Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2007., 00:23   #81
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
N dolazi od toga što je to NEIDENTIFICIRANI leteći objekt. Dakle, ne zna se što je. Da se zna, ne bi bio identificiran.
Točno.
marlboro men is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 00:49   #82
Quote:
marlboro men kaže: Pogledaj post
Točno.
Ovo sam fulao.
Dakle, ne zna se što je. Da se zna, ne bi bio identificiran.

Treba biti:
Dakle, ne zna se što je. Da se zna, ne bi bio neidentificiran.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 01:58   #83
Zašto uvijek moramo da bi bili 'službeni' govoriti onako, gospodski da nas se razumije

Mislim, ovdje nitko ne misli na leteće aluminije po nebu, zalutale meteore, optičke iluzije i što sve ne, ljudi misle na vanzemaljce

Pitanje je razlozi zbog kojih vlade taje postojanje vanzemaljaca, što mi, kad nismo gospoda kažemo NLO, zdravo-seljački, jer nismo svi znanstvenici.

Dakle, zašto vlade taje postojanje neidentificiranih letećih vanzemaljaca? Može tako, NLV?
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 02:24   #84
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Zašto uvijek moramo da bi bili 'službeni' govoriti onako, gospodski da nas se razumije

Mislim, ovdje nitko ne misli na leteće aluminije po nebu, zalutale meteore, optičke iluzije i što sve ne, ljudi misle na vanzemaljce

Pitanje je razlozi zbog kojih vlade taje postojanje vanzemaljaca, što mi, kad nismo gospoda kažemo NLO, zdravo-seljački, jer nismo svi znanstvenici.

Dakle, zašto vlade taje postojanje neidentificiranih letećih vanzemaljaca? Može tako, NLV?
Tvoje pitanje podrazumijeva da su izvanzemaljci "tu negdje", letaju okolo.
A za to nemaš dokaze. Izvlačiš zaključke iz pretpostavki i pukog vjerovanja.
Logička pogreška.

Prvo dokaži da vlada nešto skriva, a onda gradi teoriju o tome zašto se to pokušava sakriti.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 10:58   #85
Moram reći da je svih 5 razloga jako glupo. Bit će da je ovaj fizičar koji ih je izmislio još jedan karijerist koji se dovinuo kako lako zgrnuti novce (eh, da mi nešto tako padne napamet!).

Quote:
1. Vlasti pokušavaju utvrditi kakvu tehnologiju koriste izvanzemaljske letjelice, a jedini način da to utvrde je analiza svih do sada srušenih objekata.
Izvanzemaljci imaju takvu tehnologiju da prijeđu stotine svjetlosnih godina na svojim putovanjima, ali se sruše sami od sebe, ili ih ljudi sruše (!!) na zemlji? I to svako malo, pošto se iz rečenice da zaključiti da tih srušenih objekata ima mnogo?

Quote:
2. Nijedna vlast ne želi da njezini neprijatelji, pogotovo vanjski, saznaju za njihovo otkriće.
Jel to ono "unutarnji i vanjski neprijatelj", u maniri Staljina? Oće uskoro kakva čistka

Quote:
3. Ako neka ugledna i utjecajna svjetska ličnost kojoj ljudi vjeruju, poput Pape ili engleske kraljice, dozna za otkriće i o tome progovori javno, temelji civilizacije bili bi poljuljani, a pojednici koji ju čine počeli bi gledati isključivo vlastite interese te se više ne bi ponašali kao građani određenih država.
Tako je, ljudi bi postali potpuni materijalisti, za razliku od općeg altruizma koji vlada danas.

Quote:
4. Problem fundamentalističke kršćanske perspektive, koja izvanzemaljce percipira kao 'vražja posla'. Oni smatraju da je čovjek jedino inteligentno biće u svemiru.
Fundamentalistička kršćanska perspektiva je i da je kontracepcija vražji posao, pa ne vidim da to nekoga previše zabrinjava.

Quote:
5. Javna potvrda postojanja izvanzemaljaca dovela bi do globalnog ekonomskog, a time i političkog kaosa.
Zaista, kako ići svaki dan na posao, kad znaš da negdje postoje izvanzemaljci? Već i sad, kad je riječ o špekulacijama, ljudi žive u konstantnom strahu, jer su izvanzemaljci mnogo puta pokazali svoje osvajačke namjere
clouseau is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 08:40   #86
Pet razloga zbog kojih vlade taje postojanje NLO-a

Da ga taje..... bi li mi sada pričali o tome?
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 22:28   #87
Mora da smo mi vladini agenti...
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 19:42   #88
Objave tajnih dokumenata o NLO-ima



LONDON - Tajni dosjei o viđenjima neidentificiranih letećih objekata iznad Velike Britanije od danas su otvoreni za javnost, izazvavši novi interes kako skeptika tako i onih koji u NLO-e duboko vjeruju.

Nacionalni arhiv u Kewu, nedaleko od Londona, u skladu sa zakonom, čuva te povjerljive dokumente posljednjih 30 godina. Ministarstvo obrane u Londonu objavilo je, međutim, da ne istražuje mogućnost posjete izvanzemaljaca Zemlji.

Glavni interes ministarstva je provjeriti da 'NLO-i nisu u stvari špijunske letjelice drugih zemalja'. 'Ministarstvo obrane ne poriče da na nebu ima neobičnih stvari za vidjeti. Zasigurno nema ni dokaz da je neka vanzemaljska letjelica ikada sletjela na ovaj planet', stoji u priopćenju ministarstva.

U sljedeće četiri godine objelodanit će se 150 dosjea o NLO-ima iznad Velike Britanije, ali, kako tvrdi ministarstvo, oni koji se nadaju dokazima o 'malim zelenim bićima' biti će razočarani.

Link

Edit: Neznam je li tema bila, ja sam malo prošao kroz tražilicu i nisam našao.
Ri3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 00:12   #89
Nick Pope bivsi djelatnik Britanskog ministarstva obrane i jedan od najpoznatijih Britanskih NLO istrazitelja komentira nedavno objavljivanje tajnih dokumenta o videnjima NLO-a na podrucju Velike Britanije.

YOUTUBE

francuzi.. englezi.. tko je sljedeci..?
__________________
UFO FILES
UFOLOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 21:06   #90
Ja vjerujem u male zelene ali sam takodjer vidio slike (neznam jeli montaža)
ali na njema se vidi logo ss-ovaca pa ako je točno vanzemaljici nas posjećuju jos od starog egipta pa valjda smo imali vremena napravit kopiju nlo-a
cryten is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 16:55   #91
Sve je to naci kaka..koja smrdi jos i danas..

Dakle sve to ...
Ufo ostavstina trecega reicha je,cijela ta prica o diskolikom letecem
prometalu,je govno koje smrdi jos i danas i zapravo je rijec o bizarnoj
prici.
Pa zar mislite da bi pravi Alieni koristili bizarnu i primitivnu tehnologiju
kojom su magi treceg reicha pokusali kreirati leteci disk?

Covijek se samo moze dobro nasmijati..bolje uciti djecu kako funkcionira aero profil...ili raketni motor.

Mr.Dogon,
Mr.Dogon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2008., 17:05   #92
ej dog, koji su to pravi elijeni? al mislim, kaj nije bolje koristiti bizarnu tehnologiju? zamisli, nemreš se fokusirat na njihovu tehnologiju i proučavanje iste koliko je bizarna. kaj ne štiti kamuflaža tehnologiju od kopiranja?
hornblower is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 22:32   #93
Francuzi objavili NLO dokumente.

Prije par mjeseci tu vijest sam procitao na dnevnik.hr ali tamo nisu naveli koja je adresa te stranice.
Po*izdio sam guglajuci i nikako nemogu naci tu stranicu.
zna li netko link ?
vr6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 23:12   #94
https://www.forum.hr/showthread.php?t=207121
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 18:45   #95
hvala

pozz
vr6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 16:12   #96
Exclamation Francuska otvara tajne dosije o NLO za javnost

Paris (AP) - Francuska je prva zemlja, koja otvara svoje dosijee o NLO (Neidentifikovani Leteći Objekti) za javnost. Nacionalna agencija za bezvednost je otvorila web sajt na Internetu ,sa više od 1600 dokumenata o NLO u proteklih 5 decenija.

Internet veb sajt će biti dopunjivan sa novim slučajevim, istovremeno kako se otkrivaju.
Jacques Patenet, Aeronautički inženjer koji vodi ovu kancelariju je izjavio da je Francuska prva zemlja na svetu koja se odlučila na ovakav korak.

Od 1600 slučajeva registrovanih od 1954. oko 25 procenata je klasifikono kao “D” slučaj, što znači “uprkos dobrim ili veoma dobrim podacima i proverenim svedocima, ovo je nešto što ne možemo objasniti, rekao je Patent na konferenciji za štampu.

Francuska agencija za istraživanje NLO, godišnje dobije između 50 i 100 NLO prijava, obično dostavljenih od policije.
http://www.novinar.de/2007/03/24/fra...a-javnost.html
Ostale zemlje, kao na primer, Amerika i Engleska, skupljaju informacije na sličan način kao i Francuska, ali su ti podaci dostupni na uvid javnosti, samo na lični zahtev.

Francuska se odlučila da sve svoje informacije ponudi javnosti, u cilju lakšeg proučavanja od naučnika i drugih pojedinaca koji se bave fenomenom NLO.

Samo jedan sat, nakon što je objavljena ta vest, serveri na kojima se nalazi web sajt su “pali” , zbog izuzetno velike posećenosti.

Inače sam web sajt je izuzetno dobro opremeljen, čak sadrži i skenirane izveštaje od policijske prijave.

Adresa veb sajta je : www.cnes-geipan.fr.
Mademoiselle4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 19:03   #97
aj napokon da neko prizna.

šteta što je sajt samo na fransuskom niš ne kontam!!!
SimeCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 20:03   #98
Razotkrivanje velikog prikrivanja NLO-a

Dr. Steven Greer , liječnik i nekadašnji pročelnik Odjela za intenzivnu njegu u bolnici Caldwell Memorial Hospital u Sjevernoj Karolini, u SAD-u, je općepriznati autoritet za područje NLO-a i izvanzemaljskih pojava. Godine 1990. osnovao je CSETI, Centar za proučavanje izvanzemaljske inteligencije, kao "svjetsku organizaciju posvećenu izgradnji miroljubivih i održivih odnosa s izvanzemaljskim oblicima života.

Nedavno je izvršio brifing Obamine administracije oko nadolazećih događaja,te obznanio da CSETI organizacija posljednih 6mj ima neprekidni signal sa vanzemaljcima, transkripti te komunikacije uskoro će biti dostupni javnosti...pogledajte izjavu na egzo-političkom summit-u...

http://www.youtube.com/watch?v=VoAPU42kt58



detaljnije u predavanju dr.greer-a

http://www.youtube.com/watch?v=f0oLJNfs_rM
Rokas666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 20:19   #99
Quote:
Rokas666 kaže: Pogledaj post
Dr. Steven Greer , liječnik i nekadašnji pročelnik Odjela za intenzivnu njegu u bolnici Caldwell Memorial Hospital u Sjevernoj Karolini, u SAD-u, je općepriznati autoritet za područje NLO-a i izvanzemaljskih pojava. Godine 1990. osnovao je CSETI, Centar za proučavanje izvanzemaljske inteligencije, kao "svjetsku organizaciju posvećenu izgradnji miroljubivih i održivih odnosa s izvanzemaljskim oblicima života.

Nedavno je izvršio brifing Obamine administracije oko nadolazećih događaja,te obznanio da CSETI organizacija posljednih 6mj ima neprekidni signal sa vanzemaljcima, transkripti te komunikacije uskoro će biti dostupni javnosti...pogledajte izjavu na egzo-političkom summit-u...

http://www.youtube.com/watch?v=VoAPU42kt58



detaljnije u predavanju dr.greer-a

http://www.youtube.com/watch?v=f0oLJNfs_rM

Službena obmana
Toliko se krije da se sad najavljuje pompozno

Čemu
__________________
Lights Of Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=dZezBXcIyGI
THEM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2009., 20:22   #100
Quote:
THEM kaže: Pogledaj post
Službena obmana
Toliko se krije da se sad najavljuje pompozno

Čemu
Greer ne radi za vladu, CSETI je nezavisna organizacija...da sad ne objašnjavam previše pogledaj predavanje sa linka, vrlo topla preporuka...
Rokas666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.