Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2014., 14:40   #661
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
vidis to za namirnice nisam bas vidio da su jeftinije u bihacu?!
meni su cijene po trgovinama slicne kao ovdje.
palacinke se jedu svugdje..a ćevapi u bosni...
eh pa meni djeluje da je kod nas dosta toga povoljnije, mada ko prati akcije tamo dođe na isto

eh pa onda odi u Travnik, tamo su mi najbolji ćevapi
drukčiji su od ovih naših, razlika je i u lepinji i mirisu, mesu
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 15:50   #662
bihac?

pozdrav svima
koji je dan sajam u Bihacu i na kojoj lokaciji ?
da li je ponuda bolja od Velike kladuse ?
hvala na odgovorima
psk123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 20:26   #663
Quote:
psk123 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima
koji je dan sajam u Bihacu i na kojoj lokaciji ?
da li je ponuda bolja od Velike kladuse ?
hvala na odgovorima
-subota ujutro
-u google karte ukucaj ovo:44.815416,15.883698
ili ulica Hadžiabdić mahala
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 12:37   #664
Pozdrav!

Primjetio sam da su u Bosni, osim goriva i cigareta, jeftiniji proizvodi poput brašna, šećera, ulja, maslaca, feta sira, jogurta... Tako sam primjetio da su na policama u trgovini jeftiniji proizvodi hrvatskih marki. Za primjer ću navesti Dukatov jogurt od 2.8 % mm i Dukatelu. Ima još sličnih primjera.
PITANJE:
Koje od gore navedenih proizvoda i u kojoj količini smijem prenijeti preko granice iz Bosanskog Broda u Slavonski Brod? Što ne smijem prenositi preko granice iz Bih u RH?
dklaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 11:28   #665
eeei, trebam pomoc, za kojih dva tj idem sa deckom u srajevo nakanili smo preko gradiške...cula sam da ima dosta povoljne robe tamo pa ako iko zna rec jel to istina bila bi zahvalna, to je nesto di su ducani na hrpi ili?? stvarno nisam nikad bila pa ono svaka inf dobro dode.. hvalaa
svejelakokadsim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 20:58   #666
Nemam vremena čitati cijelu temu pa ako nitko nije spomenuo ja ću Ako idete u BiH, odite u trgovačke centre Fis, tamo se može naći hrpa stvari povoljno. Namještaj, tehnika, a odjeća posebno.
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 21:04   #667
da...Fis...
u fisa se treba kupovati robica za bebe i djecja odjeca...cjene su upola nego kod nas..a odabir velik..
mozete naci fensi zavjese za prozore.recimo za djecju sobu sa raznim crtanim likovima.odmah vam ih tamo i obrube.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 23:08   #668
jeste u Fisu velik izbor odjeće ali nije neki kvalitet, a cijene i nisu tako povoljne, ali nadje se za svakog ponesto
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 10:21   #669
u fisa se zato kupuje samo odjeca za djecu i bebe..nikako za starije...stariji od djece nemaju tmao sto raditi...
ali da nisu cijene za djecju i bebe odjecu jeftine ,nije bas istina.
gledajuci po mom ''selu'' cijene su upola jeftinije.
i nije da je škart,nego je ful ok roba za tu cijenu.isto kao da kupujete u bilo kojem non-name ducanu u hrvatskoj.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 16:43   #670
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
u fisa se zato kupuje samo odjeca za djecu i bebe..nikako za starije...stariji od djece nemaju tmao sto raditi...
ali da nisu cijene za djecju i bebe odjecu jeftine ,nije bas istina.
gledajuci po mom ''selu'' cijene su upola jeftinije.
i nije da je škart,nego je ful ok roba za tu cijenu.isto kao da kupujete u bilo kojem non-name ducanu u hrvatskoj.
Ja tamo kupujem čarape, potkošulje, pidžame, gaćice (zna se rijetko dogoditi da su za smeće nakon 2 pranja, ali evo znam da dvoje imam već cca 2 godine), ponekad nađem super hlače za smiješnih 70ak kn (i sve koje sam uzela bile su bolje od onih iz trgovina poput Tally Weijla, Pull&Beara i sličnih).
Tako da ne znam kako stariji nemaju što tamo raditi
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:17   #671
Quote:
delend kaže: Pogledaj post
Ja tamo kupujem čarape, potkošulje, pidžame, gaćice (zna se rijetko dogoditi da su za smeće nakon 2 pranja, ali evo znam da dvoje imam već cca 2 godine), ponekad nađem super hlače za smiješnih 70ak kn (i sve koje sam uzela bile su bolje od onih iz trgovina poput Tally Weijla, Pull&Beara i sličnih).
Tako da ne znam kako stariji nemaju što tamo raditi
pa nemaju ....
ako imas vise od 10 i manje od 50 onda te je donekle briga sto ces imati na sebi...
nekazem da se gacice i carape nemoze kupiti.ali ostalo ipak ne.
ipak je to sve cudnih boja i sve demode.
za bebe i djecu je drugacije.sve puno boja i modela.bas chick.
za starije ipak ne.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2015., 19:34   #672
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
pa nemaju ....
ako imas vise od 10 i manje od 50 onda te je donekle briga sto ces imati na sebi...
nekazem da se gacice i carape nemoze kupiti.ali ostalo ipak ne.
ipak je to sve cudnih boja i sve demode.
za bebe i djecu je drugacije.sve puno boja i modela.bas chick.
za starije ipak ne.
Veste na kopčanje - imam gotovo iste iz C&A i Fisa. Traperice su marke Conto Bene, a ista ta marka ima trgovine po RH pa si pogledaj, možda kad prijeđu granicu postanu ljepše Obični puloveri, majice? Sve uspijem naći jer nosim baš što običnije i sa što manje boja i gluposti po sebi.
Naravno da naletim na nešto što mi ne izgleda lijepo, dogodi se i da ništa ne kupim jer mi ništa nije bilo dobro, ali da se ne može naći je presubjektivno.
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 13:52   #673
sto ljudi sto ćudi.
i dallje tvrdim da je sve demode i čudnih boja.
ali tko voli neka izvoli.
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 14:45   #674
Slažem se sa revom potpuno, conto bene fakat ima lijepih modela ali cijena im je oko 20eura pa vise, nikad nedaju snizenje na te ljepše stvari.. Nadje se torba i obuća ponekad,nakit i tako te sitnice
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 15:23   #675
Evo da imam imalo volje slikala bi stvari od tamo i stavila tu. Ima hrpa ružnih stvari, ali da se ne može naći apsolutno ništa, ne. Evo jedna usporedba, New Yorker je što se kvalitete tiče daleko gori (ili sam ja svaki put naletila na nešto loše, a pri tom ne mislim na jeftine stvari nego npr. traperice od kojih 300 kn), a ružnih stvari hrpetina samo što je skuplji i razvikan u svijetu. Ali dobro, o ukusima se ne raspravlja, predaleko smo otišli
delend is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 00:54   #676
New Yorker mi je valjda najgori kvalitet ikad odmah poslije Terra Nove. Po pijacama su stvari 100 puta kvalitetnije, da ne govorim negdje drugo.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 18:34   #677
jel bio netko skoro na arizoni, jesu li dobili proljetnu robu?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 12:53   #678
pozz svima...jel mozda netko zna kakva je ponuda i cijene na palcu u staroj gradisci?bio sam prije nekoliko godina,i bilo je fkt ok.naime,cura i ja bi isli uskoro.najvise nas zanimaju trenirke pamucne,adidas i tak to.imam dvije donji dio stare vec par godina i fkt sam zadovoljan,onda su kostale oko 20 KM.dns ih na njuskalu prodaju po 120 kn.pa sad,kolko bi nam se isplatilo ic,pa cak i da su iste cijene?iz zagreba smo,pa kad ukljucimo gorivo i sve..naravno,nebi isli po jednu trenirku,ali ono..pa me samo zanima jel jos toga tam ima i jel je ponuda ok?trenirke,majce s kapuljacama,trapke,veste i tak to...stvarno bi bio zahvalan za bilo kakve informacije...hvala svima
dile23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 00:27   #679
Quote:
dile23 kaže: Pogledaj post
pozz svima...jel mozda netko zna kakva je ponuda i cijene na palcu u staroj gradisci?bio sam prije nekoliko godina,i bilo je fkt ok.naime,cura i ja bi isli uskoro.najvise nas zanimaju trenirke pamucne,adidas i tak to.imam dvije donji dio stare vec par godina i fkt sam zadovoljan,onda su kostale oko 20 KM.dns ih na njuskalu prodaju po 120 kn.pa sad,kolko bi nam se isplatilo ic,pa cak i da su iste cijene?iz zagreba smo,pa kad ukljucimo gorivo i sve..naravno,nebi isli po jednu trenirku,ali ono..pa me samo zanima jel jos toga tam ima i jel je ponuda ok?trenirke,majce s kapuljacama,trapke,veste i tak to...stvarno bi bio zahvalan za bilo kakve informacije...hvala svima
Neznam kako je u Gradisci ali opcenito i dalje u Bosni mozes naci trenerke, patike, hlace,jakne povoljno na pijacama. Znam da puno Zagrepcana dolazi u V.Kladusu i kupuje sve to. Pa bom bujrum kako mi to u Bosni kazemo.
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2016., 19:48   #680
Tomislavgrad boutique

Zna li netko kako se zove boutique u Tomislavgradu na kolodvoru? Ne mogu nigdje pronaći na netu. Ako ima i broj telefona, još i bolje.
-vedrana- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.