Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2015., 22:13   #1
Monotonija i faks

Jeli vama bio bolji faks ili srednja skola? Ja studiram pravo prva sam godina.imam predavanja 3h dnevno ,ne uvijek al vecinom.meni je to prekratko.fali mi srednja jer tamo je bilo ispitivanja cesce i testova,nesto se desavalo svaki dan bilo je uzbudljivije..a faks me baca u monotoniju jer su samo predavanja osjecam se kao da idem na tecaj.na tecaju isto prvo samo predavanja pa onda test..stvarno nez šta da radim.srednja skola je puno bolja.3h dnevno meni je apsolutno kratko.nema uzbudenja nema nista.ima ko kakav savjet..
mihica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 23:47   #2
Get a life, kad bude bilo nešto drugo čime se želiš baviti, osim sjedenja na predavanjima, onda će ti 3h biti i previše. Izučavaj materiju izvan okvira faksa, specijaliziraj se za nešto. Puno toga se može na svoju ruku. Nisi više u srednjoj školi i ovdje je tvoje obrazovanje u samo tvojim rukama.
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 12:32   #3
Prebaci se na faks koji više zahtijeva u smislu stalnog dolaženja, nekakvih seminarskih aktivnosti, vježbi i sl.
Ili ostani na pravu ali se priključi izvannastavnim aktivnostima. Koliko znam, pravo ima debatnu grupu, zbor, studentske časopise. Možeš učiti francuski kao dodatni jezik...imaš i tu mogućnosti za angažman.
Jedini je problem ako se ti ne možeš natjerati na učenje i rad zato što ne moraš nužno biti na predavanjima. Ali to je onda motvacijski problem...
U srednjoj te stalno netko tjerao na kontinuirani rad, ovdje si pak prepušten sam sebi i mnogima je to problem.
__________________
¡Ay, qué trabajo me cuesta quererte como te quiero!
bellamonica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 12:41   #4
Ja sam se na faksu preporodila. Puno mi je bolje kad znaš točno koji dan je ispit i ideš samo na one na koje želiš i kad si spreman, a ne random ispitivanja iz 15 predmeta cijelo polugodište kad se profesoru sprdne, ona neizvjesnost "samo da me danas ne otvori".
Odvratno, odma mi je muka kad se sjetim škole...
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 20:06   #5
Nađi nekoga za kavu i druženje i kreni odmah učiti, bit će i 3 sata predavanja previše
Antimatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 19:22   #6
Da, monotonija je zafrknuta jer se možeš uvući u depresiju.Svakako je bila zabavnija srednja škola.
gangnamstyle0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.