Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 18:24   #1
Kopiranje slika na novi mobitel problem

Pozdrav.

Dakle, kada vraćam slike sa računala na mobitel (Samsung S7) promjeni mi se datum tako da je hrpa slika isti datum u galeriji (datum kopiranja), te nisu razvrstane po datumu kada su uslikane. Kod starog mobitela (Sony Z3) prilikom povrata slika mi se to nije dešavalo, na mobitelu je sve bilo sortirano po datumu kada su uslikane.

Probao sam na način copy-paste, move to mobitel i stavit u .rar pa otpakirat, ništa ne pomaže.

Ima li ko kakvu ideju?
ledoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 21:50   #2
Možda backup aplikacija, kopiras backup file na drugi mob i onda restore. Možda bude sačuvalo datume.


Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 18:48   #3
Quote:
ledoo kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Dakle, kada vraćam slike sa računala na mobitel (Samsung S7) promjeni mi se datum tako da je hrpa slika isti datum u galeriji (datum kopiranja), te nisu razvrstane po datumu kada su uslikane. Kod starog mobitela (Sony Z3) prilikom povrata slika mi se to nije dešavalo, na mobitelu je sve bilo sortirano po datumu kada su uslikane.

Probao sam na način copy-paste, move to mobitel i stavit u .rar pa otpakirat, ništa ne pomaže.

Ima li ko kakvu ideju?

Tako je i meni, i to ti je normalno, jer mobitel nije dovoljno pametan da opet raspodjeli slike po datumu slikanja, tek kada kliknes na detalje o slici onda se pojavi kada je zapravo uslikano.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.