Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2012., 14:09   #1
Pro Evolution Soccer 2013 (PES 2013)

Proizvođač: PES Productions
Izdavač: Konami
Platforme: Microsoft Windows, Nintendo 3DS, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Wii, Wii U, Xbox 360
Datum izlaska: Rujan/listopad 2012.
DOWNLOAD DEMO VERZIJE: link




Quote:
Hcl.hr kaže:
Nova značajke i poboljšanja u gameplayu PES-a 2013 bazirane su na tri centralne komponente koje Konami naziva: PES FullControl, Player ID i ProActive AI.

PES FullControl označava novu mogućnost potpune "ručne" kontrole u dodavanju, ali i pucanju na gol, a pod istim terminom developer navodi i još veću slobodu pokreta pri općenitom kretanju s loptom.

Player ID komponenta obećava da će svaki poznatiji igrač imati svoje prave poteze i animacije, kao i vjerodostojne atribute. Neki će igrači trčati baš onako kako to rade u stvarnom životu, a Konami navodi da će se postava vjernih animacija proširiti i na način na koji štite loptu, pucaju pa čak i slave zgoditke. Golmani će također dobiti ovaj tretman boljih i vjernijih animacija.

ProActive AI u suštini znači pametnije računalne protivnike i suigrače koji bi se zbog ove komponente trebali ponašati logičnije. Da bi poradili na ovome segmentu Konami naglašava kako su surađivali s fanovima PES-a koji su govorili što točno ne valja. Posebno je naglašen često kritizirani golman koji bi u PES 2013 trebao bolje reagirati u raznim situacijama.

link
Slike:




Video sadržaji:
PlayerID ProActive AI
FullControl
Game Modes
On The Pitch
The Player ID Experience

Više informacija na:
Službenoj web stranici ili Facebooku
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 14:30   #2
Upravo sam instalirao demo, idem vidit kakav je
Tovar Messi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 21:33   #3
Igra izgleda ok, popravili su dosta toga, ali i dosta je usporili. Passovi me ponekad muče a šutevi su jebeno izazov.
Dobra je igra ali može bolje
marković car is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2012., 22:34   #4

cover novog pes-a za europsko tržište, a baš sam se pitao čija će faca biti na coveru.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 11:41   #5
ma igra je fail kao i predhodni nastavak... rade pomake u stvarima koje i nisu toliko važne dok onih mali milion gluposti koje te ubijaju i kidaju živce nikako da srede...
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 15:22   #6
Nek srede golmane i suce i ja ću bit zadovoljan.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 18:12   #7
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Nek srede golmane i suce i ja ću bit zadovoljan.
Golmani su puno bolji naspram 2012 (iako se zna desiti da katastrofalno reagiraju prilikom slobodnih udaraca), a suce treba ublažiti (gotovo svaki drugi faul je žuti karton, a vrlo lako je dobiti i crveni karton). Nadam se da će te stvari ispraviti do konačne verzije jer ovo do sad mi se i više nego sviđa
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2012., 18:43   #8
Quote:
iprskal9 kaže: Pogledaj post
Golmani su puno bolji naspram 2012 (iako se zna desiti da katastrofalno reagiraju prilikom slobodnih udaraca), a suce treba ublažiti (gotovo svaki drugi faul je žuti karton, a vrlo lako je dobiti i crveni karton). Nadam se da će te stvari ispraviti do konačne verzije jer ovo do sad mi se i više nego sviđa
Naravno kad igraš ko Bruce Lee onda je svaki faul za karton.
Nego, još trebaju popravit slobodne udarce ponajviše zbog retardirano preciznog kompjutera svaki 3-4 slobodnjak unutar 30 m je gol.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 00:37   #9
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Naravno kad igraš ko Bruce Lee onda je svaki faul za karton.
2 obična tacklea (2 puta pritisnut X) često znaju biti kobni, iako u stvarnosti niti jedan ne bi trebao biti za žuti.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 10:52   #10
uvijek je bila i bice najbolja nogometna igra... tu nema dvojbe
zeczekonja17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2012., 22:44   #11
Ne očekujem od KONAMIA ništa ove godine, 2012 je toliko smeće.

Tim poput Chelseja ima animirane dresove, ne mogu vjerovat. I tako će i ostati ove godine.
__________________
Don't tell me there's no hope at all

Zadnje uređivanje Aage : 21.08.2012. at 22:45. Reason: ...
Aage is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 18:36   #12
Izašao je drugi demo PES-a, nažalost, trenutno samo za Xbox 360 i PS3 (trebao bi večeras). Pa ako netko ima dotične konzole neka javi dojmove, razlike između prve i druge demo verzije...

PC-aši će dočekati drugi demo za -23 tjedna, a puna verzija (glasina) bi trebala izaći 20.9.2012. god.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 01:06   #13
ma ne mogu vjerovati, igrao sam demo... nisu ništa promijenili šta vi pričate... ja ne znam što su oni toliko unaprijedili.... ako je nešto izmijenjeno to su totalno nebitne stvari koje se uopće ne prepoznaju za vrijeme igranja...

kontrola lopte je ista, pasovi izgledaju previše nerealno, ne znam kako da opišem sve što ne valja, ali mislim da je ovo najjednostavniji način...

PES 1,2,3,4,5,6 su bile nogometne simulacije na kojima se prve sekunde i na prvi pogled vidjelo da su drukčije od FIFE, te svih ostalih nogometnih igara koje su izlazile... jednostavno su bile drukčije, realnije, ljepše za igrati, jednostavno BOLJE....

nakon PES-a 6 taj štih je nestao, to više nije bio PES, napravili su razne promjene, nekako igra više nije agresivna u pokretima kao ni sama lopta nego je sve nekako mekano, slobodnjaci i korneri su drukčiji...

najjednostavniji način za reći je da je igrica izgubila PES-ov štih koji je dominirao u prvih 6 nastavaka i počela se tražiti i ličiti na neke druge nogometne simulacije ali to nije to... bar za mene... a mislim da i za većinu fanova 'pravog' PES-a....

ko voli nek izvoli, meni je drago ako se nađu i oni koji uživaju u igrici, kojima se sviđa novi pristup, ali nažalost nisam jedan od njih, meni je 'old school' bio bolji....iako sam se i na ove prilagodio i uživao u novim mogućnostima (become a legend, razrađenija Master liga, konačno licenca i muzika iz Lige prvaka i Europa Lige), ali nikad nisam osjetio ono uzbuđenje kao kad sam prvi put zaigrao PES 4, 5 i 6 mogli bi konačno vratiti se na staru stazu, i promijeniti i neke druge stvari, npr. meni je već 4 godine isti kad namještaš taktiku, već me živcira ona strelica koju povlačiš, pa kako piše ime igrača prije početka utakmice u dugačkim kućicama i uopće ne možeš skužiti formaciju jer kućice sve zauzimaju... ma ne znam, nije meni to to

isprike na podužem postu

bez osude, ako se kome sviđa, drago mi je i nek uživa

pozdrav svim fanovima ))

Zadnje uređivanje omego : 29.08.2012. at 01:08. Reason: izostavljanje riječi u rečenici
omego is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 01:51   #14
ne sviđa mi se cover,ne igram.

Šalu na stranu,ove godine ću probati FIFu.
PES me već par puta iznevjerio.
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:20   #15
pes me jako razočarao, već posljednjih par godina...točnije od 2006, do tada je sve bilo savršeno i nijedna mu igrica nije bila ravna, u to vrijeme na fifu nisam mogao ni pomislit, a kamoli igrat dulje od 10 minuta...poslje pesa 6, pes 2008, 9, 10, 11, 12, pa i ovaj sada su jako podbacili, 2011-te sam prešao na fifu (koju do tada nisam mogao smislit). Sada samo nju i igram, na pesove se više ni ne obazirem....dan danas imam pes 6 i često ga znam zaigrat...od 2006-te zaigram master ligu, trenutno sam u 2049-toj godini...ugl. onaj tko kaže da su pes 11, 12, 13, bolji od istoimenih fifa nije u pravu i pozivam ga da proba odigrat koju tekmu i uvjerit se sam...čitao sam negdje da će pes 14 dobit novi engine tako da mi to daje tračak nade i nadam se da će se vratit na staru slavu...poz od staroga igrača!
elcerino is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 20:55   #16
elecrino kako ti se da??
kao što vidiš iz mojih prije postova, i meni je PES 6 bio zadnji PRAVI PES...

i danas bi igrao tu Master Ligu na njemu, ali postojala je jedna retardirana stvar koja me na toj master ligi živcirala...
ja sam recimo htio da se u toj master ligi stalno odnikud pojhavljuju mladi igrači svih nacionalnosti, nek izmišljaju prezimena šta.... ali....
naime, meni recimo ode Cannavaro u mirovinu, i vidim iduće sezone Cannavaro i ima 17 godina... reko ok slučajnost isto prezime su stavili.... kad ono svake iduće sezone tak vidim 10 igrača koji su otišli u mirovinu sezonu ili dvije prije, kao sad su to novi mladi igrači od 17 godina, pogledam izgled, isti identični.... samo su im ocjene manje... to je bilo jadno i iritiralo me... ima li lijeka protiv toga?
omego is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 15:59   #17
nema ...napravili su da se ti stari igraču opet "rađaju" i moš se slikat...to je i meni glupo, al eto šta je tu je
elcerino is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 13:42   #18
Joj jedva cekam da izadje za PS2
stefandelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 13:57   #19
Quote:
stefandelic kaže: Pogledaj post
Joj jedva cekam da izadje za PS2
bit će isti ko i prethodni samo će biti napravljeni transferi i dresovi će biti novi
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 17:36   #20
Quote:
omego kaže: Pogledaj post
ma ne mogu vjerovati, igrao sam demo... nisu ništa promijenili šta vi pričate... ja ne znam što su oni toliko unaprijedili.... ako je nešto izmijenjeno to su totalno nebitne stvari koje se uopće ne prepoznaju za vrijeme igranja...

kontrola lopte je ista, pasovi izgledaju previše nerealno, ne znam kako da opišem sve što ne valja, ali mislim da je ovo najjednostavniji način...

PES 1,2,3,4,5,6 su bile nogometne simulacije na kojima se prve sekunde i na prvi pogled vidjelo da su drukčije od FIFE, te svih ostalih nogometnih igara koje su izlazile... jednostavno su bile drukčije, realnije, ljepše za igrati, jednostavno BOLJE....

nakon PES-a 6 taj štih je nestao, to više nije bio PES, napravili su razne promjene, nekako igra više nije agresivna u pokretima kao ni sama lopta nego je sve nekako mekano, slobodnjaci i korneri su drukčiji...

najjednostavniji način za reći je da je igrica izgubila PES-ov štih koji je dominirao u prvih 6 nastavaka i počela se tražiti i ličiti na neke druge nogometne simulacije ali to nije to... bar za mene... a mislim da i za većinu fanova 'pravog' PES-a....

ko voli nek izvoli, meni je drago ako se nađu i oni koji uživaju u igrici, kojima se sviđa novi pristup, ali nažalost nisam jedan od njih, meni je 'old school' bio bolji....iako sam se i na ove prilagodio i uživao u novim mogućnostima (become a legend, razrađenija Master liga, konačno licenca i muzika iz Lige prvaka i Europa Lige), ali nikad nisam osjetio ono uzbuđenje kao kad sam prvi put zaigrao PES 4, 5 i 6 mogli bi konačno vratiti se na staru stazu, i promijeniti i neke druge stvari, npr. meni je već 4 godine isti kad namještaš taktiku, već me živcira ona strelica koju povlačiš, pa kako piše ime igrača prije početka utakmice u dugačkim kućicama i uopće ne možeš skužiti formaciju jer kućice sve zauzimaju... ma ne znam, nije meni to to

isprike na podužem postu

bez osude, ako se kome sviđa, drago mi je i nek uživa

pozdrav svim fanovima ))
nisam sam
ja sam već mjesec dana opet u PES-u 6! prošao italiju (juve), njemačku (bayern) i sad sam na španjolskoj (atleti)
pes 6 je zakon
ova nova PS3 platforma pes je u kurcu - užas
nisam probao demo, vidit ću kad izađe cijela igra ali ne očekujem da bude bolja od šestice
jednostavno treba od nule napravit novi engine
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.