Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 19:25   #1
Red face Neodlučan, letargičan i kukavica

Imam 22 godine i još nikad nisam imao curu. Imao sam nekih manjih simpatija u osnovnoj, ali tu nikad nije bilo ničega. Krajem osnovne su mi se sviđale neke malo starije cure i to sam jednom rekao nekim frendovima i poznanicima s kojima sam bio vani. Poslije me te cure više nisu ni pozdravljale vani, pa sam nekako zaključio da im je netko to prenio i da su stoga odlučile ignorirati.

S vremenom sam skužio da tu nema kruha, a skužio sam da mi je jedna cura iz novog razreda zgodna, a osim toga je bila dosta pametna, pa sam ubrzo postao totalno zatreskan u nju. Počeo sam češće pričati s njom, i to mi je djelovalo kao ugodno druženje, a znao sam je i nasmijati, pa sam nekako zaključio da imam neke šanse kod nje , i počeo razmišljati o tome kako da je pozovem van, i konačno, pitam je za vezu.

Međutim, nakon nekog vremena mi je preko zajedničkog frenda poručeno da njoj ta moja učestala prisutnost oko nje ide na živce i da joj je neugodno - to me onda totalno sjebalo do kraja srednje, nastavio sam se vrtjeti oko nje, nekako se nadao da ću naći način da je ipak nekako zbarim, međutim, naravno, nisam, te mi je postalo i neugodno uopće razgovarati s njom, i na kraju sam došao u situaciju da samo čeznutljivo gledam u nju kao klinac u izlog sa slatkišima, pa je situacija postajala sve neugodnija, njene frendice bi se znale izderati na mene da sam psihički poremećen i sl, dok se ostatak razreda uglavnom ili držao po strani ili smijao svemu. Srećom, na kraju sam nekako uspio izgladiti cijelu situaciju, no sad sam nekako nastojao držati se dalje od nje da je ponovno ne iziritiram, a i da budem iskren, još sam neko vrijeme, pa i na faksu, osjećao nešto prema njoj te se nadao da će ipak biti nečega.

Na kraju sam ipak uspio prijeći preko svega toga i okrenuti se nekim drugim djevojkama. E sad, na faksu imam dosta zgodnih kolegica, međutim, zbog ovog lošeg iskustva iz srednje više ne znam što bih radio. Naime, uvijek me nekako strah da ću postati prenaporan ili iritantan nekoj curi ako počnem češće pričati s njom kad se vidimo, ili se pak počnem češće dopisivati s njom na fejsu (zapravo uvijek imam neki strah da će neka cura pomisliti da mi se sviđa, neovisno o tome je li to istina ili ne, pa osjećam potrebu maknuti se od njih), a uz to, naravno, postoji i ono "ne seri gdje jedeš" pa me strah ponavljanja neugodne situacije ... Osim toga, javlja mi se to da budem zagrijan za neku curu jedan ili dva dana, pa onda umjesto nje dođe neka druga itd...

Tako da nekako ne znam kojoj bih dao prednost. S tim da tu ima i nekih cura koje baš i ne poznajem toliko dobro (neke su i odbile moje friend requestove na fejsu nakon što sam ih upoznao), pa i ne znam kako (a i da li uopće) stupiti u kontakt s njima...Tipa, ono, nekako imam osjećaj da bi reakcija na neki moj pokušaj komunikacije bila "wtf što ovaj s kojim 4 godine jedva da sam riječ progovorila sad hoće" ili nešto sl...A s druge strane, kod ovih cura koje bolje znam me nekako strah da tu riskiram pogoršanje odnosa, izbjegavanje i sl...

Sad, opcije bi bile:
1) održavati status quo, ne brinuti previše o ljubavi i jednostavno čekati da neka "naiđe"
2) početi se više družiti s curama i tako eventualno među njima naći neku s kojom bih mogao ući u vezu
3) usredotočiti se na neku random curu koja mi se sviđa, probati s njom dokle ide, ako ne ide prijeći na drugu i tako redom
4) nešto što mi nije palo na pamet?

Sad kad opet čitam što sam napisao, nekako mi se dosta toga čini glupavo i blesavo, al ajd, dugo sam pisao sve skupa pa neću brisati.
Svi savjeti su dobrodošli.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 19:29   #2
Čime se baviš?
Razmišljaš o curama, a osim toga?
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 19:39   #3
Tvoj problem nije u tome što si nešto započeo, nego u tome što nisi znao/htio/mogao prestati. Prema tome, nema nikakve osnove da srednjoškolsko iskustvo proglasiš za traumatski razlog koji paralizira svaku tvoju inicijativu: teško da će ijedna normalna žena prošvikati na normalan pokušaj normalne komunikacije - ako je popraćen normalnih prihvaćanjem nepristajanja na nešto više.

Quote:
Osim toga, javlja mi se to da budem zagrijan za neku curu jedan ili dva dana, pa onda umjesto nje dođe neka druga itd...
Voglio una doooooooonnnnnnaaaaaa!
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:09   #4
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Čime se baviš?
Razmišljaš o curama, a osim toga?
Studiram, učim strane jezike, čitam, slušam glazbu, gledam filmove. Ništa posebno.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Tvoj problem nije u tome što si nešto započeo, nego u tome što nisi znao/htio/mogao prestati. Prema tome, nema nikakve osnove da srednjoškolsko iskustvo proglasiš za traumatski razlog koji paralizira svaku tvoju inicijativu: teško da će ijedna normalna žena prošvikati na normalan pokušaj normalne komunikacije - ako je popraćen normalnih prihvaćanjem nepristajanja na nešto više.


Voglio una doooooooonnnnnnaaaaaa!
Ne znam, nekako mi se čini da vjerojatno ne bih ni pitao neku curu za nešto više ako ne bih baš razvio neke osjećaje prema njoj. A kad dođe do toga, odbijanje već postane gadna stvar.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 22:14   #5
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Studiram, učim strane jezike, čitam, slušam glazbu, gledam filmove. Ništa posebno.



Ne znam, nekako mi se čini da vjerojatno ne bih ni pitao neku curu za nešto više ako ne bih baš razvio neke osjećaje prema njoj. A kad dođe do toga, odbijanje već postane gadna stvar.
Pa nekako ne znam gdje su se izgubili oni dečki koji zagovaraju rad na sebi! Mislila sam da će već odavno uskočiti...
Radi na sebi! Stekni samopouzdanje! To se curama sviđa!
(sve to znaš, jer imaš već toliko postova, bit će da si čitao poneku temu ovdje... )

... prvo se zatreskaš ko beba, onda kreneš u akciju? Jasno da te pogodi kad te ne primjećuje/neće primjećivati/izbjegava.
Pokušaj, ipak, naprosto pričat sa curama, čak i ako ti nisu ne znam kako blize srcu. Sigurna sam da ćeš biti mirniji u nastupu, ako to nije THE ONA.
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 23:03   #6
Neznam dal je vec bilo.. ali..

Probaj s dickpic.. da vidis kak se bu navlazila.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 00:58   #7
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Tvoj problem nije u tome što si nešto započeo, nego u tome što nisi znao/htio/mogao prestati. Prema tome, nema nikakve osnove da srednjoškolsko iskustvo proglasiš za traumatski razlog koji paralizira svaku tvoju inicijativu: teško da će ijedna normalna žena prošvikati na normalan pokušaj normalne komunikacije - ako je popraćen normalnih prihvaćanjem nepristajanja na nešto više.


Voglio una doooooooonnnnnnaaaaaa!
plačem jedna od boljih scena i baš se uklapa u autorovu priču.
piaget is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 01:55   #8
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Neznam dal je vec bilo.. ali..

Probaj s dickpic.. da vidis kak se bu navlazila.
Ak ima velikog možda se i bude, a kaj ak ima malog? Onda je u problemu
piaget is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 02:54   #9
Duck, jesi li prepristojan prema curama? Kad si pristojan i miran onda im samo crpiš energiju. Pogotovo ako si "bi, ne bi" stava.

Malo to začini sa energijom i zezancijom.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 03:57   #10
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Pa nekako ne znam gdje su se izgubili oni dečki koji zagovaraju rad na sebi! Mislila sam da će već odavno uskočiti...
Radi na sebi! Stekni samopouzdanje! To se curama sviđa!
(sve to znaš, jer imaš već toliko postova, bit će da si čitao poneku temu ovdje... )

... prvo se zatreskaš ko beba, onda kreneš u akciju? Jasno da te pogodi kad te ne primjećuje/neće primjećivati/izbjegava.
Pokušaj, ipak, naprosto pričat sa curama, čak i ako ti nisu ne znam kako blize srcu. Sigurna sam da ćeš biti mirniji u nastupu, ako to nije THE ONA.
Da znam, vjerojatno ne bih imao toliko postova.
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Duck, jesi li prepristojan prema curama? Kad si pristojan i miran onda im samo crpiš energiju. Pogotovo ako si "bi, ne bi" stava.

Malo to začini sa energijom i zezancijom.
A ono, moguće. Evo npr. nedavno sam vidio jednu kolegicu s kojom sam čak i mislio pokušati nešto ove godine, ali je propalo jer je dotična odustala od faksa. I vidim ja nju da priča s frendicom, zastanem da dobacim nešto u stilu "opa, gdje si ti nestala", možda je pozvati na neku kavu, međutim nekako sam zaključio da bih mogao ispasti debil i da će ona promisliti nešto u stilu "što sad ovaj hoće?" Pa sam krenuo dalje, na što su se ona i frendica počele smijati. Sad, nije mi problem zajebavati se s nekom frendicom koju već poznajem malo bolje, al kod ovih koje ne poznajem toliko dobro me uvijek pomalo strah da ne ispadnem debil/seljačina i ostavim loš dojam, pa se klonim nekih podbadanja, spuštanja ili šala na njihov račun.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:22   #11
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Duck, jesi li prepristojan prema curama? Kad si pristojan i miran onda im samo crpiš energiju. Pogotovo ako si "bi, ne bi" stava.

Malo to začini sa energijom i zezancijom.
Ovo je prema mojem iskustvu potpuna istina. Uvijek sam bio jedan od tih ful pristojnih likova, i uvijek bi se čudio kako to ne pali

I tako, kroz malo životnog iskustva i čega već ne, shvatim da je potrebno u dobroj dozi biti šupak (ako imaš smisla za humor, inače si samo seljačina).

Mogu reći da, odkad se fokusiram na cure u koje nisam potpuno "zaljubljen" već samo osjećam fizičku privalčnost itd., sve to ide puuuuno lakše.

Sad još preostaje malo smanjiti kriterije, i sve će biti na mjestu. Čak sam skužio da si donekle mogu svojevoljno učiniti "prosječnu" curu privlačnom
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 13:45   #12
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Mogu reći da, odkad se fokusiram na cure u koje nisam potpuno "zaljubljen" već samo osjećam fizičku privalčnost itd., sve to ide puuuuno lakše.

Sad još preostaje malo smanjiti kriterije, i sve će biti na mjestu. Čak sam skužio da si donekle mogu svojevoljno učiniti "prosječnu" curu privlačnom
Ljudima bih zabranio čitanje romantičnih romana i gledanje ljubića. Onda se ulove u tu neku fantaziju o ne znam kakvoj ljubavi, a to jednostavno ne šljaka.

Ne znam nikoga tko živi neku bajku od ljubavi, valjda samo desetke koje se upare i potpuno su karakterno kompatibilni oboje.

Ovi ostali idu kroz život i bore se i međusobno i protiv života.

Puno je taštine danas i puno ljudi se precjenjuje, a bez razloga.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:41   #13
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Ljudima bih zabranio čitanje romantičnih romana i gledanje ljubića. Onda se ulove u tu neku fantaziju o ne znam kakvoj ljubavi, a to jednostavno ne šljaka.

Ne znam nikoga tko živi neku bajku od ljubavi, valjda samo desetke koje se upare i potpuno su karakterno kompatibilni oboje.

Ovi ostali idu kroz život i bore se i međusobno i protiv života.

Puno je taštine danas i puno ljudi se precjenjuje, a bez razloga.
E vidiš, tu se djelomično ne slažem. Moje vlastito iskustvo je malo drugačije: ne bi tražio "idealnu" vezu da ju nisam ranije iskusio.

Stvar je u tome da sam, prije nekih 6 godina (u srednjoj) upoznao i bio s curom koja je, i tada i danas kada o tome razmišljam, bila praktički savršena za mene. To je bila nesreća u sreći, budući da me to iskustvo pretvorilo u čovjeka s prevelikim očekivanjima. Nikakve serije, knjige i filmovi, iskustvo.

Naravno, vremenom kroz nejebicu i autodestruktivno ponašanje, skužio sam da je to iznimno rijetka situacija i da ne trebam uspoređivati sve cure s njom. U teoriji mi je to potpuno jasno, a u praksi još uvijek zahtijeva puno truda.
Valjda s vremenom
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 16:55   #14
Ne znam, meni je uvijek ovo prilaženje curama zbog izgleda djelovalo kao nešto zbog čega ću ili ispasti površan ili izgledati kao netko koga zanima samo jebačina.
A i ulaženje u vezu s nekom djevojkom koja mi je donekle privlačna ali nemam neke jače osjećaje prema njoj mi je, da budem iskren, uvijek zapravo djelovalo pomalo sebično i nemoralno. Ono, nađem si neku tek tako da imam nešto za jebat. Ili da se vježbam da me kasnije cure ne bi odjebavale jer sam neiskusan i djevac (i misle da je takav sigurno antisocijalni poremećeni čudak, ili "nemaju volje da sad nekome neiskusnom budu učiteljice" - kako sam vidio da se piše po internetu).
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 17:02   #15
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni je uvijek ovo prilaženje curama zbog izgleda djelovalo kao nešto zbog čega ću ili ispasti površan ili izgledati kao netko koga zanima samo jebačina.
A i ulaženje u vezu s nekom djevojkom koja mi je donekle privlačna ali nemam neke jače osjećaje prema njoj mi je, da budem iskren, uvijek zapravo djelovalo pomalo sebično i nemoralno. Ono, nađem si neku tek tako da imam nešto za jebat. Ili da se vježbam da me kasnije cure ne bi odjebavale jer sam neiskusan i djevac (i misle da je takav sigurno antisocijalni poremećeni čudak, ili "nemaju volje da sad nekome neiskusnom budu učiteljice" - kako sam vidio da se piše po internetu).
Razumijem na što ciljaš, ali osobno mislim da se cijelom tom procesu veza i odnosa ne bi trebalo davati toliko značaja i težine. Da, radi se o bitnoj sferi života, ali mladi smo, ako sada nećemo eksperimentirati i raditi pogreške, dobivati odjebe i davati ih, kada ćemo?

Realno, nije vjerojatno da će prva cura s kojom budeš biti tvoja buduća žena. Niti da će ju tvoja površnost trajno emocionalno uništiti.

Skupljaj iskustva, budi s curama iz kojeg god razloga, u trajnim ili kratkim vezama. A u vezi izgleda, gle, izgled je ipak nešto što prvo primjetiš na osobi, nešto što te privuče ili odbije. Nije to nikakva površnost, tako ljudi funkcioniraju.


Ili zanemari sve što sam rekao, to je ipak subjektivna stvar, a ovi "savjeti" su više upućeni meni samom
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 19:42   #16
Quote:
TC_TerrorCore kaže: Pogledaj post
Razumijem na što ciljaš, ali osobno mislim da se cijelom tom procesu veza i odnosa ne bi trebalo davati toliko značaja i težine. Da, radi se o bitnoj sferi života, ali mladi smo, ako sada nećemo eksperimentirati i raditi pogreške, dobivati odjebe i davati ih, kada ćemo?

Realno, nije vjerojatno da će prva cura s kojom budeš biti tvoja buduća žena. Niti da će ju tvoja površnost trajno emocionalno uništiti.

Skupljaj iskustva, budi s curama iz kojeg god razloga, u trajnim ili kratkim vezama. A u vezi izgleda, gle, izgled je ipak nešto što prvo primjetiš na osobi, nešto što te privuče ili odbije. Nije to nikakva površnost, tako ljudi funkcioniraju.


Ili zanemari sve što sam rekao, to je ipak subjektivna stvar, a ovi "savjeti" su više upućeni meni samom
Haha, ma u biti dobri su tvoji savjeti, možda bolje da idem tim opuštenijim pristupom nego da se sad zamaram kojekakvim idealima (a evo u srednjoj sam si bio zacrtao da ću ženiti ovu koja me sjebala ).
Evo, nedavno sam spletom okolnosti malo više popričao s jednom kolegicom koja mi je prezgodna, a dosad se nismo baš toliko družili i znam da je slobodna. Mogao bih baš s njom nešto probati. Doduše, prije sam bio u nekim situacijama gdje sam se izjadavao o ljubavnim jadima (pa i ovoj curi iz srednje) gdje je i ona bila prisutna (ali je bilo dosta više ljudi i nisam direktno s njom razgovarao) pa ne znam jesam li time možda ispao papak i završio u nekom friend-zoneu. Ako ne uspijem, nema veze, ima i drugih žena.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:38   #17
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Haha, ma u biti dobri su tvoji savjeti, možda bolje da idem tim opuštenijim pristupom nego da se sad zamaram kojekakvim idealima (a evo u srednjoj sam si bio zacrtao da ću ženiti ovu koja me sjebala ).
Evo, nedavno sam spletom okolnosti malo više popričao s jednom kolegicom koja mi je prezgodna, a dosad se nismo baš toliko družili i znam da je slobodna. Mogao bih baš s njom nešto probati. Doduše, prije sam bio u nekim situacijama gdje sam se izjadavao o ljubavnim jadima (pa i ovoj curi iz srednje) gdje je i ona bila prisutna (ali je bilo dosta više ljudi i nisam direktno s njom razgovarao) pa ne znam jesam li time možda ispao papak i završio u nekom friend-zoneu. Ako ne uspijem, nema veze, ima i drugih žena.
Samo opušteno Sve i da si ispao papak, kao što kažeš, nije smak svijeta.
Ja sam eto skupio napokon muda i pozvao jednu curu van, idemo slijedeći tjedan. Malo sam zaboravio kako funckionira to flertovanje i dejtovi, ali valjda je kao s biciklom pa ću se sjetiti kad krene
TC_TerrorCore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 03:52   #18
Doduše, ne znam kako bih je sad pozvao na neku kavu ili nešto.
Mislim, uskoro ćemo se vidjeti na nastavi pa se mislim nadovezati na neke stvari o kojima smo sad nedavno pričali. Sad se dvoumim dal da je tu pitam za neku kavu ili bi to možda ispalo ishitreno (mada mi u svakom slučaju izgleda bolje nego da joj iz vedra neba priđem na hodniku ili se javim na fejsu s tim pitanjem; al opet, ja sam u stanju toliko puhati na hladno pa u strahu od toga da ispadnem nametljiv ne pitam kolegice (koje još i relativno ok poznajem) da li im se mogu pridružiti kad idu na kavu jer računam nešto u stilu "to je žensko druženje/one se već bolje međusobno znaju pa ću im biti višak" )?
Nekako mi se najnormalnije čini da je pitam za kavu negdje u pauzi između predavanja (da si popunimo vrijeme u kojem i tako nemamo što pametno za radit) al tko zna kad ćemo se naći u takvoj situaciji.
Ili ja opet previše filozofiram oko sitnica.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 00:33   #19
Hmm...Nažalost se s dotičnom nije ništa ostvarilo, čisto iz razloga jer nije baš redovita na predavanjima. xD Sad, vjerojatno ćemo se kad-tad opet sresti, ali opet, nekako mi je glupo nakon rokova se vraćati na neke teme od prije zimskih praznika. A i iz nekog razloga imam osjećaj da bi činjenica da se sjećam nekih nebitnih i usputnih stvari koje su se dogodile pred nešto više vremena davala nekakav creepystalkerski dojam. Ili sam u krivu?

Sad, ima još nekih cura koje mi se sviđaju:

-Jedna koju sam nekidan vidio u menzi pa smo malo pričali kad smo odlazili - poslije sam je još nešto pitao na fejsu vezano za to (doduše nisam siguran jel to pitanje bilo malo previše stalkersko - sad ne bih govorio o čemu se točno radi), a također i bi li htjela nekad sa mnom do menze pošto obično idem sam a često je vidim tamo kad dođem - na to mi je odgovorila nešto u stilu da ima raznih faktora koji utječu na to ide li ona tamo pa da je onda malo teže dogovoriti se - sad ne znam dal da to shvatim kao da me prokužila da sam zainteresiran pa bi to bio nekakav suptilan, pristojan odjeb?

-Neke cure s kojima slušam neke kolegije na faksu, ali se ne znam baš s njima...Doduše, imam jednu zajedničku frendicu, al nisam s njom baš tako dobar pa nisam skroz siguran koliko ju je pametno pitati za upoznavanje s ovima (da joj npr. ne bi slučajno izlanulo nešto u stilu "ej, sviđaš se X/X se zanima za tebe", a pretpostavljam da bi me to dovelo do neugodne situacije ili rušenja svih eventualnih prilika s nekom od njih - a osim toga, ne vjerujem baš da bi s oduševljenjem prihvatile i to da se zanimam za više njih ).

-Jedna cura s kojom je slična situacija, tj. ne znamo se, ali imamo neke zajedničke znance i prijatelje, samo s ovom nemam nikakvih zajedničkih predavanja. Često je viđam s jednom frendicom koju poznajem, ali opet, nisam toliko dobar s njom pa me opet strah da bi joj izbrbljala da se onaj njen znanac interesira za nju ili tako nešto. Zanimljivost u vezi te cure je doduše da me pozdravlja vani premda se nikad nismo upoznali (pozdravio bih tu frendicu koju znam kad bih ih sreo pa me valjda tako upamtila).

-Neke cure koje su sa mnom od početka faksa ali nikad nisam baš komunicirao s njima, ne znam, imam osjećaj da misle da sam glup i čudan, pa ne znam ima li uopće smisla pokušavati išta s njima. XD

-Frendova frendica s kojom se on dosta druži (ali on ima curu pa nema straha od konkurencije s te strane). Često ide na književne večeri te sam je na jednoj i upoznao (doduše nismo baš puno pričali), a i nadao sam se da ću se uspjeti malo više družiti s njom na nekim sličnim događanjima u budućnosti, međutim zadnja dva puta kad se nešto takvo održavalo taj moj frend nije mogao ići na to pa su mi se ti planovi izjalovili jer mi je onda bilo glupo ići sam, a opet ne mogu se baš toj curi tek tako ubacivati u njeno društvo. Mogao bih možda pitati prijatelja da nam proba srediti neku zajedničku kavu ili nešto, ali to mi se opet čini malo previše isforsirano i glupo.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 01:13   #20
Dragi autore puno previše ti to overthinkaš. Mislim da je manje tajnosti i planiranja ulozeno u iskrcavanje na normandiji nego tvoje zvanje cura na kavu. Ispada da živimo u nekom americkom highschool filmu gdje ako neka nedajboze sazna da si zainteresiran a ona nije da ce svi na hodniku upirat prstom i smijat se.
bubula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.