Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 14:12   #161
Quote:
KurtTank kaže: Pogledaj post
Cajke, horoskop i chemtrailsi, ne znam kako bih se mogao povezati s nekim tko otkida na nešto od toga.


Kad si već spomenuo cajke, provukao bih ovdje onaj wanna be domoljubni mentalni sklop: Isus, Bog, Marija, vjera, obitelj, domovina, mi ustaše i mi na cajkama.

Ono kad netko - ne shvativši to - zagovara dva suprotna stava i voljan je oba braniti do posljednje kapi, ovaj, riječi u svom limitiranom vokabularu.
someonesomewher is offline  
Old 21.07.2017., 16:41   #162
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
"Leptirići" kao nužan preduvjet nečeg, bitan sastojak ili conditio sine qua non, ako to izgovara osoba mojih godina zvoni na uzbunu...
smoothjazz is offline  
Old 22.07.2017., 19:34   #163
- želi djecu
- puši
- pije
- veganka ili vegetarijanka
- desnih političkih stavova
- pobožna
- previše psuje
- ima piercing(e)
- opterećena svojim izgledom
- sport/fitness trening frik
- mršava je i misli kako je debela
- šminka se kao da je imala 2 iz likovnog u osnovnoj
- hoda u štiklama iako ne zna hodati u štiklama
- sluša cajke/komercijalnu/mainstream glazbu
- ne zanima ju niti jedan oblik umjetnosti
- nema hobije
- završila je srednju/fax i ima stav da dalje više ne mora ništa novo naučiti u životu
- gleda domaće humoristične serije
- gleda sapunice (domaće i strane)
- ne zna ispričati niti jedan vic/anegdotu/smiješne stvari iz osobnog života (ili još gore, priča viceve stare 20 godina)
- ima 1000 frendova na fejsu
- izlazi joj se samo u zatvorene prostore
- ne voli prirodu
- troši puno na odjeću i obuću, pati na marke

Da, eliminirao sam ovime puno žena... no "bolje biti sam nego u nesretnoj vezi"
Estuera is offline  
Old 22.07.2017., 20:51   #164
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
"Leptirići" kao nužan preduvjet nečeg, bitan sastojak ili conditio sine qua non, ako to izgovara osoba mojih godina zvoni na uzbunu...
Kojih si ti godina?

Ne, neću reći da forsiram leptiriće, ali imam želju makar jednom biti s osobom koja mi se "sviđa"(sviđa u kontekstu zacopanosti, a ne samo da mi se sviđaju njene značajke i to kako se ponaša uz mene).
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 22.07.2017., 21:15   #165
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
- želi djecu
- puši
- pije
- veganka ili vegetarijanka
- desnih političkih stavova
- pobožna
- previše psuje
- ima piercing(e)
- opterećena svojim izgledom
- sport/fitness trening frik
- mršava je i misli kako je debela
- šminka se kao da je imala 2 iz likovnog u osnovnoj
- hoda u štiklama iako ne zna hodati u štiklama
- sluša cajke/komercijalnu/mainstream glazbu
- ne zanima ju niti jedan oblik umjetnosti
- nema hobije
- završila je srednju/fax i ima stav da dalje više ne mora ništa novo naučiti u životu
- gleda domaće humoristične serije
- gleda sapunice (domaće i strane)
- ne zna ispričati niti jedan vic/anegdotu/smiješne stvari iz osobnog života (ili još gore, priča viceve stare 20 godina)
- ima 1000 frendova na fejsu
- izlazi joj se samo u zatvorene prostore
- ne voli prirodu
- troši puno na odjeću i obuću, pati na marke

Da, eliminirao sam ovime puno žena... no "bolje biti sam nego u nesretnoj vezi"
Jel smije disat

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 22.07.2017., 21:18   #166
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Jel smije disat
Ti se sprdaš ali ja uopće ne tražim puno
Estuera is offline  
Old 22.07.2017., 21:20   #167
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Ti se sprdaš ali ja uopće ne tražim puno
Ma ne samo jedno 20 stvari koji se medjusobnono iskljucuju

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 22.07.2017., 21:21   #168
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Ma ne samo jedno 20 stvari koji se medjusobnono iskljucuju

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Pa nije to sve zajedno u jednoj osobi
Samo sam pobrojao... taksativno
Estuera is offline  
Old 22.07.2017., 21:48   #169
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Pa nije to sve zajedno u jednoj osobi
Samo sam pobrojao... taksativno

Što si ti tu uopće navodio?
anđeo tame is offline  
Old 22.07.2017., 21:50   #170
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post

Što si ti tu uopće navodio?
Stvari koje mi nikako ne dolaze u obzir kod žena.
Estuera is offline  
Old 22.07.2017., 21:54   #171
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Stvari koje mi nikako ne dolaze u obzir kod žena.
Ne kužim onda ovaj post
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Pa nije to sve zajedno u jednoj osobi
Samo sam pobrojao... taksativno
anđeo tame is offline  
Old 22.07.2017., 21:59   #172
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ne kužim onda ovaj post
Nabrojao sam razne stvari koje ne bih mogao tolerirati kod žena u vezi.
Bila to jedna stvar ili više njih kumulativno, svejedno je. Sve stvari zajedno niti ne mogu biti u jednoj osobi jer su neke stavke međusobno isključive.
Estuera is offline  
Old 22.07.2017., 22:03   #173
Pogledala popis ponovo i sad sam skužila sve
anđeo tame is offline  
Old 22.07.2017., 22:05   #174
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pogledala popis ponovo i sad sam skužila sve
Odlično
Estuera is offline  
Old 22.07.2017., 22:16   #175
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Pa nije to sve zajedno u jednoj osobi
Samo sam pobrojao... taksativno
Ahaaaa no ako ides po tim kriterijima nužno je u jednoj osobi

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 22.07.2017., 22:26   #176
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Ahaaaa no ako ides po tim kriterijima nužno je u jednoj osobi

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
A čuj, neki kriteriji su banalni, neki ozbiljniji no imam kriterije kakve imam. Najviše žena eliminiram tako da tražim neku koja ne pije, ne puši i ne želi (jednog lijepog dana) imati djecu. Ostaje mi jako mali izbor, no ponavljam da je bolje biti sam nego uparen s nekim čije ti se ponašanje ne sviđa.
Estuera is offline  
Old 22.07.2017., 23:38   #177
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
A čuj, neki kriteriji su banalni, neki ozbiljniji no imam kriterije kakve imam. Najviše žena eliminiram tako da tražim neku koja ne pije, ne puši i ne želi (jednog lijepog dana) imati djecu. Ostaje mi jako mali izbor, no ponavljam da je bolje biti sam nego uparen s nekim čije ti se ponašanje ne sviđa.
Na koliko toga mozes staviti kvacicu za onu koju su upoznao prije 2 tjedna? Zadovoljava sve to?
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 23.07.2017., 08:09   #178
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
A čuj, neki kriteriji su banalni, neki ozbiljniji no imam kriterije kakve imam. Najviše žena eliminiram tako da tražim neku koja ne pije, ne puši i ne želi (jednog lijepog dana) imati djecu. Ostaje mi jako mali izbor, no ponavljam da je bolje biti sam nego uparen s nekim čije ti se ponašanje ne sviđa.
OK, shvaćam da tražiš neku koja ne pije i ne puši, to se može smatrati porocima. A zašto mora ne željeti djecu?

Osim toga, nijedan od ta tri kriterija nije zauvijek. Može se djevojka/žena i kasnije (kad je već s tobom u vezi) propiti, propušiti ili poželjeti djecu. Jesi li predvidio što ćeš onda?
Martian7 is offline  
Old 23.07.2017., 10:02   #179
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Na koliko toga mozes staviti kvacicu za onu koju su upoznao prije 2 tjedna? Zadovoljava sve to?
Jučer smo baš imali dejt
2 tjedna je kratko vrijeme ali zasada nisam otkrio niti jedan "red flag" kod nje. Dosta tih stvari koje mi ne pašu otkrijem već na prvom druženju, neke pak ne saznaš ni nakon par mjeseci veze. Upravo zbog toga nastojim intenzivno komunicirati na samom početku i saznati što više o njoj, također sam i o sebi spreman otkriti baš sve što ju zanima koliko god bilo intimno. Ako saznam ili otkrijem nešto što mi ne paše, lijepo kažem "gle draga si mi ali pušiš cigarete/glasaš za HDZ/etc. i ne mogu biti s tobom". Poželim joj sreću u traženju neke kompatibilnije osobe i fino prekinemo. Bolje je to napraviti što prije da ne trošim njezino i svoje vrijeme, mislim da je to fer i korektno. Kod mene nema zavlačenja.

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
OK, shvaćam da tražiš neku koja ne pije i ne puši, to se može smatrati porocima. A zašto mora ne željeti djecu?

Osim toga, nijedan od ta tri kriterija nije zauvijek. Može se djevojka/žena i kasnije (kad je već s tobom u vezi) propiti, propušiti ili poželjeti djecu. Jesi li predvidio što ćeš onda?
Pa zato što niti ja ne želim djecu. Sve što tražim na popisu je ono i čega se ja sam pridržavam, nemam dvostruke kriterije za sebe i nju (npr. da ja pijem ali ne bih volio da ona pije). Kako ćemo biti kompatibilni par ako ona bude htjela djecu? Oko toga mora biti konsenzus. Ako se propije i propuši i poželi djecu prekinut ću s njom i to je to. Ja za sebe znam sigurno da se neću propiti, propušiti i promjeniti stav oko imanja djece
Estuera is offline  
Old 23.07.2017., 10:23   #180
Quote:
Estuera kaže: Pogledaj post
Jučer smo baš imali dejt
2 tjedna je kratko vrijeme ali zasada nisam otkrio niti jedan "red flag" kod nje. Dosta tih stvari koje mi ne pašu otkrijem već na prvom druženju, neke pak ne saznaš ni nakon par mjeseci veze. Upravo zbog toga nastojim intenzivno komunicirati na samom početku i saznati što više o njoj, također sam i o sebi spreman otkriti baš sve što ju zanima koliko god bilo intimno. Ako saznam ili otkrijem nešto što mi ne paše, lijepo kažem "gle draga si mi ali pušiš cigarete/glasaš za HDZ/etc. i ne mogu biti s tobom". Poželim joj sreću u traženju neke kompatibilnije osobe i fino prekinemo. Bolje je to napraviti što prije da ne trošim njezino i svoje vrijeme, mislim da je to fer i korektno. Kod mene nema zavlačenja.


Pa zato što niti ja ne želim djecu. Sve što tražim na popisu je ono i čega se ja sam pridržavam, nemam dvostruke kriterije za sebe i nju (npr. da ja pijem ali ne bih volio da ona pije). Kako ćemo biti kompatibilni par ako ona bude htjela djecu? Oko toga mora biti konsenzus. Ako se propije i propuši i poželi djecu prekinut ću s njom i to je to. Ja za sebe znam sigurno da se neću propiti, propušiti i promjeniti stav oko imanja djece
Zbog čega si toliko siguran da nećeš promijeniti stav oko djece

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.