Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 16:15   #1
upucavanja

ponukana kuknjavom tipova na susjednoj temi kako im nikada ni jedna žena nije prišla otvaram temu s pitanjem koje upućujem ženama

pristupate li prve li se tipovima i kako to prolazi? vole li to muškarci ili ih to hladi? možete komparirati hrvatsku i neke druge zemlje
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 16:28   #2
Meni prilaze redovito. Iskreno svejedno mi je.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:25   #3
Do nedavno su za mnom zene trcale al dobil sam otkaz u ZET-u
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:31   #4
Da, žene me stalno upucavaju.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 30.06.2017., 17:36   #5
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
otvaram temu s pitanjem koje upućujem ženama


Ajd mogu i ja prekršiti početni uvjet


Najviše uspjeha sam imao kad je cura meni prva prišla,doduše to bude rijetko, ali onda je to to.
Ja ne prilazim curama, pogotovo ako ne dobijem makar nekakav signal, verbalni ili neverbalni.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 17:55   #6
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
pristupate li prve li se tipovima i kako to prolazi?
Logika nalaže da ovo uvijek prolazi lošije nego kad tebi netko pristupa. Jednako vrijedi i kod muških kao i kod ženskih osoba.

Neće ti pristupiti netko koga barem malo ne interesiraš, dok obratno naravno ne vrijedi.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:00   #7
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Da, žene me stalno upucavaju.

napucaj ga sad, napucaj ga sad



inače, mislila sa da će žene odgovarat ali bolje išta nego ništa
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:07   #8
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
napucaj ga sad, napucaj ga sad



inače, mislila sa da će žene odgovarat ali bolje išta nego ništa
Pa ono pitala si kak se muška populacija osjeća. Nekima je lijepo, drugima je svejedno, trećima odbojno. Iskustva su različita.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:20   #9
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Pa ono pitala si kak se muška populacija osjeća. Nekima je lijepo, drugima je svejedno, trećima odbojno. Iskustva su različita.
ma mogu tipovi odgovarati, nema problema, nego čini mi se da će svaki napisati joj meni je to super itd

želim dobiti neku realnu sliku ali čini mi se da je ovo ženama tabu tema ili ih nema puno na ovom pdf-u
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:22   #10
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post


Ajd mogu i ja prekršiti početni uvjet


Najviše uspjeha sam imao kad je cura meni prva prišla,doduše to bude rijetko, ali onda je to to.
Ja ne prilazim curama, pogotovo ako ne dobijem makar nekakav signal, verbalni ili neverbalni.
ovo je normalno ponašanje. ako si imalo senzitivan obratiti ćeš pažnju na neverbalne signale
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:23   #11
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Logika nalaže da ovo uvijek prolazi lošije nego kad tebi netko pristupa. Jednako vrijedi i kod muških kao i kod ženskih osoba.

Neće ti pristupiti netko koga barem malo ne interesiraš, dok obratno naravno ne vrijedi.
pusti sad logiku i daj neki konkretan primjer
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:24   #12
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ma mogu tipovi odgovarati, nema problema, nego čini mi se da će svaki napisati joj meni je to super itd

želim dobiti neku realnu sliku ali čini mi se da je ovo ženama tabu tema ili ih nema puno na ovom pdf-u
Realna slika je da sve ovisi kome uletiš i jesi li mu privlačna ili ne.

Nema tu neke filozofije. I s jedne i druge strane je isto.

A ako baš hoćeš primjer prošli tjedan sam dobio broj na računu od konobarice. Rekla mi je ovo ti je bonus za show. Impresivno ali mi je svejedno.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:25   #13
Pitaj na ženskom kutku. Na kojem opet pišu muški lol.

Ma u Hrvatskoj moraš biti Bali-beg da bi ti žena uletjela.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:26   #14
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
ponukana kuknjavom tipova na susjednoj temi kako im nikada ni jedna žena nije prišla otvaram temu s pitanjem koje upućujem ženama

pristupate li prve li se tipovima i kako to prolazi? vole li to muškarci ili ih to hladi? možete komparirati hrvatsku i neke druge zemlje
Mogu uletit prva i nije mi problem.
Do sad nisam imala negativnih odgovora u smislu da me netko popljuvao ili mi se rugao.
Ili bi prihvatili ulet ili bi palo ono super si mi i simpa zbog uletavanja, mozemo popit cugu al imam curu/ nisam bas zainteresiran/ nesto trece.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:26   #15
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Realna slika je da sve ovisi kome uletiš i jesi li mu privlačna ili ne.

Nema tu neke filozofije. I s jedne i druge strane je isto.
nije tema zbog toga otvorena nego da se vidi iz iskustva realnih ljudi je li muškarcima na balkanu manji izazov kad im žena uleti. da li im je to kao da se plijen sam bacio pred kopita
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:29   #16
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Pitaj na ženskom kutku. Na kojem opet pišu muški lol.

Ma u Hrvatskoj moraš biti Bali-beg da bi ti žena uletjela.

tamo su sve već desteljećima udane i već su zaboravile tko je kome upao

taj bali-beg je onaj turski glumac? ja sam mislila da je gej. daje mi tu jaku vibru
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:31   #17
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Mogu uletit prva i nije mi problem.
Do sad nisam imala negativnih odgovora u smislu da me netko popljuvao ili mi se rugao.
Ili bi prihvatili ulet ili bi palo ono super si mi i simpa zbog uletavanja, mozemo popit cugu al imam curu/ nisam bas zainteresiran/ nesto trece.
znači s tima koji bi prihvatili ulet bi završila u vezi u kojoj bi se oni dosta trudili?
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:37   #18
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
taj bali-beg je onaj turski glumac? ja sam mislila da je gej. daje mi tu jaku vibru
Upravo se ovih dana oženio.
Granin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:38   #19
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
znači s tima koji bi prihvatili ulet bi završila u vezi u kojoj bi se oni dosta trudili?
S jednim sam zavrsila u vezi.

Zasto tocno rezultat zenskog uletavanja mora biti veza?
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 18:41   #20
Quote:
Granin kaže: Pogledaj post
Upravo se ovih dana oženio.
paravana je uvijek bilo, pogotovo među glumcima ali opet, moj gejdar nije najsavršeniji, meni je i brad pitt gejast
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.