite vi ostali? ) Prirez = 0%, ,

Meni je žao što sam ju tek sad počela cijenit (ali to uvijek ide tak - čim odeš mam ti fali ) Jes da je poneki put svak-svakog-zna i brine- se -za -tuđa -posla atmosfera, ali sve je to , gotovo da i nema kriminala (vrhunac je remećenje javnog mira i reda) pa je u usporedbi sa Zagrebom-di-možeš-pobrat-metak-zbog-parkinga pravi mali raj.
EU je udaljena samo 20-tak km. , a do ZG ak baš hoćeš imaš 1h vlakom.

Ma super, odluka ti je I btw, vrtić košta 400 kn i ima mjesta.

Bok Koprivničanci!
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 13:42   #78
jo i ja sam iz kc
Luka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 16:46   #79
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Kak je super pročitat ovakav jedan post. Ja sam primjerice otišla iz Kc pred 4 godine, i evo me vraćam se doma, nakon Zagreba koji, slažem se, više nije onaj isti grad. Ali Koprivnica je svakako bolja nego kaj je bila pred 4 godine. Svaka čast Mrletu, mora mu se priznat da je uspio napravit dosta.

Što se tiče zaposlenja, nude ti se mogućnosti poput: Podravke, Belupa, Danice, Carlsberg pivovare itd...svakako iznad prosjeka u odnosu na veličinu grada (ja bih rekla cca. 30 tisuća, kaj velite vi ostali? ) Prirez = 0%, ,

Meni je žao što sam ju tek sad počela cijenit (ali to uvijek ide tak - čim odeš mam ti fali ) Jes da je poneki put svak-svakog-zna i brine- se -za -tuđa -posla atmosfera, ali sve je to , gotovo da i nema kriminala (vrhunac je remećenje javnog mira i reda) pa je u usporedbi sa Zagrebom-di-možeš-pobrat-metak-zbog-parkinga pravi mali raj.
EU je udaljena samo 20-tak km. , a do ZG ak baš hoćeš imaš 1h vlakom.

Ma super, odluka ti je I btw, vrtić košta 400 kn i ima mjesta.

Bok Koprivničanci!
ti meni nadji posao u podravci ja te zenim!!!
chelsea-kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 05:30   #80
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Kak je super pročitat ovakav jedan post. Ja sam primjerice otišla iz Kc pred 4 godine, i evo me vraćam se doma, nakon Zagreba koji, slažem se, više nije onaj isti grad. Ali Koprivnica je svakako bolja nego kaj je bila pred 4 godine. Svaka čast Mrletu, mora mu se priznat da je uspio napravit dosta.

Što se tiče zaposlenja, nude ti se mogućnosti poput: Podravke, Belupa, Danice, Carlsberg pivovare itd...svakako iznad prosjeka u odnosu na veličinu grada (ja bih rekla cca. 30 tisuća, kaj velite vi ostali? ) Prirez = 0%, ,

Meni je žao što sam ju tek sad počela cijenit (ali to uvijek ide tak - čim odeš mam ti fali ) Jes da je poneki put svak-svakog-zna i brine- se -za -tuđa -posla atmosfera, ali sve je to , gotovo da i nema kriminala (vrhunac je remećenje javnog mira i reda) pa je u usporedbi sa Zagrebom-di-možeš-pobrat-metak-zbog-parkinga pravi mali raj.
EU je udaljena samo 20-tak km. , a do ZG ak baš hoćeš imaš 1h vlakom.

Ma super, odluka ti je I btw, vrtić košta 400 kn i ima mjesta.

Bok Koprivničanci!


do sada sam citala i citala... sad kad sam procitala ovaj post, moram se i ja javiti.... i ja sam otisla prje 5-6 godina u zagreb... zivim, radim, sve 5, ali.... tek sad kad se vracam, zadnjih godinu, dvije, osjeti se razlika, vidi se razlika... to je grad puno kvalitetniji za zivjeti, s puno boljom atmosferom, s puno boljom infrastrukturom nego prije.... i sad imam zivot u zg, organiziran, s dobrom placom, i sve to bla bla, ali kad dodjem vikendom, sad mi bude zao sto sam otisla.... sad je proslo dosta truda da si osiguram mjesto pod suncem u metropoli, ali da mogu dobiti ovakav posao kakav imam tu, vratila bih se sutra... djelujem ko patetik iz dijaspore, ali jednostavno, desava se da sam ljubomorna na sve moje sto su ostali.... sve one stvari koje ti izgledaju privlacne kad si daleko od zg, postaju glupe.... kazaliste 2-3 puta jeftinije u kc, a sve kvalitetno dodje u kc, isla sam na slaven, na podravku, tu mi ne pada na pamet ici u maksimir ili prazni dom sportova, vadim osobnu u kc, treba mi 20 minuta otici, obaviti i vratiti se doma, u zg, cijeli dan poslije posla cekam red za osobnu.... u zg, ides u kafic, u 11 isto zatvaraju, u zg idem u shopping centar bilo koji, billa, lidl, merkator, konzum, plodine, koji vrag vec idem, treba mi cijeli dan poslije posla, ne , ja dodjem i to obavim vikendom na brzinu u kc.... biciklom u zgb mogu samo na nasip pa do jaruna, u kc, mogu gdje hocu... i meni je zao sto sam otisla..... htjedoh reci da je koprivnica puno napredovala u ocima nekog tko dolazi rjedje pa vidi pomake i da neznas sto si izgubio dok se ne zajebbes i mrle, svaka cast.
osobaA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.