Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2008., 03:32   #1
Lječnički za vozačku...

Ovako, vozačka mi istječe krajem mjeseca i htio bih sada obaviti lječnički, tak da ne moram čekati izdavanje vozačke... stvar je relativno hitna dakle!

Uglavnom, čuo sam da je u ZG dosta brža procedura (iz Zaboka sam) i to u nekom domu zdravlja kod glavnog kolodvora...

True or not?

Jel može netko napisati točnu proceduru, jer se više ne sjecam kaj sam trebao sve srediti kad sam vadio vozacku prvi puta... s tim da trebam nositi naocale ili lece...tak da vjerujem da ce me opet testirati...?

TNX!
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 09:30   #2
Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
.......................
Uglavnom, čuo sam da je u ZG dosta brža procedura (iz Zaboka sam) i to u nekom domu zdravlja kod glavnog kolodvora...

.......................... s tim da trebam nositi naocale ili lece...tak da vjerujem da ce me opet testirati...?

TNX!
željezničarski dom zdravlja ili dom zdravlja u runjaninovoj?

sad ti je procedura da bi ti prvo trebao liječnik opće prakse dati potvrdu da si ok, pa onda odeš do okuliste i on ti nakon pregleda da potvrdu da si sposoban i stavi vremensko ograničenje

ja sam zadnje išla u taj dom zdravlja u runjaninovoj prije koju godinu jer oni nisu tražili tu potvrdu opće prakse, a npr. na črnomercu je ta potvrda bila obavezna
nazoveš, dogovoriš termin, pregledaju te i odmah dobiš potvrdu

uglavnom,
zovi po domovima zdravlja i raspitaj se kakvi uvjeti gdje vrijede
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2008., 09:57   #3
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
željezničarski dom zdravlja ili dom zdravlja u runjaninovoj?

sad ti je procedura da bi ti prvo trebao liječnik opće prakse dati potvrdu da si ok, pa onda odeš do okuliste i on ti nakon pregleda da potvrdu da si sposoban i stavi vremensko ograničenje

ja sam zadnje išla u taj dom zdravlja u runjaninovoj prije koju godinu jer oni nisu tražili tu potvrdu opće prakse, a npr. na črnomercu je ta potvrda bila obavezna
nazoveš, dogovoriš termin, pregledaju te i odmah dobiš potvrdu

uglavnom,
zovi po domovima zdravlja i raspitaj se kakvi uvjeti gdje vrijede
Dođi u Pulu. Tu si gotov za pola sata. Potpišeš da nisi umobolan i da se ne drogiraš, staneš na jednu nogu pa na drugu, pogledaju ti malo oči i službeno si podoban za vožnju. Smijurija.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 14:17   #4
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
željezničarski dom zdravlja ili dom zdravlja u runjaninovoj?

sad ti je procedura da bi ti prvo trebao liječnik opće prakse dati potvrdu da si ok, pa onda odeš do okuliste i on ti nakon pregleda da potvrdu da si sposoban i stavi vremensko ograničenje

ja sam zadnje išla u taj dom zdravlja u runjaninovoj prije koju godinu jer oni nisu tražili tu potvrdu opće prakse, a npr. na črnomercu je ta potvrda bila obavezna
nazoveš, dogovoriš termin, pregledaju te i odmah dobiš potvrdu

uglavnom,
zovi po domovima zdravlja i raspitaj se kakvi uvjeti gdje vrijede
Hm, ne znam stavarno koji od ta dva, ali sam čuo da u jednom od tih dvoje (valjda) ne trebaš nikakve papire, nego samo dođeš i bok...

Ček, znači, ja samo ugovorim termin, dođem tamo... obavim nešto (što uopće pregledavaju?) dobim potvrdu i s tim izvadim vozačku...?

Jel treba kaj platiti?
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 14:28   #5
Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
Ček
gle,
ja ne radim tamo i ne znam kakava pravila sada trenutno vrijede
napisala sam kak bi trebalo biti i kak je bilo prije cca 2 godine kad je meni trebalo

sve tvoje dileme će riješiti jednostavan telefonski poziv
ja sam nazvala, tražila okuliste, teta mi je dala termin (tražila sam prvi jutarnji), došla sam, rekla joj da nosim leće, da imam -7 dioptriju i ona mi je samo napisala papir (7 god do idućeg pregleda), s papirom otišla u heinzelovu i produžila vozačku
do gableca sam bila sa svim gotova

i da, plaća se
pitaj koliko, ja se fakat ne sjećam
i na policiji moraš dat koju kunu, mislim da piše na njihovim stranicama koliko
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 19:43   #6
Ček, a pregled očiju, a psiho test, itd?

Jebote, ovo je smijurija spram onoga kaj sam prolazio kad sam ju vadio prvi puta...lol

Tnx enivejz... nazvati ću sutra...
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 19:44   #7
kolika je cijena lijecnickog?
cuttie_123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 20:37   #8
Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
Ček, a pregled očiju, a psiho test, itd?

Jebote, ovo je smijurija spram onoga kaj sam prolazio kad sam ju vadio prvi puta...lol

Tnx enivejz... nazvati ću sutra...
pa imam ograničenje jer sam čorava a ne zato jer sam neinteligentna
lijepo sam otvoreno ženi s vrata rekla da imam leće u očima i da su -7
ja pošteno priznala, ona pitala jel mi treba pregled još u koje svrhe ili samo potvrda
reko da oćem samo potvrdu jer čoravost redovno kontroliram
i
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 22:46   #9
Onda ću i ja to tak isfurati...

Tnx na infou, javim kak je prošlo... zovem sutra...
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 14:18   #10
Evo idem u srijedu na pregled...

Samo me zanima još sljedeće - piše mi pregled kod specijaliste 2 i 3... 2 je okulist brijem, a 3 psiholog... e sad, to je zato, jerbo sam se na psiho testu za vojsku glupiral i pisal svakojake gluposti, pa su mi ovi u domu zdravlja uvalili i taj pregled kod spec. 3... pa me sad zanima jel mi ostaje samo spec 2 u novoj vozačkoj or what? ili ću morati opet psiho test rješavati...?
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:19.