Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 13:15   #281
Volim rascjepkati vrijeme na manje intervale od po nekoliko godina života i onda im dodati riječ kriza jer to puno ljepše zvuči nego kontinuitet sjebanosti. Doduše, moje su se dosadašnje krize možda tek rubno doticale sa sadržajem ovog podforuma i većinom sam bila okružena ljudima koje muče ista pitanja i imamo slične probleme, (ili barem uspijevamo donekle razumjeti situaciju onoga drugoga).

Međutim, u zadnjih godina dana mojim se prijateljima dogodio skok u odraslost, koji ja nisam baš u stanju pratiti, i postali su jako entuzijastični čak i oko nekih stvari koje smo prije zajedno smatrali trivijalnima i od mene očekuju da sad s njima počnem dijeliti taj entuzijazam. I odradim ja to jer vidim da su jako uzbuđeni oko svojih novih života i ne bih htjela ispasti kvariteljica sreće. Mislim da će se, nastavimo li provoditi vrijeme ovako kako sad provodimo, ta prijateljstva skroz razvodniti, a ja nemam dovoljno socijalne inteligencije da osmislim način na koji bih mogla pokušati popraviti stvari.

Iako ja nisam u kasnim 20-ima, ali mi se čini da ste poslije 10. stranice rasprave ionako proširili temu.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:22   #282
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Međutim, u zadnjih godina dana mojim se prijateljima dogodio skok u odraslost, koji ja nisam baš u stanju pratiti, i postali su jako entuzijastični čak i oko nekih stvari koje smo prije zajedno smatrali trivijalnima i od mene očekuju da sad s njima počnem dijeliti taj entuzijazam.
Koje su to stvari? Baš me zanima jel mislim da sam i ja u istoj situaciji
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 13:41   #283
Pretpostavljam da su dica u pitanju..ili bračni život
bougedefunkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:04   #284
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Koje su to stvari? Baš me zanima jel mislim da sam i ja u istoj situaciji
Recimo, dizajn interijera. Jasno mi je da ljudi imaju određenu ideju o tome kako im treba izgledati životni prostor, i ja znam bih li radije viktorijanski namještaj ili policu iz Ikee , ali nije mi jasan smisao trosatne rasprave bijeli ormarić sa zelenim kvakama vs. bijeli ormarić za žutim kvakama. A ovaj primjer čak nije toliko ni karikiran.

Quote:
bougedefunkk kaže: Pogledaj post
Pretpostavljam da su dica u pitanju..ili bračni život
To čak i ne toliko. A i, iako trenutno ne želim ništa od toga, ne smatram to trivijalnom stavkom nevrijednom trosatnog razgovora niti mi je čudno kada netko o tome želi razgovarati s bliskim ljudima.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:50   #285
Naravno da nije čudno.
Bože moj, dica su dio tebe kad postaneš roditelj. Bilo bi debilno zahtjevati ne pričati o dici jer ih ti konkretno nemaš jeli..

Ali, bila tema nevezana uz dijete konkretno, opet se na kraju sve svodi na "to". I ta tema s policama i ormarićima bude uglavnom usko vezana uz taj "bračni život i djeca". Barem kod mene.
bougedefunkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:06   #286
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Obitava, ali sigurno ne zato da nadju nekoga preko pisanja o politici i sigurno jedva cekaju da im netko posalje poruku kako super pisu i da bi se zato trebali naci na kavi. Razlog zasto na svaki dosadasnji prijedlog kazem da nije dobar jest u tome sto on - zaista nije dobar. Sta da kazem, da je dobar, ako nije?
Nisam čitala cijelu temu, ali sam pohvatala valjda bit...i uglavnom, ono kaj hoću reć je da se ljudi ne moraju međusobno tražit da bi se našli..

Zašto ne popričat s nekim na pm jer možda imate nešto zajedničko, ili ste si, eto, međusobno zanimljivi? Zašto ne popit kavu, ako ste si zanimljivi? Kava je kava, može na kraju biti nešto, a ne mora biti ništa.

Zašto je u startu svaki prijedlog loš?

Ja sam prije x godina pisala po jednom forumu (svakako više no što pišem po ovom ), između ostalog i po forumskoj chat temi...i bio je jedan dečec tamo i bili smo si međusobno simpatični i tu i tamo prikratili vrijeme pričajući.. Ja sam tad studirala u Zg, on je radio i nije imao veze sa Zg, osim što su mu seke živile u Zg, pa bi eto, nekad došao do njih. I tak sam ja njemu fino rekla, bez ikakvih skrivenih namjera ili kaj ja znam čega, da se javi kad bude dolazio da popijemo pivo.
Sad da ne pričam story of my life na dugo i na široko.
On se javio, popili smo pivicu, dvije, tri...i već je prošlo 7 godina otkako smo zajedno. A zaista se nismo tražili, samo smo se našli.

Ne treba ništa forsirat, ali šteta propustit priliku za upoznat zanimljive ljude sličnih interesa, pa makar kasnije bili samo prijatelji, ili pak apsolutno ništa.
__________________
I can't go on.
I'll go on.
WednesdayAddams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:51   #287
to je mislim i jedini ispravan nacin
ovo kad muski ili zene se opreme i krenu u lov, to je vise zastrasujuce
maltene kao da se ceka tko ce donijeti bolji trofej
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:04   #288
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
to je mislim i jedini ispravan nacin
ovo kad muski ili zene se opreme i krenu u lov, to je vise zastrasujuce
maltene kao da se ceka tko ce donijeti bolji trofej
Jelda?

Ja nikad nisam shvatila taj koncept traženja partnera, možda jer ga nikad nisam tražila, uvijek bi nekako sam došao

Šalim se, mada ustvari i ne šalim, jer sve što sam ikad imala sa ikime se dogodilo spontano...i kad malo bolje razmislim, ne znam nikog ko je išao u lov na potencijalnog partnera ciljano, a da je to završilo uspješno.
__________________
I can't go on.
I'll go on.

Zadnje uređivanje WednesdayAddams : 23.03.2017. at 16:21. Reason: .
WednesdayAddams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 17:46   #289
Gle, meni to zvuci fantastično Wednesday! Ali jebiga nekome ne dokaze takve osobe niti slučajno, pa se 'moraju' sresti malo manje slučajno.

A s druge strane, takav pristup iz mog iskustva nikad nije rezultirao obostranim beznamjerskim druzenjem. If you know what I mean..
bougedefunkk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 01:03   #290
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Nije trebala ići na planinu da dobije 2 djece. Iako je cool origin story.
Ne znam detalje dal je morala ić na planinu ili ne, al eto upoznali su se na planini.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 20:05   #291
"normalna" je ta kriza kasnih dvadesetih jer se ekipa razvodni, jave se drugi interesi i svako krene na svoju stranu
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:40.