Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2015., 20:53   #1501
mame, bude li u mulleru ikad onih -25% , a da nije predblagdansko vrijeme?

zanima me brio. gdje je najjeftiniji?
titulus_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 12:51   #1502
https://kucicanadrvetu.hr/rodendanska-torta

Je li itko vidio ovo u dućanu za kupiti? Je li ovo drveno ili?
Ima li negdje drugdje za kupiti nešto slično, ako ovdje ne bude (piše na stranicama da nije raspoloživo)?
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 14:45   #1503
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
https://kucicanadrvetu.hr/rodendanska-torta

Je li itko vidio ovo u dućanu za kupiti? Je li ovo drveno ili?
Ima li negdje drugdje za kupiti nešto slično, ako ovdje ne bude (piše na stranicama da nije raspoloživo)?
Sudeci prema cijeni i opisu meni se cini da je drveno, slicno kao ono drveno voce i povrce koje se isto da "rezati" i spaja se cickom.

A za sto ti treba? Ako ti treba kartonska torta koja se moze puniti slatkisima/igrackicama/drugim sitnicama (obicno za vrticke rodjendane) njih gotove imas za kupiti u npr Konzumu. A ima i dosta cura koje to rade za novce u slobodno vrijeme (ima ih na fejsu). A ima i tema tu na forumu u kojoj smo pretresale uzduz i popreko izradu takvih torti
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 16:13   #1504
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Sudeci prema cijeni i opisu meni se cini da je drveno, slicno kao ono drveno voce i povrce koje se isto da "rezati" i spaja se cickom.

A za sto ti treba? Ako ti treba kartonska torta koja se moze puniti slatkisima/igrackicama/drugim sitnicama (obicno za vrticke rodjendane) njih gotove imas za kupiti u npr Konzumu. A ima i dosta cura koje to rade za novce u slobodno vrijeme (ima ih na fejsu). A ima i tema tu na forumu u kojoj smo pretresale uzduz i popreko izradu takvih torti
Ma ne, baš mi treba curki da se igra! Znam za to drveno voće i povrće na rezanje (magnetiće) i baš mi je to super, a sa slike mi se činilo da je ovo isto to (ali ne piše da li je drveno) i baš bi to htjela (takvu tortu!). Samo ovdje piše da nije raspoloživo, a drugdje nisam vidjela tu istu stvar, pa me zanima da li netko vidio takvu drvenu tortu na rezanje.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 20:05   #1505
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
https://kucicanadrvetu.hr/rodendanska-torta

Je li itko vidio ovo u dućanu za kupiti? Je li ovo drveno ili?
Ima li negdje drugdje za kupiti nešto slično, ako ovdje ne bude (piše na stranicama da nije raspoloživo)?
Ima toga u Mulleru, ne znam cijenu. Drveno je.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:36   #1506
Quote:
nightfall kaže: Pogledaj post
Ima toga u Mulleru, ne znam cijenu. Drveno je.
Hvala, našla sam danas u Mulleru, cijena je 119 kn.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:40   #1507
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Sudeci prema cijeni i opisu meni se cini da je drveno, slicno kao ono drveno voce i povrce koje se isto da "rezati" i spaja se cickom.

A za sto ti treba? Ako ti treba kartonska torta koja se moze puniti slatkisima/igrackicama/drugim sitnicama (obicno za vrticke rodjendane) njih gotove imas za kupiti u npr Konzumu. A ima i dosta cura koje to rade za novce u slobodno vrijeme (ima ih na fejsu). A ima i tema tu na forumu u kojoj smo pretresale uzduz i popreko izradu takvih torti
E, a kad si vec spomenula te kartonske, koliko košta takva gotova u npr. Konzumu? Radila sam je lani sama i potrošila sam cca 50 kn na materijal, ali ne znam da li cu ove godine stići napraviti. Nije teško za napraviti, samo ima dosta posla.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 08:50   #1508
Quote:
Yin&Yang kaže: Pogledaj post
E, a kad si vec spomenula te kartonske, koliko košta takva gotova u npr. Konzumu? Radila sam je lani sama i potrošila sam cca 50 kn na materijal, ali ne znam da li cu ove godine stići napraviti. Nije teško za napraviti, samo ima dosta posla.

eh, nemam pojma. ja sam nase uvijek radila sama
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 10:33   #1509
http://www.euromdenis.hr/artikl/28931/kamera-bat

Jel netko vidio ovu kamericu igdje za kupit?
Dobili to za poklon za starijeg klinca daaavno i bila mu super. Sad bih takvu za mlađeg ali vidim da ovi imaju samo inetrnetsku prodaju, a glupo mi davat 30 kn za poštarinu, a kamera košta 25.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 10:39   #1510
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
http://www.euromdenis.hr/artikl/28931/kamera-bat

Jel netko vidio ovu kamericu igdje za kupit?
Dobili to za poklon za starijeg klinca daaavno i bila mu super. Sad bih takvu za mlađeg ali vidim da ovi imaju samo inetrnetsku prodaju, a glupo mi davat 30 kn za poštarinu, a kamera košta 25.
vjerojatno je imas u bilo kojem Denis ducanu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 12:30   #1511
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
http://www.euromdenis.hr/artikl/28931/kamera-bat

Jel netko vidio ovu kamericu igdje za kupit?
Dobili to za poklon za starijeg klinca daaavno i bila mu super. Sad bih takvu za mlađeg ali vidim da ovi imaju samo inetrnetsku prodaju, a glupo mi davat 30 kn za poštarinu, a kamera košta 25.
tu imaš popis maloprodajnih dućana pa eventualno da nazoveš i pitaš
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 16:59   #1512
Uopce nisam skuzila da imaju maloprodaju po ducanima.
Hvala.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2015., 10:43   #1513
cure, ima li tko doma one stolne flipere? Kako ste zadovoljni? Any comments?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 12:07   #1514
Kupila bih klincu od 4 g onu pusku koja ima spremnik za vodu. Vidim ima i jaako skupih. Se isplati dat vise love za to?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 13:56   #1515
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Kupila bih klincu od 4 g onu pusku koja ima spremnik za vodu. Vidim ima i jaako skupih. Se isplati dat vise love za to?
da, ove jeftinije se začepe i raspadnu u roku odmah.

jedino ako Lidl ima na akciji, jedino bi njemu vjerovala da je jeftino a dobro :lidl:
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 15:54   #1516
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
da, ove jeftinije se začepe i raspadnu u roku odmah.

jedino ako Lidl ima na akciji, jedino bi njemu vjerovala da je jeftino a dobro :lidl:
Thanks! Uzela u BC neki Hydro force, bilo 20% sniženje, ispalo me 80 kn.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2015., 12:28   #1517
Danas sam išla kupiti barbiku i jedva sam našla jednu koja izgleda "normalno". Jel se to meni čini, ili sam previše ostarila, da su se barbike poružnile? Lice im je čudno, oči pogotovo!!???
__________________
People are strange
Aileenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 20:48   #1518
evo jedan teen ujak trazi ona disney(?) jaja, znate ono sta otvaraju po youtubu i udaraju 100mil pogleda...

to san namistia necaku da gleda i bulji u to brale mili..
sad mu se blizi 3. rodjendan pa mu mislin to nabavit jer san siguran da ce ga obradovat(mada bi popizdija od srice da mu dam lopticu skocicu od 2kn iz automata)

ima li di to po Splitu?

Zadnje uređivanje GoldGT : 24.08.2015. at 21:02.
GoldGT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 16:55   #1519
Jel ima tko Logiq Tower? Kak vam se cini, zabavno?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 20:52   #1520
mi se s njim igramo u knjiznici. meni je super (al ja volim te logicke stvari), a mali slaze jer voli slagat al nasumce (ok, on ima pet godina a na kutiji mislim pise 8+). Meni je recimo bolje i zanimljivije od Obla (isto ga imaju u knjiznici)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.