Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2013., 16:08   #241
Quote:
boss.d kaže: Pogledaj post
pozz...da li se može na ps3 (ili na xbox) kao i na pc-u skiniti patch i hakirati novac na master ligi?

Ne, na PS3 nema takvih stvarcica i zbog toga mi je i draza nego PC
Ali imas patch gdje mozes umijesto fiktivnih Klubskih Imena ubacit prava.
North London => Arsenal itd. (Abstruso)
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 19:17   #242
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Ne, na PS3 nema takvih stvarcica i zbog toga mi je i draza nego PC
Ali imas patch gdje mozes umijesto fiktivnih Klubskih Imena ubacit prava.
North London => Arsenal itd. (Abstruso)
hvala, pozz
boss.d is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 22:49   #243
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Ne, na PS3 nema takvih stvarcica i zbog toga mi je i draza nego PC
Ali imas patch gdje mozes umijesto fiktivnih Klubskih Imena ubacit prava.
North London => Arsenal itd. (Abstruso)
Koji option file za PS3 skinuti s neta i kopirati da bi klubovi imali prava imena? Izgubio sam se trazeci jer ima mali milijun verzija.

Unaprijed hvala.
tiger eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 23:24   #244
Quote:
tiger eyes kaže: Pogledaj post
Koji option file za PS3 skinuti s neta i kopirati da bi klubovi imali prava imena? Izgubio sam se trazeci jer ima mali milijun verzija.

Unaprijed hvala.

http://www.gamefront.com/files/22471...+OF+PROPER.rar

trebali bi biti i mnogi ostali klubovi.
Nebavim se ni ja stime pa sam malo i sam morao potrazit

Pozz
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 16:48   #245
Moze mi netko u inbox poslati link gdje mogu skinuti pes 2013? hvala:-),a moze i ovdje.
iwanamilinkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 15:23   #246
Jel postoji penal na ovom PESu?! Igram na najtežoj razini,prošao jednu cijelu sezonu (oko 50-ak tekmi odigrao) i do sada mi nisu svirali NITI JEDAN penal. Debilna igrica.
Estudiante17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 15:56   #247
Quote:
Estudiante17 kaže: Pogledaj post
Jel postoji penal na ovom PESu?! Igram na najtežoj razini,prošao jednu cijelu sezonu (oko 50-ak tekmi odigrao) i do sada mi nisu svirali NITI JEDAN penal. Debilna igrica.
skrpi nekog u 16ercu pa će bit penal
čini mi se da kompjuter dosta pazi da ne napravi neki prekršaj u 16ercu, a i suci su možda malo popustljivi jer je ipak penal u pitanju
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 16:48   #248
Quote:
spoonman039 kaže: Pogledaj post
skrpi nekog u 16ercu pa će bit penal
čini mi se da kompjuter dosta pazi da ne napravi neki prekršaj u 16ercu, a i suci su možda malo popustljivi jer je ipak penal u pitanju
Napravio sam ja 10-ak penala Ali mene ni ne taknu ni ništa u 16ercu,s tim da bacam lažnjake,pucam i sve,ali ni p od penala. Smiješno
Estudiante17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2013., 17:15   #249
Quote:
Estudiante17 kaže: Pogledaj post
Napravio sam ja 10-ak penala Ali mene ni ne taknu ni ništa u 16ercu,s tim da bacam lažnjake,pucam i sve,ali ni p od penala. Smiješno
neće kompjuter da radi prekršaje, zato je multiplayer zakon
spoonman039 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 12:27   #250
Imam originalnu igru, ali 1.00 version, i kad idem na "Data Pack Update", ono se downloada,ali opet ostane ista verzija, kako da nadogradim verziju?
Neodishimus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 16:39   #251
Koji jeftini gamepad bi vi uzeli, mora biti jedan od ovih u osijeku- za večeras mi treba. Ne treba mi skupi jer se neče često koristit
http://www.links.hr/?naziv=gamepad-s...kl=102.010.087
http://85.10.50.10/StartEU.ashx?_com...kKqTIqC6rvhSwX
ili ovaj od 79 i 89 kn
http://www.zelda.hr/periferija/gamepad

Ili mi rangirajte pa uzmem što mi bude bliže
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 12.06.2013. at 16:47.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 19:21   #252
Imali na ovom pesu mogucnost da se nor igra neka liga(eng)
ultramusic1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 19:54   #253
@Neodishimus - link

@The New Guy - izgledaju mi potpuno isto, možda ovaj prvi pošto sam ga imao Ništa ekstra, ali poslužit će ti svrsi.

@ultramusic1234 - nema, a zašto su izbacili league mod - ne znam.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 01:38   #254
Uzeo ovog za 89


Fora je dugačak rukohvat za odrasle (posebno ako se igra s gljivom), a r2 i l2 su trigeri tj. okidači kao na xbox360 - što možda i nije kul za sportske, al za neke tipa RE5 bi bilo fora
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 16:54   #255
igra li netko online pes 2013 na ps3 ? volio bih odigrati koju utakmicu online, pa ako je netko za neka se javi na PM
rai_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 23:41   #256
Quote:
El Mariachi kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem sa kontrolama, nadam se da neko moze pomoci.

Inace igram sa drugacijim kontrolerom od klasicnog, tj ima 8 tipki i pored standardnih potrebnih za igru imaju jos samo dvije tipke, Turbo i Clear.

Kada postignem gol ne mogu da prekinem scenu sto me uvede u replay mod i iz njega ne mogu da izadjem. Kada neko ko upravlja tastaturom da meni gol, problema nema jer scene prekine na Esc. E sada u konfiguraciji kontrolera ne vidim opciju gdje mogu promjeniti tipku koju bih koristio kao Start button na klasicnom kontroleru. (kako bih prekinuo replay i slicno)

Neki savjeti osim toga da promjenim kontroler?
Nisam ti baš razumio pitanje ali..Mozda ti je do kontrolera (joystick) mozda jednostavno ne odgovara,ili je u postavkama igre kad udze u igri imaš opciju da namijestiš kontroler na custom il type 1,2,3 probaj to da vidiš,
tareeq is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 00:00   #257
Pozz,

Jel zna neko kako dodati custom stadion u igru, tj. s interneta sam skinuo jedan stadion al ne znam kud s datotekom, pokušao sam edit->import->stadium ali ništa ne može pronaći i vrati me nazad... Svaka bi pomoć bila dobrodošla ako netko zna? Unaprijed hvala D
19Anonymous82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 09:51   #258
Moze preporuka nekog kluba da nisu Real i Barca, City i PSG?
zasto bi uzeli bas taj team? Recimo Bayern je odlican nakon zadnjeg patcha ali nema nikakvu obranu protiv brzih napadaca (svi obrambeni na D speed)
Hightower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 10:45   #259
Quote:
19Anonymous82 kaže: Pogledaj post
Pozz,

Jel zna neko kako dodati custom stadion u igru, tj. s interneta sam skinuo jedan stadion al ne znam kud s datotekom, pokušao sam edit->import->stadium ali ništa ne može pronaći i vrati me nazad... Svaka bi pomoć bila dobrodošla ako netko zna? Unaprijed hvala D
Svaki downloadani stadion mijenja neki već postojeći u igri, tako da prvo pogeldaj kojeg mijenja (mora psiati tamo gdje si skinuo ili u datoteci koju si skinuo). Downloadani stadion bude uglavnom zapakiran u .rar formatu, pa to fino sve otpakiraš u dt07 folder koji se nalazi tamo gdje je instliran PES, ne znam sad napamet točno gdje, ali nije problem pronaći.

@Hightower
Mogu ti preporučit Arsenal, igraju odlično Possesion ili Quick Counter stil. Pogotovo ako su Walcott i Podolski raspoloženi, ubijaju na krilima. Veza im je super s Artetom, Cazorlom i Rosickyjem koji kad je "crven" zabija sa 35 metara ko blesav
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 15:05   #260
Dark tenks na preporuci probat cu, Walcott i Princ Poldi na krila a u spicu koga?
Kakvi su u obrani?

Razmisljao sam o Man Utd nakon novog patcha, VanPersie, Rooney, obrana solidna, de Gea?
Hightower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:27.