Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 20:42   #161
Quote:
Mlaen kaže: Pogledaj post
Zobene pahuljice su u mojoj prehrani tek koji tjedan, neznam sto sam toliko cekao
Uglavnom, zobene + voda + mjerica whey-a od cokolade (dymatize) - nesto predobro, za sad mi se ni neda petljat sa ostalim sitnicama (grožđice i sl) to cu kad mi ovo pocne dosađivat
Meni je upravo ovo na meniju od slijedećeg tjedna

Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Moram napisati da ipak jesam primjetio da zobene duže drže sitim od neke sendvič marende,a to im i je neki smisao između ostalog,da se sporije ogladni i time manje šopa.
Živa istina.
Prošli tjedan sam par jutara jela raženi fitness kruh (onaj pakiran u tankim šnitama), oko 100g, sa purećom šunkom. Jako je fino, ali brate, gladan si začas

Mislim, zdrav je to kruh, i sve super, al kak zobene drže, to nijedna namirnica ne radi Sad su mi još draže

Btw, Lidl ima zobene za 4kn 500g
I taman su, nisu ona skroz krupna zrna (koja prezirem), niti su totalno pahuljaste, pa da ispadnu pregnjecave. Ovo je nekaj između i totalno je taman

Ja inače uzimam pahuljaste radije nego krupne, al sad ću češće u Lidl samo zbog njih
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 20:55   #162
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Živa istina.
Prošli tjedan sam par jutara jela raženi fitness kruh (onaj pakiran u tankim šnitama), oko 100g, sa purećom šunkom. Jako je fino, ali brate, gladan si začas

Mislim, zdrav je to kruh, i sve super, al kak zobene drže, to nijedna namirnica ne radi Sad su mi još draže

Btw, Lidl ima zobene za 4kn 500g
I taman su, nisu ona skroz krupna zrna (koja prezirem), niti su totalno pahuljaste, pa da ispadnu pregnjecave. Ovo je nekaj između i totalno je taman

Ja inače uzimam pahuljaste radije nego krupne, al sad ću češće u Lidl samo zbog njih
Sad si me podsjetila na taj neki pakirani na tanke fete iz DM-a ,probao sam jednom,na silu pojeo dvije fetice i nikad ga više neću kupiti,ništa slično,osim što je smrdio imao je odvratan okus,kao skup nekih trulih masnih žitarica...

Inače konji koji su se hranili zobi su bili najsnažniji po selima ,tako kaže iskusna seljanka.

Probat ću baš te iz Lidla sljedeći put iako su mi ove usitnjene odlične ako se što prije pojedu čim se zaliju mlijekom,naravno i dalje uz dosta Nesquik-a
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:32   #163
Nesquik u zobene, zvuči super, al ja ga ipak izbjegavam

Pričekat ću čokoladni whey

Koji si probao? Ja sam probala 3-4 vrste, ima raženi, ima miješani, ima baš fitness (taj je od zobi i raži kombinirano). Fitness je još najbolji, ovi drugi su ubi bože kiseli.
Al kad kupim kruh kupim taj jer je praktičan, fetice su fino tanke i nemreš ga puno odjednom pojest pa stoji danima (meni jako bitno)
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:46   #164
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Nesquik u zobene, zvuči super, al ja ga ipak izbjegavam

Pričekat ću čokoladni whey

Koji si probao? Ja sam probala 3-4 vrste, ima raženi, ima miješani, ima baš fitness (taj je od zobi i raži kombinirano). Fitness je još najbolji, ovi drugi su ubi bože kiseli.
Čini mi se da je bila na slici pakiranja neka ženska koja trči pa pretpostavljam da je fitness (ili mješani,ostali nisu)...ako smo potrefili istog proizvođača
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 18:25   #165
e vi koji meljete zobene pahuljice u blenderu, pa ih tako jedete.. jel tako ne olaksas zelucu da probavi zobene, tj ubrzas probavu, i onda te ne drze 3 sata recimo, nego manje? i naglo otpustaju energiju, jer se brze probave.. malo me to zbunjuje

e i zaboravih.. zasto nije dobro bas mijesati s mlijekom? ja koji put pojedem s mlijekom i koji put s vodom+whey, i tjelesno se ne osjecam znatno drukcije.. mlijeko je 2.8% mm
Null is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 18:42   #166
Quote:
Null kaže: Pogledaj post
e vi koji meljete zobene pahuljice u blenderu, pa ih tako jedete.. jel tako ne olaksas zelucu da probavi zobene, tj ubrzas probavu, i onda te ne drze 3 sata recimo, nego manje? i naglo otpustaju energiju, jer se brze probave.. malo me to zbunjuje

e i zaboravih.. zasto nije dobro bas mijesati s mlijekom? ja koji put pojedem s mlijekom i koji put s vodom+whey, i tjelesno se ne osjecam znatno drukcije.. mlijeko je 2.8% mm
ja uvijek mješam zobene s mlijekom probala neki dan s vodom i zamalo se izrigala
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 18:54   #167
Quote:
Null kaže: Pogledaj post
e vi koji meljete zobene pahuljice u blenderu, pa ih tako jedete.. jel tako ne olaksas zelucu da probavi zobene, tj ubrzas probavu, i onda te ne drze 3 sata recimo, nego manje? i naglo otpustaju energiju, jer se brze probave.. malo me to zbunjuje

e i zaboravih.. zasto nije dobro bas mijesati s mlijekom? ja koji put pojedem s mlijekom i koji put s vodom+whey, i tjelesno se ne osjecam znatno drukcije.. mlijeko je 2.8% mm
Ja svoje meljem u blenderu + voće + voda ili katkad jogurt (loše podnosim mlijeko).
Već neko vrijeme ih tako jedem i jednako dugo sam sita.
Pošto jedem 5 obroka na dan, onda mi ionako 3 sata nakon zobenih dođe vrijeme za 1. međuobrok.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 19:14   #168
Ne meljem zobene. Kupim one neke "mekane" i onda ih miješam sa mlijekom ili jogurtom. Nekako omekane brzo i ko da se otope.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 19:18   #169
Evo dobrog iskorištenja zobenih :


http://www.building-body.com/Protein...uradi-sam.html
__________________
"Today i do what others won't,so tomorrow i can do what others cant..."
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 19:25   #170
Quote:
castanea kaže: Pogledaj post
Ne meljem zobene. Kupim one neke "mekane" i onda ih miješam sa mlijekom ili jogurtom. Nekako omekane brzo i ko da se otope.
I ja kupujem te. Stavim ih u blender, dodam vodu. One se malo razmoče, a onda dodam 100g svježeg ili smrznutog voća i malo smiksam.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2009., 20:12   #171
zasto je rasprava o zobenim pahuljicama dospjela na 5+stranica?
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 10:24   #172
Quote:
huLahoop kaže: Pogledaj post
ja uvijek mješam zobene s mlijekom probala neki dan s vodom i zamalo se izrigala


ma nije toliko lose, ja ih sad neki dan tako pojeo, jer sam zaboravio mlijeko uzet.. samo treba s necime poboljsat okus malo
Null is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 10:58   #173
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
zasto je rasprava o zobenim pahuljicama dospjela na 5+stranica?
Možda zato je nauka još napreduje...a nova otkrića mogu biti i u vezi zobenih pa će na ovom topicu biti sviježe informacije direktno iz laboratorija
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2009., 12:08   #174
Quote:
huLahoop kaže: Pogledaj post
ja uvijek mješam zobene s mlijekom probala neki dan s vodom i zamalo se izrigala
Voda + med + proteinski prah i super
__________________
"Today i do what others won't,so tomorrow i can do what others cant..."
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2009., 21:58   #175
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Odlično! Mislim da ću to uskoro raditi! Jako mi se dopada ideja
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 01:18   #176
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
zasto je rasprava o zobenim pahuljicama dospjela na 5+stranica?
Jer su gro fine
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 09:57   #177
ajme vi zobene jedete sa mlijekom i neskvikom te sa whey proteinima
ja uh mogu pojesti u samoj vodi , nikako drugačije

iako bi preporučio da probate pakovanje vrsta žitarica ( LAN , zobene , suncokret , kukuruzne , malo suhog voća ; i još neki kurac)
vidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 11:19   #178
Zblendala sam zobene s wheyom
Kako je to dobro, ful podsjeća na Čokolino
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 11:48   #179
Quote:
Null kaže: Pogledaj post


ma nije toliko lose, ja ih sad neki dan tako pojeo, jer sam zaboravio mlijeko uzet.. samo treba s necime poboljsat okus malo
ma ne znam...ja ih uvijek jedem s mlijekom i unutra dodam grožđice i to je to...meni paše...
__________________
..imam svoj mali svijet i oko njega kineski zid...
http://www.youtube.com/watch?v=okJpA...eature=related
huLahoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2009., 12:26   #180
Quote:
vidra kaže: Pogledaj post
ajme vi zobene jedete sa mlijekom i neskvikom te sa whey proteinima
ja uh mogu pojesti u samoj vodi , nikako drugačije

iako bi preporučio da probate pakovanje vrsta žitarica ( LAN , zobene , suncokret , kukuruzne , malo suhog voća ; i još neki kurac)
Da,to je ono veliko pakiranje od 1kg ,dosta jeftino,nema dodanih šećera,zove se ''7 vrsta žitarica'' (tako nešto),kupio sam par puta i predugo mi je trajalo jer mi nije pasalo,puno bolje su mi sada same usitnjene zobene ....ali probat ću ponovo to kupit,mislim da će mi se više sviđat nego prije
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.