Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2015., 10:32   #3341
Traži se 3. cimer/ica

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/ci...oglas-15607095
__________________
Perfection
Pistons4ever is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 21:08   #3342
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Traži se cimer/cimerica, knežija/jarun (ili bliža okolica)
Uvjeti su: zasebna soba, bez kućnih ljubimaca (osim ako u pitanju nisu ribe)
Prednost imaju ljudi sa ozbiljnijih fakulteta koji trebaju mir.... Kontakt na PM
Proširujem potragu i na Novi Zagreb... ( potrebno od 20.6, a može i ranije )
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 22:33   #3343
Traži se cimer/ica ili više njih u Rijeci

Tražim cimere koji već imaju stan ili ga žele potražiti sa mnom. Useljavam 15.7., zaposlena djevojka (23 godine), kvartovi potok, brajda, podmurvice, turnić...
nea333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 10:47   #3344
ZAGREB, DUBRAVA, Tražimo cimera/icu u prostran, komforan stan 80 m2 (3 sobe + dnevna soba, hodnik, kuhinja, kupaona, terasa 25 m2-terasa je polunatkrivena, moze se rostiljat i provoditi vrijeme vani), svaki cimer ima svoju sobu sobu, stan je kompletno namješten, maxadsl, maxtv, 2 min do busa, 8 min do tramvaja. Kvart je miran, u blizini su svi veci ducani. Do Maksimira cca 20 min, Kvatrica 30 min, Trg bana Jelacica cca 40 min. Plaća se 750 kn + 1/3 režija (oko 300-400 po osobi, ovisi ljeto/zima)... Jedini uvjet je da Vam ne smetaju životinje jer u stanu imam jednog mačka i psa (mala pasmina). Životinje su već dugo u stanu i s njima nema nikakvih problema smile emoticon Useljivo ODMAH!!!

Kontakt: PM

Njuškalo link:http://www.njuskalo.hr/nekretnine/du...oglas-15661811

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 14.06.2015. at 11:20. Reason: brojevi mobitela nisu dozvoljeni
Pimperlajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 18:45   #3345
Tražim cimera u centru Osijeka, cijena je 1100 kuna s uključenim režijama. Mora biti uredna osoba i nepušač, voljeti metal, veganstvo (ako je moguće ). Stan ima dvije sobe, opremljenu kuhinju i kupaonu.
driopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 23:57   #3346
Tražim cimericu u Rijeci koja ima stan ili bi tražila zajedno sa mnom do 10.7. Poželjna blizina kampusa. Bitno je da je cimerica nepušačica, sve ostalo pitajte u pp
Galaxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 07:24   #3347
traži se cimerca. Kod doma sportova (sjeverna trešnjevka). od 1.7. 15 min pješke od sc-a, 5min od PBF-a. 1000kn+1/3režija. Internet, tv, hladnjak, perilica rublja. Zasebna soba (namještena kompletno). Nedavno renovirano. detalji u PP
anyya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2015., 17:19   #3348
TRAŽIM CIMERICU

-useljivo od 1. srpnja
-potpuno opremljen trosoban stan na Sigečici (nasuprot Green Golda)
-kuhinja, prostran dnevni boravak, veliki balkon i svakoj vlastita soba
-dvije minute pješke do tramvajske stanice Radnička (linije 2, 3, 13)
-cijena: 125€ + režije (internet uključen)


Za sva ostala pitanja se javiti u inboks ili na mail PM

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 21.07.2015. at 01:53. Reason: mail nije dozvoljen
ĐukinaRuža is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 17:06   #3349
tražim CIMERICU (MAKSIMIR)
stan 60 kvadrata, zasebna velika soba, idealna za studentice ekonomije, agronomije, šumarstva i prometa. udaljenost od tramvajske stanice (bukovačka) dvije min. stan je u idealnom stanu s nedavno renoviranom kupaonom. CIJENA: 1300 kn plus režije ( zimi ne više od 500 kn po osobi)- grijanje plisnko etažno
za dodatne informacije javiti se u pp
perei44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2015., 20:34   #3350
Rijeka

M, zaposlen, VSS, 25 godina.
Tražim cimera/icu (može i dvoje) koji imaju stan ili ga traže, po mogućnosti blizina centra Rijeke. Poželjno useljenje od 01.09.-01.10.-og.
Trenutno sam dosta udaljen od centra i volio bi skratiti svakodnevna putovanja na posao

Bilo bi super kad bi to bila malo zrelija i odgovorna osoba koja je sposobna brinuti se sama za sebe (jer sam i sam takav, jel ) uz održavanje urednosti zajedničkih prostorija. Godine i status neću ograničavati, ali žešće partijanere koji stalno dovode ekipu, molim da se ne javljaju
Dosta radim i imam puno dodatnih aktivnosti zbog kojih me skoro i nema u stanu cijeli dan. Liberalan sam i poštujem tuđu privatnost. Preferiram roommate socijaliziranje kad vremenski okvir dozvoli ali nije problem ako je druga strana introvertna.
Samo da se mi dobro slažemo

Upiti i ponude u PM
__________________
It is not fear that grips him, only restlessness. A heightened sense of things.
Supremum is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 13:53   #3351
Ćao.
Neka mi se u PM jave osobe koje bi bile zainteresirane za zajedničku potražnju stana u centru Zga. Imam par stanova u vidu. Cca +/-200 eura po osobi. Bilo bi super da je osoba brucoš/ica, ili neka niža godina studija. Evo, ja se nadam upisu na PfZg, nemam zabilježenih poremećaja, nisam bio kažnjeno,a ni prekršajno gonjen, dakle čist pred zakonom, a manje više čist i pred ogledalom. . Neka se jave (ako sam uopće pogodio mjesto gdje se ovo piše i gdje ću naći nekoga za tu svrhu ) osobe sličnih karakteristika, da baš ne živim s manijakom pa moram spavat u pancirki. Poželjne su opuštene, fora i zabavne osobe.
P.S. Odgovara mi isključivo centar zbog faxa ofc., ali i sadržaja koje nudi.
domb4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 08:57   #3352
Trazi se cimerica, stan kod okretista Dubrava. Detalji u inbox!
Useljivo od 15.7.!
barbara:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 16:15   #3353
Traži se cimerica. Stan je kod doma sportova, zasebna soba kompletno namještena uz zajedničko korištenje kupaonice, dnevnog boravka i kuhinje,
internet, perilica rublja, hladnjak, mikrovalna....
mirna lokacija, blizu tramvaja busa i vlaka. 5 min od PBF-a pješke i 15min pješke od SCa.
900kn+1/3režija
Useljivo odmah
detalji u PP
anyya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 20:50   #3354
treži se cimerica ili dvije (djelile bi sobu) za stan u Zagrebu blizu Kvatrića, tramvajska stanica na 5 min udaljenosti (Kvatrić ili Petrova), mef udaljen 10-15 min pješke, do Trga bana Jelačića 10ak min tramvajem.
U stanu je radna atmosfera skoro uvijek (eh taj mef), naglasak na skoro . Otvorena sam za prijedloge, dogovore, zajedničko kuhanje, ma sve da olakšamo boli faksa i da ne izgubimo sve živce putem
jedini uvjet je da se ne puši u stanu.
send me pm
konjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 11:19   #3355
Quote:
konjarka kaže: Pogledaj post
treži se cimerica ili dvije (djelile bi sobu) za stan u Zagrebu blizu Kvatrića, tramvajska stanica na 5 min udaljenosti (Kvatrić ili Petrova), mef udaljen 10-15 min pješke, do Trga bana Jelačića 10ak min tramvajem.
U stanu je radna atmosfera skoro uvijek (eh taj mef), naglasak na skoro . Otvorena sam za prijedloge, dogovore, zajedničko kuhanje, ma sve da olakšamo boli faksa i da ne izgubimo sve živce putem
jedini uvjet je da se ne puši u stanu.
send me pm

Useljivo od 20.7.
konjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 20:24   #3356
Dobro večer
Ja sam u nadi da ću upasti na fakultet u Puli, smjer turizam
Pa me čisto informativno zanima da li je još netko planirao upisati taj smjer?
Ako ima dobrovoljaca da mi se jave, jer ja sam iz Slavonije pa mi ujedno i treba netko za traženje stana )
Unaprijed se zahvaljujem
Jopa19033 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 23:01   #3357
Tražim cimera (cimere) za stan u OSIJEKU, useljavanje bi bilo oko 15. rujna .

od cimera tražim da zna svirati klavijature , da zna kartat belu i da se zna snaći u os. režije ćemo se dogovoriti kako će se plaćati.

Za ostale informacije upitati na privatan mail.


stanovi bi bili za 3 između ovih: http://www.njuskalo.hr/nekretnine/os...oglas-14400784 ili http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...-oglas-6918021 , a za dvoje : http://www.njuskalo.hr/nekretnine/st...-oglas-8154437
ivic27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 23:37   #3358
iznajmljujem sobu na Knežiji preko ljeta DO KRAJA 8mj.


Iznajmljujem sobu u studentskom stanu (sa jednim cimerom).
Super lokacija,ulica tina ujevića

Soba je namještena (stol, ormar, krevet), flat internet u stanu (15Mbps) Stan ima veš mašinu,hladnjak,štednjak, mikrovalnu,

Useljenje moguce odmah.

800kn stanarina + režije (500kn)
answer1210 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 12:56   #3359
Tražim cimera ili cimere (m) za sljedeću akademsku godinu da skupa tražimo stan, Zadar. Ja sam druga godina, tako da već znam koji su kvartovi dobri u slučaju da mi se javi neki brucoš
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2015., 14:40   #3360
posto se ne nadam upadu u dom, trazim cimericu za zajednicko trazenje stana u Osijeku
uvjeti : otvorena, pristupacna osoba s kojom cu moci otici i na kavu ili menzu, mozda i van, s kojom cu se moci dogovoriti oko svega, a ne da zivimo kao dva stranca u stanu po mogucnosti brucosica pa da se zajedno gubimo po osijeku
horza97 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.