Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 22:05   #1
Hvala na brzoj reakciji

Zahvaljujem forumskoj administraciji na promptnoj reakciji i vrlo brzom rjesavanju mojeg zahtjeva za revizijom kartona. Gotovo da su po brzini rjesavanja zahtjeva dostigli hrvatsku birokraciju.

Zalio sam se 26.6., misleci valjda, oh kako naivno, da ce mi biti odgovoreno barem u slijedecih 48 sati, ako vec ne u 24 sata (jednom sam negdje cuo od nekog moderatora da moderatura ima 24 sata da odgovori na zalbu forumasa), ali eto, administracija si je uzela vremena, a zasto i ne bi pobogu, pa vrijeme je godisnjih odmora (valjda su na godisnjem odmoru od volontiranja na forumu) punih 8 dana da odgovori na moj zahtjev odnosno zalbu. To me podsjetilo na sudsku praksom u kojoj stranka ima 8 dana da se zali na sudsku odluku. I tako, nakon 8 dana Cika Strile me obavijestio da mi se brise dobiveni karton...lijepo, ali ja sam svoju kaznu odradio, dakle kolikvijalno receno nevin sam odradio tri dana u banu, da bi me ovaj nakon 8 dana obavijestio da je sve bilo - uzaludno - i da zapravo nisam niti trebao biti u banu.

E pa hvala dragi moj Cika, sto si tako brzo reagirao, ne znam doista kako da ti zahvalim. Ali naravno, kada se napise nesto sto je prema moderatorima "trolanje" (u sto spada doslovno sve sto se njima ne svidja, iliti sto se njima u tom trenutku sprdne, po cemu je poznat primjerice moderator the edge koji dijeli kartone kao bombone, a ni KLCCLK ne zaostaje mnogo u svojim subjektivnim prosudbama da je trolanje sve ono s cime se on ne slaze), kartoni se dijele u roku od par minuta. Jos se niti boja na zidu nije osusila, a karton vec bude udijeljen.

Stoga jos jednom svaka pohvala moderaturi, mislim da cu od sada biti blazi prema hrvatskoj birokraciji.
John_Wayne is offline  
Old 07.07.2017., 07:04   #2
Postoji nešto što se zove godišnji odmor, vrlo popularno u ovo doba te konzultacije oko toga treba li ti skinuti karton ili ne.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Old 07.07.2017., 12:32   #3
Aha, a ti si jedini koji rjesava ovakve probleme na citavom forumu?

Nego, kako to da vas godisnji odmor ne sprjecava u tome da uredno kaznjavate i kartonirate "trolanja" brzinom svjetlosti, ali onda kada vas se pita za reviziju nekog kartona, onda se izvlacite na nekakav toboznji godisnji odmor i pravite blesavi da navodne "konzultacije" oko skidanja ili neskidanja kartona traju punih 8 dana.

Inace, evo jedan lijepi primjer kako izgleda kvalitetno argumentirana zalba , u kojoj je kaznjeni forumas vrlo jasnim i savrseno preciznim argumentima unistio moderatorovo "trolanje". Preporucam da procitate svi, vrlo je poucno.
John_Wayne is offline  
Old 07.07.2017., 14:34   #4
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Aha, a ti si jedini koji rjesava ovakve probleme na citavom forumu?
Da. Za pdf Politika on je trenutno uglavnom jedini koji to rješava. Drugi supermoderator Politike (Dorian.Gray) je također znatno manje prisutan.
Nije u redu što si bio nepotrebno tri dana u banu, ali taj dio, na žalost, više ne možemo ispraviti. Žao mi je zbog toga. Jedino što možemo učiniti je povući karton, što je i učinjeno. I ispričati se na nastaloj situaciji. Ja ti se sada još jednom ispričavam. Ti možeš ovo što ti objašnjavam, kao i moju ispriku, prihvatiti ili ne, to je tvoja stvar, ali daljnje rasprave o tome je li netko bio ili nije bio na forumu i u mogućnosti riješiti tvoju žalbu neće dovesti do toga da se promijeni to što si bio nepotrebno tri dana u banu, niti će članovi administracije koji žalbe rješavaju trenutno manje izbivati s foruma.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...

Zadnje uređivanje Pringles : 07.07.2017. at 14:51.
Pringles is offline  
Old 07.07.2017., 15:18   #5
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Aha, a ti si jedini koji rjesava ovakve probleme na citavom forumu?

Nego, kako to da vas godisnji odmor ne sprjecava u tome da uredno kaznjavate i kartonirate "trolanja" brzinom svjetlosti, ali onda kada vas se pita za reviziju nekog kartona, onda se izvlacite na nekakav toboznji godisnji odmor i pravite blesavi da navodne "konzultacije" oko skidanja ili neskidanja kartona traju punih 8 dana.

Inace, evo jedan lijepi primjer kako izgleda kvalitetno argumentirana zalba , u kojoj je kaznjeni forumas vrlo jasnim i savrseno preciznim argumentima unistio moderatorovo "trolanje". Preporucam da procitate svi, vrlo je poucno.
Ono što je također tu zanimljivo jest da se isti žalio na karton koji je dobio prije cca 2 tjedna. Moderatori kada moderiraju idu unatrag do 2 tjedna ako žele kartonirati, sve nakon toga je besmisleno, osim kada se radi o grubim vrijeđanjima i govorima mržnje recimo. Interesantno kako je tek sada skužio taj karton, a bio je aktivan i prije.
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.