Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2013., 16:05   #781
Ljudi di ima za kupit lanaca obicnih (koji najcesce vise s hlaca) ? Fakat mi treba ubrzo.
__________________
"Malo tko u Švedskoj mi je povjerovao.Moja im se priča činila nevjerojatnom.To je u redu. Ni ja nisam nikome vjerovao."
saren is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 16:14   #782
Ja sam to znala kupovat u željezariji, najjeftinije, svega par kuna

Odabereš kolko širok želiš i odrežu kolko ti treba, a na krajeve sam ja stavljala onaj kolut od ključeva ili nekog privjeska doma, tako da mogu provući na one trakice na hlačama koje inače drže remen (fali mi vokabulara ).
__________________
Living the last note of freedom...
Rattlesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 19:59   #783
Quote:
saren kaže: Pogledaj post
Ljudi di ima za kupit lanaca obicnih (koji najcesce vise s hlaca) ? Fakat mi treba ubrzo.
Pet shop Bilo koji. Oko 20-ak kn
__________________
No one likes me, I don't care!!!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2013., 20:01   #784
Quote:
Nina Rosso kaže: Pogledaj post
Sigurno je već netko postavio ovo pitanje ili otvorio topic, ali pošto nisam našla, činilo mi se nekako najprikladnije pitati ovdje - gdje se u Zagrebu mogu kupiti lančići s pentagramima? Ne invertiranim, običnim pentagramima. Gledala sam u Aždaji i u onome Planet Music, ali svi pentagrami su tamo kao da su iz izrezali iz lima i pretukli čekićem xD Treba mi nešto lijepo, klasično
U rupi (Ilica 24, onaj prolaz). Tamo je bilo privjesaka (barem prije)
__________________
No one likes me, I don't care!!!
Vicky Leax is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2014., 17:52   #785
Pozdrav,

da li netko mozda zna jel azdaja jos uvijek siva haljine? jer znam da je nesto bilo sa ducanom (vise ga nema il sta?) i ako da, da li je to isplativo? mozda netko drugi bi mogo napraviti jeftinije i bolje? koja su vasa iskustva?

i usput jel neko zna gdje mogu u zagrebu kupiti onu goticku ogrlicu sa perlicama? trazim ju svugdje a nigdje joj traga...jedino sam vidla kombinaciju perlica i cipke i to netkih 160kn (sta ajde i nije i je puno) ali ja zelim bas onu od samih perlica jer tu sa cipkom si i sama napravim.
PsychoDoll is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 01:23   #786
Zanima me gdje u rh kupujete gothic odjeću? Ima li specijaliziranih dućana? Net?
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:59   #787
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Zanima me gdje u rh kupujete gothic odjeću? Ima li specijaliziranih dućana? Net?
Što je sa Aždajom? Jel još radi? Nisam bila kojih dvije god, pa ne znam točno, ali ona mi je bila super po pitanju gothic odjeće i obuće.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2014., 16:04   #788
Arrow

Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Što je sa Aždajom? Jel još radi? Nisam bila kojih dvije god, pa ne znam točno, ali ona mi je bila super po pitanju gothic odjeće i obuće.
ja sam sebi uzela jaknu (naručila) i došla mi je iznenađujuće brzo (kroz nekih 10-15 dana najviše) ali mi je veelika ..inače tu ima za naručiti baš gothic, Visual kei, Lolita goth itd. stvari-radi se o FB stranici Ebay fashion posredovanje - tako se zove (inače sam dosta stvari naručivala već)..nadam se da sam pomogla koliko toliko..pozzz .. evo link:
https://www.facebook.com/media/set/?...3478694&type=3
karmenf1703 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.