Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2008., 12:47   #21
Nismo isti, ali smo ravnopravni.
Muškarci još uvik seru o ljubavi i sjaju u očima.
Žena kaže: Noćas mi se jebe s tobom.

To je nešto šta vi nikad nećete u potpunosti uspit postić.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 16.12.2008., 12:47   #22
Quote:
miskelin kaže: Pogledaj post
U 21. vijeku, kad muskarci i zene, ne samo da su ravnopravni, nego su i isti (pitaj feministkinje) ne postoji na taj nacin iskoristavanje od strane muskaraca jer se za zenu ne moze reci da daje, nego isto zeli sto i muskarac
Šteta što ne mogu postat samohrani otac. Možda da probam ko u pjesmi Švancvald klinik u pjesmi od Ramba?

OT: Ima i dosta muških koji prilaze ženi bez definiranog cilja. Ako ispadne sve kako spada, s vremenom se može stvorit stav (a taj stav se stvori prije sexa): samo jednom isprejebat/više puta isprejebat (pretvarat se da si u vezi radi sexa)/bit u vezi.

A ti sačekaj u vezi da vidiš namjere... (Peting dozvoljen, al gaće ostaju.) Ako se možeš kontrolirat. Jer ispada da vrpa LJESovki kad se napali dobije govornu manu: ne znaju reć NE.
HHmischko is offline  
Old 16.12.2008., 13:25   #23
Postoje cure koje ostavljaju dojam da bi ih se dalo lako pojebat i prema tome se muški ravnaju. Muški ne prilaze uvijek najljepšuim curama, nego one koje imaju dobar odnos cijene i kvalitete. Ni BMW i Mercedesi se ne prodaju najviše, nego Clio, Fiesta, jeftini auti koji se dobro voze....

Dakle, nije problem u dečkima nimalo. Problem je u ženama, kao i obično koje hoće nekoga tko ih zapravo neće iskoristiti, ali treba izgledati kao da hoće, da se barem dvoume, da im bude napeto....

Kaže u seriji ''Bitange i princeze'' Irena Luciji: ''Lucija, on tebe samo želi iskoristiti'', a Lucija: ''Misliš da bi stvarno htio''.
Master27 is offline  
Old 16.12.2008., 13:34   #24
ovo je definitivno istina.

kako smo mi žene zbilja komlicirane
__________________
...sve u životu se dešava sa razlogom...
mala_do_jaja is offline  
Old 16.12.2008., 13:52   #25
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Nismo isti, ali smo ravnopravni.
Muškarci još uvik seru o ljubavi i sjaju u očima.
Žena kaže: Noćas mi se jebe s tobom.

To je nešto šta vi nikad nećete u potpunosti uspit postić.
ja sam to postigao: Noćas mi se jebe s tobom
lovator is offline  
Old 16.12.2008., 14:06   #26
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Nismo isti, ali smo ravnopravni.
Muškarci još uvik seru o ljubavi i sjaju u očima.
Žena kaže: Noćas mi se jebe s tobom.

To je nešto šta vi nikad nećete u potpunosti uspit postić.
Normalno da nismo isti. E npr. ja bih bez problema mogao spavati sa tobom, ne bi mi smetalo cak ni da nisi bas nesto lijepa, a mozes mi biti i antipaticna ili dosadna...a ti sigurno ne bi to isto mogla uraditi, jer bi ti morao muskarac barem u necem biti privlacan.

Kad po tom pitanju, zene budu kao muskarci, onda ce se moci reci da smo priblizno isti.
miskelin is offline  
Old 16.12.2008., 14:26   #27
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ja bih rekao ono što si i sama rekla- slatkorječivi su... a pokušaj mu ne dat npr 2 tjedna, ako želi samo crticu pobjeći će, a ako želi bit s tobom neće bit problem tih 2 tjedna ili koliko već... rekao bih što je partner(ica) "savršenija", to je lukavija i veće su šanse da nas iskoristi.
Dobro kaže Rocket..

Ma u stvari, oni koji te hoće samo hebat, njima se žuri, nestrpljivi su, površni..
Ne zanima ih previše tvoj karakter, niti što pričaš..
Vrlo brzo mjenjaju raspoloženja, tj. jedan put ti skidaju zvijezde s neba, a drugi put kad vide drugu, tebe ni ne vide..Pa se treći put opet vrate tebi..

Ma dakle sve to: Žuri im se, površni, toplo-hladni, samo dijele komplimente..

A ako ih odbiješ jednom, tj. ili ako se bar malo nećkaš, vrlo brzo izgube interes i prelaze na sljedeću "žrtvu"..

S druge strane, onaj koji te želi vezu: Njega će i zanimati kakva si osoba, što voliš, željet će čak i razgovarati s tobom..

Njemu se ne žuri kao onom prvome, ima strpljenja, pažljiv je..

Ma ono, sve što vidiš u romantičnim filmovima hehe..

Jednom riječju, ponašati će se kao ljudsko biće prema tebi..
BB88 is offline  
Old 16.12.2008., 14:50   #28
Quote:
Sara89 kaže: Pogledaj post
Zanima me kako prepoznati muskarca koji zeli od vas samo spavat.... Oni su uglavnom u pocetku veoma slatkorjecivi...
Takodjer me zanima kako bas muskarci tako odaberu curu koja ih privlaci da je iskoriste? Mislim na one ''veze'',kombinacije... Sigurno zato jer ih ta djevojka privlaci fizicki vise od neke druge? I da li svaki momak kada se u zaljubi u curu pozeli da spava sa njom?
naime,ja sam bila u ovakvim situacijama,pa me interesuje.

sta mislite?
Neznam nemam lošeg iskustva...
Uglavnom kad sam htjela one-night-stand sam to i imala, a kad me momak zanimao bilo je nešto više
Nemam pojma. Možda se nekad desilo da je on htio više, a ja ga siroče samo iskoristila, biatch! Nisam previše marila u takvim trenucima obično sam bila u alkoholiziranom stanju a kad je alkohol ispario više se nisam javljala na mobitel
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 16.12.2008., 14:52   #29
Quote:
miskelin kaže: Pogledaj post
Normalno da nismo isti. E npr. ja bih bez problema mogao spavati sa tobom, ne bi mi smetalo cak ni da nisi bas nesto lijepa, a mozes mi biti i antipaticna ili dosadna...a ti sigurno ne bi to isto mogla uraditi, jer bi ti morao muskarac barem u necem biti privlacan.

Kad po tom pitanju, zene budu kao muskarci, onda ce se moci reci da smo priblizno isti.
Ima momaka koji to i ne mogu. Tako da...nije stvar u m/ž nego u tebi i u meni, i kakvi smo kao osobe.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 16.12.2008., 14:54   #30
Quote:
lovator kaže: Pogledaj post
ja sam to postigao: Noćas mi se jebe s tobom
Budi faca pa to reci u RL kad me ugledaš i poželiš jebat.
Čast iskrenim i hrabrim iznimkama, ali kladila bi se da su šanse 95% da češ probat s nekom uvaljivačkom spikom koja mi vrijeđa intelekt
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 16.12.2008., 14:57   #31
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ima momaka koji to i ne mogu. Tako da...nije stvar u m/ž nego u tebi i u meni, i kakvi smo kao osobe.
Potpisujem u svakom slučaju.
Pa nismo primitivci da slijepo dijelimo ljude na muško i žensko, valjda se već uspijelo pokazati da je čovijek individua, svako za sebe, bez obzira šta mu je među nogama...
Daleko do tog da spol utječe na nas, ali ne baš tolko da možeš razdijelit na dva djela.
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 16.12.2008., 15:02   #32
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ima momaka koji to i ne mogu. Tako da...nije stvar u m/ž nego u tebi i u meni, i kakvi smo kao osobe.
Ima ih, ali su cesti kao tartuf u sumi
miskelin is offline  
Old 16.12.2008., 15:04   #33
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Budi faca pa to reci u RL kad me ugledaš i poželiš jebat.
Čast iskrenim i hrabrim iznimkama, ali kladila bi se da su šanse 95% da češ probat s nekom uvaljivačkom spikom koja mi vrijeđa intelekt
Na muskarce otpada 99% silovatelja, pedofila, onih koji placaju novcem da bi nesto jebali...tako da je veoma lako utvrditi razlike izmedju zena i muskaraca po pitanju seksa.
miskelin is offline  
Old 16.12.2008., 15:20   #34
Quote:
miskelin kaže: Pogledaj post
Na muskarce otpada 99% silovatelja, pedofila, onih koji placaju novcem da bi nesto jebali...tako da je veoma lako utvrditi razlike izmedju zena i muskaraca po pitanju seksa.
Pa da...to ja govorim već godinama. Vi ste sprdačina od vrste.

Ali iznimaka ima...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 16.12.2008., 15:24   #35
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Pa da...to ja govorim već godinama. Vi ste sprdačina od vrste.

Ali iznimaka ima...
E zato muskarci cine 99% najboljih dizajnera, kuvara, naucnika, informaticara, nobelovaca, fizicara, hirurga, pronalazaca, vozaca, knjizevnika...
21. vijek je vijek informatike i tehnike, a pogotovo su tu zene tanke.
miskelin is offline  
Old 16.12.2008., 15:31   #36
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Pa da...to ja govorim već godinama. Vi ste sprdačina od vrste.

Ali iznimaka ima...
Imam osjecaj da se ti polako zaljubljujes u jednu osobu
miskelin is offline  
Old 16.12.2008., 15:34   #37
Quote:
miskelin kaže: Pogledaj post
Imam osjecaj da se ti polako zaljubljujes u jednu osobu
Samo u Bastu...u RL....nula bodova...

Zar ne mogu jednostavno bit NEfrustrirana i priznat da ih ima i normalnih..? Ima ih...i znam par divnih primjeraka. Svi redom zauzeti naravno...
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 16.12.2008., 15:38   #38
Quote:
Madamoiselle kaže: Pogledaj post
Samo u Bastu...u RL....nula bodova...

Zar ne mogu jednostavno bit NEfrustrirana i priznat da ih ima i normalnih..? Ima ih...i znam par divnih primjeraka. Svi redom zauzeti naravno...
Jel ti to mene pitas, da li sam zauzet? Pa ne moras tako indirektno pitati
miskelin is offline  
Old 16.12.2008., 15:51   #39
Quote:
miskelin kaže: Pogledaj post
Jel ti to mene pitas, da li sam zauzet? Pa ne moras tako indirektno pitati
ramim se:
Lovac treba bit lovac...bar u početku...ne pitam ja ništa!
Jel' ti to ispipavaš teren?
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 16.12.2008., 15:54   #40
Quote:
Sara89 kaže: Pogledaj post
I da li svaki momak kada se u zaljubi u curu pozeli da spava sa njom?
ja o tome mislim sljedeće:dečko koji je zaljubljen u tebe ili kojem se jako sviđaš,dok je uz tebe,dok te gleda kako pričaš,dok gleda tvoje ruke,grudi,usne,bilo što drugo,u tom trenu zacijelo ne misli o tome kako bi sa tobom rado čitao filozofske knjige i raspravljao o tome koji je smisao života i je li prvo bila koka ili jaje.
vjerujem da mu je ipak u mislima slika tebe i njega kako se valjate po krevetu,sa jako malo ili nimalo odjeće na sebi.
ja sam žensko,pa kad sam zaljubljena u nekoga mislim na to kako bi ga rado isprepipala,izljubila,skinula i radila mu sve i svašta.
da znam da je neki tip zaljubljen u mene,a da ne želi sex sa mnom zabrinula bi se.
a za ove tipove koji te žele samo u krevetu,slažem se da su užasno slatkoriječivi.
samo se treba ponekad zapitati i o tome kakve ti signale šalješ drugoj strani.
Roly is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger