Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2015., 07:54   #1
S koliko godina ste završili fakultet?

sa koliko godina ste zavrsili fakultet, ako još niste sa koliko ga planirate zavrsiti? koja je neka prosječna granica za završetak fakulteta, i tko je od vaših poznanika najbrže zavrsio, i sa koliko?
školarac323 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 17:56   #2
Ove godine upisujem faks,sa 19 godina,planiram završiti do 25
GOAT17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 19:52   #3
Završavam ove godine, s 24. Upisala sam ga redovno s 18, dakle imala sam jednu apsolventsku godinu. Među ljudima koje poznajem to je nekakav prosjek, znam jako malo ljudi koji nisu upisivali apsolventsku, ali isto tako znam i dosta onih koji su upisivali dvije apsolventske.
Frigg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:34   #4
Preddiplomski 21, diplomski 23. Najranije što sam mogla
Mislim da većina završi od 23-25.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 18:42   #5
planiram za jednu godinu produljit studij i to zadnju preddiplomsku, a diplomski, ne znam, možda ni ne upišem jer mislim ić stručni sasvim deseti upisivat, a možda i paralelno znači najmanje do 25. negdje, a najviše do 27., 28.
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 16:03   #6
mnogi završe i kasnije, recimo ja.... ali dobro, nismo svi u jednakim zivotnim i financijskim mogucnostima, nikad necu prestat zavidjeti ljudima koji zive u sveucilisnim gradovima
grounded is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 16:25   #7
Vidio sam na par mjesta kako se spominje brojka oko 7 i nesto godina za prosjek studiranja u RH.
Iako normalno ima ljudi koji zavrse sve u roku, s druge strane ima ih podosta kojima se to oduzi. Nemam bas dojam da ih vecina zavrsi vec s 23 ili nesto vise.
__________________
The Truth Is Out There
Aeternus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 08:44   #8
Neki ljudi rade i studiraju u isto vrijeme.
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 08:54   #9
Quote:
grounded kaže: Pogledaj post
mnogi završe i kasnije, recimo ja.... ali dobro, nismo svi u jednakim zivotnim i financijskim mogucnostima, nikad necu prestat zavidjeti ljudima koji zive u sveucilisnim gradovima
također

završiti cu diplomski sa 30
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 09:25   #10
Da li ste radili za vrijeme studija?
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 10:37   #11
Quote:
Winston Smith kaže: Pogledaj post
Da li ste radili za vrijeme studija?
Ja? Ili općenito?

Ja sam odustala od faksa s 20... upisala stručni studij s 24 godine uz rad. diplomirala i sad s 28 isto uz rad polozila razliku i upisala sveučilisni diplomski.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 10:43   #12
Generalno, generalno. A zašto si odustala od faksa sa 20? Nedostatak financija ili nešto drugo?
Winston Smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:46   #13
Quote:
Winston Smith kaže: Pogledaj post
Generalno, generalno. A zašto si odustala od faksa sa 20? Nedostatak financija ili nešto drugo?
Zadnja generacije prije Bolonje sam bila i faks je bio totalno neorganizran s prilagodbom. A to mi nije bilo zgodno... Pa sam rađe otišla raditi jer mi se priuzila prilika...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 10:11   #14
Evo, završavam magisterij sad u 6.mjesecu, s 23... Financijski uvjeti su mi bili koma pa sam uz faks radila, ali sam se uvijek trudila držati visok prosjek zbog prava za dom i stipendije. Nije lako, ali može se, uz dobru organizaciju i puno truda...
Miss poetry is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 10:40   #15
Zavrsila sam dva studija s 25. Uz to sam radila, jer su mi financijski uvjeti bili katastrofa. Ali uspije se sve ako pojedinac ima cilj
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2015., 13:04   #16
Završila sam preddiplomski sa 21, a diplomski... vidjet ćemo.
Catus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:17.